برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
احتمالا در این صفحه پستهایی داده شده و بعد پاک شده
به صفحه ی قبل که میری نوشته 4 more messages

052.jpg
ولی میایی این صفحه و می بینی 2 تا پست بیشتر وجود نداره

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
اگه هیچ پستی توش نیست چرا صفحه ایجاد شده و اگر پستی هست چرا من نمی بینم؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,560

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
دوباره بعد از اینکه رونالدو دیشب 4تا گل زده حالا کار نداریم تیم حریف چی بوده گلها چطور بودن و.....
اما نکته اینجاست از دیشب تا حالا تو سایت ها و شبکه های اجتماعی خیلی ها درباره اینکه توپ طلای امسال حق رونالدو هست صحبت کردن
یعنی وجدانن اگه امسالم بخان بدن رونالدو یا مسی باید گل گرفت در این فیفا و این سیستم انتخاب مرد سال رو
اصن اسم توپ طلارو بذارن مسیاندو تموم کنن این مسخره بازی رو
این سیستم رای مربی و کاپیتان و غیره و.... خیلی مسخرس
مثلا رای کاپیتان و مربی گوام و افغانستان با رای کاپیتان و مربی اسپانیا و ایتالیا و آلمان یجور باید حساب بشه
یادمه یه سالی که بلاژویچ مربی تیم ملی بود رای اولش علی دایی بود
214920_Cherna-facepalm.gif

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@al2
یه سال بود اشنایدر همه کار کرد، قهرمان اروپا، لیگ، فینال جام جهانی، نمیدونم اون سال کی بهترین بازیکن جهان شد، فکر کنم مسی شد، همه میگفتن اشنایدر باید می شد. خیلی مسخرست. وقتی رونالدو یا مسی جام نمی برن، میگن بهترین بازیکن ربطی به جام نداره، وقتی جام می برن، میگن چون جام بردن بهترینن. هنوز واقعا حالم گرفته میشه اون فصل اشنایدر نشد بهترین بازیکن.
یه عده ادم هستن از روی تعصب رای میدن، مثلا نکونام، مسی 1 گل هم زده باشه به مسی رای میده، خو این خیلی مسخرست. باید یه سری کارشناس بیان انتخاب کنن.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,560
جدای کاپتان ها و سرمربی ها روزنامه نویس ها هم حق رای دارن دیگه!
بیشتر رای های کاپتان ها رفاقتی هست! ولی رای مربی ها و روزنامه نگار ها و کارشناس ها حساب شده تره!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
جدای کاپتان ها و سرمربی ها روزنامه نویس ها هم حق رای دارن دیگه!
بیشتر رای های کاپتان ها رفاقتی هست! ولی رای مربی ها و روزنامه نگار ها و کارشناس ها حساب شده تره!
برای بهترین بازیکن جهان فقط کاپیتان و مربی های تیم های ملی رای میدن...

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
@al2
یه سال بود اشنایدر همه کار کرد، قهرمان اروپا، لیگ، فینال جام جهانی، نمیدونم اون سال کی بهترین بازیکن جهان شد، فکر کنم مسی شد، همه میگفتن اشنایدر باید می شد. خیلی مسخرست. وقتی رونالدو یا مسی جام نمی برن، میگن بهترین بازیکن ربطی به جام نداره، وقتی جام می برن، میگن چون جام بردن بهترینن. هنوز واقعا حالم گرفته میشه اون فصل اشنایدر نشد بهترین بازیکن.
یه عده ادم هستن از روی تعصب رای میدن، مثلا نکونام، مسی 1 گل هم زده باشه به مسی رای میده، خو این خیلی مسخرست. باید یه سری کارشناس بیان انتخاب کنن.
اتفاقا پیروز میخاستم 2010 رو مثال بزنم که مسی هیچی نبرده بود اما توپ طلا رو بهش دادن{حس و حال تایپ نداشتم}
اما اسنایدر حتی جزئ سه تا هم نبود
به نظر من اون سال یا یکی از اینتر باید میگرفت یا از اسپانیا

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
فصل پیش هم گفتم، لوییز سوارز در فصل پیش بهترین بازیکن جهان بود. و اگه اون خریت رو نمیکرد و تیمش رو تا نیمه نهایی جام جهانی میرسوند الان شانس اول میبود.
مسی یه جاهایی بهتر از رونالدو بوده، رونالدو هم یه جاهایی بهتر از مسی البته رونالدو در جام جهانی خاک خاک بود و حداقل مسی یه کارایی کرد.
امسال از اون سالهاییه که یه نفر یه سر و گردن از الباقی بالاتر نیست. هرچند که شاید اگر من بودم به نویر رای میدادم.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,560
گتوزو بی اعصاب رو نگاه کنید o_O مثلا داره مصاحبه میکنه ترکیدم از خنده :D دمش گرم

http://host3.aparat.com//public/use...3/520c14d5a715acb65e49f45e19029c041627128.mp4
نقش مترجم بقلش رو در یک خط توضیح بده!
یه تیکه آخرش که میگه قلبم رو واسه تیم میدم و بازیکنها و ... بعدش میزنه رو میز! این مترجمه رو نیگا کن! :دی

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
نقش مترجم بقلش رو در یک خط توضیح بده!
یه تیکه آخرش که میگه قلبم رو واسه تیم میدم و بازیکنها و ... بعدش میزنه رو میز! این مترجمه رو نیگا کن! :دی
اره از همون تیکه ش ترکیدم از خنده :general304: میزنه رو میز مترجمه میترسه دهنت سرویس گتوزو

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
@al2

اسنایدر منظورته ؟
سالِ 2010 بود آره انصافا حقِ اسنایدر رو اون سال خوردن ...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بی خود نیست طرفدارای راگبی و فوتبال از نوع آمریکاییش) فوتبالو مسخره میکنن!
خندم گرفت از حرکت مسی. صاف رفته تو صورت یارو، دفاعه قشنگ به یه حالته ""بورو عمویی"" صورتشو گرفت، چنان رو زمین افتاد که من گفتم دماغشو شکوند لابد! کلاً سوسول شدن فوتبالیستا:general602:

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
بی خود نیست طرفدارای راگبی و فوتبال از نوع آمریکاییش) فوتبالو مسخره میکنن!
خندم گرفت از حرکت مسی. صاف رفته تو صورت یارو، دفاعه قشنگ به یه حالته ""بورو عمویی"" صورتشو گرفت، چنان رو زمین افتاد که من گفتم دماغشو شکوند لابد! کلاً سوسول شدن فوتبالیستا:general602:

نمی دونم تا چه حد راگبی و فوتبال رو می شناسید که چنین مقایسه ی مع الفارقی می کنید.
در مورد صحنه ای هم که گفتید مسی بیشتر برای اینکه درگیر نشه خودش رو زمین انداخت. حرکت ولیگتون به خودی خود صرف نظر از آسیب رسوندن یا نه، مستحق اخراج بود. نمی دونم خیلی واضح بود - حدس می زنم شما بیش از حد با تعصب فوتبال تماشا می کنید.

بالا