برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

secreter

Registered User
لایک‌ها
683
حرکت مسی خعلی غیر حرفه ای بود:general210:
مسی باید چونش رو میگرفت نیم ساعت روی زمین غلت میزد تا داور قرمز میداد به اون بازیکن 10u3

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
دوباره بعد از اینکه رونالدو دیشب 4تا گل زده حالا کار نداریم تیم حریف چی بوده گلها چطور بودن و.....
اما نکته اینجاست از دیشب تا حالا تو سایت ها و شبکه های اجتماعی خیلی ها درباره اینکه توپ طلای امسال حق رونالدو هست صحبت کردن
یعنی وجدانن اگه امسالم بخان بدن رونالدو یا مسی باید گل گرفت در این فیفا و این سیستم انتخاب مرد سال رو
اصن اسم توپ طلارو بذارن مسیاندو تموم کنن این مسخره بازی رو
این سیستم رای مربی و کاپیتان و غیره و.... خیلی مسخرس
مثلا رای کاپیتان و مربی گوام و افغانستان با رای کاپیتان و مربی اسپانیا و ایتالیا و آلمان یجور باید حساب بشه
یادمه یه سالی که بلاژویچ مربی تیم ملی بود رای اولش علی دایی بود
214920_Cherna-facepalm.gif
کلا فوتبال بی مزه شده یا مسیه یا رونالدو یا بارسلونه یا رئال
4fvgdaq_th.gif

اغتشاشیدم تو این فوتبال

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
کلا فوتبال بی مزه شده یا مسیه یا رونالدو یا بارسلونه یا رئال
4fvgdaq_th.gif

اغتشاشیدم تو این فوتبال
تایید
کلا رابطه ی بین این دو تیم سیاسیه منطقه ی کاتالانی که استعداد خوب فوتبالی داره و می خواد از راه فوتبال منطقه ی کاتالان ها رو تبلیغ کنه و حکومت مرکزی که نمی خواد زیر چتر قدرت ورزشی یک منطقه ی جدایی طلب قرار بگیره
واسه این منطقه یه رای گیری راه بندازید و خیال همه رو راحت کنید! کل بین صرفداران کریس و مسی یکی از خسته کننده و کلیشه ای ترین کل هاست خصوصا طرفداران کریس که یه جوری مثل فاشیسم ورزشی می مونه
البته اینجا زیاد نیست شما برو پستهایی که در ورزش 3 میدن رو بخون .... جونم کریس , عشقم کریس , ایول کریس ..... کریس و زهر مار :D

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,521
تایید
کلا رابطه ی بین این دو تیم سیاسیه منطقه ی کاتالانی که استعداد خوب فوتبالی داره و می خواد از راه فوتبال منطقه ی کاتالان ها رو تبلیغ کنه و حکومت مرکزی که نمی خواد زیر چتر قدرت ورزشی یک منطقه ی جدایی طلب قرار بگیره
واسه این منطقه یه رای گیری راه بندازید و خیال همه رو راحت کنید! کل بین صرفداران کریس و مسی یکی از خسته کننده و کلیشه ای ترین کل هاست خصوصا طرفداران کریس که یه جوری مثل فاشیسم ورزشی می مونه
البته اینجا زیاد نیست شما برو پستهایی که در ورزش 3 میدن رو بخون .... جونم کریس , عشقم کریس , ایول کریس ..... کریس و زهر مار :D
دیشب تو ایسنتاگرام یه پست دیدم! یه دختره! یه عکس از هیکل کریس رونالدو گذاشته بود! با این متن!
رونلدو خوش تیپ ترین و خوش هیکل ترین و بهترین و ... فوتبالیست دنیا! آرزومه یه شب زیرش بخوابم!
:eek:

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
انگار این انریکه واسه بارسلونا درست شده...... خ خ خ خ خ
بازیکنانی مثل
مسی الوس ژاوی پیکه کل بازیشون تو بارسلونا محو شده....
فقط سانت از جناهین
این تصویر بردارم باورش نمیشد که ژاوی نیمکت نشین شده همش رو این بنده خدا زوم میکرد

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866
دیشب بارسلونا حتی یک شوت در چارچوب مالاگا هم نداشت چه زمینی بدیم داشتن مثلا قوی ترین لیگ جهانه ولی اینه حال و روز کیفیت زمیناش

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
تایید

یا حالا قحطی بازیکن بزرگ اومده که فوتبال دنیا خلاصه شده در این دو نفر یا سلیقه و اخلاق نسل جدید اینجوریه!
ولی یادمه قبل از مسی و رونالدو اصلا اینجوری نبود

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
بسم الله الرحمن الرحیم
توپ طلا امسال حق گوتزه است
هرکس غیر از این رای بدهد داعشیست:general210:
سکرتر-٢٩ ذوالقعده ١٤٣٥
تکبیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییر
ولی جدا از شوخی یکی از آلمانی ها خصوصا اونایی که تو بایرن بودن باید ببرن امسال توپ طلارو
نویر و شواینی در مرحله اول
کروس و گوتزه هم میتونن جزو شانس ها باشن

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
نمی دونم تا چه حد راگبی و فوتبال رو می شناسید که چنین مقایسه ی مع الفارقی می کنید.
در مورد صحنه ای هم که گفتید مسی بیشتر برای اینکه درگیر نشه خودش رو زمین انداخت. حرکت ولیگتون به خودی خود صرف نظر از آسیب رسوندن یا نه، مستحق اخراج بود. نمی دونم خیلی واضح بود - حدس می زنم شما بیش از حد با تعصب فوتبال تماشا می کنید.
اطلاعاتم درباره راگبی و اون فوتبال خوبه! راگبی رو دنبال هم میکنم.
درباره اینکه اخراج داشت حرکت ولینگتون شکی نیست. ولی قبول کنید (هر چند طبق قوانین فوتبال جریمه اون حرکت اخراجه) هیچ کس با همچین کاری زمین نمیفته!
نمیتونم قبول کنم که مسی برای اینکه درگیر نشه خودشو انداخت زمین! مساوی بودن، عصبی بود، رفت تو سینه دفاع، ولینگتون هم این کارو کرد، مسی هم خیلی بچگونه خودشو انداخت زمین که باعث اخراج طرف شه!
حدستون هم اشتباهه:) فقط روی یونایتد تعصب دارم من، ولی این صحنه دیشب واقعاً یه جور حس انزجار درم ایجاد کرد هر چقدر سعی کردم نتونستم دربارش گیزی ننویسم!

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
تایید
راست میگی این کل کل رونالدو مسی یکی از بدترین کل کل هاست
42kmoig.gif
که دیدم اینقدر هم با اب و تاب طرفداراشون تعریف میکن که نگو مخصوصا طرفدارای کریس جالب اینجاس کل کل بچه گونه به جایی رسیده یارو بچه مدرسه ایه میگفت کریس خوشکلتره مسیه :eek:
اصلا من تا حالا ندیدم کریس 3 تا بازیکن رو بتونه دریبل کنه o_O میره نزدیک کرنر میرقصه رو توپ بعد میگن اوه نگاه کنید چقدر تکنیکیه خب @hamedovic5405 هم بلده اونجا برقصه رو توپ :general304:
نمیدونم اینا اگه بازیهای رونالدو اورجینال رو میدیدن پس چی میگفتن یا حتی رونالدینیو
نکته بعد اینه شبکه سه علاقه عجیبی به لیگ اسپانیا و مخصوصا بازیهای بارسلون داره هر چند که بنظرم زیباترین فوتبال رو بارسلون گواردیولا ارائه میداد اما دیگه پخش کردن همیشگی بازیهای بارسلون هم خیلی خسته کننده ست و بدتر از اون نتایج لیگ اسپانیاست مثلا بارسلون 7 تا ختافه رو میزنه خب خداییش یه تیم میاد یه تیم رو مثل کیسه بکس میکنه و 8 تا گل بهش میزنه این کجاش لذت داره ؟ o_O

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
راست میگی این کل کل رونالدو مسی یکی از بدترین کل کل هاست
42kmoig.gif
که دیدم اینقدر هم با اب و تاب طرفداراشون تعریف میکن که نگو مخصوصا طرفدارای کریس جالب اینجاس کل کل بچه گونه به جایی رسیده یارو بچه مدرسه ایه میگفت کریس خوشکلتره مسیه :eek:
اصلا من تا حالا ندیدم کریس 3 تا بازیکن رو بتونه دریبل کنه o_O میره نزدیک کرنر میرقصه رو توپ بعد میگن اوه نگاه کنید چقدر تکنیکیه خب @hamedovic5405 هم بلده اونجا برقصه رو توپ :general304:
نمیدونم اینا اگه بازیهای رونالدو اورجینال رو میدیدن پس چی میگفتن یا حتی رونالدینیو
نکته بعد اینه شبکه سه علاقه عجیبی به لیگ اسپانیا و مخصوصا بازیهای بارسلون داره هر چند که بنظرم زیباترین فوتبال رو بارسلون گواردیولا ارائه میداد اما دیگه پخش کردن همیشگی بازیهای بارسلون هم خیلی خسته کننده ست و بدتر از اون نتایج لیگ اسپانیاست مثلا بارسلون 7 تا ختافه رو میزنه خب خداییش یه تیم میاد یه تیم رو مثل کیسه بکس میکنه و 8 تا گل بهش میزنه این کجاش لذت داره ؟ o_O
اینارو ول کن به نظرت امسال توپ طلا حق کیه؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
اینارو ول کن به نظرت امسال توپ طلا حق کیه؟
کی دیگه میخواستی باشه ؟ یا کریسه یا مسی
میخواستی روبن باشه
احتمالا کریس بشه چون مسی این فصل فقط استفراغ کرد :D
برا من که هیچ فرقی نداره کی بشه چون نه کریس بازیکن مورد علاقمه و نه مسی

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
کی دیگه میخواستی باشه ؟ یا کریسه یا مسی
میخواستی روبن باشه
احتمالا کریس بشه چون مسی این فصل فقط استفراغ کرد :D
برا من که هیچ فرقی نداره کی بشه چون نه کریس بازیکن مورد علاقمه و نه مسی
نگفتم که کی میشه اینو که همه میدونن یا مسی میشه یا رونالدو
منظورم اینه به نظرت حق کیه غیر از این دو که انصافا حقشون نیست امسال

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
نگفتم که کی میشه اینو که همه میدونن یا مسی میشه یا رونالدو
منظورم اینه به نظرت حق کیه غیر از این دو که انصافا حقشون نیست امسال
به جانه کلوپ هیچ نظری ندارم :general306:

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
یکی لینک کتک خوردن مسی رو بده اگر افسوسی مونده ما هم بخوریم.

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
من با این که هم مسی و هم رونالدو رو دوست دارم و هیچ تعصب بچگانه ای روی بازیکنا ندارم ،فکر میکنم کریس مستحق این جایزه باشه.اونم باتوجه به عملکرد فصل پیشش تو لیگ قهرمانان و افتخاراتی که بدست آورد.

شاید خیلیاتون بگید سال پیش که فقط سوپرکاپ اسپانیارو برد چرا برنده شد و حق ریبری بود.نظر من اینه که میتونست برنده بشه و هم میتونست برنده ی توپ طلا نشه.اماریبری رو از اون بایرن میگرفتی فوقش نتیجه 5_0 میشد 3_0 ولی تیمشون از هم نمیپاشید.ولی در مورد کریس اینطوری نبود و از لحاظ فردی خیلی آماده بود و کارای بزرگی انجام داد.

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بالا