برگزیده های پرشین تولز

کنکور ارشد آزاد و سراسری : مواد امتحانی - ثبت نام - تاریخ ها و...

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان اگر کسی در کارشناسی ارشد اولویت 42 قبول بشه ولی بخواد 43 رو بره می تونه همیچین کاری بکنه؟
یعنی مثلا من اولویت 42 شیراز بوده ولی 43 که مشهد بوده می خوام برم ولی 42 رو قبول شدم
مرسی
لطفا اگر کسی می دونه بگه مهمه

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
یعنی کسی نیست بتونه راهنمایی کنه؟!

degilaylay

Registered User
لایک‌ها
0
ابتدا اعلام شد نتایج سه شنبه 6/6/86 اعلام خواهد شد ونشد که بشه!:blink:
بعدصبح فرداش رو سایت www.azmoon.com زده بود:اعلام نتایج ارشد بزودی!:blink:
ظهر همون روز رو سایت www.azmoon.com زده بود:اعلام نتایج ارشد تا ساعاتی دیگر!:blink:
شب همون روز رو سایت www.azmoon.com زده بود:اعلام نتایج ارشد تا ساعاتی دیگر!:blink:
حالا که ظهر پنجشنبس رو سایت www.azmoon.com زده:اعلام نتایج ارشد بزودی!:blink:
پیش بینی من اینه که نتایج شب جمعه آخر وقت یا بامداد شنبه اعلام شه!:cool:
میتونید برای گرفتن نتایج علاوه بر سایتهای شناخته شده به این سایت مراجعه کنید:
www.mga.ir

degilaylay

Registered User
لایک‌ها
0
ابتدا اعلام شد نتایج سه شنبه 6/6/86 اعلام خواهد شد ونشد که بشه!:blink:
بعدصبح فرداش رو سایت www.azmoon.comزده بود:اعلام نتایج ارشد بزودی!:blink:
ظهر همون روز رو سایت www.azmoon.comزده بود:اعلام نتایج ارشد تا ساعاتی دیگر!:blink:
شب همون روز رو سایت www.azmoon.comزده بود:اعلام نتایج ارشد تا ساعاتی دیگر!:blink:
حالا که ظهر پنجشنبس رو سایت www.azmoon.comزده:اعلام نتایج ارشد بزودی!:blink:
پیش بینی من اینه که نتایج شب جمعه آخر وقت یا بامداد شنبه اعلام شه!:cool:
میتونید برای گرفتن نتایج علاوه بر سایتهای شناخته شده به این سایت مراجعه کنید:
www.mga.ir:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
من ديروز يه موقع خوب مچشون رو گرفتم دوروبرساعت 4 بود صفحه اي كه ميشه اسم و... زد كه نتيجه رو ديد كه كار نميكرد ولي 2دقيقه بعد برداشتند وهنوز درست نشده

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
فقط امیدوارم که زیاد طولش ندن،تکلیف رو مشخص کنن تا ببینیم چه کاره ایم،
نمی دونم چرا اینقدر طولش می دن؟امسال هم که کنکور سراسری بهمن برگزار می شه،پارسال آزاد نتایج ارشد رو 2 شهریور اعلام کرد،اما امسال؟؟؟؟

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
کسی نمیدونه دقیقن کی اعلام میشه ؟

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
کسی نمیدونه واقعن کجا و کی باید اعتراض کنم؟

degilaylay

Registered User
لایک‌ها
0
امیدواریم این دفعه قضیه ربطی به گله و گرگ وچوپان و راست ودروغ نداشته باشه.;)
با این مقدمه توجه شما را به آخرین خبری که هم اکنون به دست من رسید جلب میکنم::eek:

نتايج آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد روز دوشنبه اعلام مي‌شود

نتايج آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي روز دوشنبه 12 شهريور اعلام مي‌شود.

دكتر ناصر اقبالي رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام اين خبر گفت: اسامي پذيرفته شدگان در 236 رشته از طريق ويژه نامه فرهيختگان اعلام و كارنامه آنها در سايت مركز آزمون منتشر مي‌شود.

وي گفت: ثبت‌نام پذيرفته شدگان طي روزهاي 17 الي 19 شهريور در محل پذيرش انجام مي‌شود.

اقبالي مدارك لازم براي ثبت نام را اصل مدرك كارشناسي يا گواهي موقت، اصل شناسنامه و دو برگ فتوكپي از تمام صفحات آن، اصل و يك برگ فتوكپي كارت ملي، 6 قطعه عكس و مدركي كه وضعيت **** وظيفه برادران را مشخص نمايد، بيان كرد.

اقبالي در پايان در مورد آزمون عملي رشته كارگرداني نمايش گفت: پذيرفته شدگان كتبي اين رشته بايد جهت آزمون عملي در روزهاي 21 شهريور (خواهران) و 22 شهريور (برادران) به دانشكده هنرو معماري واحد تهران مركز مراجعه کنند..

توضیحات تکمیلی

نتایج روز نهم و دهم شهریور ماه به صورت موقت داخل سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته بود

به علت مشکلات فنی مجدادا برداشته شد

توضیحات فرا تکمیلی

امیدوایم درنهایت داستان شکیل ((کی بود کی بود من نبودم)) رخ ندهد.:wacko::f34r:

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
امیدواریم این دفعه قضیه ربطی به گله و گرگ وچوپان و راست ودروغ نداشته باشه.;)
با این مقدمه توجه شما را به آخرین خبری که هم اکنون به دست من رسید جلب میکنم::eek:

نتايج آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد روز دوشنبه اعلام مي‌شود

نتايج آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي روز دوشنبه 12 شهريور اعلام مي‌شود.

دكتر ناصر اقبالي رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام اين خبر گفت: اسامي پذيرفته شدگان در 236 رشته از طريق ويژه نامه فرهيختگان اعلام و كارنامه آنها در سايت مركز آزمون منتشر مي‌شود.

وي گفت: ثبت‌نام پذيرفته شدگان طي روزهاي 17 الي 19 شهريور در محل پذيرش انجام مي‌شود.

اقبالي مدارك لازم براي ثبت نام را اصل مدرك كارشناسي يا گواهي موقت، اصل شناسنامه و دو برگ فتوكپي از تمام صفحات آن، اصل و يك برگ فتوكپي كارت ملي، 6 قطعه عكس و مدركي كه وضعيت **** وظيفه برادران را مشخص نمايد، بيان كرد.

اقبالي در پايان در مورد آزمون عملي رشته كارگرداني نمايش گفت: پذيرفته شدگان كتبي اين رشته بايد جهت آزمون عملي در روزهاي 21 شهريور (خواهران) و 22 شهريور (برادران) به دانشكده هنرو معماري واحد تهران مركز مراجعه کنند..

توضیحات تکمیلی

نتایج روز نهم و دهم شهریور ماه به صورت موقت داخل سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته بود

به علت مشکلات فنی مجدادا برداشته شد

توضیحات فرا تکمیلی

امیدوایم درنهایت داستان شکیل ((کی بود کی بود من نبودم)) رخ ندهد.:wacko::f34r:
به من گفتن نتایج چند روز پیش نتایج صحیحی نبوده و نتایج صحیح 12 ام منتشر میشه؟ این درسته ؟؟ کسی مقایسه کرده ؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
یعنی مثلا" کارنامه هایی که نهم و دهم گذاشته بودند همراه درصدها و ... درست نبوده؟!!!!
اما موضوع اینی هست که من می گم؛سایت دانگشاه آزاد هیچ وقت نتایج رو اعلام نمی کنه؛اما سایت ام جی ای به طریقی لینک های اصلی دانشگاه آزاد رو پیدا می کنه؛دانشگاه آزاد در زمانی که مشغول تست بوده ؛سایت ام جی ای اعلام می کنه که نتایج تا ساعاتی دیگه اعلام می شه؛اما دانشگاه آزاد کارش طول می کشه و این سایت هم اعلام می کنه که نتایج به زودی اعلام می شه،تا اینکه دانشگاه آزاد به دیتا بیس وصل می شه اما به دلایلی(حالا فنی و یا غیر فنی مثلا" به خاطر اینکه روزنامه فروش بره)همچنان اعلام می کنه نتایج به زودی اعلام می شه؛غافل از اینکه سایت ام جی ای لینکهای اصلی رو داره و مردم طی روزهای نهم و دهم نتایج رو دیدند؛به محض اینکه متوجه این موضوع شدن؛لینک رو عوض می کنن و دسترسی سایت ام جی ای رو مجدود می کنن؛تا جایی که سایت ام جی ای هم اعلام می کنه نتایج روز دوشنبه اعلام می شه؛
امروز دوشنبه هست؛نتایج هنوز تو سایت نیست؛ضمن اینکه سایت ام جی ای هم از امروز صبح دان هست:blink:
حالا خودتون فرضیات بعدی رو حدس بزنید؛
موفق باشید.

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
یعنی مثلا" کارنامه هایی که نهم و دهم گذاشته بودند همراه درصدها و ... درست نبوده؟!!!!
اما موضوع اینی هست که من می گم؛سایت دانگشاه آزاد هیچ وقت نتایج رو اعلام نمی کنه؛اما سایت ام جی ای به طریقی لینک های اصلی دانشگاه آزاد رو پیدا می کنه؛دانشگاه آزاد در زمانی که مشغول تست بوده ؛سایت ام جی ای اعلام می کنه که نتایج تا ساعاتی دیگه اعلام می شه؛اما دانشگاه آزاد کارش طول می کشه و این سایت هم اعلام می کنه که نتایج به زودی اعلام می شه،تا اینکه دانشگاه آزاد به دیتا بیس وصل می شه اما به دلایلی(حالا فنی و یا غیر فنی مثلا" به خاطر اینکه روزنامه فروش بره)همچنان اعلام می کنه نتایج به زودی اعلام می شه؛غافل از اینکه سایت ام جی ای لینکهای اصلی رو داره و مردم طی روزهای نهم و دهم نتایج رو دیدند؛به محض اینکه متوجه این موضوع شدن؛لینک رو عوض می کنن و دسترسی سایت ام جی ای رو مجدود می کنن؛تا جایی که سایت ام جی ای هم اعلام می کنه نتایج روز دوشنبه اعلام می شه؛
امروز دوشنبه هست؛نتایج هنوز تو سایت نیست؛ضمن اینکه سایت ام جی ای هم از امروز صبح دان هست:blink:
حالا خودتون فرضیات بعدی رو حدس بزنید؛
موفق باشید.
من زنگ زدم واحدی که امتحان داده بودم اونا گفتن نتایج درست نبوده و نتایج اصلی 12 ام میاد !!
2 روز نتایج رو سایت بوده حافظ شیرازی هم فهمیده روز اول شما میگی مرکز آزمون دو روز بعد فهمیده ؟
کارنامه من و دوستام که خیلی مشکوک بود ! مال شما چطور بود ؟؟

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
نتیجه ای که الان روی سایت هست درسته دیگه!

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من زنگ زدم واحدی که امتحان داده بودم اونا گفتن نتایج درست نبوده و نتایج اصلی 12 ام میاد !!
2 روز نتایج رو سایت بوده حافظ شیرازی هم فهمیده روز اول شما میگی مرکز آزمون دو روز بعد فهمیده ؟
کارنامه من و دوستام که خیلی مشکوک بود ! مال شما چطور بود ؟؟
مال من دقیقا" همون کارنامه ای هست که روز دهم شهریور رو سایت ام جی ای دیدم؛البته حرف شما رو در مورد درصدها قبول دارم؛در سه درس درصدهای من نسبت به چیزی که انتظار داشتم به شدت پایین بود؛اما با این اوصاف قبول شدم؛
موفق باشید و مطمئن باشید نتایج درست بوده؛

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
مال من دقیقا" همون کارنامه ای هست که روز دهم شهریور رو سایت ام جی ای دیدم؛البته حرف شما رو در مورد درصدها قبول دارم؛در سه درس درصدهای من نسبت به چیزی که انتظار داشتم به شدت پایین بود؛اما با این اوصاف قبول شدم؛
موفق باشید و مطمئن باشید نتایج درست بوده؛
تبریک میگم.
برا من هم کارنامه هیچ تغییری نکرده .
همه درصدا نزدیک به حدس من بود خوب هم بود جز آخری که زمین تا آسمون با محاسبه من فرق داشت. برام زده منفی 5.6 همین درس رو برا دوستم تو همین رشته باز زده منفی 5.6 همین درسو برا یکی دیگه از دوستام تو همین رشته زده منفی همین حدود! صبح رفتم اعتراض کردم اگه یک تستم هم درست در بیاد قبولم .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نظرتون كتاب هاي كدام موسسه رو بگيرم؟ دوستاني كه ارشد شركت كردند تجربه دارند راهنمايي كنيد
براي كارشناسي ارشد رشته نرم افزار شاخه فناوري اي تي

يا اين راهيان ارشد سايتش اينه rahian-arshad.com
پوران پژوهش سايتش stinst.ir/
يا پارسه
http://forum.persiantools.com/t88802-post1359904.html
http://forum.persiantools.com/t88802-page2.html
كدام كتابهاش بهتره؟
يعني كتاب اصلي رو نخوانم فقط همون رو بخوان براي سراسري
راستي براي پيام نور چطور براي پيام نور 4تا درس فقط است يعني اين كتاب ها خوبه؟

راهنمايي كنيد

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
من می خواستم بدونم اگر الان برم مهندسی کامپیوتر نرم افزار برای کارشناسی ارشد می تونم صنایع پذیرش بگیرم؟

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان
من در کنکور ارشد آزاد 6 امین نفر بعد از آخرین فرد قبول شدم.
حد نصاب قبولی در کارنامه نوشته شده بود 5000 و نمره آخرین فرد قبول بود 5040 و نمره من شده بود 4900.
حالا بعضی از دوستان میگن برای قبولی در این رشته حتا اگه داوطلب بخواد در تکمیل ظرفیت هم قبول بشه باید حد نصاب نمره را آورده باشه !
و اگه حرفشون درست باشه حتی اگه در این رشته 20 تا هم برای تکمیل ظرفیت بگیرند من هیچ شانس قبولی ندارم !
آیا این درست هست ؟
منظور از حد نصاب در کارنامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد همین هست که دوستان گفتن و من نمیتونم به نتایج تکمیل ظرفیت امیدوار باشم که قبول شم؟؟

degilaylay

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من در کنکور ارشد آزاد 6 امین نفر بعد از آخرین فرد قبول شدم.
حد نصاب قبولی در کارنامه نوشته شده بود 5000 و نمره آخرین فرد قبول بود 5040 و نمره من شده بود 4900.
حالا بعضی از دوستان میگن برای قبولی در این رشته حتا اگه داوطلب بخواد در تکمیل ظرفیت هم قبول بشه باید حد نصاب نمره را آورده باشه !
و اگه حرفشون درست باشه حتی اگه در این رشته 20 تا هم برای تکمیل ظرفیت بگیرند من هیچ شانس قبولی ندارم !
آیا این درست هست ؟
منظور از حد نصاب در کارنامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد همین هست که دوستان گفتن و من نمیتونم به نتایج تکمیل ظرفیت امیدوار باشم که قبول شم؟؟

اگه دانشگاه آزاد بخواد طبق قوانین خودش عمل کنه کسی که نمره تراز رو نیاورده باشه رد میشه حتی اگه فقط دو سه نفر قبول شه در غیر این صورت شما میتونید امیدوار باشید.

بالا