برگزیده های پرشین تولز

کوهنوردی و سنگنوردی

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
تو قسمت ورزشي يه تاپيك كوهنوردي و سنگنوردي هست. اگر دنبال يكنفر پا ميگردي ميتوني اونجا پيداش كني. پيام شخصي هم براشون بزاري خيلي بيتره.;)

http://forum.persiantools.com/t37454.html

پ.ن: من كوهنورد نيستم اما كوهنوري رو دوست دارم. (كوهنوردان را نيز ايضا);):happy:

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
پسر عموت کار خوبی کرد دیگه تورو از شر اون راحت کرد...با یه150هزار تومان میتونی یه سایبر شات عالی بخری.یعهنی کوهنوردی سنگنوردی و کلا طبیعت گردی بدون عکس واقعا هیچی نیستش.حیف نکنین...آدم بعدا پشیمون میشه که چرا یه عکس نگرفتم...

دوربين من واقعاً عاليه و ازش راضيم. عكسهاي خوبي هم تو كوهها و حتي در دماوند گرفتم. يكي از مزاياي دوربين من اينه كه باطريهاي قلمي مي خوره و هرجا گير بيفتم و تو كوه شارژ نداشته باشم 4 تا باطري قلمي رزرو دارم كه كارمو راه بندازه.

عرض كردم كه تو اين برنامه چون زياد اين كوه رو رفته بوديم و يه برنامه فشرده داشتيم كه مي خواستيم حتماً براي هم هوائي تو قله بخوابيم و وقت استراحت و عكاسي نداشتيم، نبرديم. ولي بازم ممنون كه توجهم رو به اين موضوع جلب كردي.:happy:

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
171.gif

پ ن:جفون بودیم هفته ای 2-3 بار میرفتیم
الان ماشا..کوهارو تا قله آسفالت کردن با ماشین میریم :دی
بهزاد تو خیلی مشکوک میزنی ...
این کوهی که میگی احیانا ( اینالی) نیست

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
تو قسمت ورزشي يه تاپيك كوهنوردي و سنگنوردي هست. اگر دنبال يكنفر پا ميگردي ميتوني اونجا پيداش كني. پيام شخصي هم براشون بزاري خيلي بيتره.
مونث هم می شه ؟

Rain Drop

Registered User
لایک‌ها
364
من 1بار ديگه هم پيشنهاد كرده بودم.دوباره ميگم دوستاني كه كوهنوردي ميكنيد حتما حتما يه سر به قالي كوه بزنيد.من توي هيچ برنامه اي به اندازه اون لذت نبرم.معركه است......

saeid rope

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان
منم پایه برنامه کوهپیمایی و سنگنوردی هستم.
اگر کسی سوالی در مورد لوازم کوهنوردی،سنگ نوردی،غار پیمایی،نجات در ارتفاع،کار در ارتفاع،با ارائه مدرک بین المللی و داخلی در خدمت هستم.
در ضمن اگر سوالی در مورد خرید و یا فروش لوازم هم دارید من همه جوره هستم...

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
من 1بار ديگه هم پيشنهاد كرده بودم.دوباره ميگم دوستاني كه كوهنوردي ميكنيد حتما حتما يه سر به قالي كوه بزنيد.من توي هيچ برنامه اي به اندازه اون لذت نبرم.معركه است......

يه خورده راجع به اون بگو ببينيم. چه مشخصه ويژ اي داره؟ آدرس دقيقش؟ چه زماني رفتي و چه زماني بهترين موقعشه؟ ;)

doei

Registered User
لایک‌ها
14
سلا به دوستان عزيز
اين تاپيك رو زدم تا هر كي كوهنوردي كار ميكنه بياد تجربيات و اگه دوست داشته باشه خاطرات و قله هايي كه فتح كرده رو بگه.
با تشكر از دوستان:)

doei

Registered User
لایک‌ها
14
بهترين تجربه خودم دماوند بود كه وقتي رسيدم به قله يه حس عجيب بهم دست داد واقعا داشت اون لحظه گريم ميگرفت ولي چون خيلي شلوغ بود اونجا معذب بودم ... با اينكه وسط تابستون رفته بوديم ولي خيلي سرد بود و گاز گوگرد چشمو بد جوري اذيت ميكرد ولي كلا خيلي خوش گذشت .. ما از يكي از گزوههاي كوهنوردي شيراز رفته بوديم اونجا

latari

Registered User
لایک‌ها
86
بهترين تجربه خودم دماوند بود كه وقتي رسيدم به قله يه حس عجيب بهم دست داد واقعا داشت اون لحظه گريم ميگرفت ولي چون خيلي شلوغ بود اونجا معذب بودم ... با اينكه وسط تابستون رفته بوديم ولي خيلي سرد بود و گاز گوگرد چشمو بد جوري اذيت ميكرد ولي كلا خيلي خوش گذشت .. ما از يكي از گزوههاي كوهنوردي شيراز رفته بوديم اونجا

دماوند تنها بری خیلی حالش بیشتر از این گروهها هست

doei

Registered User
لایک‌ها
14
اونجا هم يه جورايي تنها بودم آخه گروهمون از هم پاشيده بود به خاطر ضعف بدني اعضا منو يكي از دوستام فقط رفتيم قله

ZEMATIS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
هزینه اولیه برای شروع این ورزش چقدره؟ به صورت حرفه ای

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
آماتور هزینه ایی نداره ، یه پوت بیشتر نیاز نداره ! برای تابستان ! بیشتر اراده می خواهد

doei

Registered User
لایک‌ها
14
love-life راست ميگن بيشتر عشق و علاقه ميخواد ...اون قديما كه با يه تجهيزاتي برنامه هاي چند روزه كوهنوردي اون تو زمستون رو ميرفتن كه آدم شاخ در مي آره ولي كلن واسه شروع يه كفش مناسب ...شلوار مناسب كه توش عرق نكني واسه اين فصل...كوله پشتي اينا از همه مهم تره حالا وساليل جانبي مثل عينك آفتابي و از اين چيزا داشته باشي بد نيست

doei

Registered User
لایک‌ها
14
كلا با 200 تومن ميتوني شروع كني

ZEMATIS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بالا