برگزیده های پرشین تولز

Doom3

mojtabajuuuuuun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سالام به همگی
آقا من در قسمت Monorail بازی Doom3 گیر کردم!
لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید یا اگه میشه یکی از Load های بعذ از این مرحله رو به این Email بفرستید
[email protected]
ممنون از همگی:lol:

roberty

Registered User
لایک‌ها
30
سالام به همگی
آقا من در قسمت Monorail بازی Doom3 گیر کردم!
لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید یا اگه میشه یکی از Load های بعذ از این مرحله رو به این Email بفرستید
[email protected]
ممنون از همگی:lol:

سلام دوست من
آره حق با شماست .اون مرحله((که فکر کنم مرحله سیزدهم هست )) رو هیچ جوری نمیشه رد کرد الا با استفاده از رمز و کد تقلب;)
چند تا رمز برات میزارم در حین بازی کلید های alt و ctrlو ~ رو بزن و این کد ها رو وارد کن و اینتر بزن
god=شکست ناپذیر
give ammo = مهمات
give all=تمام اسلحه ها رو بهت میده و سلامتی و زره رو تا آخر میبره
noclip= نامرئی
که این آخری تو اون مرحله بکار میاد!!!
برو طبقه پایین((همون جائی که قطار توقف کرد))و این رمز رو وارد کن و برو رو ریل قطار و مستقیم مسیر حرکت قطار رو با حرکت به سمت دروازه بسته روبروی قطار ادامه بده تا به ایستگاه بعدی برسی((در حین اجرای این رمز مثل پرنده رو هوا پرواز میکنی و در ضمن دشمنان شما را نمیبینند)):D
باز هم سوال داشتی مطرح کن .
خوشحال میشم کمکت کنم

roberty

Registered User
لایک‌ها
30
:blink: من Doom3 رو با سختي nightmare بدون چيت تموم كردم! چرا نشه بدون چيت بازي كرد؟
واقعا؟؟؟:blink:
پس لطف کنید دوستمون رو که این سوال رو مطرح کردند رو راهنمائی بفرمایید ببینیم چجوری میشه این مرحله رو رد کرد:blush:

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
خوب بگين دقيقا مشكل كجاست و كجا گير افتادين؟ اگه جايي گير كردين كه نميدونين بايد از كجا برين كه من در خدمتم ولي اگه مشكل زنده موندنه كه ديگه با خودشونه...

بالا