برگزیده های پرشین تولز

$$ به دست آوردن پسورد کارت اینترنت $$

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

من یه کارت اینترنت میشناسم که یوزر های واقعا تابلویی میده و من به راحتی تمام می تونم یوزرها را حدس بزنم .

شما برنامه ای ندارید که بتونم پسوردشو با اون حدس بزنم ؟

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
سلام

من یه کارت اینترنت میشناسم که یوزر های واقعا تابلویی میده و من به راحتی تمام می تونم یوزرها را حدس بزنم .

اگر به نظر شما "تابلو" هست، پس برای پسورد هم از الگوریتم "تابلو" شاید استفاده کنه. اگه قابل حدس زدن باشه، چند تا کارت "سری" بگیر، ببین در میاد یا نه :)

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

یوزر ها که معمولا قریب به اتفاق مراکز بصورت سری ارائه میکنند . میتونم بپرسم این کجاش تابلو هست !؟

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه پسورد 4 رقمی فقط عدد هم باید بری 99 تا کارت سریشو بخری تا بتونی رمزشو در بیاری

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
من یه ISP دیده بودم ، مثلا username ها رو 2 تا 2 تا زیاد میکرد و پسورد رو 4 تا 4 تا .. اینجوری با 3 تا کارت سری هم میشد حدس زد.
ولی در کل، ماهی 9000 تومن برا نت نامحدود، دیگه اونقدر نیست که بیایم از کارتهایی استفاده کنیم که شاید دیگران اونا رو خواهند خرید یا خریده اند و ببینن چیزی توش نیست .. ( تیریپ بابا بزرگی :دی )

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
درسته بايد جنبه اخلاقي رو هم در نظر گرفت

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2
پسوردش به اندازه ی ، یوزرش تابلو نیست ، فقط پسوردش به اینصورته ( عدد - حرف - حرف - عدد - عدد - حرف ) که فکر نکنم به درد بخوره .

اگه اشتباه نکنم ، یه برنامه ای بود که ، یوزر میدادی و بهت ، پسورد میداد که فکر کنم درست کار نمی کرد .

مثل اینکه شما هم برنامه ای ندارید .

290.gif

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من تلاش بی خودی نکنید دیگه اون سال هایی که از کارت استفاده می کردیم رو به پایان است یه چشم به هم بزنیم همه ایران ADSL دارن پس بهتره عمر مونو صرف چیز هایی غیر معقول نکنیم.

بالا