برگزیده های پرشین تولز

افرادی که در اطراف‌تان هستند و تو کسب و کارشان موفق و ثروتمندند چه خصوصیاتی دارند؟ چطور ...

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
پفیوز ترین و بی شرفترین و خسیسترین آدما بودن و هستن.ینی صحبت میکنی باهاشون احساس میکنی انقدر ندارن باید یه پولی هم بهشون بدی .

Sent from my SM-T700 using Tapatalk
منظورت کیه؟

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
اکثرا این خصوصیات رو دارن:
دزد
دلال
کلاهبردار
دهاتی
احشام
استاد دانشگاه 200 شغله
کودن
بساز بنداز
قاچاقچی
موادفروش
ساقی
گوسفند فروش

و ...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اکثرشون با تلاش زیاد و زحمت فراوان به جایی رسیدن

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
پیتی یه نمونه کوچیک از جامعه خودمونه. داخلش همه جور آدمی هست .بیکار،دانشجو،کارآفرین،متخصص. یه سریا سرشون به کار خودشوه میان چرخ میزنن میرن یه سری میان با هم در مورد تجربیات بحث میگنن. بعضیا هم میخوان نداشته هاشون رو از عضا اینجا بگیرن. کلاهبردار داریم،کاسب معتمد داریم. خلاصه همه جور قشری داخلش پیا میشه.
در جامعه واقعی هم خیلیها رو میبینید که نگاه میکنن ببینن ادمای موفق چکار کردن از روشون الگو برداری کنن خیلیها هم هستند تا یه ماشین مدل بالا میبینن میگن دزد بیشرف. طرف آیون دستشه میگن احمق کودن.
درک نمیکنم چرا از نظر خیلیها عجیبه که کسی که خونه و زندگی داره نمیتونه بیاد تو پیتی.
دوستان گرامی حقیقت اینه که برای داشتن یه زندگی متوسط در تهران با یه خانواده 3 نفره الان باید ماهی 5 تومن داشته باشی. که گاهی اوقات برید پارک ، برید رستوران،سینما تو مراکز خرید چرخ بزنید. من به این میگم زندگی متوسط ،حالا اینکه از نظر بعضی دوستان کسی که داره یه زندگی رو میچرخونه حق نداره بیاد تو پیتی یه مبحث کاملا مجزاست

بابای سعید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
204
تارالیوس تو یه تاپیک دیگه می گفت که افتک آدم متوهم و خالی بندی هست

افتک هم جرات نکرد اون شرط بندی معروفش رو مطرح کنه چون تارالیوس تهران هست

حالا سوال من از تارالیوس این هست, به نظر تو افتک مدرک دکترای برق داره؟ هر کی تا حالا خواسته با افتک شرط بندی کنه تو زرد از آب درآمده ببینیم آیا یه مرد پیدا می شه تکلیف افتک را مشخص کنه

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
تارالیوس تو یه تاپیک دیگه می گفت که افتک آدم متوهم و خالی بندی هست

افتک هم جرات نکرد اون شرط بندی معروفش رو مطرح کنه چون تارالیوس تهران هست

حالا سوال من از تارالیوس این هست, به نظر تو افتک مدرک دکترای برق داره؟ هر کی تا حالا خواسته با افتک شرط بندی کنه تو زرد از آب درآمده ببینیم آیا یه مرد پیدا می شه تکلیف افتک را مشخص کنه
پرا دنبال اثبات هویت هستید؟ از روی صحبتها خیلی چیزها مشخص شد، کالبد شکافی بیشتر فایده ای نداره. در واقعیت به من ربطی نداره که افتک دگترا داره یا سیکل .چه دخلی به زندگی من داره، بحث کلی این بود که اینجا مد شده هر کی میگه من یه کاری بلدم ، یه تخصصی دارم، وضعم بد نیست سریع متهم میشه به دروغ و دغل.
همه اینها باعث نمیشه من اعتقاد نداشته باشم توهم افتک بالاست. ولی باز هم میگم این امر کاملا شخصیه.

بابای سعید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
204
پرا دنبال اثبات هویت هستید؟ از روی صحبتها خیلی چیزها مشخص شد، کالبد شکافی بیشتر فایده ای نداره. در واقعیت به من ربطی نداره که افتک دگترا داره یا سیکل .چه دخلی به زندگی من داره، بحث کلی این بود که اینجا مد شده هر کی میگه من یه کاری بلدم ، یه تخصصی دارم، وضعم بد نیست سریع متهم میشه به دروغ و دغل.
همه اینها باعث نمیشه من اعتقاد نداشته باشم توهم افتک بالاست. ولی باز هم میگم این امر کاملا شخصیه.

تنها کسی می تونه از روی صحبت یه آدم دیگه متوجه بشه که طرف درست می گه یا غلط که خودش هم در آن موضوع اطلاعت کافی داشته باشه
مثلا اگر من ادعا کنم که چینی بلدم و ادای چینی صحبت کردن دربیارم تا زمانی که کسی خودش چینی بلد نباشه متوجه نمی شه من راست می گم یا دروع

امکان داره یه آدم دغل باز خالی بند بیاد راهنمایی الکی بکنه و خیلی ها رو گمراه کنه برای همین بچه های اینجا مدرک می خوان چون خالی بند تا دلت بخواد ریخته نمونش هم طبق فرمایشات خوده شما آقای افتک

افتک هم از این راهنمایی ها فراوان می کند و به اعتقاد خیلی ها اصلا مدرک دکترا ندارد!
اگر شما هم با ما هم عقیده هستید بیاید شرط ببنید و 100 میلیون بگیرید ولی اگر افتک درست گفته بود 10 میلیون به اون می دید...

شرایط شرط بندی که برای من فرستاده بود به این شکل هست که یه قرار داد می بندید برای اجاره مدرک افتک و قیمت اجاره 10 میلیون هست و در قرار داد عنوان می شه اگر مدرک را نتواند بیاورد 100 میلیون خسارت می دهد
وافعیتش من و خیلی های دیگه جرئت نکردیم بریم رو این حساب دنبال یه مرد می گردیم که کمی هم از تجارت حالیش باشه و این قرار داد رو با افتک ببنده

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
وافعیتش من و خیلی های دیگه جرئت نکردیم بریم رو این حساب دنبال یه مرد می گردیم که کمی هم از تجارت حالیش باشه و این قرار داد رو با افتک ببنده
من شرط بندی لازم ندارم. خواستم برم دفترش با هم صحبت کنیم که پیچید. البته باز هم نمیشه بگم 100% میشه گفت به این خاطر کسی دروغ میگه. بعضی چیز ها رو هم راست میگه.
الان مثلا فلانی بگه به من تو کلا همه چیزت دروغه. در واقع من هیچ نیازی به اثبات خودم ندارم. من زندگی خودم رو دارم ، تفریحات خودم رو دارم،هیچ عقده گمشده ای ندارم که بخوام تو پیتی ثابت کنمش.
حالا به خاطر این اثبات بیام ادرس بدم به کسی که اصلا نمیدونم کی هست بیاد محل کارم؟ شما باشی این کار رو میکنی؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
تنها کسی می تونه از روی صحبت یه آدم دیگه متوجه بشه که طرف درست می گه یا غلط که خودش هم در آن موضوع اطلاعت کافی داشته باشه
مثلا اگر من ادعا کنم که چینی بلدم و ادای چینی صحبت کردن دربیارم تا زمانی که کسی خودش چینی بلد نباشه متوجه نمی شه من راست می گم یا دروع

امکان داره یه آدم دغل باز خالی بند بیاد راهنمایی الکی بکنه و خیلی ها رو گمراه کنه برای همین بچه های اینجا مدرک می خوان چون خالی بند تا دلت بخواد ریخته نمونش هم طبق فرمایشات خوده شما آقای افتک

افتک هم از این راهنمایی ها فراوان می کند و به اعتقاد خیلی ها اصلا مدرک دکترا ندارد!
اگر شما هم با ما هم عقیده هستید بیاید شرط ببنید و 100 میلیون بگیرید ولی اگر افتک درست گفته بود 10 میلیون به اون می دید...

شرایط شرط بندی که برای من فرستاده بود به این شکل هست که یه قرار داد می بندید برای اجاره مدرک افتک و قیمت اجاره 10 میلیون هست و در قرار داد عنوان می شه اگر مدرک را نتواند بیاورد 100 میلیون خسارت می دهد
بی خیال داداش چونه زدن با امثال taralius مثل راه رفتن رو تردمیل ما همه داریم میگیم کسایی ک ب جاهای بالا رسیدن خیلی هاشون از راه عادی نیست اون میاد میگه که اینجا مد شده هر کی میگه من یه کاری بلدم ، یه تخصصی دارم، وضعم بد نیست سریع متهم میشه به دروغ و دغل ایشون مثل اینکه به توهمات نوشتاری دچارن ما ی چیز میگیم اون چیز دیگه

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542

100تومن رو زدی به جیب 1% من حق السکوت میگیرم

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
بی خیال داداش چونه زدن با امثال taralius مثل راه رفتن رو تردمیل ما همه داریم میگیم کسایی ک ب جاهای بالا رسیدن خیلی هاشون از راه عادی نیست اون میاد میگه که اینجا مد شده هر کی میگه من یه کاری بلدم ، یه تخصصی دارم، وضعم بد نیست سریع متهم میشه به دروغ و دغل ایشون مثل اینکه به توهمات نوشتاری دچارن ما ی چیز میگیم اون چیز دیگه
شما میگی خیلی هاشون از راه عادی نیست ، منظورتون راه حلال هست؟ ابتدا باید حلال رو تعریف کرد.
برای رسیدن این بحث به نتیجه تنها راه همینه.

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
شما میگی خیلی هاشون از راه عادی نیست ، منظورتون راه حلال هست؟ ابتدا باید حلال رو تعریف کرد.
برای رسیدن این بحث به نتیجه تنها راه همینه.
همه جای دنیا بری دزدی قاچاق کلاه برداری کلاه گذاری دورزدن قانون گرفتن و دادن رشوه دلالی ک باعث افزایش قیمت بشه تهدید ضرب وشتم و....امثال اینا بد وناپسند چ دینی بخوای حساب کنی چ غیر دینی اینا ب نظر شما راه های عادی؟

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
یعنی الان اینجا هر کی وضعش خوبه از راههایی که شما گفتید به این پول رسیده؟
کسی که مدیر فروشه 105 میگیره اونهم دزده؟ کسی که سال 50 یه زمین خریده تو تهران فروخته سال 60 ،100 برابر دزده؟ کسی که از چین جنس وارد میکنه اونهم دزده؟ اون دکتری که 25 سال درس خونده؟
همشون.....؟؟؟؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
یعنی الان اینجا هر کی وضعش خوبه از راههایی که شما گفتید به این پول رسیده؟
کسی که مدیر فروشه 105 میگیره اونهم دزده؟ کسی که سال 50 یه زمین خریده تو تهران فروخته سال 60 ،100 برابر دزده؟ کسی که از چین جنس وارد میکنه اونهم دزده؟ اون دکتری که 25 سال درس خونده؟
همشون.....؟؟؟؟
شما یا سنت پایین یا درکت پایین ده بار گفتم منظورم همه نیست بحث واقعاباتو مثل قهرمانی دو رو تردمیل

بالا