برگزیده های پرشین تولز

چرا توی سایت اپل همه چیز ارزونه ؟

wQZD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
...

Last edited:

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
از حدود ٢ سال پيش تمام گوشي هاي اپل آن لاك هست. حتي همين ٢٠٠ دلاري ها!!
فرقش اينه كه براي ٢٠٠ دلاري ها شما يه قرارداد با اپراتور ميبندين كه تا ٢ سال با اون باشين و از پكيج هاي حداكثري اون( نه پرداخت قسطي!) استفاده كنين. فرض كنين از ايرانسل ايفون بگيرين. شما مثلا بايد پكيج ديتا حداكثريش را براي دو سال بخريد. حالا شما گوشيت رو روش همراه اول هم بزني كار ميكنه ولي بايد ماهيانه هزينه ايرانسل رو هم بدين.

Sent from my iPhone using Tapatalk
پس این سایت چطور آیفون 6 و 6 پلاس آنلاک میکنه؟
http://iphoneunlocker.ir
یعنی طرف تو خارج باید هزینه 2 سال بده بعد بیاره ایران دوباره آنلاک کنه؟!

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
با عرض سلام مجدد و تشکر از همه دوستان عزیز
من امروز رفتم نمایندگی اپل طرف اصلا نمیفهمید چی میگم :general711: . خبر نداشت اصلا اما پرسیدم گفت توی سایت اپل میتونی بخری انلاین میفرستن روسیه مشکلی نداره.

@glc_engineer : موهندس جون یعنی نمیشه تجاری وارد کرد ؟ خریدار نداره؟ چون من میتونم جوری بفرستم که گمرک اینا اصلا نخوره . :general702:

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,507

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
با عرض سلام مجدد و تشکر از همه دوستان عزیز
من امروز رفتم نمایندگی اپل طرف اصلا نمیفهمید چی میگم :general711: . خبر نداشت اصلا اما پرسیدم گفت توی سایت اپل میتونی بخری انلاین میفرستن روسیه مشکلی نداره.

@glc_engineer : موهندس جون یعنی نمیشه تجاری وارد کرد ؟ خریدار نداره؟ چون من میتونم جوری بفرستم که گمرک اینا اصلا نخوره . :general702:
برای خرید هر نفر فقط دوتا میتونست بخره
بیشتر نمیدادن !
تا اونجائیکه من میدونم خرید بگوشی با پلن محدودیت داره

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
بچه ها بببینید تنها وسیله ای ک تو جهان قیمتش تفاوت چندانی نمیکنه تو جنس اصل همین گوشیه
تو بخش اهنگسازی خودمون یه کمپرسور خریدیم 16 میلیون همون تو سایت اموزون داره میده 2 میلیون اونم چی با کلی امکانات و ابزار همراش بیشتر

بیشتر وسایل رو چک کردم تنها گوشی همراه بود تو بیشتر فروشگاه های اینترنتی دنیا قیمتا زیاد فرق نمیکنه بعضی موارد هم تو ایران خیلی بهتر بود قیمتا

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
بچه ها بببینید تنها وسیله ای ک تو جهان قیمتش تفاوت چندانی نمیکنه تو جنس اصل همین گوشیه
تو بخش اهنگسازی خودمون یه کمپرسور خریدیم 16 میلیون همون تو سایت اموزون داره میده 2 میلیون اونم چی با کلی امکانات و ابزار همراش بیشتر

بیشتر وسایل رو چک کردم تنها گوشی همراه بود تو بیشتر فروشگاه های اینترنتی دنیا قیمتا زیاد فرق نمیکنه بعضی موارد هم تو ایران خیلی بهتر بود قیمتا
دقیقا این جمله دوم شما درسته . من نمایندگی اپل رفتم امروز بعضی قسمتاش حتی از ایران گرون تر بود با احتساب دلار 3300 تومانی :confused:

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
دقیقا این جمله دوم شما درسته . من نمایندگی اپل رفتم امروز بعضی قسمتاش حتی از ایران گرون تر بود با احتساب دلار 3300 تومانی :confused:
دلیلشو اصلا نمیدونم ولی برا منم جا سوال بود چرا ارزون اونم چی تو ایران باز........

یه مشکلی این وسط هست خخخخ:D

نکنه یکی میخرن از روش کپی میزن

مهندسی معکوس خوبیه خخخ

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
دلیلشو اصلا نمیدونم ولی برا منم جا سوال بود چرا ارزون اونم چی تو ایران باز........

یه مشکلی این وسط هست خخخخ:D

نکنه یکی میخرن از روش کپی میزن

مهندسی معکوس خوبیه خخخ
البته شاید هزینه گمرکی کشوری ممثل روسیه برای موبایل از ایران بیشتر باشه ! احتمال زیاد جواب این باشه فکر کنم .

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
البته شاید هزینه گمرکی کشوری ممثل روسیه برای موبایل از ایران بیشتر باشه ! احتمال زیاد جواب این باشه فکر کنم .

گمرک برا وسایل اهنگسازی 800 درصد هست
یعنی 8 برابر میشه برا کسی ک میاره وبه دست ما میرسه 10 برابر رو شاخشه کم کم

خدا قوت

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
گمرک برا وسایل اهنگسازی 800 درصد هست
یعنی 8 برابر میشه برا کسی ک میاره وبه دست ما میرسه 10 برابر رو شاخشه کم کم

خدا قوت
800درصد ؟ :confused: . پس چرا قیمتش با بقیه دنیا یکیه تو ایران تقریبا تازه ارزون ترم هست ؟؟؟

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
قاچاق

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY
یعنی گوشیها رو اکثرا از راه قاچاق و بدون پرداخت گمرک میارن ؟ خب این ها رو از کدوم منبع خارجی میگیرن ؟ ما که هر بلادی رفتیم قیمت گوشی ایران ارزون تر بود !

Last edited:

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
800درصد ؟ :confused: . پس چرا قیمتش با بقیه دنیا یکیه تو ایران تقریبا تازه ارزون ترم هست ؟؟؟

وا
دارم وسایل اهنگسازی رو میگم

گوشی رو جوابشو بالاتر دادم این 800 درصد برا وسایل اهنگسازی

بالا