برگزیده های پرشین تولز

چرا توی سایت اپل همه چیز ارزونه ؟

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
وا
دارم وسایل اهنگسازی رو میگم

گوشی رو جوابشو بالاتر دادم این 800 درصد برا وسایل اهنگسازی
اها . چون موضوع محصولات اپل بود من فکر در این باره میگین . اگه اینجوره ویالون وارد کنیم قاچاق میلیونر میشیم که ! :general611: . چون من یه راهی میشناسم میشه هر ماه هر جنسی صد عددی بدون گمرکی فرستاد ایران ! :general601:

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
اها . چون موضوع محصولات اپل بود من فکر در این باره میگین . اگه اینجوره ویالون وارد کنیم قاچاق میلیونر میشیم که ! :general611: . چون من یه راهی میشناسم میشه هر ماه هر جنسی صد عددی بدون گمرکی فرستاد ایران ! :general601:

ما هم از این راه ها داری
وسایل اهنگسازی مثل کمپرسور فاینرلایزر و.................سود عالی دارن

از بحث استاتر جدا نشیم

برا منم جالبه قضیه این اپل بدونم چرا ارزونه

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
ما هم از این راه ها داری
وسایل اهنگسازی مثل کمپرسور فاینرلایزر و.................سود عالی دارن

از بحث استاتر جدا نشیم

برا منم جالبه قضیه این اپل بدونم چرا ارزونه
جواب این بود که چون به نظر لاک هستن و باید بقیه هزینه رو به اپراتور پرداخت کنی . البته کامل متوجه نشدم من چون میگن که میشه با 200 هزار تومن انلاک کرد . خب 200$+70$ یعنی با 270$ میشه ایفون 6 داشت! . عجیبه کلا :general210: . بعد نکته بعدی اینه که یعنی اپل وقتی ایفون 6 رو میفروشه 200$ ، هزینه ساخت خود ایفون 6 چقدر بوده که با فروشش با مبلغ 200$ سود میکنه :general405: ؟!!!

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
جواب این بود که چون به نظر لاک هستن و باید بقیه هزینه رو به اپراتور پرداخت کنی . البته کامل متوجه نشدم من چون میگن که میشه با 200 هزار تومن انلاک کرد . خب 200$+70$ یعنی با 270$ میشه ایفون 6 داشت! . عجیبه کلا :general210: . بعد نکته بعدی اینه که یعنی اپل وقتی ایفون 6 رو میفروشه 200$ ، هزینه ساخت خود ایفون 6 چقدر بوده که با فروشش با مبلغ 200$ سود میکنه :general405: ؟!!!

جالبه:D

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
خب اگه من گوشی ایفون 6 بخرم 200دلار و با 200 هزار تومن بشه انلاکش کرد یعنی کل هزینه ایفون 6 بشه 700هزار تومن و بفروشیم 1میلیون طبیعیه که میتونی چند ده هزار تا بفروشی. حدس زدنت چندان سخت نیست!

wQZD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
خب اگه من گوشی ایفون 6 بخرم 200دلار و با 200 هزار تومن بشه انلاکش کرد یعنی کل هزینه ایفون 6 بشه 700هزار تومن و بفروشیم 1میلیون طبیعیه که میتونی چند ده هزار تا بفروشی. حدس زدنت چندان سخت نیست!
خوب باید مشتری داشته باشی

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
خوب باید مشتری داشته باشی
خب شما وقتی جنس 3 میلیون و 300 هزار تومینو بدی یه میلیون ، میشه تصور کرد که هزاران هزار نفر اذت میخرن ! اونم هم چین محصولی رو ، کافیه ببری مغازه ها و بپرسی! هر چند که گفتن بیشتر از دو تا نمیشه خرید گویا!

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
پس این سایت چطور آیفون 6 و 6 پلاس آنلاک میکنه؟
http://iphoneunlocker.ir
یعنی طرف تو خارج باید هزینه 2 سال بده بعد بیاره ایران دوباره آنلاک کنه؟!
من نميدونم! اگه دو سال كه تموم بشه كه گوشي مال خودت ميشه ميتوني از هر اپراتور ديگه اي با هر پكيجي استفاده كني. زودتر هم ميتوني فقط بايد پولشو بدي. مثلا حساب ميكنن اگه يك سال بعد بخواي جدا بشي نصف پول گوشي رو بدي و ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
من نميدونم! اگه دو سال كه تموم بشه كه گوشي مال خودت ميشه ميتوني از هر اپراتور ديگه اي با هر پكيجي استفاده كني. زودتر هم ميتوني فقط بايد پولشو بدي. مثلا حساب ميكنن اگه يك سال بعد بخواي جدا بشي نصف پول گوشي رو بدي و ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
اقا این شامل ایران هم میشه ؟ یعنی من از اپل بگیرم بعد با بیام رو ایرانسل پول بدم ؟ اصلا میشه همین جوری 200$ گرفت و اصلا با هیچ اپراتوری قرارداد نبست؟ همینجوری بدوم سیم کارت استفاده کرد آیا؟

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
اقا این شامل ایران هم میشه ؟ یعنی من از اپل بگیرم بعد با بیام رو ایرانسل پول بدم ؟ اصلا میشه همین جوری 200$ گرفت و اصلا با هیچ اپراتوری قرارداد نبست؟ همینجوری بدوم سیم کارت استفاده کرد آیا؟
فکر کنم نشه ازش استفاده کرد چون اون موقع همه بجای آیپاد تاچ 5 که سخت افزار مشابه آیفون 4 اس داره میرفتن آیفون 6 لاک میگرفتن!

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
دوستان تا میتونید استارتر رو اذیت کنید باید بیشتر از این هد اذیت بشه:D

کوبانی تنها نیست

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
فکر کنم نشه ازش استفاده کرد چون اون موقع همه بجای آیپاد تاچ 5 که سخت افزار مشابه آیفون 4 اس داره میرفتن آیفون 6 لاک میگرفتن!
شوما لطف کن فردا یه زنگ به این برادران انلاکر بزن ببینم چی میگن !

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
انقدر دوستان تیکه انداختم فکر کردم شاید دکتر قصد اسگل کزدنمون رو داره!
لاک بودنشو اینهارو که گفتن دوستان، مورد اصلی که هیچ کس اشاره نکرد بهش اینه که شما گوشی لاک اپراتورای آمریکارو نمیتونی بخری بیاری ایران، محدودیتایی که یکی از دوستان بهش اشاره کرد شامل همین هم میشه، به یکی از آشناهامون تو آمریکا موقعی که 5 اومده بود گفتم یه آیفون لاک بگیره بزام بفرسته، منتهی میگفت همچین کاری واسه شهروندای اونجا هم غیرقانونیه و براشون مشکل ساز میشه،
حالا راههایی که بعضی وقتا گوشی لاک میارن وارد کننده هامون رو نمیدونم! ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم همه جور تضمین میگیرن از خریدار که شهروند آمریکا باشه، گوشی رو نخواد ببره بفروشه خارج از آمریکا و ....
ایران که خوبه باز، شما فکر کن کشواریی مثل آلبانی و ... که همه چیزشون از ماشین بگیر تا گوشی دزدی از اروپا و آمریکا میاد اگه همچین کاریی ممکن بود تا الان نکرده بودن؟!
در نهایت دکتر جان، راهی که پی گرفتی بی راهس! وقتتو تلف نکن چون نمیتونی از این طریق حتی یه گوشی برای خودت بگیری مستقیم! چه برسه به عمده :D

barool

Registered User
لایک‌ها
2,864
انقدر دوستان تیکه انداختم فکر کردم شاید دکتر قصد اسگل کزدنمون رو داره!
لاک بودنشو اینهارو که گفتن دوستان، مورد اصلی که هیچ کس اشاره نکرد بهش اینه که شما گوشی لاک اپراتورای آمریکارو نمیتونی بخری بیاری ایران، محدودیتایی که یکی از دوستان بهش اشاره کرد شامل همین هم میشه، به یکی از آشناهامون تو آمریکا موقعی که 5 اومده بود گفتم یه آیفون لاک بگیره بزام بفرسته، منتهی میگفت همچین کاری واسه شهروندای اونجا هم غیرقانونیه و براشون مشکل ساز میشه،
حالا راههایی که بعضی وقتا گوشی لاک میارن وارد کننده هامون رو نمیدونم! ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم همه جور تضمین میگیرن از خریدار که شهروند آمریکا باشه، گوشی رو نخواد ببره بفروشه خارج از آمریکا و ....
ایران که خوبه باز، شما فکر کن کشواریی مثل آلبانی و ... که همه چیزشون از ماشین بگیر تا گوشی دزدی از اروپا و آمریکا میاد اگه همچین کاریی ممکن بود تا الن نکرده بودن؟!
در نهایت دکتر جان، راهی که پی گرفتی بی راهس! وقتتو تلف نکن چون نمیتونی از این طریق حتی یه گوشی برای خودت بگیری مستقیم! چه برسه به عمده :D
ممنون از توضیح خوب :general601:
متاسفانه راس میگی :general503:

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
تا جایی که میدونم فقط شهروندا میتونن آیفون لاک بخرن
اونم با وصل کردن کردیت کارتشون.که مستقیم از حساب کم بشه اقساط گوشی
اگر هم پرداخت نکنه طرف.واسه حسابش یه نمره منفی میدن.و این خیلی بده واسش

بالا