برگزیده های پرشین تولز

دمای کارت شما چقدره؟؟؟

imanf64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه سیستم گرفتم با cpu core 2 due 6300 +main giga 965p-s3 + vga giga 7300gt256
حالا بازی فوتبال PES 6 رو که اجرا میکنم موقع اجرا موج میفته توی تصویر به نظر شما ایراد از کجاست با توجه به اینکه این کارتهای گرافیک فن ندارند آیا ممکنه کارت داغ کنه؟؟؟ آخه تو تنظیمات کارت دمای اونرو یه جا تا 92 هم میزنه به نظر شما آیا کارت ایراد داره؟؟؟ دمای نرمال کارتم 60 هستش...
دمای کارت شما چقدره؟؟؟

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خوب دماي كارتت بالاست. بهتره تهويه كيست رو بهتر كني .

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دمای کارت گرافیک تا 60 درجه مشکلی نداره. ولی هرچی دما بالاتر بیاد کارایی پایین تر میاد. اگه کیس شما روی درش فن داشته باشه دما را تا 35 درجه کاهش میده. باز بودن در کیس هم هیچ کمکی به خنک کردنش نمیکنه.

imanf64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روی در کیسم ف داره و دمای کیسم 35 بیشتر نمیشه ولی این کارت نمیدونم چرا اینجوریه فکر کنم باید بدمش واسه گارانتی الان با یک فن معمولی روش دماش بین 57 تا 75 هست اما یه چیزی این 75 که میگم توی PES6 هست و مثلا توی EVIL4 اصلا دما از 60 بیشتر نمیشه..!! البته با فنی که خودم روی کارت گذاشتم...
آخر کسی نگفت کارت 7300gt256 داره؟؟ و اگر داره دماش چقدره.؟؟

ARMAN_PIER

Registered User
لایک‌ها
1
مشکل از بازیه یا بهتر بگم تنظیماتشه
چون این مشکل بخاطر عدم هماهنگی fps بازی با سرعت هرتز مانبتورته
تو تنظبمات globalsettings گزینهی verticalsync رو از روی controller by application بردار بزار روی off
باید درست شه
اگرنه درایورتو (پاککن) دویاره یریز

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من یه سیستم گرفتم با cpu core 2 due 6300 +main giga 965p-s3 + vga giga 7300gt256
حالا بازی فوتبال PES 6 رو که اجرا میکنم موقع اجرا موج میفته توی تصویر به نظر شما ایراد از کجاست با توجه به اینکه این کارتهای گرافیک فن ندارند آیا ممکنه کارت داغ کنه؟؟؟ آخه تو تنظیمات کارت دمای اونرو یه جا تا 92 هم میزنه به نظر شما آیا کارت ایراد داره؟؟؟ دمای نرمال کارتم 60 هستش...
دمای کارت شما چقدره؟؟؟

لابد از این مدل های سایلنت یا passive شرکت گیگا هستش....

EAlireza50141

Registered User
لایک‌ها
125
دمای کارت شما چقدره؟؟؟
دوست من یک فن کیس بگیر و با کش بزار رو کارتت
من یه فن دار داشتم
دماش تا 90 هم میرفت بالا ... (فنش داغون بود)

فنشو کنم یک فن کیس گزاشتم روش
عاااالی شده

میتونی امتحان کنی
موفق باشید

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ولي در كل اگر تهويه كيس خوب باشه و بطور استاندارد باشه دماي اكثر قطعات در حد نرمال هست

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
وقتی من هم داری بازی Fifa07 بازی می کنم صدای صوتی از مانیتورم میشنوم وقتی مانیتور رو خاموش می کنم تموم میشه .
تویه تاپیکیکه قبلا اینجا زده بودم بچه گفته بودن از دمای کارت گرافیکی (Geforce 5200 256) هستش .وقتی دما میره بالا اینجوری میشه
خلاصه که من هم این مشکل رو دارم

بالا