برگزیده های پرشین تولز

به نظرتون چه موقع تمام منابع ارزشمند کشورمون تموم میشه؟

به نظرتون چه موقع تمام منابع ارزشمند کشورمون تموم میشه؟

• Total voters
    59

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
نه جوونه حاجیکس اگه Cunt گفتم بگو:D من ب دستور شوما حذف کنم پستارو!

کدوم پول حاجیکس؟ پول ما که ارزشی نداره:(

پول نفت رو میگی ؟:D خوب نتونستیم مثل اعراب با پول نفت جاهای دیگه سرمایه گذاری کنیم .

حاجی قرار بود بری که ! شوما هم موندگار شدی اینجا؟:(
باز تو قرصاتو عوضی مصرف کردی؟
این دفعه با کی اشتباه گرفتیم؟

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
باز تو قرصاتو عوضی مصرف کردی؟
این دفعه با کی اشتباه گرفتیم؟

یادت نی 2011؟ :mad:

مگه شوما افتک نیستی :general304::general304::general304::general304:

نه حاجیکس فانوسا مدتی ست دغدغه هات اجتماعی اقتصادی شده . خطری احساس میکنی؟

من که در مورد اقتصاد کلی تحقیق کردم از 4سال پیش! 90% پیش بینی هامم درست از آب در اومد! از همین رو کولن قید کار و اقتصاد و زندگی رو زدم . . ..

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
عجب عجب! آمار هارو سرو ته میدن :D من لینک از UK گذاشتم که منابع ش هم ببینی! اینم پرفروش ترین 2014
http://focus2move.com/q1-2014-world-best-selling-cars-ranking-volkswagen-golf-jumps-third/

به موضوع ش نگاه نکن که زده فولکس از مقام 7م اومده سوم! تهش جدول هست

آمار جی دی پاور رو دیدی ولی اینو ندیدی! :D مثل اینکه

http://www.pedal.ir/wp-content/uploads/2014-mass-market-brands.jpg

عزیزم گفتم که تو کلاس SUV بوده آمار چین ت!

در ثابت کردن دروغ های من مثل اینکه بد جور هول شدی :D عب نداره من 90 روز بهت مهلت میدم عمو
ب من میگی عمو تو تا دیروز میذاشتنت رو جاروبرقی میبردنت بیرون جای کالسکه الان ماشین شناس شدی,باهوش خودرو و خودروساز فرق میکنه شاید ی ماشین از مکزیک اومد پرفروش شد حالا باید بگیم اون شرکت پر فروش ترین ,اونجایی ک سایر خودروها رو گذاشته هیچ ماشینی از بنز و بی ام و اینا نیست چرا چون ب امثال تو حالی کنن ک لوکس سازن و تو لوکس سازی صدرنشینن جالبیش هم اینه مثلا تو خود آمریکا پولداراش هم میرن سروقت ماشینای لوکس آلمانی و اروپایی اون ماشینای آمریکایی بیشتر واسه اقشار ساخته شده بیشترین سرعت وشتاب هم عمرا آمریکایی ها بهش برسن مگه اینکه دوباره یکی بیاد بیرون تیونینگش کنه اولین خودرو احتراقی سال 1860 اتین لونوار بلژیکی ساخت,زیگفرد مارکوس در سال ۱۸۷۴ در وین اتریش اولین خودرو برون سوز رو ساخت, اولین نمونه موتور احتراق داخلی را یک مهندس آلمانی به نام نیکلاس اتو ساخت ک در سال 1885 کارل بنز نمونه موفقش رو ساخت و استاد فورد شما با کپی برداری مثل چینی ها تو آمریکا این روندو ادامه داد تمام صنعت خودرو جهان را مردم از اتو و بنز آلمانی دارن الان واسه ما جنرال موتورزی ک ورشکسته شده آدم در اومد در کل بازم حرفات موثق نیست چون هیچ منبعی نداری و فقط از تو لوله جاروبرقی حرف میزنی

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
یادت نی 2011؟ :mad:

مگه شوما افتک نیستی :general304::general304::general304::general304:

نه حاجیکس فانوسا مدتی ست دغدغه هات اجتماعی اقتصادی شده . خطری احساس میکنی؟

من که در مورد اقتصاد کلی تحقیق کردم از 4سال پیش! 90% پیش بینی هامم درست از آب در اومد! از همین رو کولن قید کار و اقتصاد و زندگی رو زدم . . ..
تاریخ عضویتم 2012/01/12 هه
اشتب گرفتی!

hardforzist

Registered User
لایک‌ها
134
حاجیکس پول خریدشو دارن ولی نمیخرن! میرن یه ماشین معقولانه تر بر اساس نیازشون میخرن!

ولی رضایت از زندگی که سالهاست در انحصار آمریکای لاتین ـه:D که با رشد اقتصادی چین کم کم چین داره جاشو میگیره:|
اونوقت کی میگه؟مردم مکزیک و کوبا از فنلاند و سوند و المان رضایت از زندگی دارن؟منبع؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
@JaroOBarghi
عمولی هیچکه رو که قبول نداری o_O
حداقل کانال منو تو که نگاه میکنی راجع به امریکا زیاد مستند داره حداقل اون رو نگاه کن
رییس نامحسوس رو نگاه کن ببین امریکا چه خبره
کلا درک درستی نداری از جامعه امریکا

تاپیکم راجع به منابع بود ربطی به امریکا نداشت o_O

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
این شادمغز جاروبرقی چه ربطی به افتک و ایدین داره آخه؟
چرا اون بنده خداها رو بدنام می کنید؟ :D

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
اونوقت کی میگه؟مردم مکزیک و کوبا از فنلاند و سوند و المان رضایت از زندگی دارن؟منبع؟
منبع کجاست داداش منبع پاکت جاروبرقیش هرچی حرف زده فقط عدد رقم نوشته و موتور جاروبرقی روشن کرده

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
ب نظر من منابع تموم شدنی نیست اگر هم بشه جایگزین داره مثل خورشید ب جای نفت وگاز

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
ب من میگی عمو تو تا دیروز میذاشتنت رو جاروبرقی میبردنت بیرون جای کالسکه الان ماشین شناس شدی,باهوش خودرو و خودروساز فرق میکنه شاید ی ماشین از مکزیک اومد پرفروش شد حالا باید بگیم اون شرکت پر فروش ترین ,اونجایی ک سایر خودروها رو گذاشته هیچ ماشینی از بنز و بی ام و اینا نیست چرا چون ب امثال تو حالی کنن ک لوکس سازن و تو لوکس سازی صدرنشینن جالبیش هم اینه مثلا تو خود آمریکا پولداراش هم میرن سروقت ماشینای لوکس آلمانی و اروپایی اون ماشینای آمریکایی بیشتر واسه اقشار ساخته شده بیشترین سرعت وشتاب هم عمرا آمریکایی ها بهش برسن مگه اینکه دوباره یکی بیاد بیرون تیونینگش کنه اولین خودرو احتراقی سال 1860 اتین لونوار بلژیکی ساخت,زیگفرد مارکوس در سال ۱۸۷۴ در وین اتریش اولین خودرو برون سوز رو ساخت, اولین نمونه موتور احتراق داخلی را یک مهندس آلمانی به نام نیکلاس اتو ساخت ک در سال 1885 کارل بنز نمونه موفقش رو ساخت و استاد فورد شما با کپی برداری مثل چینی ها تو آمریکا این روندو ادامه داد تمام صنعت خودرو جهان را مردم از اتو و بنز آلمانی دارن الان واسه ما جنرال موتورزی ک ورشکسته شده آدم در اومد در کل بازم حرفات موثق نیست چون هیچ منبعی نداری و فقط از تو لوله جاروبرقی حرف میزنی

! چند چندی عمو؟ قبلی هارو کردی پشم تا که نری تهش:D

عقده هاتو چرا ربط دادی ب تاریخ :D سندیت حرفای شما که تا اینجا رویت نشده و جالبه از یه شخص آلمانی که اینجین درون سوز رو اختراع کرده نه اینجین ! اونم فردی با پدر مارد اتریشی لهستانی هم حرف میزنی و فورد رو محکوم به کپی میکنه :general304::general304:

Mother of fan ها همینجوری خنده دار میشن دیگه:D

حیف که استارتر گفت کشش ندید و علا آماری دارم از تاریخ که خیلی چیزا رو روشن میکنه . . . . .

http://www.eghtesadonline.com/fa/content/65878

از لحاظ استاندارد زندگی امید ب آینده و رضایت از امینت و اقتصاد هست در سال 2014

آلمان که 35م ـه! از عربستان و مالزی و بوتان هم پایین تر!

http://fa.wikipedia.org/wiki/فهرست_کشورها_بر_پایه_شاخص_رضایت_از_زندگی

البته این آمار ویکی بیشتر از ثروت هست

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
@JaroOBarghi
عمولی هیچکه رو که قبول نداری o_O
حداقل کانال منو تو که نگاه میکنی راجع به امریکا زیاد مستند داره حداقل اون رو نگاه کن
رییس نامحسوس رو نگاه کن ببین امریکا چه خبره
کلا درک درستی نداری از جامعه امریکا

تاپیکم راجع به منابع بود ربطی به امریکا نداشت o_O

من کدوم یکی از پستام از ابتدا بحث آمریکا رو کشید وسط؟ ! ؟! حالا چهار تا آمار گذاشتم که توش آمریکا بوده شد آمریکا؟

پستای من بخون بعد حرف بزن

اولین بارت هم نیست که مییای همچین حرفی میزنی و میری!

شما فعلا در پ.خ با 16ساله های پی تی مجادله کن . . .

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
عمو جان اول یه نگاهی ب آمار فروش خودرو ها در خوده آلمان بنداز بعد بده دستمون

مشاهده پیوست 726590

دقیقا کل دنیا هم یه همچین آماری داره :D

انتخاب برند و سهام برند هیچ ربطی ب صنعت خودرو نداره:D پشتیبانی رو دست جنرال موتورز و تویوتا داریم؟
فری جون این آمار مربوط به بازار آمریکاست نه آلمان!
http://www.zoomit.ir/articles/car/15850-us-auto-market-share-2014

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
فری جون این آمار مربوط به بازار آمریکاست نه آلمان!
http://www.zoomit.ir/articles/car/15850-us-auto-market-share-2014

در حال حاضر این خودروساز اروپایی، عنوان چهاردهمین برند پرفروش بازار آمریکا را در اختیار دارد که در مقایسه با سال گذشته‌ی میلادی یک رتبه پیشرفت کرده است.
http://www.pedal.ir/ایستگاه/افزایش-فروش-خودرو-اروپا/

تنها برند اروپایی که میزان فروش آن کاهش یافته است فولکس واگن می‌باشد که با کاهشی 0.8 درصدی، شاهد افزایش دو رقمی سایر برندهای گروه خود مانند آئودی، سئات و اشکودا بوده است که کل میزان فروش گروه خودروسازی فولکس واگن را هفت درصد افزایش داده‌اند. پژو با افزایشی 3.5 درصدی در میزان فروش، بر فروش ثابت سیتروئن غلبه کرد تا بتواند میزان فروش گروه پژو سیتروئن را 3.5 درصد افزایش دهد، میزان فروش بی ام و، مرسدس بنز و اسمارت 4 درصد افزایش پیدا کرد، میزان فروش گروه فیات با افزایشی 5.8 درصدی مواجه شد، فورد و رنو به ترتیب 11 و 11.5 درصد رشد میزان فروش داشتند، و در نهایت میزان فروش جنرال موتورز و گروه تویوتا نیز به ترتیب 12 و 14 درصد افزایش پیدا کرد.

اقتصاد اول خودرو در اروپا آلمان ـه که خط اول کاهش فروش فولکس میگه خط آخر از ادامه ی صدرنشینی فورد و جنرال و اینا میگه

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
کلا سیستم اونجا فرق میکنه شما اصلا حواست به بحث نیست میای خواسته های خودت رو میکشی وسط بحث میریزی به هم تمرکز نداری ، من گفتم آلمان کی براش چیزی ساخت کی نجاتش داد بعد از جنگ جهانی دوم خودش خودش خودش نجات داد خودش رو ، این که بیایم بگیم چرا اینجوریه و مناسب نیست برای کار برای من میشه وضعیت همین که الان همه داریم میبینیم اما این خراب شده رو بلاخره یه وقت باید ساختش وگرنه 60-70 سال دیگه به فنا میریم چون منابع انرژیمون تموم میشه و به راحتی میترکیم
حرف من راجع به ساختار قدرته! تا قدرت نخواد من و شما نفسم نمی تونیم بکشیم چه برسه به اینکه اطرافمون رو تغییر بدیم!
ما والا غیرتا کجامون شبیه آلمان غربی بعد جنگ جهانی دوم هست؟ یا حتی آلمان شرقی؟ دارم ساختار قدرتمون رو می گم. اگه شما بخوای این بعد زمانی ما رو با یه بعد زمانی خاص کشور آلمان قیاس کنی بهتره با آلمان بعد جنگ جهانی اول یا دوران نازی قیاس کنی.
الان شما ببین مملکت ما قدرت دست کیاست؟ لاقل آلمان غربی بعد جنگ خودش رو ساخت توش آزادی مطلق بود و اینطوری نبود که مثل اینجا... (بیخیال) و ضمنا همون استکبار جهانی و استعمار پیر ریختن آزادش کردن (حالا ولو به قیمت با خاک یکی شدنش-از نظر من یه عمل جراحی با خون ریزی زیاد بوده)
روح جمعی یه جامعه مهم هست ولی قدرت حاکمه مهمتره!

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
یعنی بعد مدتی یه بحث جدی دیدیم تو پاتوق که اونم این آخراش خراب کردید با تعصب بیجا:|
این بود آرمان هامون
ماها نمیتونیم تو یه تاپیک بدون خون و خونریزی با منطق بحث کنیم بعد اون وقت انتظار داریم پیشرفت کنیم

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
من گفتم آلمان کی براش چیزی ساخت کی نجاتش داد بعد از جنگ جهانی دوم خودش خودش خودش نجات داد خودش رو
آلمان به کمک طرح مارشال آمریکا تونست خودشو بازسازی کنه نه تنها آلمان بلکه بقیه ی اروپا هم به کمک همین طرح از خاکستر جنگ جهانی دوم به اینجا رسیدن
اگه می بینی 25 سال بعد از فرو ریختن دیوار برلین هنوز هم بخش بزرگ صنایع در خاک آلمان غربیه به همین خاطره

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
فرمایش شما متین، ولی تا حدودی درست می گه. حرفش از لحاظ آماری شاید غلط باشه ولی من خیلی با مردم اون منطقه تو فروم ها (فروم های انیمه خارجی-مکزیکی ها و امریکای لاتین خیلی انیمه می بینن) در ارتباط بودم و فهمیدم لاقل از لحاظ آزادی جن.سی کم و کسر ندارن که این خودش تو رضایتشون نقش داره. دخترای لاتین که معروفن، اصلا باهاشون چت رسوایی اخلاقی به اسپانیولی می کردم از سطح فکری آزادشون شاخ درمیوردم :D
همینطور وضع اقتصادیشون از ما خیلی بهتره لاقل تو جاهایی مثل مکزیک و آرژانتین و برزیل.
ضمنا کوبا با مکزیک قابل قیاس نیست و مکزیک بهشته در مقابل کوبا، همونطور که کلمبیا بهشته در مقابل ونزوئلا.
البته همون کوبا و ونزوئلا هم مطمئنم از ما خیلی بهترن. لاقل اینهمه دزدی توشون نیست. کوبا دقت کنید اصلا هیچی نداره حتی مواد غذایی! و اگه مثل ایران توش دزدی بود مردمش بعد تحریم غرب یا فروپاشی شوروی سگ و گربه می خوردن ولی باز **** اونقدر بدی نداشت و سیستم آموزشیشم واقعا عالی بود.
و اینکه کوبا هم با استکبار جهانی مصالحه کرد! ونزوئلا هم بزودی همین مسیر کوبا رو در پیش می گیره، حالا ببینید کی گفتم.

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
فرمایش شما متین، ولی تا حدودی درست می گه. حرفش از لحاظ آماری شاید غلط باشه ولی من خیلی با مردم اون منطقه تو فروم ها (فروم های انیمه خارجی-مکزیکی ها و امریکای لاتین خیلی انیمه می بینن) در ارتباط بودم و فهمیدم لاقل از لحاظ آزادی جن.سی کم و کسر ندارن که این خودش تو رضایتشون نقش داره. دخترای لاتین که معروفن، اصلا باهاشون چت رسوایی اخلاقی به اسپانیولی می کردم از سطح فکری آزادشون شاخ درمیوردم :D
همینطور وضع اقتصادیشون از ما خیلی بهتره لاقل تو جاهایی مثل مکزیک و آرژانتین و برزیل.
ضمنا کوبا با مکزیک قابل قیاس نیست و مکزیک بهشته در مقابل کوبا، همونطور که کلمبیا بهشته در مقابل ونزوئلا.
البته همون کوبا و ونزوئلا هم مطمئنم از ما خیلی بهترن. لاقل اینهمه دزدی توشون نیست.
این آزادی تو خیلی از جاهای دنیا هست ربطی نداره همین ترکیه بغل ما آزادی جنسی نیست؟آذربایجان ارمنستان و...نیست همین ایران هم پول داشته باشی میشه بهشت همه کارم میشه کرد

بالا