برگزیده های پرشین تولز

(وب سایت افتتاح شد)...Testerland واردکننده انواع عطر تستر با کیفیت از ایتالیا

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام
Hermes Terre D'Hermes دارید؟
بو و ماندگاری اصلش رو داره و تضمین می کنید؟
قیمتش لطفا؟
سپاس

سلام دوست من
صبح بخیر
بله موجوده
ماندگاری و شباهت بوی hermes رو حداقل 80% مثل اصل رو تضمین میکنم
و البته این میران حداقلی هست،ممکنه بگیرید و متوجه شید که کاملا مثل ارجینالشه
میبینید که یه پست بالاتر از شما مدیر سایت خرید داشتن و راضی بودن :)
تقدیمتون میشه 170

البته اگر پست اول رو مطالعه کنید اطلاعات کاملی براتون حاصل میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام پوریا عزیز مشتری قدیمی ت هستم داداش سوالی دارم این که میگن این تستر ها رو ر میکنن از اساسن های روغنی راسته>؟این لینک رو ببین http://esam.ir/itemView.aspx/781710/-تستر-اورجینالGIORGIO-ARMANI-Acqua-di-Gio-.htm مثلا طرف ت وتوضیحات قید کرده :همه ی اجناس ما اورجینال و از نمایندگی ها جمع شدن
در این سایت و سایت های دیگر اجناس پر شده با عطر به اسم بدون جعبه عرضه میشوند که پر شده با عطر و سرطان زا بوده و مشخصه اصلی این ادکلن ها چرب بودنشونه مطمینم با خرید از ما راضی میشین
میخوام بدونم همچین چیزی میشه؟چطور میشه فهمید؟این تستر ها همینطوری میشه پر کرد؟

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام پوریا عزیز مشتری قدیمی ت هستم داداش سوالی دارم این که میگن این تستر ها رو ر میکنن از اساسن های روغنی راسته>؟این لینک رو ببین http://esam.ir/itemView.aspx/781710/-تستر-اورجینالGIORGIO-ARMANI-Acqua-di-Gio-.htm مثلا طرف ت وتوضیحات قید کرده :همه ی اجناس ما اورجینال و از نمایندگی ها جمع شدن
در این سایت و سایت های دیگر اجناس پر شده با عطر به اسم بدون جعبه عرضه میشوند که پر شده با عطر و سرطان زا بوده و مشخصه اصلی این ادکلن ها چرب بودنشونه مطمینم با خرید از ما راضی میشین
میخوام بدونم همچین چیزی میشه؟چطور میشه فهمید؟این تستر ها همینطوری میشه پر کرد؟

سلام اقا بیژن عزیز :)
احوال شما؟

والا من در مورد جنس سایرین نمیتونم نظر بدم،بگم اینجوری هست یا نه
اما حنس ما که کاملا سر و صاحبش به قول معروف گفتنی مشخصه،که از کجا میاد و چجوری میادو کجا تولید میشه
مستنداتش هم موجوده :)

البته این مساله چرب بودن و اینها عموما ور خصوص اسانس ها وجود داره،در مورد عطر و ادکلن بنده به شخصه نشنیدم

akbar6222

Registered User
لایک‌ها
16
داداشی سلام شرمنده من شنیدم 212 ها رنگ شیشه اگر طلایی باشه تقلبیه و اصلش طوسیه.و البته دربشم اهن ربایی است الان من 212 شمارو طلایی میبینم میشه توضیح بدید.؟البته جسارت نباشه ها سواله یه وقت فکر دیگه نکنی داداشی و سوتفاهم نشه.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
داداشی سلام شرمنده من شنیدم 212 ها رنگ شیشه اگر طلایی باشه تقلبیه و اصلش طوسیه.و البته دربشم اهن ربایی است الان من 212 شمارو طلایی میبینم میشه توضیح بدید.؟البته جسارت نباشه ها سواله یه وقت فکر دیگه نکنی داداشی و سوتفاهم نشه.
سلام عزیزم :)
212 کلا طلایی هستش
و البته ما داریم تستر میفروشیم.اون ماجراهایی که شما میگید در خصوص عطر معمولی شاید صدق کنه اما تستر خیر :)

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
3عدد خریداری شد منتظر دریافتشون هستم

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
داداش بیژن اگر به دستتون رسید کیفیت کالا رو همینجا بیان کنین منم احتمالا دوتا بخوام
درود فراوان منتظرم دستم برسه.به محض رسیدن همینجا اعلام میکنم البته یه مطلبم عرض کنم بنده رو دوستمون شناخت دارم ادم رکی هستن خیلی صاف وشفاف تایپیک رو بیان میکنن و رو راست هستن ومیتوندی بدون استناد ب کسی خرید کنین همین حرف رو به دو تا ااز دوستان هم که بهم پیام دادن هم عرض کردم

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
پروفایل فروش عطر فعلا بسته میشه تا چند روز اینده

با سورپرایزهای بزرگ میایم پیشتون ؛)

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
بادرود خدمت همگی دوستان.4نفر از دوستان طبق پیام خصوصی که به بنده نوشته بودن جویای کیفیت بودن بنده ادم رکی هستم تمام معیب و مزایای فروشنده رو عرض میکنم
عطرهای سفارشی بنده
PACO ROBANNE INVICTUS.100 ML-...170
TOM FORD BLACK ORCHID 100ML.EDP...190
CAROLINA HERRERA 212 VIP 100ML,...100

اول از همه این رو عرض کنم هیچ چی مثل صداقت تو فروش نمیشه من 2مورد تستر از ایسام خریداری کردم فروشنده هایی که ادعا میکنن تسترها اصل و ارجینال هستن در صورتی که بعد رسیدن کالا انگار آب سرد که چه عرض کنم آب جوش 100 درجه ریختن روم تسترها کاملا با اسانس پر شده بودن و این رو یه ادم مبتدی هم متوجه میشد. !!اما فروشنده های مثل آقا پوریا کاملا صادق بودن ابتدا عین مارگزیده ها باز ترس داشتم که نکنه .... ولی خوب فروشنده ابتدای توضیحات کاملا شفاف سازی کردن نوشتن که عطرهای ما حداقل 70 درصد ماندگاری و بوی ارجینال رو دارن در صورتی که میتونست بگه ارجیناله ارجیناله!البته کیفیت برتر اروپاست.عطرها همگی دارای ماندگاری عالی و بوی فوق العاده ای هستن بنده میگرن دارم به بوی اسانس کاملا حساس هستم وقتی اسانس به مشامم برسه سردردم شروع میشه ولی عطرهای ایشون هیچ اثری رو سردردم نداشت و کاملا طبیعی و عالی به نظر میرسن
عطر تام فورد بلک ارکید و خصوصا پاکو اینوکتیوس در نوع خودش بی نظیر بودن خصوصا پاکو که وقتی میزنی حس اعتماد بنفسی بهت میده که فکر میکنی بهترینی .بوی تام فورد رو شنیدم داداشم ارجینال ارجینالش رو داره به جرایت میتونم بگم 80 درصد یا شایدم بیشتر کیفیت اون رو داشت در خرید عطرها شک نکنین .اما در مورد 212 کاملا روی این عطر شناخت کافی دارم و البته تو بازار پر شده فیک این مدل.که با پوریای عزی اختلاف نظر داشتم عطری که دستم رسید 80 میل بود البته کاملا اصلی اصلی یی از بارزه هاش اینه که دربش حالت اهن ربایی داره و تهش حالت سوراخ داره و بوش هم کاملا تابلو است که طبق اطلاعاتی که قبل داشتم 80 میلی زنانه است که در قسمت فروش زده بودن 100 میل !!البته اصلا و اصلا بابتش نه ناراحت شدم نه چیزی چون قسمت شد اونم به خانم بچه ها بدیم بعد اینکه ایشون بقدری تو اخلاق و منش فروشندگی بالا هستن که یه عطر خریداری رو برام تعویض و یه عطر دیگه که بوش از نظر بنده خوب بود رو اوردن .دوستت دارم داداش وریا
باز تاکید میکنم در خرید شک نکنین کارها واقعا عالی هستن

hamidpeyk

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان دقت كنيد تسترتقلبى توايران زيادشده وچون جعبه سفيدسياه دارن واكثرادرب سفيدساده دارن تقلبش به مراتب ساده ترشده من توسايت ايسام ازدوفروشنده حدود٨ تاخريدم همه تقلبى بودبنابراين دقت كني ودقت كنيد،كلا تستراگه اصل باشه حداكثر ده تا ١٥ درصدارزونتره
من جهت آگاهى درسايت atrafshan.irدرانجمن متفرقه كلى عكس گذاشتم، امكان نداره اينهمه تستركمپانى هاداشته باشن
اتهام به كسى نمى زنم وقصاص قبل ازجنايت نمى كنم ولى دقت كنيد، اونايىى كه بعنوان تستربهم دادن باوركنيدكيفيتشون از درجه دو امارتى هم پايين تربود، تو مزايده خريدم وگرنه امكان نداره يه ادكلن ٣٠٠ تومنى رو ١٨٠ بخرم
دقت دقت دقت
من ادكلن بدون جعبه توهمون سايت بيش از بيست تا تابحال خريدم خدايش مشكل خاصى نداشتم جزبرخى ماندگاريش كمى كم بود وطرف هم اگه ناراضى بودى پس مى گرفت با يه سوم قيمت

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام دوستان دقت كنيد تسترتقلبى توايران زيادشده وچون جعبه سفيدسياه دارن واكثرادرب سفيدساده دارن تقلبش به مراتب ساده ترشده من توسايت ايسام ازدوفروشنده حدود٨ تاخريدم همه تقلبى بودبنابراين دقت كني ودقت كنيد،كلا تستراگه اصل باشه حداكثر ده تا ١٥ درصدارزونتره
من جهت آگاهى درسايت atrafshan.irدرانجمن متفرقه كلى عكس گذاشتم، امكان نداره اينهمه تستركمپانى هاداشته باشن
اتهام به كسى نمى زنم وقصاص قبل ازجنايت نمى كنم ولى دقت كنيد، اونايىى كه بعنوان تستربهم دادن باوركنيدكيفيتشون از درجه دو امارتى هم پايين تربود، تو مزايده خريدم وگرنه امكان نداره يه ادكلن ٣٠٠ تومنى رو ١٨٠ بخرم
دقت دقت دقت
من ادكلن بدون جعبه توهمون سايت بيش از بيست تا تابحال خريدم خدايش مشكل خاصى نداشتم جزبرخى ماندگاريش كمى كم بود وطرف هم اگه ناراضى بودى پس مى گرفت با يه سوم قيمت

سلام
پاسخ سوالات شما تو پست اول هست
اینجا ما ادعا نکردیم که تستر ارجینال کمپانی مادر رو میفروشیم
گفتیم که تستر ساخت اروپا میفروشیم و تضمین کیفیت میدیم :)
پای حرفمونم هستیم

وً البته از همه ی اینا مهمتر،سابقه ی ما و رضایت مشتریانمونه که همه چیز رو مشخص میکنه

Last edited:

Twilight70

Registered User
لایک‌ها
24
سلام پوریای عزیز ... وقتت بخیر ...
لطف میکنی چند نمونه از بهترین های مردونه رو از نظر پخش بو و ماندگاری (مناسب فصل) معرفی کنی لطفا ؟؟؟ بهترینهای زیر 150 تومن هم بم بگی ممنون میشم ...
مخلصم

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام مجدد خدمت دوستام
پست اول با موجودی و قیمت های جدید به روز شد

r123456

Registered User
لایک‌ها
49
salam
takhfifam dare aziz in gheymata???

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
salam
takhfifam dare aziz in gheymata???
سلام عزیز
این فیمت ها پایین ترین در سرتا سر ایرانه،اگر همین جنس رو با این قیمت جایی پیدا کردید بهتون یه دونه کادو میدم :)
با این اوصاف با خرید 3 عدد 15% تخفیف رو کل فاکتور براتون منظور میشه

mohsen-rm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام INVICTUS موجود دارید؟

بالا