برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
⭐⭐⭐⭐⭐⭐
سلام و درود:امید است خالتان خوب و گذشت زمان باب میل تان باشد.
رفتیم خدمت یه دو هفته ایی شیروان بودیم پادگان هاشمی نژاد(45 روزه داشتم) اونایی که 30 روزه داشتند باید 2 ماه آموزشی میرفتند ،شهر خوب و سرسبزی بود پادگانش هم خوب و رفتار پرسنل پادگان هم با سربازان بسیار عالی بود،طی این دو هفته آموزش های فشرده ایی را گذراندیم آموزش هایی از جمله: تاکتیک،استتار،پرش از خودرو،سه روز زندگی در شرایط سخت،تیرندازی در شب و روز و.... خوب بود.
خلاصه یکم سخت بود ولی خوش گذشت.
بعد از دو هفته آموزش 5 روز مرخصی دادند و بعد از آن رفتیم **** سلمان زاهدان ، یه هفته هم اونجا بودیم.
◀بعد از آن حکم درجه و محل خدمت مان را مشخص کردند، که درجه ستوان سومی به بنده دادند، و محل خدمتم را درمانگاه چابهار تعیین کردند.
در حال حاضر در درمانگاه چابهار در قسمت دندان پزشکی خدمت میکنم که از شهرم 45 کیلومتر فاصله داره.
◀این بود تمام اتفاقات این مدت من.

اعزامی 1 اردیبهشت95
فرستاده شده از V3ِ من با Tapatalk
با مدرک فوق تشریف بردین؟

ali-heydari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به قسمت اعتماد داری؟هر چی قسمت باشه همونه من نیروی زمینی چه ارتش چه تیرو انتظامی چه **** همه جا آشنا داشتم حتی نیرو هوایی اما افتادم نیروی دریایی خیلی هم حال داد
شاید خیلی هم اذیت بشی اما تهش حال میده در ضمن سربازی شهر خودت بدتره پس زیاد ذوق نکن بیوفتی تهران
چون یه روز نزارن بری خونه دیونه میشی بعدم خیلی دیرتر بهت میگذره تا خدمت توی شهر دیگه
والا آموزشی مشکلی نداره منظورم ادامه اش هست که تو شهر ذیگه آدن بیفته بد میشه

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
من میخوام برم تو سایت خدمات الکترونیکی **** وظیفه این پیغام خطا رو بهم نشون میده :
آدرس سایت : http://www.evazifeh.police.ir
پیغام خطایی که بهم میده : Malicious Activity Detected
کسی میدونه علتش چیه ؟ و یا اینکه برای شما هم این خطا رو میده ؟
من کدملی و کد سخا رو درست وارد میکنم , ولی اینجوری میشه !!!
قبلا این مشکل رو نداشتم
ممنون

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
1 تیر 94 همین پارسال بود که با کلی استرس و اعصاب بهم ریخته رفتم آموزشی !!!
اصلا باورم نمیشه داره میشه 1 سال و اون روزهای سخت و مزخرف تموم شده .....
همچین گذشت که اصلا نفهمیدم چی شد ؟؟ و الان که به اون روزها فکر میکنم خندم میگیره که چقدر الکی خودم رو درگیر مسائل چرت و پرت و یکسری شایعه کرده بودم !!!
دوستان در مورد سربازی فقط یه نصیحت کوچولو دارم ( بعنوان کسی که آخرای خدمتشه ) : اصلا اصلا اصلا خدمت رو سخت نگیرید و به ( .... ) دایورت کنید !
هر چی بهتون گفتن یا سختی براتون پیش اومد بگید به درک , من باید 21 ماهم بسوزه , بزار هر جوری شد بره مهم نیست برام !!! ( البته زرنگ هم باشید بپیچونید به موقع اش )
بخوای نخوای اومدی سربازی و باید تحمل کنی این دوران رو , بهترین خوبی یا شاید تنها خوبی که سربازی داره این هست که یه روزی تموم میشه ...
پس اصلا رو این دوره موقت و گذرا حسابی باز نکنید و سعی کنید این دوره رو بعدا از زندگیتون هم پاک کنید !!!
موفق باشید

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان
چندتاسوال داشتم
1-مشکل اضاف خدمت دفترچه ای باید چکارکنیم؟راهی هست که بخشیده بشه یا تمامش نکشیم؟
2-2سال بسیجی چقدرکسری میدن؟
3-بهترین جاهای نیروانتظامی کجاست؟سرباز بازرسی؟حافظت؟سرباز سرهنگ؟دژبان؟راهنمایی رانندگی؟قرارگاه؟پشتیبانی؟مهندسی؟شهرداری؟

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
من میخوام برم تو سایت خدمات الکترونیکی **** وظیفه این پیغام خطا رو بهم نشون میده :
آدرس سایت : http://www.evazifeh.police.ir
پیغام خطایی که بهم میده : Malicious Activity Detected
کسی میدونه علتش چیه ؟ و یا اینکه برای شما هم این خطا رو میده ؟
من کدملی و کد سخا رو درست وارد میکنم , ولی اینجوری میشه !!!
قبلا این مشکل رو نداشتم
ممنون
ارور میده هم برجی نمیشه وارد شد.

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
سلام
نمیدونم **** خدمت کردن چه افتخاری داره که همه ذوق میکنن تلاش میکنن برن **** بخدا ارتش بری بهتره شما که داری میری حداقل خیلی چیزا خصوصا نظم رو یاد بگیری نه زیرآب زنی و ...
شعار نده داداش! من نمیدونم این چیه که میگن بری سربازی نظم یاد میگری :|
... یه جلمه ایی هست میگن : چون میگذرد غمی نیست ...!!!
اما اتفاقا چون میگذر غمی هست .... عمر من و شماست که داره الکی میگذره
من تو پدافند تهرانسر در حال گذرندان دوره اجباری هستم :general208::(

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
با مدرک فوق تشریف بردین؟
نه بابا لیسانس داره به خاطر اینکه فرمانده پایگاه بوده بهش ستوان 3 دادن ( کلا تو سپا درجه چرته! از سرباز 0 تا درجه 10 همه با کمال تعجب تو یه سطح هستن!!!)
1 تیر 94 همین پارسال بود که با کلی استرس و اعصاب بهم ریخته رفتم آموزشی !!!
اصلا باورم نمیشه داره میشه 1 سال و اون روزهای سخت و مزخرف تموم شده .....
همچین گذشت که اصلا نفهمیدم چی شد ؟؟ و الان که به اون روزها فکر میکنم خندم میگیره که چقدر الکی خودم رو درگیر مسائل چرت و پرت و یکسری شایعه کرده بودم !!!
دوستان در مورد سربازی فقط یه نصیحت کوچولو دارم ( بعنوان کسی که آخرای خدمتشه ) : اصلا اصلا اصلا خدمت رو سخت نگیرید و به ( .... ) دایورت کنید !
هر چی بهتون گفتن یا سختی براتون پیش اومد بگید به درک , من باید 21 ماهم بسوزه , بزار هر جوری شد بره مهم نیست برام !!! ( البته زرنگ هم باشید بپیچونید به موقع اش )
بخوای نخوای اومدی سربازی و باید تحمل کنی این دوران رو , بهترین خوبی یا شاید تنها خوبی که سربازی داره این هست که یه روزی تموم میشه ...
پس اصلا رو این دوره موقت و گذرا حسابی باز نکنید و سعی کنید این دوره رو بعدا از زندگیتون هم پاک کنید !!!
موفق باشید
خیلی خیلی زود میگذره جوری که وقتی تموم میشه فک میکنید همین دیروز بوده...!
خدمت رو برا خودتون راحت بگیرید... و تا میتونید از همون چیزایی که بدرد نمیخوره هم به نفع خودتون استفاده کنید...
فکر کنید رفتید 13 به در و حالشو ببرید در کنار هم خدمتیهاتون.

ali-heydari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از همین حالا که سه هفته مونده به اعزام . یه جوری شدم . دوسال عمرمون رو میخوایم تلف کنیم . ارشد میرفتم بهتر بود . لعنت....:(

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
⭐⭐⭐⭐⭐⭐
سلام و درود:امید است خالتان خوب و گذشت زمان باب میل تان باشد.
رفتیم خدمت یه دو هفته ایی شیروان بودیم پادگان هاشمی نژاد(45 روزه داشتم) اونایی که 30 روزه داشتند باید 2 ماه آموزشی میرفتند ،شهر خوب و سرسبزی بود پادگانش هم خوب و رفتار پرسنل پادگان هم با سربازان بسیار عالی بود،طی این دو هفته آموزش های فشرده ایی را گذراندیم آموزش هایی از جمله: تاکتیک،استتار،پرش از خودرو،سه روز زندگی در شرایط سخت،تیرندازی در شب و روز و.... خوب بود.
خلاصه یکم سخت بود ولی خوش گذشت.
بعد از دو هفته آموزش 5 روز مرخصی دادند و بعد از آن رفتیم **** سلمان زاهدان ، یه هفته هم اونجا بودیم.
◀بعد از آن حکم درجه و محل خدمت مان را مشخص کردند، که درجه ستوان سومی به بنده دادند، و محل خدمتم را درمانگاه چابهار تعیین کردند.
در حال حاضر در درمانگاه چابهار در قسمت دندان پزشکی خدمت میکنم که از شهرم 45 کیلومتر فاصله داره.
◀این بود تمام اتفاقات این مدت من.

اعزامی 1 اردیبهشت95

این آموزش هایی که گفتی رو در واقع سه بار گذوندید ؟!
یه بار تو 30 روز ، یه بار هم تو 15 روز ، یه بار هم تو دو هفته آموزشی که به تازگی رفتید

مخصوصا سه روز شرایط سخت ، تاکتیک ، تیراندازی و...

از همین حالا که سه هفته مونده به اعزام . یه جوری شدم . دوسال عمرمون رو میخوایم تلف کنیم . ارشد میرفتم بهتر بود . لعنت....:(

در طول این 4سال کارشناسی به اندازه کافی فکر اینکه بعدش باید برم خدمت اذیتم کرده

الان ارشد ثبت نام نکردم ، گفتم اول برم خدمت تا شرش کم شه ، بعدش راحت دنبال ارشد و کار میرم

وگرنه اون دو سال ارشد هم فکر خدمت بعدش رو اعصاب بود !

Last edited:

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
این آموزش هایی که گفتی رو در واقع سه بار گذوندید ؟!
یه بار تو 30 روز ، یه بار هم تو 15 روز ، یه بار هم تو دو هفته آموزشی که به تازگی رفتید

مخصوصا سه روز شرایط سخت ، تاکتیک ، تیراندازی و...

در طول این 4سال کارشناسی به اندازه کافی فکر اینکه بعدش باید برم خدمت اذیتم کرده

الان ارشد ثبت نام نکردم ، گفتم اول برم خدمت تا شرش کم شه ، بعدش راحت دنبال ارشد و کار میرم

وگرنه اون دو سال ارشد هم فکر خدمت بعدش رو اعصاب بود !
بله سه بار گذروندم، ولی دو هفته آخری یکم سخت تر بود....
بعضی از دوستان نیروی زمینی **** افتاده بودند و 45 روزه داشتند ولی طبق قانون جدید باید 2 ماه کامل آموزش ببینند و بعدا از خدمت شون دو ماه بخاطر 45 روزه کسر میشه...
اما بنده افتاده. بودم ستاد کل **** که 45 روزه داشتم و 2 هفته آموزشیم بود...

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
بله سه بار گذروندم، ولی دو هفته آخری یکم سخت تر بود....
بعضی از دوستان نیروی زمینی **** افتاده بودند و 45 روزه داشتند ولی طبق قانون جدید باید 2 ماه کامل آموزش ببینند و بعدا از خدمت شون دو ماه بخاطر 45 روزه کسر میشه...
اما بنده افتاده. بودم ستاد کل **** که 45 روزه داشتم و 2 هفته آموزشیم بود...

به نظرتون الان سه بار آموزش دادن یک نیرو منطقیه ؟ چرا کلا حذفش نمیکنن ؟ کسری رو که با فعالیت بسیج میشه گرفت ، حالا 2 ماه کمتر بیشتر

چطوری میشه تشخیص داد اینایی که تو شهرمون(ساری) هست ستادن یا نیرو زمینی ؟

یکی از آشنایان پرسید از **** ساری ، گفت با دوره 45روزه آموزشی میشه 20روز
در مود نیرو زمینی و ستاد چیزی نگفت

-----------------------------

در مورد امریه کسی اطلاع نداره که با داشتن کارت سبز آموزشیش حذف میشه یا نه ؟

ali-heydari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان اگر پذیرش مورد قبول واقع بشه بازهمون 10 روز قبل از اعزام مشخص میشه یا نه از همین الان معلومه ؟ اعزام 1 تیر

alone-boy

Registered User
لایک‌ها
130
دوستان من رفتم پذیرش **** شدم اونجا گفتن 19 خرداد میری شهید قاضی تبریز آموزش میبینی ولی الان که برگه اعزامم از پست اومد نوشته **** مالک اشتر اورومیه یعنی عصابم بد جور داغون شد پادگان شهید قاضیو میگفتن عشقو حال میکنی اینجارو میگن بدبخت شدی 7 تا از همشهریام اونجا بودن آموزشو میگن بد جاییه
شما از پادگان مالک اشتر اورومیه خبر دارین؟
والا پذیرش **** نمیرفتم میفتادم ارتشو نیروی انتظامی،نیروی انتظامی اگه میوفتادم صد در صد شهر خودم بود شهید بیگلری مشگین شهر ولی اورومیه رو کجایه دلم بزارم؟
والا من اصلا شانس ندارم تازه بعد آموزش کجا بیوفتم خدا میدونه این روزام ک میگن **** منقطه داره سربازایه بعد اموزش این سه ماه رو میفرستن پیرانشهر و کردستانو اینجور جاها به نظرتون راسته؟

ali-heydari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
راستی وزارت دفاع کسی هست خدمت کرده باشد ؟ اونجا چطور هست ؟ ممکنه جای غیرنظامی بندازند؟

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
ارشد هم بگیری آخر باید بری هر چی سن و مدرک بره بالاتر تو خدمت سخت تر بهت میگذره با دیپلم بری راحتی حداقل قصه نمیخوری یه مشت بچه جقله بهت زور بگن یا تنبیهت کنن

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان
به فکر سربازی نباشید.جزبدبختی چیزی نداره.اصلا سربازی نروید.بخدا پشیمون میشید

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
نیستیم.
من خودم سربازم وسخت پشیمونم