برگزیده های پرشین تولز

از فارکس پول دار شده کسی ؟ یا کسیو از نزدیک به چشم دیدن بشه!؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
خوب همه میدونیم که اکثرا تو قارکس شکست میخورن

ولی جدا کسیو دیدن پولدار بشه ماشین بخره خونه بخره؟

از نزدیک منظورمه نه اینکه یکی معرفی کرده به چشم دیدین؟

و ایا خودتون شاید این ادم هستین؟

میخوام ببینم وقته ازادمو بزارم یکمی براش یا نه چون والا من کسیو ندیدم .

اگه میخواید بگین سوده ۱۰ ۲۵ در سال مد نظرتونه و ... پست ندید مدظورم طرف پول دار شده ولی با پول معمولی شروع کرده و ۲ ۳ ت شروع کرده

میشه نظارتتونو بدونم دوستان

polsaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حساب کسی دیدم بعد از همه پرسی انگلیس 250 هزار دلار سود کرد

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام توی فارکس سود هست ضرر هم هست.
تو ی همین همه پرسی جمعه ساعت 4صبح تا6صبح900 واحد ریخت.حالا اگه کسی با 2تومن پول که زیاد لازمش نداره و میتونه برای بدست آوردن سود خیلی بالا ریسک زیادی بکنه و ظرف همین مدت خیلی کم میتونست تا25تومن سود کسب کنه و پولش رو13برابر کنه و کار خاصی هم نیست بازار و اخبار رو میبینی و متوجه میشی مردم به خروج رای دادن و ریزش پوند شروع میشه و شما وارد میشید.
وآنروی سکه هم کال شدنه.که به همین دلیل طرف باید اون سرمایه اصلی رو نیاز نداشته باشه تا بتونه روش ریسک خیلی بالایی بکنه.

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سلام چی هست این فارکس؟ مانند بورسه؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
فارکس یه جورایی مثل قماره. به درد کسی میخوره که یک پولی داره که براش مهم نیست از دستش بده یا نه. این پول رو میتونه بگذاره تو فارکس یا ببره تو وگاس ، تو کازینو رولت بازی کنه. یا همه پول میپره ، یا اینکه قمارت میگیره و پولت چند برابر میشه. فقط اگه قمار باز خوبی باشی ، در صورتی که تو این قمار برنده شدی ، پولتو میگیری و میری و دیگه پشت سرت رو هم نگاه نمیکنی!
همونطور که تو کازینو ، افرادی هستند که همه چی رو مهندسی می کنند که تو احتمال برنده شدنت کم بشه ، در فارکس هم بروکرها عمل مشابهی رو انجام میدن. داستانش مفصله خلاصه.

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
سلام
من 10 ساله فارکس کار میکنم . تو این کار هم ضرر هست هم سود .
برای اینکه شرایط و امادگی لازم برای ورود به بازار کسب کنی حداقل دو سال باید تحقیق و بررسی کنید تا با شرایط کار اشنا بشید .
برای شروع دو کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه نوشته جان مورفی و تحلیل تکنیکال بنیادی یا ذهنی نوشته داگلاس توصیه میشه.
در مورد بخش اخر صحبتت که گفتی سود 25 30 درصد و فلان نمیخوام در این مورد شما میخوای یه شبه پولدار بشی که این نمیشه و همه پولت رو هم از دست میدی .
خلاصه مطلب اینکه اینم مثل همه کارها یا شغلهای دیگه هست . همونطور که الان شما به من بگی بیا مثلا نجاری یا جوشکاری یا دندونپزشکی کن و من نمیتونم چون اموزش ندیدم شما هم نمیتونید همینجوری بیای تو این بازار و توقع سود داشته باشی بلکه حتی تمام پولت هم بره .
در مورد مقدار پول من خودم با 10 الی 15 هزار کار میکنم ماهی معمولا دو تا پنج تومن داره . حالا بوده ماهی بیشتر یا کمتر هم بوده . البته با 10 سال تجربه ! البته من شغلم چیز دیگه هست و برام حکم سرگرمی داره فارکس . پولهای زیر 5000 دلار هم محکوم به فنا هست .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام
من 10 ساله فارکس کار میکنم . تو این کار هم ضرر هست هم سود .
برای اینکه شرایط و امادگی لازم برای ورود به بازار کسب کنی حداقل دو سال باید تحقیق و بررسی کنید تا با شرایط کار اشنا بشید .
برای شروع دو کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه نوشته جان مورفی و تحلیل تکنیکال بنیادی یا ذهنی نوشته داگلاس توصیه میشه.
در مورد بخش اخر صحبتت که گفتی سود 25 30 درصد و فلان نمیخوام در این مورد شما میخوای یه شبه پولدار بشی که این نمیشه و همه پولت رو هم از دست میدی .
خلاصه مطلب اینکه اینم مثل همه کارها یا شغلهای دیگه هست . همونطور که الان شما به من بگی بیا مثلا نجاری یا جوشکاری یا دندونپزشکی کن و من نمیتونم چون اموزش ندیدم شما هم نمیتونید همینجوری بیای تو این بازار و توقع سود داشته باشی بلکه حتی تمام پولت هم بره .
در مورد مقدار پول من خودم با 10 الی 15 هزار کار میکنم ماهی معمولا دو تا پنج تومن داره . حالا بوده ماهی بیشتر یا کمتر هم بوده . البته با 10 سال تجربه ! البته من شغلم چیز دیگه هست و برام حکم سرگرمی داره فارکس . پولهای زیر 5000 دلار هم محکوم به فنا هست .

چرا زیر 5000محکوم به فنا است؟؟؟؟؟مگه مثل بورس خودمون نیست؟؟؟

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
چرا زیر 5000محکوم به فنا است؟؟؟؟؟مگه مثل بورس خودمون نیست؟؟؟
سه تا فرق عمده داره .
1_ تو فارکس از لوریج یا اهرم افزایش سرمایه استفاده میشه.
2_ فارکس دو طرفه هست یعنی هم از خرید و هم از فروش میشه نوسان گرفت .
3- 24 ساعته هست غیر شنبه و یکشنبه که تعطیله.
نه داداش با زیر 5000 سود خاصی نمیکنی . حتی 100 هزار دلار هم اگر بدون اموزش بیای همش به باد میره .

polsaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام چی هست این فارکس؟ مانند بورسه؟
فاركس بازار خرید و فروش ارز بین الملل هست مثلا خرید یورو در مقابل دلار یا خرید ین در مقابل دلار و غیره
سود و ضرر از نوسان قیمت ارزها بدست میاد

redstar1

Registered User
لایک‌ها
17
فارکس یه جورایی مثل قماره. به درد کسی میخوره که یک پولی داره که براش مهم نیست از دستش بده یا نه. این پول رو میتونه بگذاره تو فارکس یا ببره تو وگاس ، تو کازینو رولت بازی کنه. یا همه پول میپره ، یا اینکه قمارت میگیره و پولت چند برابر میشه. فقط اگه قمار باز خوبی باشی ، در صورتی که تو این قمار برنده شدی ، پولتو میگیری و میری و دیگه پشت سرت رو هم نگاه نمیکنی!
همونطور که تو کازینو ، افرادی هستند که همه چی رو مهندسی می کنند که تو احتمال برنده شدنت کم بشه ، در فارکس هم بروکرها عمل مشابهی رو انجام میدن. داستانش مفصله خلاصه.
وقتی مثل قماره که از تحلیل تکنیکال و مدیریت سرمایه هیچی ندونی
اون موقع میشه قمار لطفا اطلاعات غلط ندین !!
ثرمتمند ترین ادما در دنیا ترید میکنن تو همین بازار فارکس حالا علمش تو ایران نیست دلیلی نداره بگیم چرته !
کسی فارکس بدونه بازار بورس ایران واسش مثل اب خوردن میشه
فارکس و بورس ایران مثل همن فقط تو فارکس ارز خرید و فروش میشه تو بورس اوراق ...
دلیل غیر قانونی شدن فارکس هم نا بلد بودن افرادی بود که هزاران دلارو به فنا دادن و ارز و خارج کردم از کشور در حالی که تو ترکیه رایگان اموزش حرفه ای میدن تا توسط فارکس سودهای نجومی کنن تا ارز وارد کشور کنن بر عکسه ما

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
شما میخوای فارکس کار کنی ؟ !!!

من 8 سال فعالیت داشتم . میتونی پولدار شی . میتونی . کسی هست که با 7 دلار شروع کرده و الان 117 هزار دلار داره تو حسابش . بیا اینم لینک معاملاتش
https://www.mql5.com/en/signals/20050

ولی یک مشکل داره این پولدار شدن . اونم اینه که بروکر عمرا بزاره دو قرون برداشت بزنی از پولت
:general107:

من هر ماه 12 الی 40 درصد سود داشتم ولی بوسیدم گذاشتم کنار میدونی چرا ؟ چون ایرانیم . شما اگه میخوای پولدار بشی باید بتونی یک جای امن هم برا پولات پیدا کنی .
می خوای فارکس کار کنی باید بری سمت پپر استون . اواندا . ای بی اف اکس . ساکسو بانک . دوکاسکاپی . اف اکس سی ام . اینا هم نصفشون ایرانی رو قبول نمیکنن . نصفشونم هر بلایی سر ایرانی بتونن در میارن .

پولو میزاری حساب بروکر . شروع به سود که میکنی حسابتو میبنده . یا ادا میده معاملاتی رو برات میزنه که عمرا خودت انجام داده باشی . خلاصه پول بالای 1000 دلار نمیشه داد به بروکر . 1000 دلارم 20 درصدش هیچیه ! تازه برداشتم نزنی بعدا پولتو نمیده .

اگر من پول داشتم میرفتم یک کشور درست و درمون الانم میلیونر شده بودم . خواستم برم بورس دیدم صب بازار باز میشه ظهر بسته ! تعاونی اعتباری وضعش از این بهتره . فرق قیمت خرید و فروش یک عالمه ! همشم دوز و کلک !!!! تعدیل قیمت ؟!!! معاملات بدون دیفالت سواپ .

در ضمن این ایده درخشان معامله قبل از نظرسنجی انگلیس هم نمیدونم از کجا به ذهنتون رسیده ولی باید بدونید که دو روز قبل از انتخابات تمام بروکر ها میزان اهرم مالی رو به 1به 50 تغییر داده بودن و تمامی معاملات به حالت close only در اومده بود . یعنی حداکثر تا 50 برابر اعتبار بهتون میدادن و شما هم در این مدت فقط میتونستید معاملاتتون رو ببندین نه اینکه ثبت سفارش کنید . البته این به خاطر کمبود نقدینگی در این ساعات هست . حالا خوبه دیدین که تو روز های اخر قیمت به سمت بالا در حرکت بوده و ریزش به صورت اتفاقی بوده . قبل اینکه به سود برسین استاپتون رو میزد مگه اینکه با لورج پایین تر معامله میکردین .

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
وقتی مثل قماره که از تحلیل تکنیکال و مدیریت سرمایه هیچی ندونی
اون موقع میشه قمار لطفا اطلاعات غلط ندین !!
ثرمتمند ترین ادما در دنیا ترید میکنن تو همین بازار فارکس حالا علمش تو ایران نیست دلیلی نداره بگیم چرته !
کسی فارکس بدونه بازار بورس ایران واسش مثل اب خوردن میشه
فارکس و بورس ایران مثل همن فقط تو فارکس ارز خرید و فروش میشه تو بورس اوراق ...
دلیل غیر قانونی شدن فارکس هم نا بلد بودن افرادی بود که هزاران دلارو به فنا دادن و ارز و خارج کردم از کشور در حالی که تو ترکیه رایگان اموزش حرفه ای میدن تا توسط فارکس سودهای نجومی کنن تا ارز وارد کشور کنن بر عکسه ما
ببخشید که ناراحتتون کردم! نمیدونستم یکی از ثروتمندترین آدمای دنیا تو این انجمن هست که ثروت میلیاردی و افسانه ای خودش رو از طریق فارکس به دست آورده!

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
بنده با 6 سال سابقه ترید و فارکس
تا حالا کسی رو از نزدیک ندیدم که واقعا سود کنه
و الا در سایتهای فارکسی از سرمایه و سایت قیمتها بگیر تا سایتهای قارچی کنونی
خیلی ها ادعا کردند اما یک راه داره کسی بخاد زیاد ادعا کنه راحت خفتشو بگیری
و اون راه متاسفانه به دلیل پیشرفت اینترنت به وجود امده تا کلاهبردارهای داخلی راحت نتونن کلاهبرداری کنند
هر کس ادعا داشت که فلان قدر بدین تا فارکس یاد بدیم یا در کلاسهاش شرکت کنین یا من فلان قدر سود کردم یا فروش سیگنال و اندیکاتور و اکسپرت
ازش یک پسورد read-only اکانت ریل رو بخواین
اون وقته که بهانه هاش یکی پشت یکی ردیف میشه
با این پسورد فقط میشه معاملات رو دید و هیچ کار دیگری نمیشه کرد
هر کس اینجوری اکانت نداشت بهش یک جمله بیشتر نگین و نیازی به بحث اضافی نیست:
"خواهشا زر اضافی نزن!"

yp097

Registered User
لایک‌ها
146
با یه کار گزار ایرانی کار میکردم به صورت شخصی / 6 درصد ماهانه میداد
ولی سر اخر 6 میلیون تومن پولی که دستش دادم خورد و در رفت ( بعد حدود 5 ماه سود دادن بهم ) :(:mad:

imohammadreza

Registered User
لایک‌ها
9
من یکی از دوستام تازگیا رفته تو این کار
هنوز سودی نکرده بیشتر ضرر بوده :general505:

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
واقعیت اینه که اگه میخوای از این راه پول در بیاری باید بری تو شرکت هایی که تو وال استریت یا بورس لندن کار میکنند کار اموزی و بعدش کار کنی . راه دیگه ای نداره . حالا نبین بعضیا تو بازار و بورس ایران میلیاردر شدن . اینا معلوم نیست پشتشون به کی و کجا گرمه .

redstar1

Registered User
لایک‌ها
17
ببخشید که ناراحتتون کردم! نمیدونستم یکی از ثروتمندترین آدمای دنیا تو این انجمن هست که ثروت میلیاردی و افسانه ای خودش رو از طریق فارکس به دست آورده!
نه شما نتیجه ای نگرفتی از این بازار دلیل نمیشه که بد باشه
فارکس یه بازار سوداگریه و هم ترید اگه تونستی سوار رو موج قیمت پیپ شکار کنی و طمع نکنی رو احساساتت کنترل داشته باشی مدیریت سرمایه بدونی بردی و گرنه همون ماه اول کال میشه فاتحه...
و در ضمن حسابهای زیر پنج هزار دلار محکوم به فناست ! یه بار دیگه محکوم به فنا !!!! با ف دسته دار !!!! سر این سفره میشینی باید حسابی چپت پر باشه و گرنه اصلا سمتشم نباید بیایی حتی واسه تفریح!!!!! واسه تفریح تو بورس میشه رفت !
منم ثروتمند نیستم ولی حسابای بزرگی و تو ایران از نزدیک دیدم که هیشکی تو ایران نمیشناستشون و تو خلوتشون شیرین ماهی میلیون میلیون پروفیت میکشن بیرون
اطلاعات غلط میدیم یه بنده خدای تازه کاری که میاد تحقیق کنه میخوره به این فروم ها ممکنه تو این بازار پیشرفت کنه در اینده ، بیخیالش میشه

redstar1

Registered User
لایک‌ها
17
شما میخوای فارکس کار کنی ؟ !!!

من 8 سال فعالیت داشتم . میتونی پولدار شی . میتونی . کسی هست که با 7 دلار شروع کرده و الان 117 هزار دلار داره تو حسابش . بیا اینم لینک معاملاتش
https://www.mql5.com/en/signals/20050

ولی یک مشکل داره این پولدار شدن . اونم اینه که بروکر عمرا بزاره دو قرون برداشت بزنی از پولت
:general107:

من هر ماه 12 الی 40 درصد سود داشتم ولی بوسیدم گذاشتم کنار میدونی چرا ؟ چون ایرانیم . شما اگه میخوای پولدار بشی باید بتونی یک جای امن هم برا پولات پیدا کنی .
می خوای فارکس کار کنی باید بری سمت پپر استون . اواندا . ای بی اف اکس . ساکسو بانک . دوکاسکاپی . اف اکس سی ام . اینا هم نصفشون ایرانی رو قبول نمیکنن . نصفشونم هر بلایی سر ایرانی بتونن در میارن .

پولو میزاری حساب بروکر . شروع به سود که میکنی حسابتو میبنده . یا ادا میده معاملاتی رو برات میزنه که عمرا خودت انجام داده باشی . خلاصه پول بالای 1000 دلار نمیشه داد به بروکر . 1000 دلارم 20 درصدش هیچیه ! تازه برداشتم نزنی بعدا پولتو نمیده .

اگر من پول داشتم میرفتم یک کشور درست و درمون الانم میلیونر شده بودم . خواستم برم بورس دیدم صب بازار باز میشه ظهر بسته ! تعاونی اعتباری وضعش از این بهتره . فرق قیمت خرید و فروش یک عالمه ! همشم دوز و کلک !!!! تعدیل قیمت ؟!!! معاملات بدون دیفالت سواپ .

در ضمن این ایده درخشان معامله قبل از نظرسنجی انگلیس هم نمیدونم از کجا به ذهنتون رسیده ولی باید بدونید که دو روز قبل از انتخابات تمام بروکر ها میزان اهرم مالی رو به 1به 50 تغییر داده بودن و تمامی معاملات به حالت close only در اومده بود . یعنی حداکثر تا 50 برابر اعتبار بهتون میدادن و شما هم در این مدت فقط میتونستید معاملاتتون رو ببندین نه اینکه ثبت سفارش کنید . البته این به خاطر کمبود نقدینگی در این ساعات هست . حالا خوبه دیدین که تو روز های اخر قیمت به سمت بالا در حرکت بوده و ریزش به صورت اتفاقی بوده . قبل اینکه به سود برسین استاپتون رو میزد مگه اینکه با لورج پایین تر معامله میکردین .

افرین حرفت درسته میشه سود گرفت ، سودهای خوبیم میشه گرفت درسته بروکرها با ایران مشکل دارن حتی الپاری که در ایران فعاله با الپاری تو روسیه کار میکنه متفاوته ...
با اکانتهای میکرو میشه کار کرد با این بروکرها ولی برای اکانتهای بزرگتر باید در خارج از کشور کسیو داشت تا از طریق ایشان با بروکرهای بزرگ در ارتباط بود.
به هر حال باز هم این مشکل ذات فارکس نیست مشکل ایرانه که بروکر ها باهاش مشکل دارن.

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
افرین حرفت درسته میشه سود گرفت ، سودهای خوبیم میشه گرفت درسته بروکرها با ایران مشکل دارن حتی الپاری که در ایران فعاله با الپاری تو روسیه کار میکنه متفاوته ...
با اکانتهای میکرو میشه کار کرد با این بروکرها ولی برای اکانتهای بزرگتر باید در خارج از کشور کسیو داشت تا از طریق ایشان با بروکرهای بزرگ در ارتباط بود.
به هر حال باز هم این مشکل ذات فارکس نیست مشکل ایرانه که بروکر ها باهاش مشکل دارن.
والا مشکل ذات فارکس اینه که هر کسی از مامانش قهر میکنه بروکر میشه .
بروکری اگر بخواد مارکت میکر نباشه یعنی خودش بازار سازی نکنه و واقعا در ارتباط با بانک باشه باید هزینه های زیادی بکنه . راه تشخیص بروکر مارکت میکر از غیر مارکت میکر اینه که بروکر های واقعی که به بانک متصل هستن خودشون یک پلتفرم معاملاتی خاص دارن واسه خودشون و شاید از این پلتفرم به متاتریدر یک بریج هم داشته باشن . مثلا تمام شرکت هایی که تو بورس وال استریت هستن واسه خودشون پلتفرم های شخصی دارن و از هر 4 تا یکی شاید بریج داره به متاتریدر .
دومین روش اینه که اگر بروکر مارکت میکر نباشه در قسمت عمق بازار تعداد مشتریانی در صف خرید و فروش رو نمایش میده . عمرا شما همچین موردی پیدا کنی .
سومیش این هست که این بروکر ها اصلا سود و زیان شما برشون فرقی نداره و در عوض کمسیون های بالا میگیرن . مثلا در همین قضیه افت پوند و یا قبل از اون افت ناگهانیفرانک دیدین چند تا بروکر ورشکست شدن ؟؟ اینا همشون بازار ساز بودن و چون از جیب خودشون میدادن همگی ضرر کردن .

تازه بروکرهای واقعی اصلا یک گزینه ای دارن به این صورت که شما در یک بانک یک حساب با میزان مشخص افتتاح میکنی و بانک هم یک تضمین برای بروکر میده که مشتری شما 100000 دلار در بانک ما برای افتتاح حساب نزد شما اعتبار داره . یعنی اصلا بروکر دستش به پول نمیرسه . برای شما حساب باز میکنه . اگر شما سود کردید بروکر زنگ میزنه به بانک و از حساب شما با ارائه مدارک و تایید شما پول برداشت میکنه . اگر سود کردید به حساب شما و با درخواست شما پول میریزه . ولی اینجا پولو بده الپاری . دو سه بار برات برداشت میزنن که فک کنی خیلی باحالن و کارشون درسته . بعدش ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا