برگزیده های پرشین تولز

افت هولناک سایت با کاهش 8 7 هزار ایپی . لطفا راهنمایی کنید

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
سلام خسته نباشید
دوستان سایتم یه دفعه و طی چند روز نابود شد
کلماتم همه با هم در گوگل کاهش پیدا کردن مثل اینکه سایت رو ببندی کم کم محو بشن اونطوری شده
نزدیک 8 هزار ایپیم هم فعلا پریده و همچنان روبه کاهشه
ایندکس های سایتمم مشکلی نداره - بک لینک هم نخریدم
اروری تو گوگل وبمستر از جانب هاست نداشتم
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

فقط یه نامرد که سایت اسپام هم هست روزی 50 تا ارور 404 از طرفش میاد برام تو گوگل وبمستر ربطی به اون داره ؟

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
سلام
ممکنه از اون سایت اسپم هم باشه و یا دسترسیش رو قطع کنید و یا به گوگل گزارش کنید.

مورد بعدی که احتمالش بیشتر هست و سر خودم هم اومد و سایتم رو به خاک سیاه نشوند فی ل تر شدن سایت هست.
اینم بررسی کنید.

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
سلام
ممکنه از اون سایت اسپم هم باشه و یا دسترسیش رو قطع کنید و یا به گوگل گزارش کنید.

مورد بعدی که احتمالش بیشتر هست و سر خودم هم اومد و سایتم رو به خاک سیاه نشوند فی ل تر شدن سایت هست.
اینم بررسی کنید.
از کجا بفهمم فیلتر شدم یا نه
باز میشه وب

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
از سرچ گوگل ببین می تونی وارد شی.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,530
اگه دوست داشتی آدرس رو برای بررسی دقیقتر بدید شاید فهمیدیم .

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بله ممکنه فیلتر شده خبر نداشته باشین و برا شما باز کنه. بررسی کنید

021nima

Registered User
لایک‌ها
376

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
آقا بک لینک خریده بودید شما برای سایتتون ؟
دوم اینکه سایتتون رو از طریق گوگل باز کنی ببینید دایرکت نمیشه روی سایت دیگه ای ؟

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
به احتمال زیاد از همون سایت های اسپمر هست دو سال پیش سایت منم با 3000 ای پی به 300 تا رسید البته من دیگه ولش کردم.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,068

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
به احتمال زیاد از همون سایت های اسپمر هست دو سال پیش سایت منم با 3000 ای پی به 300 تا رسید البته من دیگه ولش کردم.
من صفحه 404 به صفحه اصلی انتقال دادم ببینم خوب میشه یا نه

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
در وب مستر به بخش سایت مپ برید اور ها رو ببینید همچنین توجه کنید که سایت مپ کرولش ارور نداده باشه اگر فنی اوکی بود بعدش به بخش کواری ها برید ببینید کلمات کلیدی اصلی ابشاری افت داشتن یا نه

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
از کجا بفهمم فیلتر شدم یا نه
باز میشه وب

چون ممکنه سیستم خودتون کش کرده باشه سایتتون رو ، ترجیحا با سیستم دیگه یا با ویندوز دیگه یا مرورگر دیگه سایتتون رو باز کنید و ببینید باز میشه ، مخصوصا لینکهای اصلی ای که از گوگل ورودی داشتید.
حواستون باشه آی پی ایران باشید و وی پی تن و ... فعال نباشه

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
چون ممکنه سیستم خودتون کش کرده باشه سایتتون رو ، ترجیحا با سیستم دیگه یا با ویندوز دیگه یا مرورگر دیگه سایتتون رو باز کنید و ببینید باز میشه ، مخصوصا لینکهای اصلی ای که از گوگل ورودی داشتید.
حواستون باشه آی پی ایران باشید و وی پی تن و ... فعال نباشه
باز میشه

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
لینکهای اصلی تون چی؟
اونا هم چک کنید

چون مال من اول افت بازدید شدید داشت و علتش رو نفهمیدم، چون هیچ جا هیچ اروری نداشتم ، تا اینکه داشتم لینکهای اصلیمو چک میکردم ، دیدم لینکی که ازش روزی نزدیک 700 ورودی گوگل داشتم و رتبه دوم توی صفحه اول گوگل بود ف ی لتر شده .
چند ماه بعد اون که بازدیدم صفر شد و سایت رو چک کردم دیدم کل سایت ف ی لتر شده.
باید چک کنید همه چیز رو.
از نظر پنالتی گوگل هم سایتتون رو بررسی کنید

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
سلام خسته نباشید
دوستان سایتم یه دفعه و طی چند روز نابود شد
کلماتم همه با هم در گوگل کاهش پیدا کردن مثل اینکه سایت رو ببندی کم کم محو بشن اونطوری شده
نزدیک 8 هزار ایپیم هم فعلا پریده و همچنان روبه کاهشه
ایندکس های سایتمم مشکلی نداره - بک لینک هم نخریدم
اروری تو گوگل وبمستر از جانب هاست نداشتم
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

فقط یه نامرد که سایت اسپام هم هست روزی 50 تا ارور 404 از طرفش میاد برام تو گوگل وبمستر ربطی به اون داره ؟
دوست عزیز عمر سایتتون چقدر هست؟ منظورم زمان ثبت دامنه نیست از زمانی هست که سایتتون به گوگل معرفی شده؟
گوگل با سایت های جدید یه دوره ماه عسل داره بعد بشدت بازدید رو پایین میاره اگرم عمر سایتتون پایین هست زیر شش ماه بعد از ماه عسل وارد سند باکس گوگل رفته
یه چیزی هم گوگل داره بنام رقص گوگل این الگوریتم رسما تایید نشده ولی احتمالا وجود داره و ممکنه شامل سایت شما هم شده باشه
صبور باشید چون اگه آپدیتتون بیاد پایین روز بروز پایینتر هم میاد آی پی تون ولی ممکنه یه دفعه هم از این حالت خارج بشید
اگر از وردپرس یا سی ام اس دیگر استفاده میکنید یکی از پلاگین سئو های پرقدرت نصب کنید و مدیریت سئو رو به اون افزونه بسپارید

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
دوست عزیز عمر سایتتون چقدر هست؟ منظورم زمان ثبت دامنه نیست از زمانی هست که سایتتون به گوگل معرفی شده؟
گوگل با سایت های جدید یه دوره ماه عسل داره بعد بشدت بازدید رو پایین میاره اگرم عمر سایتتون پایین هست زیر شش ماه بعد از ماه عسل وارد سند باکس گوگل رفته
یه چیزی هم گوگل داره بنام رقص گوگل این الگوریتم رسما تایید نشده ولی احتمالا وجود داره و ممکنه شامل سایت شما هم شده باشه
صبور باشید چون اگه آپدیتتون بیاد پایین روز بروز پایینتر هم میاد آی پی تون ولی ممکنه یه دفعه هم از این حالت خارج بشید
اگر از وردپرس یا سی ام اس دیگر استفاده میکنید یکی از پلاگین سئو های پرقدرت نصب کنید و مدیریت سئو رو به اون افزونه بسپارید
حدودا 15 ماهه

بالا