برگزیده های پرشین تولز

مووبل تايپ + فروم phpBB + ... (امكانات رايگان؟)

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
يعني اگر من اين هاست رو بگيرم (دومي)ميتونم يه سايتي داشته باشم كه هم يه وبلاگ موويبل تايپي و هم يه فوريوم مثل اينجا و هم يه سايت كه بشه اطلاعات 2000 نفر رو روش ذخيره كرد و اونا با دادن رمز بتونن اطلاعات خودشونو دريافت كنن داشت.همه اينا با سرويسهاي (دومي) اين هاست ميخونه
لطفا راهنمايي كنيد.
اگراين سايتو هنوز درست نكرده باشم بايد اول اونو لوكال هاست امتحان كنم بعد از شما هاست ودومين بگيرم سپس اونو آپلود كنم رو هاست درسته يا نه لطفا توضيح بدين
.thanks a lot .you are very human--good

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام دوست عزيز ،

تا وقتي که از ترافيک ماهيانه و حجم انتخابي Disk Space بالاتر نرفته باشي ، مي توني همه اين کار ها رو روي سايتت انجام بدي.
در Plan2 شما يک ديتابيس mysql داريد و مي تونيد همه اينکارها روي اون انجام دهيد.
سرويسهاي مووبيل تايپ و يک فوروم شبيه اينجا که روي سرويسهاي ما به صورت مجاني موجوده ولي سيستم اطلاعات 2000 نفر رو من دقيقا متوجه نشدم که چيه ولي اگه به زبان برنامه نويسي PHP و يا CGI , و يا PERL باشه با ديتابيس MYSQL حتما مي توني ازشون بدون هيچ مشکلي استفاده کني.

اگر هم که خودت همه اين ها رو داري و ميخواي خودت نصب کني که بله ، هم مي توني localhost روي كامپيوتر خودت اجرا كني و وقتي درست بود هاست بگيري و هم مي توني هاست رو بگيري و روي اون امتحان كني.

اگه سوالي هست باز هم بپرس.

Majid_21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر من یک فروم شبیه Persiantools روی هاستی که از شما می خرم بنا کنم.. و Rank من روزی روزگاری از شما جلو بزنه.. منو حذف نمی کنید؟.. و آیا کلاً هیچ قراردادی فی مابین من و شما بسته خواهد شد؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
اگر من یک فروم شبیه Persiantools روی هاستی که از شما می خرم بنا کنم.. و Rank من روزی روزگاری از شما جلو بزنه.. منو حذف نمی کنید؟.. و آیا کلاً هیچ قراردادی فی مابین من و شما بسته خواهد شد؟

اگر از پرشین تولز هاست بگیری و روی سایتت کار کنی رنک سایتت هم مثل خود گوگل 10 بشه پرشین تولز حذفت نمیکنه بلکه افتخار میکنه چنین مشتری زحمت کشی داره

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
دقیقا همینطوره که دوستمون تهران نت فرمودند.
پرشین تولز سرویس دهنده است ، یک سرویس دهنده یکی از افتخاراتش سرویس دادن به سایتهای بزرگ و مطرح است.

هر چه شما اعتبارتون بیشتر بشه ، برای ما افتخارش بیشتر است.
ضمنا مالکیت کلیه دامین های ثبت شده در پرشین تولز به نام صاحبان آنها است و از این بابت مشکلی برای کاربران پیش نخواهد آمد.

بالا