برگزیده های پرشین تولز

چطور میشه جزوه های شریف رو تهیه کرد

softcomi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شنیدم برای فوق جزوه های شریف خیلی بدرد می خوره (البته من مهندیس کامپوتر می خونم)
چطور می تونم گیر بیارم ؟
آشنا ندارم اونجا
جایی هست که احتمالا بفروشند
کسی از دوسیتان کامپوتر شریف می خونه؟

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
منم جزوه ی مهندسی صنایعشو میخام!
شاید اگه بری پیش دانشجوها بهت بدن که زیراکس کنی!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
منم متالورژیشو میخوام :)

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
من جزو سیستم عامل شریف رو دیدم ولی تا استاد نیاد برات توضیح بده چیزی حالیت نمی شه بقیه جزوه هاشوم هم باید بدین شکل باشه یعنی خودت اگه بخوای بخونی چیزی نمی فهمی روش گیر اوردنش هم اسونه برو دانشگاه به دانشجو نه به یکی از بروبچ خدماتی اونجا 100 بده برات جزوه ها رو ردیف می کنه

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
من جزو سیستم عامل شریف رو دیدم ولی تا استاد نیاد برات توضیح بده چیزی حالیت نمی شه بقیه جزوه هاشوم هم باید بدین شکل باشه یعنی خودت اگه بخوای بخونی چیزی نمی فهمی روش گیر اوردنش هم اسونه برو دانشگاه به دانشجو نه به یکی از بروبچ خدماتی اونجا 100 بده برات جزوه ها رو ردیف می کنه
من 2 تا جزوه گرفته بودم ، خواص فیزیکی و خواص مکانیکی ، نمیدونم برای شریف بود یا نه ! ولی واقعا از استادای خودمون بیشتر توضیح داده بود ! یعنی جزوه استاد من در مقابل اون هیچی نیست ! در ضمن یکی از استادا آورده بود داده بود به انتشارات گفته بد برید بگیرید ! ما هم چون دلش نشکنه رفتیم گرفتیم ولی خداییش ته جزوه بود /.

narsiss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه می خواهید کنکور بدهید خواندن کتاب های سنجش بهتره
اینجوری وقتی میری سر جلسه نمی گی آی وای اینا از کجا اومده؟
البته این تجربه ی من !!!!!!شاید واسه بقیه ی رشته ها مناسب نباشه ولی در مورد کنترل وریاضی مهندسی برق که جواب داد.
تازه جزوه ی بدون استاد فقط وقتتون را می گیرد .بخصوص که تو اغلب دانشگاه فقط حداکثر 50% سرفصلهای کنکور را درس می دهند(منظورم شریف و امیر کبیر و... نیست)

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
اگه می خواهید کنکور بدهید خواندن کتاب های سنجش بهتره
اینجوری وقتی میری سر جلسه نمی گی آی وای اینا از کجا اومده؟
البته این تجربه ی من !!!!!!شاید واسه بقیه ی رشته ها مناسب نباشه ولی در مورد کنترل وریاضی مهندسی برق که جواب داد.
تازه جزوه ی بدون استاد فقط وقتتون را می گیرد .بخصوص که تو اغلب دانشگاه فقط حداکثر 50% سرفصلهای کنکور را درس می دهند(منظورم شریف و امیر کبیر و... نیست)

منظورتون سنجش تکمیلی هست دیگه ؟!!

منم از جزواتشون گرفتم ... به نظرم خوب کار کردن ... نسبت به راهیان ارشد و یکی دوتا دیگه کتاب آمادگی کنکور به نظرم خوب و کامل اومد ...

به شخص از خوندشون لذت می برم :happy:

در آینده هم یه سری به جزوات پارسه می زنم .;) ببینم اونها چیکار کردن

shadi2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام لطفا اگر کسی جزوه های کامپیوتر شریف را پیدا کرد اینجا هم بذاره چون فکر نکنم به این راحتی که دوستان گفتن بشه جزوه ها را گیر اورد

بالا