برگزیده های پرشین تولز

فروش و نصب دستگاه های خودپرداز

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
بله،متاسفانه برخی شرکت ها از ناآگاهی مردم استفاده میکنن و کسب سود میکنن.
این مدل دستگاه برند خوب و پرقدرت آلمانی مدل XE2150 هستش که جوابش رو پس داده و از هر بانکی بپرسید حتما فیدبک مثبتی رو دریافت میکنید و خرابی سخت افزاری اصلا نداره و فقط امکان داره دچار اشکالات نرم افزاری بشن که اونم با تایپ چند کد روی کیبرد دستگاه درست میشن.برندهای دیگه مثل NCR و هیوسانگ چینی هستن و دائم دچار خرابی میشن و ارزون تر هم هستم.مثلا توی آفتاب داغ میکنن و...
دو نوع گارانتی داریم:گارانتی کامل که برای این مدل اصلا لازیم نیست چون خرابی نداره و هزینه کرد بیخودی هستش.
و گارانتی موردی که هزینه اش به مراتب کمتره و هروقت دستگاه خراب شد با یک تماس و کمتر از 24ساعت پرسنل شرکت حضوری میان و رفع عیب میکنن و شما فقط هزینه ایاب و ذهاب میپردازین.
مجددا هم میگم از بانک بپرسید و مطمئن بشید و شرایط رو مقایسه کنید و ما هم در خدمتیم.
موفق باشید
داداش چطوری باهاتون ارتباط بگیریم؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
آقا واسه کدوم شرکت هست? مارک خودپرداز چیه؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
آقا واسه کدوم شرکت هست? مارک خودپرداز چیه؟

مارک خودپرداز برای وینکور آلمان هستش مدل 2150XE این مدل بهترین نوع خودپرداز موجود درایرانه اینو بهتون قول میدم از هرمجا هم دوست داشتید اطلاعات بگیرید.مثل بانکها...
ضمنا این نکته رو تمامی دوستان درنظر داشته باشن که به خاطر بحث تحریم ها هیچ دستگاه خودپرداز نو و صفری به کشور وارد نمیشه و تمامی خودپردازها دست دوم هستن و میان داخل ایران و سرویس و تعویض قطعات ضروری میشن و پلمپ و دوباره توسط بانکها خریداری میشن و استفاده میشن.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
داداش چطوری باهاتون ارتباط بگیریم؟
دوست عزیز در مرحله اول به دلیل حجم ارتباطات و نبود وقت کافی فقط ارتباط تلگرامی داریم و برطرف کردن شبهات
مرحله دوم بازدید از محل شما و تایید اولیه و اینکه در محل شما توجیه مالی داره براتون یا خیر
مرحله سوم مراجعه به انبار شرکت و تحویل کالا
برای ارتباط تلگرامی با شماره زیر در ارتباط باشید:
09128051886
پیشاپیش ازتون تشکر میکنم که فقط ارتباط تلگرامی برقرار میکنید.
موفق باشید

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان عزیز توی پی وی نحوه محاسبه کارمزد رو خواستن که اینجا میذارم،توی این عکس فقط با برداشت روزانه 15میلیون از دستگاه کارمزدی حدود3میلیون ماهیانه به شما تعلق میگیرد و این با سودکارمزدی که از طریق کارت به کارت و پرداخت قبوض و خرید شارژ و گرفتن موجودی جمع میشه و در ماه حدود5-6میلیون میشه.
موفق باشیدسود.jpg

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
اون ۴۰ درصد به کی میرسه? کدوم بانک؟

وینکور دستگاه خیلی عالی هست، ولی ظاهرا دستگاه های شما تو نیستند درسته?

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
اون ۴۰ درصد به کی میرسه? کدوم بانک؟

وینکور دستگاه خیلی عالی هست، ولی ظاهرا دستگاه های شما تو نیستند درسته?

اون 40درصد سهم بانک عامل هستش طبق مصوبه بانک مرکزی،بانک شهر بهترین و سریعترین توی تسویه و واریز کارمزد هستش اما بانک های انصار،آینده،رفاه،کوثر هم خوبن و اوکی هستن.
بله وینکور دستگاه خوبی هستش.اگر منظورتون نو هستش،بله این دستگاهها توی خارج کشور کارکردن و اومدن اینجا.فقط هم دستگاه های ما اینطوری نیست.کلا کل دستگاه های موجود و اونایی هم که بانک ها به شما میدن کارکرده هستن.اما وقتی میان توی ایران اورهال میشن،یعنی از لحاظ ظاهری نو میشن و خوبی برند وینکور اینه که سخت افزاری مشکلی پیدا نمیکنه،دقیقا برعکس هیوسانگ و مخصوصا ncr که صاحبش رو کلافه میکنه.
موفق باشید

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
روزی 15 میایون تومان پول نقد چه جوری باید جور کرد ؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
شما نمایندگی فروش و خدمات atmهم تو شهرهای دیگه غیر تهران می دهید ؟؟؟؟؟؟؟کلا بخواهیم تعمیرات atmیاد بگیریم مراحل به چه صورته؟؟؟

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
شما نمایندگی فروش و خدمات atmهم تو شهرهای دیگه غیر تهران می دهید ؟؟؟؟؟؟؟کلا بخواهیم تعمیرات atmیاد بگیریم مراحل به چه صورته؟؟؟
آموزش نداریم.اما نصب و پشتیبانی در شهرهای دیگه هم داریم.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
روزی 15 میایون تومان پول نقد چه جوری باید جور کرد ؟
وقتی 15میل روزانه دستگاه باس شارژ بشه نشون میده که توی منطقه فوق العاده شلوغ و خوبی نصب شده.شما یه راهش اینه که با کسبه اطرافتون اوکی بشید و پول نقد اونا رو بگیرید و توی دستگاه بذارید و سپس کارت به کارت کنید به حساب اونا.
این نکته رو هم درنظر داشته باشید که فقط یک بار نیاز به تهیه اون سرمایه اولیه برای قرار دادن در دستگاه هستش و این سرمایه شما درگردشه و پول اضافه بر سازمانی نیاز به سرمایه گذاری نیستش.
موفق باشید

mardekohan

Registered User
لایک‌ها
40
من سایت وینکور رو چک کردم اصلا چنین مدلی که شما میگی رو ندارن !

شرکت شما وبسایت نداره ؟ با یه شماره ی تلگرام که نمیشه اعتماد و معامله کرد
اسم شرکتتون چیه ؟

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
من سایت وینکور رو چک کردم اصلا چنین مدلی که شما میگی رو ندارن !

شرکت شما وبسایت نداره ؟ با یه شماره ی تلگرام که نمیشه اعتماد و معامله کرد
اسم شرکتتون چیه ؟
مطمئنید سایت وینکورآلمان رو دیدید؟
http://www.wincor-nixdorf.com/internet/site_EN/EN/Home/homepage_node.html
https://shop.cennox.com/collections/atms/products/procash-2150xe
https://happyatms.com/index.php?_route_=wincor-nixdorf-Procash-2150XE-CCDM-usb
شما اگر به دستگاه ما شک دارید چندبار گفتم به بانک ها مراجعه کنید و آمار دستگاه خودپرداز وینکور مدل2150 رو بگیرید.
شرکت یکی از کارهای جزیی اش واردات و پشتیبانی خودپرداز هستش.اسم شرکت تکامل راه ایرانیان هستش.سایت نداره.شما هم لازم نیست به یه شماره اعتماد کنی،گفتم شما از طریق تلگرام ارتباط میگیری و شبهاتت رو برطرف میکنی و آدرس میدی ما پشتیبانمون رو میفرستیم اگر محل شما برای نصب مناسب بود و توجیه داشت،مرحله بعدی مراجعه حضوری به انبار شرکت و خرید و نصب و گرفتن سوییچ هستش.قرارداد شما هم یه نسخه با ما برای پشتیبانی و گارانتی هستش(که درمورد این برند خیلی کم مورد نیاز قرار میگیره چون خرابی نداره اگر پرس و جو کنید متوجه میشید)،یک نسخه هم با بانک عامل که رسمی هستش و درش شکی نیست اگرم درمورد قرارداد مشکل یا سوال یا شکی دارید بامراجعه به هر شعبه بانکی میتونید رفع شک کنید.طبیعتا بانک طرف ما رو نمیگیره و فکر سود و کار خودشه و اگر مشکلی باشه همونموقع به شما میگه.
موفق باشید

mardekohan

Registered User
لایک‌ها
40
پسر خوب این سایت رسمی وینکور و این هم مدل های ATM این شرکت ؛
http://www.wincor-nixdorf.com/inter...Banking/CashDispenser/CashDispenser_node.html
مدل مورد ادعای شما کجاست که من نمیتونم پیدا کنم ؟ لطفا لینک این سایت های فیک رو نزارید

توی سایت روزنامه ی رسمی هم شرکتی به نام تکامل راه ایرانیان وجود نداره .
فقط یه شرکت هست به نام راه تکامل ایرانیان که با سرمایه ی صد هزار تومن ایجاد شده و در قسمت نظافت اماکن عمومی و مدارس فعالیت میکنه

Last edited:

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
پسر خوب این سایت رسمی وینکور و این هم مدل های ATM این شرکت ؛
http://www.wincor-nixdorf.com/inter...Banking/CashDispenser/CashDispenser_node.html
مدل مورد ادعای شما کجاست که من نمیتونم پیدا کنم ؟ لطفا لینک این سایت های فیک رو نزارید

توی سایت روزنامه ی رسمی هم شرکتی به نام تکامل راه ایرانیان وجود نداره .
فقط یه شرکت هست به نام راه تکامل ایرانیان که با سرمایه ی صد هزار تومن ایجاد شده و در قسمت نظافت اماکن عمومی و مدارس فعالیت میکنه
اینایی که شما لینک کردی،دستگاه های نو و در حال تولید و عرضه هستش.اونا مدل2150رو دیگه تولید نمیکنن و شاید از سایتشون حذف کردن.منم گفتم که این مدلای موجود توی ایران کارکرده هستش.
الان شما دنبال مچ گیری هستید؟ما این دستگاه ها رو توی مزایده بانک ها میخریم و کاری به شرکت اصلی نداریم چون تحریمیم.من که به شما گفتم برید از بانک ها آمار درست و حسابی بگیرید حالا شما دنبال این هستید که مثلا بگید آره این دستگاه توی سایتشون نیست و هست و...سایت فیک چیه؟این سایت ها سایتهای خرید و فروش خارجی هستن.حالا شما میگی فیک یعنی چی؟منم که نگفتم این سایتها سایت خود وینکوره؟فقط اولی برای وینکور بود.شما برو توی قسمت سرچ وینکور و 2150رو سرچ کن.
همه چیز که توی اینترنت نیست شما برو با بانکی که قراره قرارداد ببندی بپرس ببین بهت چی میگه؟؟؟
موفق باشید

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان قیمت دستگاه 28میلیون تومان هستش،درصورت خرید به تعداد قیمت به25میلیون تومان کاهش پیدا میکند.
تخفیف جزیی هم پای معامله در نظر گرفته میشود.
موفق باشید

timsar1

Registered User
لایک‌ها
133
پول در گردش خودپرداز متغیره و سرمایه اولیه با خود شماست،مثلا بسته به منطقه بین5تا10میلیون رو درون دستگاه قرار میدید و هر زمان که شخصی از دستگاه برداشت داشته باشه،شبکه شتاب در همان لحظه و بصورت آنی مقدار پولی که از شما و دستگاه کم شده رو به حساب شما واریز میکنه.
درآمد کلیه دستگاه های خودپرداز از شبکه ای زیر نظر بانک مرکزی ، به نام شبکه شتاب می باشد که این شبکه به مبادلات آنی بانکها می پردازد و تبادل مبالغ بین بانکی را به عهده دارد.
در دستگاه های خودپرداز تراکنشهایی قابلیت دریافت کارمزد را دارد که شتابی باشند یعنی شبکه شتاب مجبور شود برای مثال پولی را از حساب مشتری در یک بانک برداشته و به حساب مشتری دیگر در بانک دیگر واریز نماید. این کارمزد طی ضرایبی پرداخت خواهد شد و ضریب کارمزد خروج پول از دستگاههای خودپرداز که بین بانکها یکسان است و مدیریت آن به عهده شبکه شتاب می باشد که عددی معادل 1.1درصد است.
با این اوصاف 10 تا کارت داشته باشیم هر روز با هر کدوم 200 برداشت کنیم .این دو ملیون برداشت برامون ایجاد سود میکنه؟

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
907
روزی 15 میلیون پول رو باید خودمون تهیه کنیم ؟ این که شدنی نیست , پول از ما , دستگاه هم که ما بخریم , مکان نصب دستگاه هم که ما بدیم ... این وسط نقش بانک فقط تعویض رول دستگاهه.. با عرض پوزش ولی یه مقدار غیر منطقی نیست ؟ 15 میلیون تو دستگاه بذاری تقریبا میشه گفته برای مدت ها باید با اون پول بازی بشه و هر روز در صورتی که موجودی دستگاه تموم بشه باید جایگزین بشه و اونقدر باید در گردش بشه تا سودش بشه اصل پول و برگرده , پس علاوه بر 28 میلیونی که برای دستگاه میدیم تقریبا بین 10-15 میلیون هم برای چند ماه اول باید کنار گذاشته بشه , تازه ما که نمی تونیم از همون خودپرداز خودمون برداشت کنیم و پرش کنیم , چون پولی تو دستگاه نیست , در ضمن این مبلغ هم هر بار باید بری بانک تا از حسابت خارج بشه و تو دستگاه بذاری چون در هر صورت هیچ خودپردازی این مبالغ رو نمیده

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
با این اوصاف 10 تا کارت داشته باشیم هر روز با هر کدوم 200 برداشت کنیم .این دو ملیون برداشت برامون ایجاد سود میکنه؟
بله با برداشت روزانه 2 میلیون تومان طبق فرمول بالا که شبکه شتاب ارائه میده شما اون روز13200تومان بابت این گرفتن پول ها سود کارمزد از شتاب میگیرید.
البته این 2میلیون که گفتید خیلی احتمالش پایینه مردم بیشتر از اینا در روز برداشت میکنن.البته طبق تجربه میگم.
خوشحال میشم کمکتون کنم.

بالا