برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

me22

Registered User
لایک‌ها
574
من میخوام مکمل وی اپتیموم گلد استاندارد100 درصد از ایم کیسه ای های قرمز بخرم بنظرتون خوبه عوارض نداره قیمتش 385 هست اصل؟

توو این دنیا هیچ چیز بی عوارض نیستش
مکمل هم اگه اورجینال باشه و درست مصرف بشه عوارض خاصی نداره

کیسه ای 385 تومن خیلی مشکوکه! بعیده این قیمت باشه . البته 8 پوندی و 10 پوندی داره که در هر صورت 385 تومن خیلی ارزونه

سعی کنین از داروخونه بخرین

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
توو این دنیا هیچ چیز بی عوارض نیستش
مکمل هم اگه اورجینال باشه و درست مصرف بشه عوارض خاصی نداره

کیسه ای 385 تومن خیلی مشکوکه! بعیده این قیمت باشه . البته 8 پوندی و 10 پوندی داره که در هر صورت 385 تومن خیلی ارزونه

سعی کنین از داروخونه بخرین
من اشتباه خونده بودم الان رفتم خریدم 650 تومن کیسه چهار کیلویی باز کردم با آب قاطی کردم خورم دقیقا شبیه شیر کاکوکا شد شما اصالت شم کنترل کردم تو اینترنت نوشته تایید میشه اصالتش از طریق سامانه ttac
یه سوال توش پیمانه نداره من چقدر باید مصرف کنم از روی چی اندازه بگیرم نوشته تو هر سرو 32 گرم پروتین داره

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
از کجا؟وزنش؟
قیمتش چرا پایینه
من اشتباه خونده بودم الان رفتم خریدم 650 تومن کیسه چهار کیلویی باز کردم با آب قاطی کردم خورم دقیقا شبیه شیر کاکوکا شد یه پودر قهوه ای مثل پودر شکلات بوی کاکائو میده شماره اصالت شم کنترل کردم تو اینترنت نوشته تایید میشه اصالتش از داروخانه خریدم از طریق سامانه ttac
یه سوال توش پیمانه نداره من چقدر باید مصرف کنم از روی چی اندازه بگیرم نوشته تو هر سرو 32 گرم پروتین داره
کپک کردم 4 کیلو و.. وزنش هست یه پیمانش چقدر میشه؟ چند پیمانه در روز بخورم من هر روز تمرین میکنم تمریناتم هم سنگین هست
تاریخ تولیدش هم 10/2016 ست و انقضا 10/2018

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
http://drhoba.ir/بررسی-پروتئین-وی-اپتیموم-نوتریشن-on/
سایت دکتر ها وی گلدو بررسی کرده
کسی نظری دربارش نداره؟
اگ درس باشه پس چرا ب اینا میگن ایزوله در حالی ک فقط هفتاد درصدشون پروتعینه:general705:
خود شرکت سازنده ادعا میکنه هر سروینگ شامل 24 گرم پروتئینه و هر سروینگ 30.4 گرم وزنشه که با یک حساب ریاضی میشه 79 درصد پروتئین در هر سروینگ.
حالا اگر فرض کنیم اصلا این ازمایش 100 درصد دقیق و پودر شامل 70 درصد پروتئین باشه یعنی 9 درصد پروتئین کمتر یا 2 گرم پروتئین کمتر (22 گرم در هر سروینگ) نسبت به اون چیزی که شرکت سازنده ادعا میکنه.

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
خود شرکت سازنده ادعا میکنه هر سروینگ شامل 24 گرم پروتئینه و هر سروینگ 30.4 گرم وزنشه که با یک حساب ریاضی میشه 79 درصد پروتئین در هر سروینگ.
حالا اگر فرض کنیم اصلا این ازمایش 100 درصد دقیق و پودر شامل 70 درصد پروتئین باشه یعنی 9 درصد پروتئین کمتر یا 2 گرم پروتئین کمتر (22 گرم در هر سروینگ) نسبت به اون چیزی که شرکت سازنده ادعا میکنه.
ولی من خریدم نوشته هر سروینگ 32 گرم از این کیسه ای ها 4 کیلو هست برای من که اولین بار هست خیلی زیاد هست دو کیلیویش داروخانه نداشته فکر کنم نصف بیشترش باید بریزم دور

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
ولی من خریدم نوشته هر سروینگ 32 گرم از این کیسه ای ها 4 کیلو هست برای من که اولین بار هست خیلی زیاد هست دو کیلیویش داروخانه نداشته فکر کنم نصف بیشترش باید بریزم دور
طبق اطلاعاتی که سایت امازون زده با توجه به طعم پودر مقدار سروینگا فرق میکنه : https://www.amazon.com/Optimum-Nutrition-Standard-Protein-Chocolate/dp/B000QSNYGI?th=1

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
طبق اطلاعاتی که سایت امازون زده با توجه به طعم پودر مقدار سروینگا فرق میکنه : https://www.amazon.com/Optimum-Nutrition-Standard-Protein-Chocolate/dp/B000QSNYGI?th=1
نه مال منم 24 گرم تو هر اسکوپ هست اون یار داروخانه ای بی سواد گفت 32 دو گرم الان خوندم هر پیامانش 32 گرم هست و 24 گرم پروتین تو هر پیمانه هست و سه گر کربو هیدارت حالا چند پیامنه باید خورد یه پیمانه توش بود رفته بود زیرش الان در اوردم یه پیمتنه قهو ای رنگ روش نوشته on ولی 24 گرم پروتین که خیلی کم هست بدرد نمیخوره به راحتی میشه با غذا 24 گرم به دست آورد تنها مزیتش سهل الحصول بودنش هست دقیقا مثل شیر کا کاو هست انگار شیر کا کو خریدم:D

me22

Registered User
لایک‌ها
574
نه مال منم 24 گرم تو هر اسکوپ هست اون یار داروخانه ای بی سواد گفت 32 دو گرم الان خوندم هر پیامانش 32 گرم هست و 24 گرم پروتین تو هر پیمانه هست و سه گر کربو هیدارت حالا چند پیامنه باید خورد یه پیمانه توش بود رفته بود زیرش الان در اوردم یه پیمتنه قهو ای رنگ روش نوشته on ولی 24 گرم پروتین که خیلی کم هست بدرد نمیخوره به راحتی میشه با غذا 24 گرم به دست آورد تنها مزیتش سهل الحصول بودنش هست دقیقا مثل شیر کا کاو هست انگار شیر کا کو خریدم:D

شما سنگینترین تمرین رو هم انجام بدین ، نهایتا به دو برابر وزن خودتون پروتئین نیاز دارین، مثلا 80 کیلو هستین 160 گرم پروتئین
مقداریش رو از طریق غذا و باقی توسط مکمل
میتونین 3 تا 4 اسکوپ در 24 ساعت مصرف کنین

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
شما سنگینترین تمرین رو هم انجام بدین ، نهایتا به دو برابر وزن خودتون پروتئین نیاز دارین، مثلا 80 کیلو هستین 160 گرم پروتئین
مقداریش رو از طریق غذا و باقی توسط مکمل
میتونین 3 تا 4 اسکوپ در 24 ساعت مصرف کنین
یه ساعت پیش یه اسکوب خوردم بنظرم انرژی زیادی گرفتم چون خیلی پر حرف و پ تحرک شدم اما احساس میکنم کلیه هام یه کم نارحت شدن چون من سریع میفهمم وقتی دارو اثر رو کلیع میزاره الان من این کیسه 4 کیلیویی باز کردم تو چی بریزم چون درش خوب بسته نمیشه میکروب میکشه اینطوری که؟

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
من اشتباه خونده بودم الان رفتم خریدم 650 تومن کیسه چهار کیلویی باز کردم با آب قاطی کردم خورم دقیقا شبیه شیر کاکوکا شد یه پودر قهوه ای مثل پودر شکلات بوی کاکائو میده شماره اصالت شم کنترل کردم تو اینترنت نوشته تایید میشه اصالتش از داروخانه خریدم از طریق سامانه ttac
کپک کردم 4 کیلو و.. وزنش هست یه پیمانش چقدر میشه؟ چند پیمانه در روز بخورم من هر روز تمرین میکنم تمریناتم هم سنگین هست
تاریخ تولیدش هم 10/2016 ست و انقضا 10/2018
حتما باید پیمانه داشته باش.خوب بگرد

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سلام
ببخشید من نفهمیدم الان شما راضی هستید ک درصد پروتعینش کمه یا ن
چون تو پیامتون فقط اطلاعات دادید
بازم ببخشید

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
حتما باید پیمانه داشته باش.خوب بگرد
داره داداش زیرش بود یه پیمانه خوردم کلی انرژی داد دقیقا مثل شیر کاکائو شد با یه لیوان آب قاطی کردم هرچی دمبل میزنم خسته نمیشم نمیدونم چرا اما احساس میکنم کلیه هام داره اذیت میشه چون من وقتی کلیه ها ناراحت میشه سریع میفهم یعه درد خفیفی تو دو طرف پهلو حس میکنم اما بیماری کلیوری ندارم راه که زیاد میرم بهتر میشم همچنین خوردن آب بنظت خطر دار رو کلیه من آزمایش دادم کلیه هام و کبد سالم هست البته کلیه هام خیلی رو بعضی دارو ها حساسه

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سلام
کسی iso hd
استفاده کرده؟ب وی گلد میرزه؟

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
من حالا این مکمل چهر کیلویی وی اپتیموم باز کردم کیسه هست کیسش خوب بسته نمیشه تو چی بریزم تو کیسه بمونه درش باز باشه خراب نمیشه

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
داره داداش زیرش بود یه پیمانه خوردم کلی انرژی داد دقیقا مثل شیر کاکائو شد با یه لیوان آب قاطی کردم هرچی دمبل میزنم خسته نمیشم نمیدونم چرا اما احساس میکنم کلیه هام داره اذیت میشه چون من وقتی کلیه ها ناراحت میشه سریع میفهم یعه درد خفیفی تو دو طرف پهلو حس میکنم اما بیماری کلیوری ندارم راه که زیاد میرم بهتر میشم همچنین خوردن آب بنظت خطر دار رو کلیه من آزمایش دادم کلیه هام و کبد سالم هست البته کلیه هام خیلی رو بعضی دارو ها حساسه
از رو اطمینان ب یکی نشون بده
در مورد انرزی ک میگید عجیبه برام
دوستان باید راهنمایی کنن
چون شما کلیتون حساس ی هفته بخور بعد برو پیش دکتر تغذیه و از رو خیال جمعی ب غدد هم ی سر بزن

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
از رو اطمینان ب یکی نشون بده
در مورد انرزی ک میگید عجیبه برام
دوستان باید راهنمایی کنن
چون شما کلیتون حساس ی هفته بخور بعد برو پیش دکتر تغذیه و از رو خیال جمعی ب غدد هم ی سر بزن
تو برچسب اصالت که تو اینرنت استعلام گرفت اصالتش تایید شد مال شرکت راک داره شمماره لوت هم آمده رنگ مکمل قهوه ای هست بوی کاکئو هم میده میزی تو آب تقریبا مثل شیر کاکئو میشه برم دکتر تغذیه چی بگم سعی میکنم روزی یه پیمانه بیشتر نخورم بعد یه هفته آزمایش بدم خوبه یا زوده چهار کیلو مکمل موندم چیکارکنم تو چی بریزم چون در کیسه خوب بسته نمیشه راستی تاریخ تولیدش برای یکسال پیش یک سال دیگه هم یعنی تا 31/10/2018 فرصت داره مصرف داره

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
تو برچسب اصالت که تو اینرنت استعلام گرفت اصالتش تایید شد مال شرکت راک داره شمماره لوت هم آمده رنگ مکمل قهوه ای هست بوی کاکئو هم میده میزی تو آب تقریبا مثل شیر کاکئو میشه برم دکتر تغذیه چی بگم سعی میکنم روزی یه پیمانه بیشتر نخورم بعد یه هفته آزمایش بدم خوبه یا زوده چهار کیلو مکمل موندم چیکارکنم تو چی بریزم چون در کیسه خوب بسته نمیشه راستی تاریخ تولیدش برای یکسال پیش یک سال دیگه هم یعنی تا 31/10/2018 فرصت داره مصرف داره
ب یکی نشون بده ببین سالمه یا ن
با مربیت مشورت کن
من برای کلیه هاتون گفتم برید تغذیه
برای تعادل هورمونی هم برید پیش غدد خوبه.در مورد زمانش هم همینجوری دیمی گفتم..ببین مربیت چ میگ

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
یه ساعت پیش یه اسکوب خوردم بنظرم انرژی زیادی گرفتم چون خیلی پر حرف و پ تحرک شدم اما احساس میکنم کلیه هام یه کم نارحت شدن چون من سریع میفهمم وقتی دارو اثر رو کلیع میزاره الان من این کیسه 4 کیلیویی باز کردم تو چی بریزم چون درش خوب بسته نمیشه میکروب میکشه اینطوری که؟

مصرف آب رو به ویژه پس از مصرف مکمل بالا ببرید تا بار کلیوی کاهش پیدا کنه. پروتئین وی محصول بسیار مفید و ارزشمندی‌ست.اما به هر روی اگر حساسیت خاصی رو موجب شد ، با دکتر تغذیه در میون بگذارید.
پیشنهاد می‌کنم فعلا با مصرف روزی دو اسکوپ صبح و پس از تمرین آغاز کرده و واکنش بدن رو بسنجید ، در صورت نیاز مصرف رو افزایش بدید.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
سلام
کسی iso hd
استفاده کرده؟ب وی گلد میرزه؟
از کمپانی BPI بست و ایزو اچ‌دی گزینه‌های خوبی هستن.برای تنوع هم شده هربار یک وی متفاوت رو تجربه کنید.با توجه به میزان زیاد وی ایزوله در گلد استاندارد تفاوت چندانی بین این دو گزینه وجود نداره.همچنین قیمت و سروینگ مشابهی هم دارند.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

بالا