برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
یه ساعت پیش یه اسکوب خوردم بنظرم انرژی زیادی گرفتم چون خیلی پر حرف و پ تحرک شدم اما احساس میکنم کلیه هام یه کم نارحت شدن چون من سریع میفهمم وقتی دارو اثر رو کلیع میزاره الان من این کیسه 4 کیلیویی باز کردم تو چی بریزم چون درش خوب بسته نمیشه میکروب میکشه اینطوری که؟
میزان پروتئین ملحوظ در فرمولاسیون هر سروینگ بسته به کمپانی تولیدکننده از ۷۰ تا ۸۰ درصد متفاوت هست.پژوهش گفته شده در صورت صحت هم کیفیت وی گلد رو مخدوش نمی‌کنه !

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

me22

Registered User
لایک‌ها
574
یه ساعت پیش یه اسکوب خوردم بنظرم انرژی زیادی گرفتم چون خیلی پر حرف و پ تحرک شدم اما احساس میکنم کلیه هام یه کم نارحت شدن چون من سریع میفهمم وقتی دارو اثر رو کلیع میزاره الان من این کیسه 4 کیلیویی باز کردم تو چی بریزم چون درش خوب بسته نمیشه میکروب میکشه اینطوری که؟

اینکه میگین با یه اسکوپ پرانرژی شدین درست نیست و بیشتر از هیجان مصرف اولین مکمل هستش و تلقین انرژی
پروتئین یا هر مکمل دیگه ای رو اگه طولانی مدت زیاد از حد مصرف کنین کلیه و کبدتون رو اذیت میکنه یکم ولی بعیده با یه اسکوپ درد رو احساس کنین که این هم بنظرم همون تلقین هستش
همونطور که دوستانمون هم گفتن مصرف آب رو بالا ببرین که هم کمک به افزایش حجم ، ساخت عضله و تسهیل کار کلیه میکنه

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
خداروشکر برندای بسیار خوبی الان با مجوز تو داروخونه ها عرضه میشن میتونید ازشون بهره ببرین، برندهایی نظیر اپتیمم، سلوکور،بی پی آی، مایوجنیکس، پروساپس،تویین لب، نوترکس و ....

me22

Registered User
لایک‌ها
574

همونطور ک دوستمون اشاره کردن دیگه دوران نبود مکمل اصل به پایان رسیده و خیلی شرکت ها داخل ایران نمایندگی رسمی دارن و اسپانسر ورزشکارای حرفه ای هستن

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
همونطور ک دوستمون اشاره کردن دیگه دوران نبود مکمل اصل به پایان رسیده و خیلی شرکت ها داخل ایران نمایندگی رسمی دارن و اسپانسر ورزشکارای حرفه ای هستن
اگرچه این امر بسیار مهم و ارزشمندی هست و تا حد زیادی بازار متقلبین رو تحت‌الشعاع قرار داده
اما کماکان باید به این واقعیت توجه داشت که قیمت‌گذاری‌های نجومی نمایندگی‌های داخلی امکان خرید رو از ورزشکاران گرفته.
بی معناست مکمل ۵۰ دلاری رو ۳۵۲ هزارتومان فروختن !
ما که کماکان به خرید از دوبی وفاداریم...

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
ی معناست مکمل ۵۰ دلاری رو ۳۵۲ هزارتومان فروختن !
بله واقعا قیمت ها بسیار تند هست
شما چه طوری خرید میکنی از دوبی؟
این نماینده هایی (راک دارو,دارو تجهیز سپاهان ,ویستارادین آپادانا و...)که به فروشگاه هایی مث داروکده و بادی من و...مکمل پخش میکنن واقعا همون مکمل هایی که تو امریکا تولید میشه رو میارن؟یعنی از نمایندگی مثلا bpi یا on تو دبی این محصول ها رو میارن؟

Last edited:

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
بله واقعا قیمت ها بسیار تند هست
شما چه طوری خرید میکنی از دوبی؟
این نماینده هایی (راک دارو,دارو تجهیز سپاهان ,ویستارادین آپادانا و...)که به فروشگاه هایی مث داروکده و بادی من و...مکمل پخش میکنن واقعا همون مکمل هایی که تو امریکا تولید میشه رو میارن؟یعنی از نمایندگی مثلا bpi یا on تو دبی این محصول ها رو میارن؟
شرکت‌هایی مانند راک دارو خود نمایندگی‌های رسمی و ثبت شده هستند و طبق قاعده نه از نمایندگی‌های دوبی و هم‌کاران بلکه می‌بایست مستقیما از شرکت مادر خرید و واردات رو انجام بدن.اما از اونجا که واردات قاچاق از نمایندگی‌های دوبی ارزان‌تر از شرکت مادر خواهد بود(به جهت هزینه‌های جانبی و حمل و نقل و گمرک و..) ``ممکن است`` در کنار پارت‌های خریداری شده از آمریکا ، بخشی از مکمل‌ها هم از این رهگذر تهیه بشه. البته مشاهداتی که ما داشتیم هم اندکی این شبهه رو تقویت می‌کنه.مثلا به محض موجود شدن طعم‌های مختلف آمینو انرژی اُو‌اِن در امارات ، در ایران هم این طعم‌های سابقا اختصاصی بادی‌بیلدینگ موجود شد!
که البته به فرض صحت این فرضیه هم خدشه‌ای به اصالت مکمل‌ها وارد نیست ، تنها مشکل خرید از اینها همون هزینه‌ی بالاست.
من هم از فامیل‌های واردکننده از دوبی تهیه می‌کنم.

me22

Registered User
لایک‌ها
574
اگرچه این امر بسیار مهم و ارزشمندی هست و تا حد زیادی بازار متقلبین رو تحت‌الشعاع قرار داده
اما کماکان باید به این واقعیت توجه داشت که قیمت‌گذاری‌های نجومی نمایندگی‌های داخلی امکان خرید رو از ورزشکاران گرفته.
بی معناست مکمل ۵۰ دلاری رو ۳۵۲ هزارتومان فروختن !

بله موافقم
قیمت های نجومی مکمل های با مجوز واقعا خرید رو مشکل میکنه
شرکت ها دارن نهایت استفاده رو از این موضوع میبرن و پول های نجومی به جیب میزنن

ما هم موارد لازممون رو از اسپورتر خریداری میکنیم

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان بهترین گلوتامینی که میتونم مصرف کنم چیه ؟ آخه کلی برند خوب هست که انتخاب رو سخت میکنه
هدف چربی سوزی و قاعدتا جلوگیری از ریزش عضله

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
دوستان بهترین گلوتامینی که میتونم مصرف کنم چیه ؟ آخه کلی برند خوب هست که انتخاب رو سخت میکنه
برندهای معتبر و جهانی تفاوت کیفیتی چندانی باهم ندارند.
من بست گلوتامین بی‌پی‌آی رو پیشنهاد می‌کنم.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

با توجه به شرایط فعلی بازار مکمل در ایران توصیه می کنم از گلوتامین کمپانی ماسل فارم استفاده کنید ( MP )

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
با توجه به شرایط فعلی بازار مکمل در ایران توصیه می کنم از گلوتامین کمپانی ماسل فارم استفاده کنید ( MP )
ممنون
ولی از اونی که میخوام بخرم به اصالت جنساش مطمئنم ( از نمایندگی دوبی میگیره )
حالا با این اوصاف نظرتون همون ماسل فارمه ؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان یه مشورتی میخواستم باهاتون بکنم
من از فروردین 93 تا اردیبهشت 94 بدنسازی میرفتم که دیگه بخاطر مصدومیت دستم نتونستم برم
حالا الان میخوام مجدد برم ولی وزنم خیلی بالارفته ( قد 175 وزن 89 )
مربیم یه برنامه تمرینی و غذایی 8 هفته ای بهم داده واسه چربی سوزی و زیرسازی
بعنوان مکمل هم گفت گلوتامین و هیدروکسی کات مصرف کن
حالا بنظرتون مصرف هیدروکسی کات از همین ب بسم الله ضرری نداره ؟ به خودش گفتم درجواب بهم گفت اگه میخوای مصرف نکن حتما علمت از من بالاتره که میخوای دست ببری تو برنامت اما به همون نسبت هم نتیجه کمتری از برنامت میبینی
حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم
دوست ندارم خدای نکرده اندامهای داخلی بدنم آسیب ببینه

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
من از فروردین 93 تا اردیبهشت 94 بدنسازی میرفتم که دیگه بخاطر مصدومیت دستم نتونستم برم
حالا بنظرتون مصرف هیدروکسی کات از همین ب بسم الله ضرری نداره ؟ به خودش گفتم درجواب بهم گفت اگه میخوای مصرف نکن حتما علمت از من بالاتره که میخوای دست ببری تو برنامت اما به همون نسبت هم نتیجه کمتری از برنامت میبینی
ببینید دوست گرامی
ابتدا نکته‌ی بسیار مهمی رو خدمت شما عرض کنم ، همچون گزینش مرجع تقلید! که جستجو کرده و شخص اعلم رو انتخاب می‌کنید ، در برگزیدن مربی هم باید محتاط بوده و شخص آگاهی رو مدنظر قرار بدید.در این ورزش چون متر و معیار سنجش علم و توانایی مربی‌ها ، صرفا حجم عضلانی و آمادگی شاگردها قلمداد میشه؛ بسیاری از مربی‌ها در عین آگاهی هم مسیر پرخطر اما نزدیک به هدف مذکور رو پیش پای شاگرد مبتدی می‌گذارن.نتیجه‌گیری زودهنگام خود شاگرد رو هم اقناع خواهد کرد.پس این بایستگی به دوش شماست که هدف خودتون رو با مربی درمیون بگذارید.با گذر کردن از این مراحل فراموش نکنید که اگر قصد همکاری با یک مربی رو دارید ، هرگز نباید از دستوراتش تخطی کنید.

اگر رویکردتون کاهش وزن با کم‌ترین عوارض هست ، به شما تضمین میدم فعلا بی‌نیاز از چربی‌سوز و صرفا با کنترل کالری مصرفی و افزایش تمرین هوازی به هدفتون می‌رسید.حتی در این مسیر به‌هنگام توقف کاهش وزن و چربی (Plateau) بازهم با تکنیک‌هایی مثل بازنگری کالری دریافتی، درنظر گرفتن چیت میل، کرب سایکلینگ و... می‌توان کاهش وزن رو محقق کرد.

حالا که مربی گزینه مصرف نکردن رو پیش پاتون گذاشته ، خواسته ایشون رو لبیک بگید که همانا به نیکی نزدیک‌تر است....

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

مصرف مکمل های چربی سوز به هیچ عنوان توصیه نمیشه
می تونید از چای قرمز ( ترش ) و چای سبز استفاده کنید

در مورد مکمل های چربی سوز به وفور در این تاپیک و تاپیک مشاوره بدنسازی توضیح داده شده می تونید مطالعه بفرمائید
در مورد گلوتامین هم که باز به وفور توضیح دادم ( بدنسازی بدون گلوتامین شبیه به حمالی میمونه )

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
مصرف مکمل های چربی سوز به هیچ عنوان توصیه نمیشه
می تونید از چای قرمز ( ترش ) و چای سبز استفاده کنید

در مورد مکمل های چربی سوز به وفور در این تاپیک و تاپیک مشاوره بدنسازی توضیح داده شده می تونید مطالعه بفرمائید
در مورد گلوتامین هم که باز به وفور توضیح دادم ( بدنسازی بدون گلوتامین شبیه به حمالی میمونه )
سلام ممنون
گلوتامین عوارض خاصی نداره ؟
و ضمنا بعنوان چربی سوز ضعیفتر ال کارنیتین یا cla هم عوارض دارن ؟

بالا