برگزیده های پرشین تولز

مردم به چه اپلیکیشنی نیاز دارن؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام، وقت بخیر

بیشتر در حال حاضر ممبربگیر و فالووربگیر ها پرطرفدار هستن و در کافه بازار یا مارکت های مختلف ببینید بیشترین دانلود رو داشتن به همین عنوان بیشترین درآمد رو هم برای تولید کننده خودشون دارن

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947

در حال حاضر موردی که ارزش هزینه و وقت داشته باشه و در عین حال گردش مالی بالایی داشته باشه به انضمام اینکه هزینه اولیه اون هم مناسب باشه - نیاز به مدیریت نداشته باشه و از هر نظر برای راه اندازی بصرفه باشه این 2 مورد اپلیکیشن هست
الباقی بگیر نگیر داره و ممکنه به سود برسه و ممکنه ضرر هم بده

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
یه برنامه مپ ایران خوب !! که همه ی امکانات رو داشته باشه

Golestaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نرم افزار ترب
ولی فروشنده ها اصلا نباید یبه این اکتفا کنند

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
نرم افزار ترب
ولی فروشنده ها اصلا نباید یبه این اکتفا کنند
سلام
ممنون از مشارکت شما
لطفا توضیح بفرمایید چه نقاط ضعفی داره؟
چه امکانات دیگه ای می تونه داشته باشه؟

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
در حال حاضر موردی که ارزش هزینه و وقت داشته باشه و در عین حال گردش مالی بالایی داشته باشه به انضمام اینکه هزینه اولیه اون هم مناسب باشه - نیاز به مدیریت نداشته باشه و از هر نظر برای راه اندازی بصرفه باشه این 2 مورد اپلیکیشن هست
الباقی بگیر نگیر داره و ممکنه به سود برسه و ممکنه ضرر هم بده
همون موارد بگیر نگیر هم مطرح بفرمایید

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام
واقعا نیاز هم داریم بهش
دیگه چه اپلیکیشنی به نظرتون نیاز داریم؟
برنامه های اموزش برنامه نویسی هم میتونه کمک کنه به زبان فارسی مورد خوب و جامعی نداره! حتی میتونید پرداخت درون برنامه هم بزارید و به سود دهی بالایی برسید

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
برنامه های اموزش برنامه نویسی هم میتونه کمک کنه به زبان فارسی مورد خوب و جامعی نداره! حتی میتونید پرداخت درون برنامه هم بزارید و به سود دهی بالایی برسید
پرداخت درون برنامه چی هست؟

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
دوستان آیا کسی همین سوال را بطور کلی درباره نرم افزار میتونه پاسخ بده؟
منظورم اینه که چه نرم افزارهایی برای افراد، مشاغل، صنایع مختلف نیاز هست که توی بازار نیست؟
مثلا نرم افزار حسابداری-مالی یکی از نرم افزارهای ضروری هست که شرکتهای مختلفی تولید کردند و توی بازار هست، حالا چه مواردی اصلا نرم افزارش وجود نداره یا اگه هست خیلی کم یا با کیفیت پایین هست؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دوران فالوور بگیر و ممبرگیر به سر رسیده و اینقدر دست زیاد شده که رسیدن به سطح درامد مطلوب غیر ممکنه ..

تلگرام پیشرفته هم خوب بود ولی اینم دست زیاد شده

استارتر بنظرم باید بدنبال اپ های کاربردی بری مثال میزنم از اپی که از وقتی گوشی خریدم روش نصبه و اصلا به چشم نمیاد Kika keyboard

فوق العاده کاربردی و مفید انچنان نیازمند هزینه نیست ولی میتونه نصب فوق العاده بالایی بگیره

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,827
نمونه پرداخت و خرید:
مانیکس moneyx

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
دوران فالوور بگیر و ممبرگیر به سر رسیده و اینقدر دست زیاد شده که رسیدن به سطح درامد مطلوب غیر ممکنه ..

تلگرام پیشرفته هم خوب بود ولی اینم دست زیاد شده

استارتر بنظرم باید بدنبال اپ های کاربردی بری مثال میزنم از اپی که از وقتی گوشی خریدم روش نصبه و اصلا به چشم نمیاد Kika keyboard

فوق العاده کاربردی و مفید انچنان نیازمند هزینه نیست ولی میتونه نصب فوق العاده بالایی بگیره
ممنون
فقط ظاهر صفحه کلید رو تغییر می ده؟

دیگه چه پیشنهادی دارید؟

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292

ممنون
درسته، یه فکری دارم براش، اما باید بیشتر فکر کنم.

دیگه چی؟

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
دوستان آیا کسی همین سوال را بطور کلی درباره نرم افزار میتونه پاسخ بده؟
منظورم اینه که چه نرم افزارهایی برای افراد، مشاغل، صنایع مختلف نیاز هست که توی بازار نیست؟
مثلا نرم افزار حسابداری-مالی یکی از نرم افزارهای ضروری هست که شرکتهای مختلفی تولید کردند و توی بازار هست، حالا چه مواردی اصلا نرم افزارش وجود نداره یا اگه هست خیلی کم یا با کیفیت پایین هست؟
نظر خودم بیشتر چنین اپ هایی؛
کسی ایده ای داره در این زمینه، مطرح کنه.

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
نظر خودم بیشتر چنین اپ هایی؛
کسی ایده ای داره در این زمینه، مطرح کنه.
هرچند که خودم سوال پرسیدم و جواب درستی براش ندارم ولی به نظر من برای شناسایی این موارد باید با مشاغل و فعالیتهای مختلف آشنا بود یا حتی درگیر بود.
مثلا من به کشاورزی فکر کردم. کشاورزی یه حوزه ای هست که کمتر نرم افزار استفاده شده توش و فکر کنم جا داره که بررسی کرد اون رو.
حتی این موضوع هم هست که شاید نرم افزاری که توی بازار ایران نیست، نمونه خارجیش باشه و شاید بشه از اون استفاده کرد یا از تولید کننده اون بخوایم فارسیش کنه.

بالا