برگزیده های پرشین تولز

کمک برای رفع مشکلات فنی (ديدن انيمه ها، زيرنويس، رايت dvd ، ...)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من که آخر سر بازم سر در نياوردم سيمور چی ميگه! :blink::(

anyway, يه سوال:

ميشه يه نفر يه دسته بندی بکنه بگه بهترين مارک های dvd به ترتيب کدوم ها هستن؟ :cool:
سونی، فوجی، مکسل، ...؟ :eek:

ممنون :happy:

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
به نظرم بهتره بذاریم این دوستی که آدرس خواستن خودشون بیان و توضیح بدن ...
cleverman.gif

فکر خوبیه. منتظر بیانات شما هستیم
cloversmileyb.gif

هدف صرفا این بود که یه کم غیابا سر به سرت بذارم ببینم کی عصبانی میشی
mornincoffee.gif

ميشه يه نفر يه دسته بندی بکنه بگه بهترين مارک های dvd به ترتيب کدوم ها هستن؟ :cool:

من اونقدر اطلاعات ندارم که بتونم دسته بندی دقیق بکنم. ولی می دونم که Datalife و Princo بدن، سونی تازگیا تقلبیش اومده واسه همین اصلا قابل اطمینان نیست، توی ارزون ها T-gate از بقیه بهتره، SD هم بد نیست. توی گرونتر ها هم Melody و hp خوبن. با TDK و فوجی و مکسل و Data-write هم تا حالا کار نکردم.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

anyway, يه سوال:

بابا شوخی کردم
414430.gif
.... منظورم همونی بود که دنیل گفت ...

از اونایی که من می گیرم ... TDK خوبه و سونی اصلی ( سونی اصلی همونه که سونی رو کوچیک نوشته ، نه اونا که سونی رو گنده نوشته و نصف دایره DVD رو پوشونده ...
detective.gif
)
هدف صرفا این بود که یه کم غیابا سر به سرت بذارم ببینم کی عصبانی میشی
mornincoffee.gif
عمرا...
hugsmile2.gif

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13

anyway, يه سوال:

نمی شه دقیقا مارک های خوب رو گفت .. ولی دوستان باید سعی کنن از هر چی استفاده می کن سرعت رایتوش از 8X بیشتر نشه ... من خودم یه بار با 16x رایت کردم توی verify ارور داد دیگه با این سرعت رایت نکردم ... بیشتر دیتا رو با 8x و فیلم و این چیزها رو با 4x می زنم ...

DoctorX

Registered User
لایک‌ها
27
اینم نظرات من :

Fuji و Maxell : خیلی خوب

SmartBuy : خوب

HP : متوسط به پایین

-------------------------------

منم Data-DvD رو 6X و DvD-Video رو 4X می زنم همیشه

leila_t

Registered User
لایک‌ها
8
سلام:)
انیمیشنی که پسوندش OGM باشه رو با nero بخوام رایت کنم باید از data استفاده کنم یا DVD-VIDEO Burner
با data که رایت کردم DVD سوخت با DVD-VIDEO Burner هم اصلا اطلاعات رو قبول نمیکنه
حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام:)
انیمیشنی که پسوندش OGM باشه رو با nero بخوام رایت کنم باید از data استفاده کنم یا DVD-VIDEO Burner
با data که رایت کردم DVD سوخت با DVD-VIDEO Burner هم اصلا اطلاعات رو قبول نمیکنه
حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
قاعدتا باید در حالت Data همه کار بشه کرد و نباید مشکلی باشه ... مشکل باید از جای دیگه باشه ... مارک DVD ات چیه ؟ ... با چه سرعتی می زنی ؟ ... فایل ها رو از روی دستگاه کپی می کنی یا از روی یه درایو دیگه ؟ ...

Zeos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اين نرو پدر من رو در آورد ، از يه بسته 20 dvd فکر کنم 7 يا 8 تا dvd سوختن :wacko:
کسی ميدونه برنامه اي بهتر از نرو پيدا ميشه يا نه ؟

leila_t

Registered User
لایک‌ها
8
مشکل حل شد
رایت کردم اشکال از چیز دیگه بود

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
آقا اين نرو پدر من رو در آورد ، از يه بسته 20 dvd فکر کنم 7 يا 8 تا dvd سوختن :wacko:
کدوم ورژنش رو داری؟:eek: من از تو 300 تا رايت فقط 2 تا سوخته داشتم! :) مشگل از يه جاي ديگه بايد باشه! :blink:

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1

فكر مي كنم مشكلتون حتما از نوعي هست كه بعضي موقع ها خودم دچارش ميشم. تنها كاري كه مي تونيد بكنيد:
پاك كردن ويندوز و دوباره نصب كردن. اين مشكل فقط از ويندوز خراب منجر ميشه.

Zeos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کدوم ورژنش رو داری؟:eek: من از تو 300 تا رايت فقط 2 تا سوخته داشتم! :) مشگل از يه جاي ديگه بايد باشه! :blink:

version 6 رو دارم ، من که ديگه کم آوردم نميدونم مشکل کار از کجا هستش :wacko:

Zeos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فكر مي كنم مشكلتون حتما از نوعي هست كه بعضي موقع ها خودم دچارش ميشم. تنها كاري كه مي تونيد بكنيد:
پاك كردن ويندوز و دوباره نصب كردن. اين مشكل فقط از ويندوز خراب منجر ميشه.

علی جان چيزی رو گفتی که ازش ميترسيدم ، ولی فکر ميکنم که مشکل همونی هستش که تو گفتی :(

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
يه نفر به من کمک کنه! :(

من يه کارتون با soft sub دانلود کردم! تو مديا پلير کلاسيک باز نميشه چون ميگه codec مورد نظرش رو نداره!:( تو vlc player باز ميشه ولی زيرنويسش نميآد:wacko: (از کجاا بايد load ش بکنم؟)، تو jet audio هم تصوير ميآد هم زيرنويس ، صدای موزيک متن هم ميآد ولی صدای شخصيت ها اينقدر کمه که بيشتر شبيه کارتون صامت شده! :eek::f34r:

من چی کار کنم؟ :eek::(:(:blink:

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1

من يه کارتون با soft sub دانلود کردم! تو مديا پلير کلاسيک باز نميشه چون ميگه codec مورد نظرش رو نداره!:( تو vlc player باز ميشه ولی زيرنويسش نميآد:wacko: (از کجاا بايد load ش بکنم؟)، تو jet audio هم تصوير ميآد هم زيرنويس ، صدای موزيک متن هم ميآد ولی صدای شخصيت ها اينقدر کمه که بيشتر شبيه کارتون صامت شده! :eek::f34r:

شما مطمئن هستيد كه كدكشو داريد؟ يا كدكتون جديد هست؟ بد نيست Klite ورژن جديد رو تست كنيد، لازمم نيست كه حتما نو Classic اجرا كنيد، وقتي كدك نصب شده باشه تو WMP11‌قابل اجرا است

Zeos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با Zoom Player امتحان کردی ؟ اکثر مواقع وقتی بقيه player ها کم ميارن يا شروع ميکنن به ادا در آوردن Zoom player بدون دردسر کارتون رو پخش ميکنه ، حداقل برای که خيلی خوب کار ميکنه .

يک کار ديگه هم که ميتونی بکنی اينه که از Vosub استفاده کنی ، ولی اگر CCC Pack رو داری اون دو تا باهم خوب کنار نميان و يکيشون رو بايد uninstall کنی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

اسم این sub ات رو با اسم اون فایل هماهنگ کن .. اون فایل ویدئویی ، پسوندش چیه ؟ ...

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
بروبچ شما با چه نرم افزاري عكس مي گيريد از انيمه؟ من اومدم با WMP Classic اينكارو انجام بدم كلي Overflow كرد و پيغام فوتي داد آخرم زد بيرون.

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
بروبچ شما با چه نرم افزاري عكس مي گيريد از انيمه؟ من اومدم با WMP Classic اينكارو انجام بدم كلي Overflow كرد و پيغام فوتي داد آخرم زد بيرون.

من با پاور دی وی دی که نگاه می کنم ... همین نرم افزار خودش دکمه ی کپچر داره ... اکثر نرم افزار های پخش دی وی دی این قابلیت رو دارن ...

بالا