برگزیده های پرشین تولز

تنظیم دسترسی به پوشه های شیر شده ؟

dark-man

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان ...
آقا من می خواهم بر روی سرور (2003) یک پوشه را به طوری تنظیم کنم که کاربران بتونن فولدر های اون را ببینند ولی نتونند داخل فولدری که مربوط به خودشون نیست برن (فقط کسانی بتونن برن که دسترسی دارن ) ...
مثلا فولدر Root من USER هستش اسمش و درونش 10 تا فولدر به اسم های اعضای شبکه هستش ...من می خواهم هیچ کدوم از اعضا؟ نتونن فولدر Ali (که درون این فولدر Rootهستش ) رو برن توش بجز خود علی(که بهش دسترسی این فولدر داده شده ) .....ممنون میشم بتونین کمکم کنید ...

dark-man

Registered User
لایک‌ها
0
دوست گلم متاسفانه یک مشکلی هستش ...توی اکتیو دایرکتوری یک گروه هست به نام USER که همه توشن ....وقتی این User را Deny کنم دیگه هر کس دیگری هم که بهش دسترسی می دم باز Deny می مونه .....
اینو چه کار کنم ؟؟

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
این اشکال کانفیک اکتیو هست دوست من ... باید از اول و اصولی کانفیگ بشه

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
تو اکتیو دایرکتوری که من تنظیم کردم گروه گروه هستش یعنی چند نفر که تویه یه زمینه همکارن باهم تویه یه گروه شدن . الان هفت هشت گروه دارم و برای هر کروه هم Grouppolicy های مختلف
خیلی خیلی راحت شدم . تو دادن دسترسی هم موردی رو ندارم.
به گفته جناب بهروز خان هم شما هم اینکار رو بکنید.

راستی شما مگه نمی خواهید برای هر یوزر دسترسی بدید دیگه چرا به گروه دسترسی میدید ؟

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوست عزیز
با وجود اقا بهروز محلی برای حرف زدن ما نمی مونه
اما یه سوالی دارم چرا نمی خوای به تک تک کاربرا دسترسی بدی انوقت می تونی با دسترسی ها برای هر کاربر براحتی بازی کنی اینکار خیلی خیلی راحته
در ضمن برای هر چند کاربر که باهم هستن ( مثلا ماله یه قسمتی هستند ) یه گروه درست کنی اینجوری دیگه لازم نیست برای تک تک اعضا دسترسی بدی با گروه ها بازی کنی راحتری هستی

بهروز خان کجایید ؟
1632.gif
1648.gif

بالا