برگزیده های پرشین تولز

w810 vs 6300 کودومش؟؟؟

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

میخواستم اگه ممکنه w810 رو با 6300 مقایسه کنید از همه لحاظ

باطری.. دوربین... mp3 و.....

ممنوون:rolleyes:

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام

میخواستم اگه ممکنه w810 رو با 6300 مقایسه کنید از همه لحاظ

باطری.. دوربین... mp3 و.....

ممنوون:rolleyes:

" اینجا " رو هم يک نگاه بنداز
اما به طور کلی W810 نقش يه Walkman کامل رو ایفا میکنه
6300 اون مشکل اجرا نکردن جاوای بالای 1 مگ رو داره
در نظر داشته باش W810 دارای فلش و AF هست ولی 6300 نداره
نمونه عکس هم حسين با W810 و 6300 گرفته بود

W810
6300

پ.ن = جديدا 6300 چقدر هوادار پيدا کرده ، امروز صبح هم يکی از دوستان داشت راجبه 'ش صحبت میکرد
302.gif

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
" اینجا " رو هم يک نگاه بنداز
اما به طور کلی W810 نقش يه Walkman کامل رو ایفا میکنه
6300 اون مشکل اجرا نکردن جاوای بالای 1 مگ رو داره
در نظر داشته باش W810 دارای فلش و AF هست ولی 6300 نداره
نمونه عکس هم حسين با W810 و 6300 گرفته بود

W810
6300

پ.ن = جديدا 6300 چقدر هوادار پيدا کرده ، امروز صبح هم يکی از دوستان داشت راجبه 'ش صحبت میکرد
302.gif

آخه علیرضا جان این گوشی خیلی خوشگله بر خلاف طرح های زمخت بعضی از نوکیا ها

و از اونجایی که جدیدا کیپد و joystick گوشی های نوکیا زیاد دلچسب نیست این یکی خیلی کیپد راحتی داره:blush:

به نظر میاد بدنه خیلی مقاومی هم داشته باشه....:cool:

اتفاقا من اون تاپیک رو چند بار خوندم...با جاواش مشکلی ندارم:hmm:

فقط اگه میشد با چند تا گوشیه ملموس تر مقایسه بشه انتخابش راحت تر میشد:rolleyes:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
آخه علیرضا جان این گوشی خیلی خوشگله بر خلاف طرح های زمخت بعضی از نوکیا ها

و از اونجایی که جدیدا کیپد و joystick گوشی های نوکیا زیاد دلچسب نیست این یکی خیلی کیپد راحتی داره:blush:

به نظر میاد بدنه خیلی مقاومی هم داشته باشه....:cool:

اتفاقا من اون تاپیک رو چند بار خوندم...با جاواش مشکلی ندارم:hmm:

فقط اگه میشد با چند تا گوشیه ملموس تر مقایسه بشه انتخابش راحت تر میشد:rolleyes:

دوست عزیز من اینجا یه چیزی بگم شاید به شما در انتخاب گوشی کمک کنه:)

من اصلا به جز ویندوز موبایل با گوشی نمیتونم کنار بیام:blush:همین طور برند نوکیا رو یکی از برند های تعطیل میدونم:blush: و باید اضافه کرد که سونی اریگسون رو به عنوان یک برند دوست داشتنی و کارآمد به رسمیت میشناسم:)

ولی زمانی که برادر خانم با یک عدد 6300 وw880 وارد خانه شد من بدون روشن کردن 6300 این گوشی رو خریدم واقعا سبک این گوشی منو نابود کرد که اول از همه پول بالای غیر ویندوز موبایل دادم و اینکه بین سونی اریکسون و نوکیا به دونه هیچ شکی نوکیا رو انتخاب کردم اونم اون مدل w880 زیبا:blush:

وقتی روشن کردم گوشی رو و صدا و دوربین و کیفیت ساخت و وضوح ال سی دی رو دیدم هرچه بیشتر به انتخابم مطمئن شدم:)

در آخر هم یه چیز اضافه کنم عزیز اونم اینکه شما تو عگس یه چیز میبیند و تو دست و از نزدیک چیز دیگه:happy:

پ.ن:این نظرات کاملا شخصی هست :)

Air BRUSH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من اینجا یه چیزی بگم شاید به شما در انتخاب گوشی کمک کنه:)

من اصلا به جز ویندوز موبایل با گوشی نمیتونم کنار بیام:blush:همین طور برند نوکیا رو یکی از برند های تعطیل میدونم:blush: و باید اضافه کرد که سونی اریگسون رو به عنوان یک برند دوست داشتنی و کارآمد به رسمیت میشناسم:)

ولی زمانی که برادر خانم با یک عدد 6300 وw880 وارد خانه شد من بدون روشن کردن 6300 این گوشی رو خریدم واقعا سبک این گوشی منو نابود کرد که اول از همه پول بالای غیر ویندوز موبایل دادم و اینکه بین سونی اریکسون و نوکیا به دونه هیچ شکی نوکیا رو انتخاب کردم اونم اون مدل w880 زیبا:blush:

وقتی روشن کردم گوشی رو و صدا و دوربین و کیفیت ساخت و وضوح ال سی دی رو دیدم هرچه بیشتر به انتخابم مطمئن شدم:)

در آخر هم یه چیز اضافه کنم عزیز اونم اینکه شما تو عگس یه چیز میبیند و تو دست و از نزدیک چیز دیگه:happy:

پ.ن:این نظرات کاملا شخصی هست :)

نظرهای کاملا شخصیت رو هم قبول دارم فرانکن عزیز...........میخرمشششششششششش:rolleyes::rolleyes:

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
سلم خدمت دوستان من 6300 گرفتم واسه بابام
به نظر من 810 جلوی 6300 ... آره
صداشم از 810 بیشتر هست اما هدفونش ضعیفه ولی به نظر من خوش دستیش به همه چیز میارزه
مخصوصا اون 2تا چراغ های آبیه بغلش

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میبخشید میخواستم از دوستانی که 6300 رو خریدن یا میخواهند بخرند بپرسم که چطور برای شما مهم نیست که این گوشی نمیتونه نرم افزار بالای 1 مگ اجرا کنه؟!!! مثلا شما نمیتونید دیکشنری که یکی از ملزومات(البته برای من !) روش بریزید؟!!!به نظر من که این خیلی خیلی ضعف بزرگی در برابر w810 هستش!!!! یکی دیگه کارت 512 مگ همراه 810 هستش و یکی دیگه هدفون های بسیار عالیه 810 !!! شاید تنها حسن 6300 جدیدتر بودن و کمی زیبایی بیشتر باشه!!!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
میبخشید میخواستم از دوستانی که 6300 رو خریدن یا میخواهند بخرند بپرسم که چطور برای شما مهم نیست که این گوشی نمیتونه نرم افزار بالای 1 مگ اجرا کنه؟!!! مثلا شما نمیتونید دیکشنری که یکی از ملزومات(البته برای من !) روش بریزید؟!!!به نظر من که این خیلی خیلی ضعف بزرگی در برابر w810 هستش!!!! یکی دیگه کارت 512 مگ همراه 810 هستش و یکی دیگه هدفون های بسیار عالیه 810 !!! شاید تنها حسن 6300 جدیدتر بودن و کمی زیبایی بیشتر باشه!!!

من از پاکت پسی استفاده میگنم مشگلی ندارم برا دیگشنری راستی انگلیسمم خوبه:happy:دوست عزیز برا خیلی ها حتی میشه گفت برا همه 512 خیلی کم حالا شما که میخوای 1 گیگ یا 2 گیگ استفاده کنی چه فرقی داره 128 تو کمدتون خاک بخوره یا 512:)هدفون کاملا حق باشماست:blush:تر رو خدا نگید کمی زیبا تر بگید خیلی خیلی خیلی زیبا تر:)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
بدون شک از لحاظ انتخاب بین 6300 و W810i از طرف من W810i توصیه می شود.

البته هر کسی واسه خودش یک اولویتهایی داره....ولی من هم به شخصه نمیتونم از مشکل نصب نشدن جاواهای بالای 1 مگ چشم پوشی کنم!!!

amin85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. بچه ها من امروز 6300 خریدم. گوشی با حالیه.

فقط دکمه ی مداد نداره. من چیکار کنم؟ چه طوری میشه تو این گوشی کپی پیست کرد؟

بالا