برگزیده های پرشین تولز

کسب زیاد بیت کوین و 3 ارز مهم دیگر با مجموعه سایتهای Crazy + اثبات پرداختی

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
در این پست قصد این را دارم تا مجموعه سایتهای Crazy را به شما معرفی کنم. مجموعه سایتهای Crazy در حال حاضر متشکل از 4 سایت میباشند. این سایتها به ترتیب عبارتند از سایتهای Crazy Tron، Crazy Doge، Crazy Lite، Crazy Bitcoin که به ترتیب ارزهای دیجیتال بیت کوین، لایت کوین، داگ کوین و ترونیکس را به کاربران خود برای انجام فاست و چیزهای دیگر پرداخت می کنند. این سایتها ساختاری بسیار شبیه به سایت معروف Free Bitcoin دارند ولی از این سایت خیلی بهتر هستند و پرداختی های آن چند برابر این سایت است. و با توجه به اینکه دیگر نمیتوانید در سایت فری بیتکوین با آی پی ایران وارد شوید، این سایتها بهترین جایگزین برای امثال سایتهای فری بیتکوین و فری داگ کوین هستند و به مراتب از آنها مبلغ خیلی بالاتری پرداخت میکنند. سقف برداشت یا حداقل مبلغی که این سایتها برای برداشت درآمد تعیین کرده اند بسیار کم است و در طی چند روز به این مبالغ تعیین شده خواهید رسید. این سایتها همچنین 20 درصد کمیسیون برای Faucet و Roll Dice که در پایین توضیح داده ام پرداخت میکنند. پرداختی این سایتها مستقیما به کیف پول اصلیتان میباشد و در هنگام ثبت نام باید آدرس حساب خود را وارد کنید. برای ارزهای دیجیتال بیت کوین، لایت کوین و داگ کوین احتمالا مشکلی ندارید، اما ممکن است برای ترونیکس آدرس حساب نداشته باشید، که اگر کیف پول کوین پیمنت داشته باشید میتوانید در لیست ارزها به دنبال Tronix با علامت اختصاری TRX بگردید و برای خود آدرس بسازید. برای یادگیری ساخت آدرس در کوین پیمنت اینجا را کلیک کنید. در صورتی که حساب در سایت کوین پیمنت ندارید میتوانید از طریق این لینک یک حساب برای خود باز کنید.

سقف برداشت:

سایت Crazy Bitcoin : پنج هزار ساتوشی
سایت Crazy Lite : چهارصد هزار لیتوشی
سایت Crazy Doge : چهل داگ
سایت Crazy Tron : ده ترون

در پایان این پست و در پایین ساز و کار سایت Crazy Bitcoin را توضیح می دهم که همانطور که از نامش پیداست ارز دیجیتال بیت کوین پرداخت میکند. 3 سایت دیگر نیز ساختار و عملکرد کاملا یکسانی با این سایت دارند و تنها ارز پرداختی آنها متفاوت است.

هر 4 تا سایت Crazy در این پست متاسفانه اسکم شدند.

اثبات پرداختی سایتهای Crazy:

در اینجا چند تا از سندهای پرداختی مجموعه سایتهای Crazy را برای شما قرار میدم. در حال حاضر رسید دو تا از 4 سایت مجموعه Crazy را برای شما میگزارم. این دو رسید مربوط به سایت Crazy Lite با پرداختی لایت کوین و سایت Crazy Tron با پرداختی ترونیکس میباشد. رسید پرداختی دو سایت دیگر از این مجموعه یعنی Crazy Bitcoin با پرداختی بیت کوین و Crazy Doge با پرداختی داگ کوین را به زودی در اینجا قرار خواهم داد.

رسید پرداختی سایت Crazy Lite به مبلغ 416,026 لیتوشی لایت کوین

31542707412624973248.png
رسید سایت
21199873687095149347.png

20487609647517888638.png
رسید کیف پول

رسید پرداختی سایت Crazy Tron به مبلغ 10.1063 ترون که با برداشت کارمزد، مبلغ 9.9063 به کیف پول واریز شد

94985536620920627884.png
رسید سایت
26118114875300098824.png

33019221339977805955.png
رسید کیف پول

لینک های مجموعه سایتهای Crazy:

روش کاری سایت Crazy Bitcoin :

این سایت از چند طریق به شما بیت کوین پرداخت میکند. این راهها در دو قسمت Earn و Games هستند که در بالای صفحه قرار دارند و هر کدام از اینها از چند بخش تشکیل شده اند. قسمت Earn خود از دو بخش Faucet و Roll Dice تشکیل شده است.

35662380934975290808.jpg

در قسمت Faucet شما میتوانید هر 15 دقیقه Claim انجام دهید و با هر Claim ای که انجام دهید 13 ساتوشی بیت کوین به موجودی شما در سایت اضافه خواهد شد. یعنی شما میتوانید در یک ساعت 4 بار Claim کنید و 52 ساتوشی فقط از این طریق به دست آورید.

68484735033051069466.jpg

بخش دوم درآمدزایی این سایت از قسمت Earn همانطور که گفته شد بخش Roll Dice هست که همانند بخش Faucet است با این تفاوت که هر یک ساعت یکبار میتوانید Roll انجام دهید یعنی هر ساعت یکبار تنها بر روی Roll کلیک کنید و حداقل 26 ساتوشی بیت کوین دریافت کنید که این مبلغ به علاوه 52 ساتوشی بخش قبلی به 78 ساتوشی در یک ساعت میرسد. اما این حداقل مبلغی است که میتوانید در یکساعت بدست آورید، چونکه در قسمت Roll Dice شما با هر بار Roll کردن یک عددی بدست میاورید که این رقم با توجه به جدول مبلغی که در تصویر پایین میبینید، مبلغ دریافتی شما را تعیین میکند که امکان دارد مبالغ خیلی بیشتری را در صورت آوردن ارقام خاصی دریافت کنید. این قسمت کاملا شبیه سایت فری بیتکوین است.

50803748070701543035.jpg

قسمت دوم درآمدزایی در سایت های Crazy مربوط به قسمت Games است که از 4 بخش تشکیل شده است و 4 راه را برای درآمد زایی بیشتر از این سایت برای شما قرار داده است. این بخشها عبارتند از Hi-Lo Dice و Fortune Hunter و Satoshi Snakes و Lottery یا همان قرعه کشی.

37658200084907641775.jpg

از این گزینه ها قسمت Hi-Lo Dice پیشنهاد نمیشود، چون ممکن است ساتوشی های خود را از دست بدهید. بخش Satoshi Snakes هم که یک بازی ساده است که میتوانید انجام دهید و به ازای بازی ساتوشی دریافت کنید. اما قسمت خیلی جالب این قسمت، Lottery یا قرعه کشی است که میتوانید با خرید بلیط لاتاری توسط ساتوشی های خود شانس خود را برای بردن جوایز آن بالا ببرید. قیمت هر بلیط تنها 1 ساتوشی است.

77088509577958806583.jpg

Last edited:

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
با توجه به کاهش قیمت بیت کوین، پرداختی سایت Crazy Bitcoin در بخش Faucet به 15 ساتوشی در هر 15 دقیقه رسیده است.

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
حداقل زمانی که باید بگذرد که شما بتوانید در قسمت فاست مجموعه سایتهای Crazy دوباره Claim کنید، از 15 دقیقه به 30 دقیقه افزایش یافت.

yalda0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام‌من چند روزه باز کردم ایدی بیت کویین ام رو بلاک کرده
تو‌یه‌مرورگر باز میکردم‌که هنگ میکردش حذف کردم بعد یه مرورگر دیگه وارد اکانتم‌شدم قبول نمیکنه برگشتم قبلی زدم اونم‌باز نکرد
الان نمیشه دیگه؟چیکار میتونم‌بکنم

فایل های ضمیمه

• Screenshot_2018-10-13-20-57-01.png
    Screenshot_2018-10-13-20-57-01.png
    68.6 KB · نمایش ها: 6

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
سلام‌من چند روزه باز کردم ایدی بیت کویین ام رو بلاک کرده
تو‌یه‌مرورگر باز میکردم‌که هنگ میکردش حذف کردم بعد یه مرورگر دیگه وارد اکانتم‌شدم قبول نمیکنه برگشتم قبلی زدم اونم‌باز نکرد
الان نمیشه دیگه؟چیکار میتونم‌بکنم
این پیامی که مینویسه میگه که حسابت به حالت تعلیق در اومده، چون شما بیش از یک حساب باز کرده اید.

yalda0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
این پیامی که مینویسه میگه که حسابت به حالت تعلیق در اومده، چون شما بیش از یک حساب باز کرده اید.
من حساب دیگه ای باز نکردم همین بود با مرورگر دیگه باز کردم این اومده

درست نمیشه دیگه؟؟؟؟

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
من حساب دیگه ای باز نکردم همین بود با مرورگر دیگه باز کردم این اومده

درست نمیشه دیگه؟؟؟؟
یک پیام براشون بفرست و مشکلت رو بهشون بگو. برای این کار، برو از قسمت support در همان نوار بالایی سایت و بر روی contact کلیک کن و پیامت رو براشون بفرست، احتمالا درستش کنند.

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
پرداخت جدید سایت Crazy Doge به مبلغ 40.4 داگ کوین

88544800192915489761.jpg

حداقل موجودی برای دریافت درآمد از سایت Crazy Doge مبلغ 40 داگ کوین است. این مبلغ برای سایتهای دیگر مجموعه Crazy بدین صورت است:

سایت Crazy Bitcoin: مبلغ 5,000 ساتوشی بیت کوین
سایت Crazy Lite: مبلغ 400,000 لیتوشی لایت کوین
سایت Crazy Tron: مبلغ 10 ترونیکس

شما میتوانید با ثبت نام در مجموعه سایتهای Crazy از طریق راههایی همچون Faucet و Roll Dice و غیره، و همچنین گرفتن زیرمجموعه به درآمد قابل توجهی برسید.

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
مدت زمان میان دو بار Claim کردن در همه سایتهای Crazy از 15 دقیقه به 30 دقیقه افزایش یافته است.

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
پرداختی سایت Crazy Bitcoin در قسمت فاست، هر 30 دقیقه 15 ساتوشی شده است.

yalda0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام دوست عزیز چقدر طول میکشه به حساب اضافه شه موجودی؟
به حساب کوین پات هم‌میشه ریخت؟

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
سلام دوست عزیز چقدر طول میکشه به حساب اضافه شه موجودی؟
به حساب کوین پات هم‌میشه ریخت؟
درآمدتون مستقیم به حساب کیف پول اصلیتون واریز میشه و هیچ واسطه ای در بین نیست. بنابراین به کوین پات نمیشه واریز کرد. هر هفته دوشنبه ها و سه شنبه ها درآمد رو به حسابتون واریز می کنه. البته اگه درخواست پرداخت در سایت داده باشید.

yalda0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
درآمدتون مستقیم به حساب کیف پول اصلیتون واریز میشه و هیچ واسطه ای در بین نیست. بنابراین به کوین پات نمیشه واریز کرد. هر هفته دوشنبه ها و سه شنبه ها درآمد رو به حسابتون واریز می کنه. البته اگه درخواست پرداخت در سایت داده باشید.
من‌همون‌اول ادرس کیف کوین پوت لایت کوین رو داده بودم قبول کرد واریز زدم حسابم‌صفر شده ولی نیومده؟ یعنی هیچ‌شد؟؟؟؟

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
اره . داخل سایت pending زده . برا شما چند روزه میاد ؟
تا حالا همه پرداختها سر وقت پرداخت شده، ولی برای من هم این درخواست آخری یکم دیر شده و هنوز نیومده. هر وقت اومد همینجا خبر میدم.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
تا حالا همه پرداختها سر وقت پرداخت شده، ولی برای من هم این درخواست آخری یکم دیر شده و هنوز نیومده. هر وقت اومد همینجا خبر میدم.

منم الان حدود 10 روزه درخواست برداشت زدم رو pending هستش به ساپورت هم نامه زدم جوابی ندادن

بالا