برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,069
دوستان ، این آیدی و کد گوگل آنالیتیکس من هست G-XXXXXXXXXX ، طبق روال همیشگی گذاشتمش داخل سایت ولی کار نکرد ، با افزونه امتحان کردم کار کرد!! یعنی گوگل بجای کد UA-XXXXXXXX-X به من G-XXXXXXXXXX داده و کد زیر داخل سایت کار نمیکنه ، فرق این آیدی جدید با آیدی استاندارد چیه؟ چطور کدی لازم داره تا کار کنه؟ چطوری میتونم آیدی استاندارد داشته باشم و این آشغال رو تحویل من نده یعنی کد قدیمی لازم دار چی کار کنم؟ کجای گوگل آنالیتیکس میشه سوئیچ کرد به پنل قدیمی ؟
کد:
<head>

<script type="text/javascript">var _gaq=[['_setAccount','UA-XXXXXXXXX-X'],['_trackPageview']];(function(d,t){var g=d.createElement(t),s=d.getElementsByTagName(t)[0];g.async=1;g.src='//www.google-analytics.com/ga.js';s.parentNode.insertBefore(g,s)})(document,'script')</script>

</head>
اینجا نوشته اگر از App + Web property. استفاده بشه کد g-xxx میده ، چی کارش کنم کد قدیمی و معمولی بهم بده؟
حداقل 60 روز طول میکشه
با کسر 20 درصد مالیات
هر وقت قیمت پراید شد یک میلیارد اون وقت واریز میکنن
سقف معافیت مالیاتی هم نداره حتی 100 هزار تومن هم درآمد در ماه داشته باشی 20 درصد رو برمیدارن!
عجیبه که سقف معافیت نداره ، مالیات یه بحث قانونی هست و طبق قانون سقف معافیت دارن مثلا کارمند یکی دو میلیون حقوق بگیره مالیات نداره
مشتری کد تخفیف استفاده کنه پورسانت نمیگیری که هیچ از حساب شما هم کم میکنن
جا نمیشه اینجا تمام مشکلات مملکت رو بنویسم در این حد بدون که طرف سایتش 20 میلیون تومن از همینجا درآمد داشت ولی الان فروختش ، اگر خوب بود سایت رو نمیفروخت

Last edited:

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
وقتی میتونی وب خارجی پول در بیاری از اولم شروع فعالیت تو وب فارسی بزرگترین اشتباهت بوده

دقیقا بد ترین اشتباهی که می شد کرد همین بود. قصدم این بود که برای یکی دو تا از دوستان کار جور کنم. الان به این نتیجه رسیدم که ای کاش پول کلاس زبانشون رو داده بودم.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دقیقا بد ترین اشتباهی که می شد کرد همین بود. قصدم این بود که برای یکی دو تا از دوستان کار جور کنم. الان به این نتیجه رسیدم که ای کاش پول کلاس زبانشون رو داده بودم.
وضعیت وب خارجی چطوره ؟ منم سایت پربازدید دارم تو وب فارسی ولی درامد اصلا جالب نیست.

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
من یک سوم شما ip دارم ولی همین روش رو 1 ساله پیاده کردم و راضی هستم فعلا اگر شرایط کرونا به وجود نیومده بود قطعا سود خوبی می کردم
ولی خوب بازم با توجه به شرایط ممکلت و دنیا راضیم
بخاطر قدمت 12 ساله فعالیت سایت مشتریان اعتماد می کردن از همون اول و کارم ساده تر بود
کلا کار کردن برای دیگران تو فضای وب تهش چیزی نیست

خیلی ممنونم از نظر مفیدتون، منم همین کار رو از هفته آینده شروع می کنم. تا یک سالی هم تلاش می کنم براش، ببینیم چی می شه.

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
وضعیت وب خارجی چطوره ؟ منم سایت پربازدید دارم تو وب فارسی ولی درامد اصلا جالب نیست.

دو تا وب سایت خارجی فروشگاهی رو مدیریت می کنم. فروشگاه فروش کتاب آموزشی هستن. هر از 200 نفر بازدید کننده یه نفر خرید انجام می ده. از هر خرید 10% به من می رسه.

خیلی راحت بازدید هر کدوم رسید به 3-4 هزار نفر با حدود 100 مطلب. الانم ماهی حدود 1000 دلار در میاد از هر دو با هم. جا داره بهتر هم بشه.

در کل من ندیدم ایرانی توی وب خارجی فعال باشه و ناراضی باشه. تبلیغات کلیکی گوگل رو یکی از دوستام تست کرد حدود نیم دلار دریافت می کرد برای کلیک با موضوع خانه داری، هر 100 نفر بازدید هم یه کلیک می گرفت. ولی خب خودش خارج بود برای تفریح سایت زده بود. الانم تعطیلش کرده!

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
فیزیکی و تخصصی در ارتباط با موضوع خود سایت
این سبک مرتبط ، کار اصولی و خیلی درستی هست موفق باشی.

دو تا وب سایت خارجی فروشگاهی رو مدیریت می کنم. فروشگاه فروش کتاب آموزشی هستن. هر از 200 نفر بازدید کننده یه نفر خرید انجام می ده. از هر خرید 10% به من می رسه.

خیلی راحت بازدید هر کدوم رسید به 3-4 هزار نفر با حدود 100 مطلب. الانم ماهی حدود 1000 دلار در میاد از هر دو با هم. جا داره بهتر هم بشه.

در کل من ندیدم ایرانی توی وب خارجی فعال باشه و ناراضی باشه. تبلیغات کلیکی گوگل رو یکی از دوستام تست کرد حدود نیم دلار دریافت می کرد برای کلیک با موضوع خانه داری، هر 100 نفر بازدید هم یه کلیک می گرفت. ولی خب خودش خارج بود برای تفریح سایت زده بود. الانم تعطیلش کرده!
چیزی شبیه همکاری در فروش؟

• Like
Reactions: mg6

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
چیزی شبیه همکاری در فروش؟

بله شبیه همکاری در فروش، البته سفارش ها توی وب سایت من ثبت می شن. دانلود هم توی وب سایت من هست.

آموزشگاهی که باهام کار می کنه مدیریتش با برادرم هست برای همین حاضر شدن با من که ایران هستم کار کنن. پول رو هم با بیتکوین می گیرم.

یه بنده خدایی رو می شناسم توی استرالیا وب سایت پزشکی داشت (نمی دونم هنوز داره یا نه) ماهیانه 10 هزار دلار از پزشک هایی می گرفت که لیستشون می کرد زیر مطالب آموزش پزشکی.

برای وب سایت انگلیسی روش های مختلفی برای کسب درامد هست، آخرین روش اینه که تبلیغات کلیکی بذاری. ولی همیشه مبلغی که دریافت می کنی ارزشش رو داره.

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
دوستان نظرتون در مورد وبینار چیه؟ به نظرتون طرفدار داره وبینار های پولی برای برگزار کردن؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
این همراه اول مارو بیچاره کرد. روزی 5-6 تا پیامک تبلیغی خودشو (HAMRAH AVAL) میفرسته :))

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
4 تا سیم کارت همراه اول روشن دارم یا یدونه ایرانسل توی مودم همراه.
روزی 20-30 تا پیامک از اینا میاد
من همشو گذاشتم بلاک لیست همش جمع میشه تو پوشه اسپم

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,017
پیشنهاد خوبیه، یکی دو تا محصول عمده می خرم می ذارم برای فروش آنلاین، ببینم فروش می ره یا نه. اینم جواب نده دیگه باید تعطیل کنیم.
فقط محصولت طوری باشه داخل انتقال پستی بهش آسیبی نرسه

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
مشتری کد تخفیف استفاده کنه پورسانت نمیگیری که هیچ از حساب شما هم کم میکنن
جا نمیشه اینجا تمام مشکلات مملکت رو بنویسم در این حد بدون که طرف سایتش 20 میلیون تومن از همینجا درآمد داشت ولی الان فروختش ، اگر خوب بود سایت رو نمیفروخت

می گم چطوریه همه سایت ها ، شما را گذاشتن توی لیست اسپم ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,069
می گم چطوریه همه سایت ها ، شما را گذاشتن توی لیست اسپم ؟
این پشتیبانی گوگله اکانتم رو بسته جواب هم نمیده
اینم آخرین پیامی که فرستاد
980-jpg.1203807

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
یه مدت بیزنس پلن شده بود. نمونه سئوی منفی و اسپم در پکیج های سئو :D
اینها شایعات سرویس های استکباری و گروهک های معاند برای تخریب وجه انقلابی بیزینس پلنه اسیر این صحنه آرایی خطرناک نشو :cool:

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
حداقل تا الان برای من پیش نیومده اکانت ، ایمیل توی سایتی بلاک بشه
نمی دونم بیزی چه می کنه

بالا