برگزیده های پرشین تولز

پي تي اصلا نمياد!

m2babaey

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
خدا مي دونه الان بالاخره من بعد از چندين روز دوباره تونستم پي تي رو ببينم:(:eek:
وقتي يك آدرس از فورم رو مي زدم ريديركت مي شئ به يك صفحه به نام blocked نمي دونم چند(آخه يه عدد هم بعدش بود) حرف حسابشم اين بود كه اين صفحه اي كه شما مي خواي ببيني جزو صفحه هاي در دسترس نيست.
جالب اينجاست كه همون موقعي كه براي من مشكل داشت تو ياهو به يكي ديگه از بچه ها گفتم چك كنه گفت براي اون مشكلي نداره:eek::wacko:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
برا من و خیلی دیگه از بچه ها که هر شب تو فروم هستیم این مشکل پیش نیومده تا حالا.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
خدا مي دونه الان بالاخره من بعد از چندين روز دوباره تونستم پي تي رو ببينم:(:eek:
وقتي يك آدرس از فورم رو مي زدم ريديركت مي شئ به يك صفحه به نام blocked نمي دونم چند(آخه يه عدد هم بعدش بود) حرف حسابشم اين بود كه اين صفحه اي كه شما مي خواي ببيني جزو صفحه هاي در دسترس نيست.
جالب اينجاست كه همون موقعي كه براي من مشكل داشت تو ياهو به يكي ديگه از بچه ها گفتم چك كنه گفت براي اون مشكلي نداره:eek::wacko:

سلام

شاید سایت برای شما " ف ی ل ت ر " شده !

البته احتمال دیگری هم هست که ممکنه در اون ساعت از روز شرکتی که شما از آن اینترنت می گیرید دچار مشکل شده و سرعت آن به مقدار خیلی خیلی کم شده است .

حتی ممکنه خطوط ارتباطی منطقه شما دچار مشکل شده باشد .

به هر ترتیب

فعلا که در فروم هستید :happy:

چنانچه دوباره دچار این مشکل شدید , از یکی از همسایه های خود بپرسید که آیا آنها هم دچار این مشکل هستند ؟؟

* * * * * * * * *

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
سلام به همه دوستان
منم دیروز رومشکل داشتم یعنی چند بار که میخواست وارد سایت شم لاگین هم میشد واون صفحه بعد از لاگین هم
میومد ولی بعدش دیگه وارد نمیشد وفقط یه صفحه سفید نشون میداد :blink:واین اتفاق چند بار دیروز تکرار شد

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
منم دیروز رومشکل داشتم یعنی چند بار که میخواست وارد سایت شم لاگین هم میشد واون صفحه بعد از لاگین هم
میومد ولی بعدش دیگه وارد نمیشد وفقط یه صفحه سفید نشون میداد واین اتفاق چند بار دیروز تکرار شد
وقتي سرعت اينترنت كم باشه اين مشكل پيش مياد واسه من هم پيش اومده

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله منم در آن شدنم یه صفحه میاد میگه 30 ثانیه دیگه وصل شو و همیشه هم خیلی دیر باز میشه

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
blocked نمي دونم چند(آخه يه عدد هم بعدش بود)

ایترنت شما چیه؟؟

این مشکل رو منم داشتم که ف ی ل ت ر بود و یه زنگ زدم ISP بر داشتن ! (البته با کلی دعوا )

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام واقعا میشه این کار رو کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blink::blink:

من کرج هستم و ADSL شبدیز دارم که همون داتک تهران به حساب می یاد و نمایندگی کرج هست

چند وقت پیش دیدم پرشین تولز رو ف ی ل ت ر کردن...اتفاقی یه کارت سپنتا گرفتم و چک کردم دیدم رو سپنتا مشکلی نداره.

زنگ زدم بهشون گفتم اقا این چه وضعیه چرا PT روی ISP شما ف ی ل ت ر ه اما روی ISP های دیگه مشکلی نداره

گفتند بررسی می کنیم و یه هفته گذشت دیدم نه بابا انگار نه انگار !!!

رفتم پیششون خلاصه باهاشون در میون گذاشتم که جریان اینه و این سایت درسته که چند بار قبلا هم ف ی ل ت ر شده اما ادمین سایتش مشکل رو حل کرده.درثانی فروم فارسیه و فروم **** نیست که ...

خلاصه پیگیری کردن و یه ساعته باز شد :D

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
260
موضوع ف ی ل ت ر ی ن گ نیست. مشکل از آی اس پی تون هست که سرویس دهیش مشکل داره.

در کل مهم نیست که شما نمیتونید به پی تی دسترسی داشته باشید. مهم اینه که مدیر بخش بازی ها بتونه به پی تی بیاد.

bkh

Guest
لایک‌ها
1
بله
من هم همین مشکل را داشتم :happy:

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
موضوع ف ی ل ت ر ی ن گ نیست. مشکل از آی اس پی تون هست که سرویس دهیش مشکل داره.

در کل مهم نیست که شما نمیتونید به پی تی دسترسی داشته باشید. مهم اینه که مدیر بخش بازی ها بتونه به پی تی بیاد.

دوست عزیز اولا مشکل از ف ی ل ت ر بود چرا که بعد از این همه کار کردن با اینترنت فرق ف ی ل ت ر و مشکل ISP رو می تونم تشخیص بدم...

اگر از این ISP استفاده کنید می بینید که ف ی ل ت ر در این ISP چطور نمایش داده می شود !

...

در مورد جمله بعدیتون هم مهم نیست مدیر انجمن یا درجه بالاتر به انجمن سر بزنه مهم اینه که جواب سوالات یوزرها داده بشه

به قول گفتنی

فروم یعنی یه نفر سوال بپرسد همه جواب دهند نه اینکه همه سوال بپرسند یه نفر جواب دهد !!!​

موفق و شاد باشید

بالا