برگزیده های پرشین تولز

برترین کاربران سال پرشین تولز ❤️❤️❤️❤️❤️

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,076

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
رای بدید درست میشه
202-gif.1223125
:دی

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
من بنش کردم ,ولی دسترسی ندارم که همه پست هاشو پاک کنم (تاپیکش هم منتقل کردم بخش خودم تا بتونم پاک کنم)
قبلا میتونستیم همه پست هاشو رو پاک کنیم ولی الان دسترسی نداریم ,باید صبر کنیم حمید یا فروم منیجر بیاد پاک کنه
یوزر های اصلی این شخص بن دائم شده ولی یوزر جدید میسازه و آی پی هاش هم ایرانه و مشخص شده این کاربر کیه (کسی خواست شکایت کنه اطلاعاتش مشخصه)
من بیشتر از این کاری از دستم بر نمیاد وگرنه انجام میدادم ,بن کردن و پاک کردن پست های خارج از بخش من و توضیحاتی که دادم وظیفه من نیست ولی به عنوان یکی از کاربرای فروم منم ناراحت میشم این موارد رو میبینم و حداقل کاری که از دستم برمیاد رو انجام میدم ...

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,306
من بنش کردم ,ولی دسترسی ندارم که همه پست هاشو پاک کنم (تاپیکش هم منتقل کردم بخش خودم تا بتونم پاک کنم)
قبلا میتونستیم همه پست هاشو رو پاک کنیم ولی الان دسترسی نداریم ,باید صبر کنیم حمید یا فروم منیجر بیاد پاک کنه
یوزر های اصلی این شخص بن دائم شده ولی یوزر جدید میسازه و آی پی هاش هم ایرانه و مشخص شده این کاربر کیه (کسی خواست شکایت کنه اطلاعاتش مشخصه)
من بیشتر از این کاری از دستم بر نمیاد وگرنه انجام میدادم ,بن کردن و پاک کردن پست ها و توضیحاتی که دادم وظیفه من نیست ولی به عنوان یکی از کاربرای فروم منم ناراحت میشم این موارد رو میبینم ...
نميشه چند پست اول هر يوزر نياز ب تاييد مديرا برا نمايش داشته باشه؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,842

واقعا او کیست؟... ;)... :D

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
نميشه چند پست اول هر يوزر نياز ب تاييد مديرا برا نمايش داشته باشه؟

شدن که میشه کسی نیست که انجام بده ,در حقیقت کسی نیست که دلش بسوزه ,احسان میتونه درست کنه که اگر شما دیدنش ما هم دیدمش
من و بقیه ادمین ها که می بینید هیچ دسترسی خاصی نداریم و فعالیتمون هم به عنوان ادمین داوطلبانه هست و هیچ چیزی فراتر از کاربرا در اختیارمون نیست و هر چیزی هم که منتقل کردیم انجام نشده ...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
واقعا او کیست؟... ;)... :D

پرس و جویی که من کردم از کاربران و اشتراک آی پی ها و شباهت های پست ها به این نتیجه رسیدیم که Amir_Ghost هست که بن دائم شد
به نظرم حق کاربران هست که بدونن و برای همین عمومی میگم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,726
پرس و جویی که من کردم از کاربران و اشتراک آی پی ها و شباهت های پست ها به این نتیجه رسیدیم که Amir_Ghost هست که بن دائم شد
بوزینه بی تربیت رو ببریم اتاق سرور بخوابونیم اعمال قانون کنیم

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,842
چند قطبی، جامعه ستیز... ;)... :D

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,306
شدن که میشه کسی نیست که انجام بده ,در حقیقت کسی نیست که دلش بسوزه ,احسان میتونه درست کنه که اگر شما دیدنش ما هم دیدمش
من و بقیه ادمین ها که می بینید هیچ دسترسی خاصی نداریم و فعالیتمون هم به عنوان ادمین داوطلبانه هست و هیچ چیزی فراتر از کاربرا در اختیارمون نیست و هر چیزی هم که منتقل کردیم انجام نشده ...
با عرضه معذرت پس ديگه هر اتفاقى بيفته كسى نبايد شاكى بشه چون ميدونيم ميشه كارى كرد ولى ادمين اهميت نميده و ماهم قبول كرديم (از اونجايى ک اعتراضى نميكنيم)با اين وضيت ادامه بديم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
با عرضه معذرت پس ديگه هر اتفاقى بيفته كسى نبايد شاكى بشه چون ميدونيم ميشه كارى كرد ولى ادمين اهميت نميده و ماهم قبول كرديم (از اونجايى ک اعتراضى نميكنيم)با اين وضيت ادامه بديم

ببینید الان تنها کسی که یه مقدار دلش میسوزه حمید تو دی هست که اونم دیگه بیشتر از این کاری از دستش بر نمیاد و دسترسی هم نداره
صاحب فروم باید کاری کنه که اصلا به ... هم نیست
خود منم تمایلم به ادامه فعالیت خیلی کم شده, وقتی میبینم یکی میاد اول و آخر فروم رو فحش میکشه میره و ما نشستیم نگاه میکنیم و کاری نمیتونیم بکنیم

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,306
ببینید الان تنها کسی که یه مقدار دلش میسوزه حمید تو دی هست که اونم دیگه بیشتر از این کاری از دستش بر نمیاد و دسترسی هم نداره
خود منم تمایلم به ادامه فعالیت خیلی کم شده, وقتی میبینم یکی میاد اول و آخر فروم رو فحش میکشه میره و ما نشستیم نگاه میکنیم و کاری نمیتونیم بکنیم
خوب بره فروم خودشو راه اندازى كنه ماهم حمايت ميكنيم

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,076
آها. یادمه یه بار باهاش دعوا کردم. :D

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
پس واجب شد فروم بهکیم :p فرجاد دسترسی روت میخوای :D به شرطی که نام فروم بزارید persianpools

x460

Registered User
لایک‌ها
702
برای رسیدگی به مساله ای که بارها تکرار شده (ایجاد یوزر جدید و فحاشی) یه تاپیک ایجاد کردم.
لطفا شما هم پیگیر باشین تا یک نفر که دسترسی داره، دسترسی های یوزر های جدید رو ببنده که اینجور مسائل مجددا تکرار نشن:

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
واقعاً یکی هست که می‌آد فحش می‌ده به همه؟
چرا تا حالا به من فحش نداده؟ :D نکنه دوسم داره؟ :eek:
میاد پی وی فحش میکشه با یوزر تاره ساز و بعدش بن میشه
یک سیکل تکراری داره کارش

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
حالا مطمئنید همونه؟به من هم فحش داده و چیزهایی که لایق خانوادشه گفته. جالبه حتی یک پست هم ازش کوت نکردم و بالعکس.فکر میکنم حاصل گنگ بنگ برادران عراقی در اون مکانهای معروف هست که اینطور بار اومده

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,252
این مادر صلواتی یه جایی همین جاهاست
بین خودمونه

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
درود

کار سختی بود ...4 تا...نتوانستم تنها 4 تا...

چون پنجشنبه ست گفتم تا دیر نشده:

@Hamid2day

@MihanV

@Mazi

@mostafa_1366

@saeed_taj

@FX.HOSSEINY

@s.david.s

@091209130914

@parviz_r

@parsaweb

@memol1985

@nima_00989166

@Lucky Guy

@.XERXES.

@AMIR beIN SPORTS

@AMIN-MOGHADDAM

بیشتر برای سپاسگزاری و قدردانی از لطف و محبت دوستان بوده و اگر باید چند تای دیگر هم نوشته میشده و نشده هم پیشاپیش از همه شما خوبان بسیار عذرخواهی می کنم که ذهن و حافظه یاری نکرده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا