برگزیده های پرشین تولز

چرا از ادما بدم میاد

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
کون بیشتر به ستاد استاد طوسی مربوط میشه تا به بیت . چیزایی که مربوط به بیت هست جیزه:unsure:

پ ن : کلا با جامعه ایرانی هرچه کمتر سر و کله بزنید بهتر . اینجا هنوز به حرف زدن درخت و جن بودن گربه سیاه و شفا گرفتن با حلیم معتقد ن. حتی به خاطر منافع کوتاه مدت شون پا رو گردن مابقی هم میذارن . از روبرو جیجی باجی ن . از عقب سیکی واکی :unsure:

اتفاقا تو جامعه ایران سوشیال فوبیا و فرد گرایی نشونه خوبی ـه . یکی از اندک نشانه های پختگی هم هست . جامعه غربی نیست اینجا که اگه ازش زده شدی مشکل از خودت باشه .. اینجا مشکل یک اقلیتی به خاطر وجود یک اکثریتی ـه. جالبتر از همه روانشناسی که تو ایران با کتب و علم غربی رشد کرده برای یک جامعه یی که هیچی ش نرمال نیست نسخه غربی میپیچه که هیچ ارتباطی به این اقلیم و فرهنگ نداره . رو تربیت جامعه و فرهنگ ش کار نشده و تازه بعد 44سال میخوان اساس عسلامی فرهنگی رو در مدارس برپا کنن:unsure:

تو عمام مایی ای دوج سوپر بی

مثل داوود که اونم عمامه ولی روزا

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
تو عمام مایی ای دوج سوپر بی

مثل داوود که اونم عمامه ولی روزا
وقتی سید داوود میاد همه مایه خالا مانور میدن دورـه بلیزر ش تا یه چیزی تو بورس بهشون بماسه . اون اتوبوسی هم که میبینی لشکر مال باختگان ارز دیجتیاله

919281_548.jpg
اما وقتی فری میاد کسی اطراف ش نمیپلکه مبادا گیلاساشو بچینم :unsure:

unnamed.jpg

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
هر چند که خیلی‌ها می‌rinan بهم
جدای از شوخی
من از مردم بدم میاد ، هم از کسی که این مردم رو خلق کرده :D
چرا باید از مردم خوشت بیاد ؟
نه به خاطر اینکه میخوان جلوی پیشرفتت رو بگیرن ، بلکه به خاطر اینکه سر تا پای رفتارهاشون کلا ضربه زدن به بقیه انسانها و همینطور طبیعته

شما مدل رفتار کردن مردم با ضعیف تر از خودشون رو ببین ...

یک انسان تا زمانی طرفدارته یا باهات دست میده یا دشمنت نیست و نمیتونه بهت ضربه بزنه که از اون قوی تر باشی و از تو بترسه ، در غیر اینصورت برای اون شخص هیچ ارزشی نداری و خیلی راحت بهت زور میگه ، سرت رو کلاه میزاره ، بهت ضربه میزنه و دشمنت میشه

خوب همچین موجوداتی چه دوست داشتنی دارن ؟! :p

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
خوب همچین موجوداتی چه دوست داشتنی دارن ؟! :p
به چهره پدر و مادرت نگاه کن، قطعا پاسخ سوالت را میگیری، همیشه آدمهایی توی دنیا هستن که آدم بخاطرشون دوست داشته باشه زندگی کنه وگرنه نمیشه که توی دنیا تنها بود مگر انکه ادعای خدایی کنی....

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,842
ای هیچ، بهر هیچ، بر هیچ، نپیچ

به اصل بالا باور داشته باشی، سعی می‌کنید از لحظات زندگی که اتفاقی و بدون هیچ برنامه و هدفی و هماهنگی که بطور شانسی و اتفاقی درش قرار گرفتید لذت ببرید یا سعی کنید که لذت ببرید...;)...:D

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
به چهره پدر و مادرت نگاه کن، قطعا پاسخ سوالت را میگیری، همیشه آدمهایی توی دنیا هستن که آدم بخاطرشون دوست داشته باشه زندگی کنه وگرنه نمیشه که توی دنیا تنها بود مگر انکه ادعای خدایی کنی....
نه اینکه تنها باشی
فقط افرادی رو که قراره دوست داشته باشی محدود میکنی به یک تعداد انگشت شمار و اینا رو حمایت میکنی
ارتباطات کاری هم صرفا بر مبنای سود و زیان جلو ببری بدون اینکه اون آدما برات ارزشی داشته باشن
بقیه آدمایی هم که حتی شامل ارتباطات کاری نمیشن ، صرفا منابع باشن و از اونا استفاده بکنی برای اینکه پول رو اول توی جیبت خودت بیاری ، بعد توی جیب افرادی که دوستشون داری و در نهایت توی جیب اونایی که باهاشون کار میکنی ( تا زمانی که بهت سود میرسونن ) :devilish:

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
ای هیچ، بهر هیچ، بر هیچ، نپیچ

به اصل بالا باور داشته باشی، سعی می‌کنید از لحظات زندگی که اتفاقی و بدون هیچ برنامه و هدفی و هماهنگی که بطور شانسی و اتفاقی درش قرار گرفتید لذت ببرید یا سعی کنید که لذت ببرید...;)...:D

شانس چیه بابا
این دیالوگ بتمن رو یادته؟
the training is nothing will is everythin

مشکل من اینه که میگم حتی این افراد مسموم
یک درصد برای آدم تاثیر داشته باشن
کافیه

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
نه اینکه تنها باشی
فقط افرادی رو که قراره دوست داشته باشی محدود میکنی به یک تعداد انگشت شمار و اینا رو حمایت میکنی
ارتباطات کاری هم صرفا بر مبنای سود و زیان جلو ببری بدون اینکه اون آدما برات ارزشی داشته باشن
بقیه آدمایی هم که حتی شامل ارتباطات کاری نمیشن ، صرفا منابع باشن و از اونا استفاده بکنی برای اینکه پول رو اول توی جیبت خودت بیاری ، بعد توی جیب افرادی که دوستشون داری و در نهایت توی جیب اونایی که باهاشون کار میکنی ( تا زمانی که بهت سود میرسونن ) :devilish:
اگه قرار بود برای همیشه زندگی کنیم من می تونستم حرفت را قبول کنم! اصلا بر فرض شما تمام پولهای عالم را بدست آوردی بعد چی میشه دقیقا! باید بذاری برای یک نفر دیگه و بری! همون یک نفری که شما قبولش نداری و میخواستی از ظرفیتش استفاده کنی! حالا اون از تمام زحمات شما استفاده میکنه! خداییش نمیخوام شعار بدم ولی حرفات یا شوخیه یا توهمه!

پ.ن: بخوای ادعایی خدایی بکنی باید منو بعنوان فرستاده انتخاب کنی، بنچی هم اولین نفری هست که به من ایمان میاره.

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
اصلا بر فرض شما تمام پولهای عالم را بدست آوردی بعد چی میشه دقیقا!
اصلا موضوع پول نیست
همین الانش اگه من تصمیم بگیرم هیچ کاری نکنم و فقط سرمایه ای که به دست اووردم رو به دلار تبدیل بکنم و تا آخر عمرم خرج کنم و بخورم تموم نمیشه
موضوع اینه من هدفی دارم که در ادامه نقل قول نوشتم و پولی که در میارم رو صرف تحقق این هدف میکنم:devilish:
تازه موضوع دیگه اینه که با افزایش ثروت به صورت فعال ( نه اینکه صرفا انباشته بشه ) و در جای درست میتونی قدرت به دست بیاری و این قدرت لذت غیر قابل توصیف داره و در ازای منابعی که مصرف میکنه از نظر من شاید ده برابر اون لذتی باشه که مصرف خودِ منابع به صورت مستقیم میتونه داشته باشه :p

در نتیجه تا قبل از مرگ میتونی یه زندگی خوب و لذت بخش رو داشته باشی
باید بذاری برای یک نفر دیگه و بری! همون یک نفری که شما قبولش نداری و میخواستی از ظرفیتش استفاده کنی! حالا اون از تمام زحمات شما استفاده میکنه!
نه دیگه بعد از مردن ، ثروتم بین این 3 بخش تقسیم میشه :p :
  1. سرمایه گذارهایی که قبولشون دارم و تا اواخر زندگیم مطمئن شدم لیاقت و استانداردهایی که من توی ذهنم هستش رو دارن و از اون ثروت برای اشتغال زایی و جذب آدمای با ارزش استفاده میکنن که به نفع جامعه باشه ( حمایت از بخشی که میتونه کار بکنه و لیاقت داره )
  2. موسسه خیریه ای که خودم میخوام بزنم تا رسما سهام وقف و غیر قابل فروش ولی در اختیار موسسه باشه و از سود سرمایه ای که هر سال دریافت میکنه برای حمایت از بخش ضعیف جامعه که امکان کار و تحصیل ندارن استفاده بکنن ( حمایت از بخشی که نمیتونه کار بکنه و نیاز داره )
  3. گروهی که کارش حمایت از سیستمی هستش که ساختم و روی اون کار میکنم و باعث میشه اونایی که دنبال شاخ بازی ، لات بازی ، ناامنی یا سنگ اندازی توی سیستم هستن ، عواقبی رو که در انتظارشونه دریافت بکنن و اگه لازم باشه به زندگیشون پایان بدن . البته بدون اینکه سر و صدا یا جلب توجه بکنه که خودش باعث احساس ناامنی توی جامعه نشه

اینطوری مطمئن میشم که بعد از مردن من ، فقط آدمای ارزشمند حمایت میشن و آدمای بی ارزش که به ضرر جامعه هستن یا ادب میشن یا جونشون رو از دست میدن و حذف کردن این آدما یا ادب کردنشون در کنار آدمایی که برای سیستم ارزش ندارن و صرفا منابع هستن ، ثروت بیشتری میسازه که در نهایت توی همون 3 بخشِ بالا باعث رشد و توسعه میشه :p
اینطوری مطمئن میشم بعد از مرگم ، دقیقا همونطوری که در زمان حیاتم شرایط رو مدیریت میکردم ، مسیر طی میشه بدون اینکه خودم زنده باشم:devilish:

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
اصلا موضوع پول نیست
همین الانش اگه من تصمیم بگیرم هیچ کاری نکنم و فقط سرمایه ای که به دست اووردم رو به دلار تبدیل بکنم و تا آخر عمرم خرج کنم و بخورم تموم نمیشه
موضوع اینه من هدفی دارم که در ادامه نقل قول نوشتم و پولی که در میارم رو صرف تحقق این هدف میکنم:devilish:
تازه موضوع دیگه اینه که با افزایش ثروت به صورت فعال ( نه اینکه صرفا انباشته بشه ) و در جای درست میتونی قدرت به دست بیاری و این قدرت لذت غیر قابل توصیف داره و در ازای منابعی که مصرف میکنه از نظر من شاید ده برابر اون لذتی باشه که مصرف خودِ منابع به صورت مستقیم میتونه داشته باشه :p

1. سرمایه گذارهایی که قبولشون دارم و تا اواخر زندگیم مطمئن شدم لیاقت و استانداردهایی که من توی ذهنم هستش رو دارن و از اون ثروت برای اشتغال زایی و جذب آدمای با ارزش استفاده میکنن که به نفع جامعه باشه ( حمایت از بخشی که میتونه کار بکنه و لیاقت داره )
  2. موسسه خیریه ای که خودم میخوام بزنم تا رسما سهام وقف و غیر قابل فروش ولی در اختیار موسسه باشه و از سود سرمایه ای که هر سال دریافت میکنه برای حمایت از بخش ضعیف جامعه که امکان کار و تحصیل ندارن استفاده بکنن ( حمایت از بخشی که نمیتونه کار بکنه و نیاز داره )
  3. گروهی که کارش حمایت از سیستمی هستش که ساختم و روی اون کار میکنم و باعث میشه اونایی که دنبال شاخ بازی ، لات بازی ، ناامنی یا سنگ اندازی توی سیستم هستن ، عواقبی رو که در انتظارشونه دریافت بکنن و اگه لازم باشه به زندگیشون پایان بدن . البته بدون اینکه سر و صدا یا جلب توجه بکنه که خودش باعث احساس ناامنی توی جامعه نشه

اینطوری مطمئن میشم که بعد از مردن من ، فقط آدمای ارزشمند حمایت میشن و آدمای بی ارزش که به ضرر جامعه هستن یا ادب میشن یا جونشون رو از دست میدن و حذف کردن این آدما یا ادب کردنشون در کنار آدمایی که برای سیستم ارزش ندارن و صرفا منابع هستن ، ثروت بیشتری میسازه که در نهایت توی همون 3 بخشِ بالا باعث رشد و توسعه میشه :p
اینطوری مطمئن میشم بعد از مرگم ، دقیقا همونطوری که در زمان حیاتم شرایط رو مدیریت میکردم ، مسیر طی میشه بدون اینکه خودم زنده باشم:devilish:

داداش فضولی نباشه شما که عضو باشگاه صد میلیاردیا هستی ماشینت چیه؟
21.gif

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
@Dodge Super Bee
بیا بررسی کن ببینیم چرا کلمه کون اینجا فیلتر نیست!؟ (من به این امید نوشتم که فیلتر باشه)

سال‌ها دل طلب جام جم از ما می‌کرد

آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد

گوهری کز صدف کون و مکان بیرون بود

طلب از گمشدگان لب دریا می‌کرد

مشکل خویش بر پیر مغان بردم دوش

کو به تأیید نظر حل معما می‌کرد

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,262
اصلا موضوع پول نیست

دکتر از لندکروزات چه خبر ، کجا دپو شون کردی ۱۰۰۰ لندکروزتو :)))))

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
اگر کسیو داری که میتونی باهاش گفتوگو بسازی واقعا ثروتمندی.

منظور از گفتوگو ساختن خاطره گفتن و توصیف روزمره‌ها نیست. بعد از مدتی خاطره‌ها تموم میشن و روزمره‌ها عادی.

گفتوگو ساختن یعنی وقتی حرفی که تو ذهنته رو بهش میگی اون ادامه میده و بهش اضافه می‌کنه و تو از شنیدنش لذت میبری.

بالا