برگزیده های پرشین تولز

فروش ارز به ایرانی کارت

Rz04

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام و عرض ادب
بنده 5 هزار دلار در سایت ایرانی کارت اقدام به فروش کردم
زمان ثبت درخواست فروش ، قیمت هر دلار 27 هزار تومان بود و پیش فاکتور 135 میلیونی برای بنده صادر شده بود
به درگاه وصل شدم و مبلغ را واریز کردم و به سایت برگشتم دیدم هر نرخ را 25850 محاسبه کرده
با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن نرخها لحظه ای هست. ودر لحظه ای که داشتید دلار میفروختید قیمتها تغییر کرده اند.

این واقعآ انصافه که اینطوری باشه ؟

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
معمولا بعد صدور فاکتور ۵ دقیقه یا ده دقیقه باید وقت بدن

Sent from my 21061110AG using Tapatalk

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
سلام و درود

فکر نمیکنم امروز اتفاق مهمی رخ داده باشه که قیمت از 27 به 25800 کاهش پیدا کنه، مطمئن هستید که با قیمت 25800 حساب کردن؟

چون همین الان هم که من دارم پیام میذارم بالای 26800 دارن میخرن تقریبا.

به نظر من شما باز بررسی کنید اگر قبول نکردند تتر هاتون رو بگید برگشت بزنن چون خیلی پایین تر از بقیه دارن تتر ها رو از شما میخرن.

hosseingamer

Registered User
لایک‌ها
184
سلام و درود

فکر نمیکنم امروز اتفاق مهمی رخ داده باشه که قیمت از 27 به 25800 کاهش پیدا کنه، مطمئن هستید که با قیمت 25800 حساب کردن؟

به نظر من شما باز بررسی کنید اگر قبول نکردند تتر هاتون رو بگید برگشت بزنن چون خیلی پایین تر از بقیه دارن تتر ها رو از شما میخرن.
اگر تتر بوده که اصلا به این قیمت نرسیده
و بهتره تتر رو در صرافی های ایرانی به صورت پیر تو پیر و مبادله ای به یه خریدار دیگه بفروشن من خودم همیشه به صورت اوردر گزاری نقد میشم یا تتر میکنم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
و بهتره تتر رو در صرافی های ایرانی به صورت پیر تو پیر و مبادله ای به یه خریدار دیگه بفروشن من خودم همیشه به صورت اوردر گزاری نقد میشم یا تتر میکنم

بله درسته تتر زیر 26 که نبوده با توجه به اینکه میگن با یک رفرش انقدر کاهش پیدا کرده...

در حال حاضر فروش روی 26800-26900 داره انجام میشه خرید از یوزر ( مشتری ) هم 1 الی 1.5% پایین تر باید باشه

Rz04

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام و درود

سلام
پرفکت مانی بوده عزیز
فقط حاضر هستن مبلغ را با کسر کارمزد که برای پرفکت مانی 25 دلار میباشد را پس بدن
این یعنی دزدی تو روز روشن

Rz04

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بله ، بهترین صورت نقد کردن پیر تو پیر هست
دیگه حتی یک دلار هم از این ایرانی کارت نقد نخواهم کرد

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,660
سلام
پرفکت مانی بوده عزیز
فقط حاضر هستن مبلغ را با کسر کارمزد که برای پرفکت مانی 25 دلار میباشد را پس بدن
این یعنی دزدی تو روز روشن

پرفکت مانی حداقل 2% کمتر از تتر قیمتش هست، این رو باید مد نظر داشته باشید ولی در کل کاهش قیمت از 27ت تا 25800 با یک رفرش یکم عجیب بوده.

البته اینم اضافه کنم که بنده از کل ماجرا خبر ندارم و صرفا با توجه توضیحاتی که استارتر بیان کردن نظر دادم.

behi16

Registered User
لایک‌ها
556
سلام و عرض ادب
بنده 5 هزار دلار در سایت ایرانی کارت اقدام به فروش کردم
زمان ثبت درخواست فروش ، قیمت هر دلار 27 هزار تومان بود و پیش فاکتور 135 میلیونی برای بنده صادر شده بود
به درگاه وصل شدم و مبلغ را واریز کردم و به سایت برگشتم دیدم هر نرخ را 25850 محاسبه کرده
با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن نرخها لحظه ای هست. ودر لحظه ای که داشتید دلار میفروختید قیمتها تغییر کرده اند.

این واقعآ انصافه که اینطوری باشه ؟
نرخ خرید پرفکت مانی از کاربر الان حدودا بین 25500 تا 26000 تومنه.

بالا