برگزیده های پرشین تولز

NIC پرداخت مستقیم در سیستم جدید

something

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دو - سه روز پیش تو NIC چندتا دومین ثبت کردم ، تو سیستم قبلی 1-2 روزه یه ایمیل میومد برای
پرداخت مستقیم اما الان هنوز واسم ایمیلی نیومده. در صورتیکه 1-2 تا از دومین ها که net.ir و co.ir
بودند ایمیل مربوط به ارسال مدارک (ثبت شرکت و ...) اومده. ولی واسه دومین های ir هنوز ایمیل
پرداخت مستقیمش نیومده. اشکال از منه یا باید صبر کنم ؟!

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
به نظر می یاد اشکال از سیستم جدیدی که برای NIC.ir راه اندازی کردن. نمی دونم دلیلش چیه ولی تاخیرش زیاد شده و قبلا اگه یک روز طول می کشید که دومین رو ثبت کنیم الان چند روز طول می کشه.

با بخش پشتیبانیش از طریق همون سایتشون تماس گرفتی؟

something

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر می یاد اشکال از سیستم جدیدی که برای NIC.ir راه اندازی کردن. نمی دونم دلیلش چیه ولی تاخیرش زیاد شده و قبلا اگه یک روز طول می کشید که دومین رو ثبت کنیم الان چند روز طول می کشه.

با بخش پشتیبانیش از طریق همون سایتشون تماس گرفتی؟

نه با پشتیبانی تماس نگرفتم ولی این جور که میگی مربوط به خودشونه. من یکی از دومین ها که
امروز ثبت کردم و billing رو به reseller دادم بعد از ظهر register شد اینه که شک کردم گفتم شاید
تو این سیستم جدید وضعیت فرق کرده و باید کار خاصی واسه پرداخت مستقیم انجام بدیم ...

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
فعلا به شدت درگير پاسخ گويي به مشكلات و سوالات سيستم جديد و همين طور پيمنت دامين‌هاي هندل‌هاي قديمي‌ هستند. به نظر ميرسه تا رو روال عادي برگرده چند روزي طول بكشه

بالا