برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از سایت معتبر leadexchanger

shervin_siemens

Registered User
لایک‌ها
0
سایت leadexchanger یکی از معتبرترین و قدیمی ترین سایتها در زمینه کسب درآمد میباشد این سایت درحدود 7 ساله که فعالیت میکنه و تا به حال سر وقت تمام پولهای کاربران رو e-gold واریز کرده.leadexchanger به ازای هر sign up در سایتهای که معرفی میکنه بین 20 سنت تا 1 دلار میده و حداقل پرداختش فقط 5 دلار هست.
هنگام ثبت نام و کار با این سایت حتما از یک کانکشن *** و آدرس معتبر آمریکا استفاده کنید تا بتونید پول بیشتری بسازید.آموزشهای تکمیلی رو بزودی در اینجا قرار خواهم داد.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
سایت leadexchanger یکی از معتبرترین و قدیمی ترین سایتها در زمینه کسب درآمد میباشد این سایت درحدود 7 ساله که فعالیت میکنه و تا به حال سر وقت تمام پولهای کاربران رو e-gold واریز کرده.leadexchanger به ازای هر sign up در سایتهای که معرفی میکنه بین 20 سنت تا 1 دلار میده و حداقل پرداختش فقط 5 دلار هست.
هنگام ثبت نام و کار با این سایت حتما از یک کانکشن *** و آدرس معتبر آمریکا استفاده کنید تا بتونید پول بیشتری بسازید.آموزشهای تکمیلی رو بزودی در اینجا قرار خواهم داد.

دزده.ناکس دزده.لید اکسچنجز دزده.کلیکسیز دزده همشون دزدن...پول خبری نیست

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تاييد ميشه
دزده!

mohsen2566

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مژده مژده مژده مژده مژده
آخر به نتيجه رسيدم من با 1 ساعت کار کردن در اينترنت(اون هم اينترنت ديال آپ) در سايت donkeymails.com
1.15دلار به دست آوردم در قسمت paid2sign up و رمز کسب درآمد را فهميدم
حتمأ تعجب کردين من فهميدم که چه کار بايد کنم بعد به حساب
پي پال زدم (2تا 3 روز طول ميکشه به حساب پي پال بره)در ضمن
حتمأ ميگيد از اون وقت کجا بودم درسته من مشکل اينترنت دارم
من در شهرستان هستم واينجا خرج اينترنت سر به فلک مي زنه راستي خودتون روي لينک زير کليک کنيد وببينيد
توضيحات در لينک زير : با تشکر
http://paid2signup.blogfa.com

بالا