برگزیده های پرشین تولز

نصب ویندوز بروی هارد های ساتا سری اول چگونه هست؟

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
با سلام به تمامی دوستان....
کسی می دونه چطوری روی سیستم های که دارای هارد ساتا سری اول هستند میشه ویندوز نصب کرد؟:eek:
ظاهرا نصب ویندوز بروی این هارد ها قلق خاصی داره!
من از طریق بایوس که می خوام نصب کنم بعد مراحل ابتدائی و انجایی که اینتر و بعد اف 8
رو می زنم و باید پارتیشن ها مشخص بشه گیر می کنه و یه صفحه آبی رنگ میاد که میگه هارد مشکل داره....

منمون میشم اگه کمک کنید;)
دوستی می گفت در مراحل ابتدائی نصب باید اف6 رو بزنم و....

CZed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به تمامی دوستان....
کسی می دونه چطوری روی سیستم های که دارای هارد ساتا سری اول هستند میشه ویندوز نصب کرد؟:eek:
ظاهرا نصب ویندوز بروی این هارد ها قلق خاصی داره!
من از طریق بایوس که می خوام نصب کنم بعد مراحل ابتدائی و انجایی که اینتر و بعد اف 8
رو می زنم و باید پارتیشن ها مشخص بشه گیر می کنه و یه صفحه آبی رنگ میاد که میگه هارد مشکل داره....

منمون میشم اگه کمک کنید;)
دوستی می گفت در مراحل ابتدائی نصب باید اف6 رو بزنم و....

اگه ویندوز هارد ساتای شما رو شناسایی نکنه صفحه آبی نمیاد. یه پیغام میده که نتونسته هارد رو پیدا کنه. برای من چند دفعه اینطوری شده که چنین پیغامی بگیرم، معمولا با عوض کردن سی دی ویندوزم حل شده، ظاهرا اینطوری بوده که یک سری فایل ها رو نتونسته بود کپی کنه.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
بله ظاهر هاردهای ساتا سری اول با ویندوز یه خورده مشکل دارن و در همونجایی که اشاره کردید ارور می ده...

برای یکی از دوستانم که این مشکل رو داشت با برنامه Acronis Partition Expert 9.0 هارد رو دوباره پارتیشن بندی کرد و مشکل حل شد...

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
تو ستاپ ساتا روی حالت ide یا ahci قرار بدید . احتیاجی به فلاپی نیست

بالا