برگزیده های پرشین تولز

بحث پیرامون برخورد زننده vbigdeli با کاربران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دوستان بحث را لطفا منحرف نکنند .. ( فعلا که هیچ کس با وحید خان موافق نیست !!!!!!!!!!!)
نه ! دیگه این هم نهایت بی انصافی هست !!
همه میدونیم که وحید اساسا نظم قشنگی داده بخشش رو !

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
بخاطر پيگيري و باز بودن تاپيك ابتدا از دوست خوبم starsoheil تشكر مي كنم و توضيحاتي كه دادن كامل و تمام مورد تائيد من هست اما چند نكته رو متذكر ميشم:

1- من اصلا نمي خواستم ديگه تو اين قسمت جواب بدم چون بازهم با بي احترام و تهديد مدير )vbigdeli)مربوطه مواجه ميشدم اما بعد ديدم كه بد نيست يكسري مطالب رو بگم.

2- بايد بگم كه موضوع اصلا بحث كم يا زياد شدن تعداد پست نيست و بيشتر بحث من اينكه كسي كه مدير ميشه حداقل يكسري خصوصيات بايد داشته باشه كه اوليش احترام و نذاشتن تبعيض در بين كاربران. و اينكه خوب تا اونجايي كه من ديدم 80% پستهاي ايشون يا در مورد فروش دلار پي پال، پرداخت با پي پال ، پي پال داريد و ... بوده . و اينكه به من گفتن كه شما تاپيك هات تبليغات و براي منافع شخصي كه اونوقت خودشون بيشتر پستهاشون فروش پي پال و دلار بوده.

3- در تمامي صحبتها من با ايشون با كمال احترام صحبت كردم اما در جواب كلماتي مثل "رنگ عوض نكن" "ريدي" و ... كه نمونه عكس براتون گذاشتم. كه در جواب درخواست براي تاپيك كه خوشون ايجاد كردن براي فروشندگاهن محترم من پست دادم تا ثابت كنم با ايشون همكاري مي خوام بكنم اما ...
vb1.jpg

4- به من گفتن تاپيك هات در جاي بي ربط بوده! وقتي كه زير انجمن "ثبت دامنه" 2-3 ماه بعد از تاپيك من ايجاد شده چجوري برم اونجا و پست بزنم! و وقتي دسترسي ندارم چجوري خودم منتقل! ( در جواب به كنايه گفتن : طرف برا 4 تا پست مي خواد مديرم بشه)

5- به من گفتن وقتي ميري از هيچي خبر نداري همينه ! من چجوري ظرف 24 ساعت بفهمم كه تو انجمن مي خواد اين تغييرات ايجاد بشه ؟ وظيفه شماست كه مثل مدير محترم ورزش hamedsullivan اطلاعيه بديد!

6- اگر به قول شما كه گفتيد براي خودتون هم پست هاي نامربوط پاك كرديد پس چرا هنوز 3 تاپيك "
یک سری دامین فروشی " در انجمن هاي بيربط به موضوع http://forum.persiantools.com/t34556.html http://forum.persiantools.com/t34557.html http://forum.persiantools.com/t34558.html در گفتگوي آزاد - ویژه کاربران عمومی - تجارت آنلاین باقي مونده ! ( عكس گذاشتم كه پاك نشه بعد از اين پست )
vb2.jpg

7- كاش در همون اول بجاي دادن جواب سر بالا " حتما تبليغاتي بوده ديگه " مي گفتن كه انجمن قراره تغيير كنه ! من هيچ حرفي نميزدم در اونصورت چون مخالف تغيير نيستم .

8- اين موضوع بخونيد : http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1449522&postcount=8 من اون موقع كه تاپيك مي زدم بخشهاي مربوطه هنوز ايجاد نشده بود.!

مطلب براي گفتن زياده اما من فقط خواستم يك مقدار كوچيك رو بيان كنم و بقيه ديگه قضاوت با شماست كاش اين مدير دو شرط تخصص و احترام به ديگران و حقوق ديگران رو يكم رعايت مي كرد! و چه خوب گفتن كه هر كسي براي هر بخشي مناسب نيست. ( چه اطلاعات و دانش و تخصص و چه برخورد )

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
ای بابا !! طفلک وحید !! :D
باز هم منکر زحمتهای وحید نیستم !! ولی به قول استاد هلمز ! اینترنت یه بدی داره! نظم طبیعت رو ریخته به هم ! بزرگترین عاملش هم از بین رفتن پدیده فراموشی هست !

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
شاهد...برای بار آخر تذکر میدم...لطفا اگه مطلبی داری، بنویس..اگر هم نه، اینجا جای جملات معترضه و افزایش پست و از این حرفا نیست!!!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
بخاطر پيگيري و باز بودن تاپيك ابتدا از دوست خوبم starsoheil تشكر مي كنم و توضيحاتي كه دادن كامل و تمام مورد تائيد من هست اما چند نكته رو متذكر ميشم............
)

من فکر میکنم قبل از هر کاری دوستان 1 تعریف ساده از پیغام خصوصی داشته باشن بد نیست.. چرا اینهمه اینجا قوانین حفظ حریم شخصی به اصلاح داریم مثه نداشتن 2 تا نشانه کاربری ( بارها بحثشو کردیم چقدر تفسیرش با خود قانون متفاوته) ولی یکی نیست بگه بابا گذاشتن پیغام خصوصی داخل فروم خلاف عرف و شان و قانون فرومه...

پیشنهاد میدم اسمشو بکنید پیغام عمومی و خلاص..;)

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
پیشنهاد میدم اسمشو بکنید پیغام عمومی و خلاص..

قبلا هم بحث شده!! گرچه هیچوقت نخواستید قبول کنید...
پیغام خصوصی هر کسی مربوط به شخصه خودشه و هر تصمیمی بگیره مختاره!!
ببین
مثل نامه میمونه!!
تو نامه هاتو برو تو خیابون داد بزن یا تو روزنامه منتشر کن!! اگه کسی اومد و گفت چرا این کارو کردی بیا هرچی میخوای به من بگو!!

egold4ucom

Registered User
لایک‌ها
0
وحید کارش خیلی درسته و الحق و الانصاف این چند روزه خیلی برای قسمت مربوطه زحمت کشیدند ولی خوب شما هم باید حق بدید که که هر کسی وقتی مسئول یک جایی میشه که مدتها درست و حسابی بهش رسیدگی نشده تا بخواد ردیفش کنه علاوه بر این که طول میکشه باعث بروز بعضی نقایص میشه و یک کم هم باعث کج خلقی میشه و همچنین این مشکلات حذفی که دوستان اشاره کردند.همین بایگانی کردن به نظر من یک تحول خوبی بود ایشالا ایشون باز هم تاپیک های حذف شده یا بایگانی رو چک می کنند و اگر اصلاح جدیدی نیاز بود انجام می دهند.
به نظرم اگر دوستان نظر یا پیشنهادی دارند با وحید مطرح کنند یا سعی کنند به وحید کمک کنند اگر بعد از مدتی نتیجه حاصل نشد اونوقت بیایم شروع کنیم انتقاد...
به قول فوتبالیست ها یک مربی که میاریم برای یک تیم 1-2 فصل باید بهش فرصت بدیم و بعد نتیجه بخواهیم نه در هفته اول لیگ بگیم چرا تیم اینجور بود؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
قبلا هم بحث شده!! گرچه هیچوقت نخواستید قبول کنید...
پیغام خصوصی هر کسی مربوط به شخصه خودشه و هر تصمیمی بگیره مختاره!!
ببین
مثل نامه میمونه!!
تو نامه هاتو برو تو خیابون داد بزن یا تو روزنامه منتشر کن!! اگه کسی اومد و گفت چرا این کارو کردی بیا هرچی میخوای به من بگو!!

فرقش اینکه شما نامه رو منتشر کنی مال خودتو منتشر میکنی که کپی از نامه ارسالیه.. مثلا نامه سر گشاده.. نه اینکه کوت کنی نامه قبلی رو کنارش..

هر کسی مختاره متن چیزی که خصوصی به کسی میگه باهاش هر کاری دوست داره بکنه ولی حق نداره حرف خصوصی اون شخص رو منتشر کنه.. اگر اون شخص بخواد حرفش منتشر بشه خوب کرم که نداره عمومی میگه..

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
فرقش اینکه شما نامه رو منتشر کنی مال خودتو منتشر میکنی که کپی از نامه ارسالیه.. مثلا نامه سر گشاده.. نه اینکه کوت کنی نامه قبلی رو کنارش..

هر کسی مختاره متن چیزی که خصوصی به کسی میگه باهاش هر کاری دوست داره بکنه ولی حق نداره حرف خصوصی اون شخص رو منتشر کنه.. اگر اون شخص بخواد حرفش منتشر بشه خوب کرم که نداره عمومی میگه..
یهنی چی؟
مثلا من بیام تو pm بت بگم "تف تو روت وحید...!!" و بگم حق نداری عمومیش کنی!! تو نباید این کارو کنی!؟
چرا حکم کلی صادر میکنی؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
یهنی چی؟
مثلا من بیام تو pm بت بگم "تف تو روت وحید...!!" و بگم حق نداری عمومیش کنی!! تو نباید این کارو کنی!؟
چرا حکم کلی صادر میکنی؟

بله نباید عمومی کنید.. اگه به نظرت خلافه مدیر داره رسیدگی میکنه.. اگر هم عادیه بازم چه ربطی به دیگران داره؟

شما بگی نگی هیچ حقی بر من نیستش که بیام مطلب رو که اسم خصوصی روشه منتشر کنم..

لطف کن لغت پرایوت و پرایوسی رو ترجمه کن برای من ببینم شاید این پرایوت ویدئو ها که انور اب میفروشن مجازه و ما خبر نداریم..:lol:

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
بله نباید عمومی کنید.. اگه به نظرت خلافه مدیر داره رسیدگی میکنه.. اگر هم عادیه بازم چه ربطی به دیگران داره؟

شما بگی نگی هیچ حقی بر من نیستش که بیام مطلب رو که اسم خصوصی روشه منتشر کنم..

لطف کن لغت پرایوت و پرایوسی رو ترجمه کن برای من ببینم شاید این پرایوت ویدئو ها که انور اب میفروشن مجازه و ما خبر نداریم..:lol:
ما تو تعریف ها با هم اختلاف داریم!!
تو میگی pm واسه هیچ کس نیست و هیچکس حق نداره و تصمیم بگیره در موردش!!
اما می میگم پیغام خصوصی برای هریک ار دو طرف فرستنده و گیرنده هست و هر کدوم مالکیت صد درصدی بهش دارند!!
اگر هم قرار بود به نتیجه برسیم در این مورد خیلی وقت پیش میرسیدیم!!
پس بیتره بحث نکنیم!!
عیسی به دین خود , موسی به دین خود :D

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
نه ! دیگه این هم نهایت بی انصافی هست !!
همه میدونیم که وحید اساسا نظم قشنگی داده بخشش رو !

نه ، منظورم این نبود تو پست های قدیمی من بخونی گفتم : وحیداومده و این بخش یه سرو سامونی گرفته ... منظورم این بود که با اخلاقو رفتار وحید موافق نیستند ... :)

--------------
پ.ن : وحید از فردا باهام لج نیوفتی هی کارت بدی ها :D:D

موفق باشید .. ;)

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
بخاطر پيگيري و باز بودن تاپيك ابتدا از دوست خوبم starsoheil تشكر مي كنم و توضيحاتي كه دادن كامل و تمام مورد تائيد من هست اما چند نكته رو متذكر ميشم:

1- من اصلا نمي خواستم ديگه تو اين قسمت جواب بدم چون بازهم با بي احترام و تهديد مدير )vbigdeli)مربوطه مواجه ميشدم اما بعد ديدم كه بد نيست يكسري مطالب رو بگم.

2- بايد بگم كه موضوع اصلا بحث كم يا زياد شدن تعداد پست نيست و بيشتر بحث من اينكه كسي كه مدير ميشه حداقل يكسري خصوصيات بايد داشته باشه كه اوليش احترام و نذاشتن تبعيض در بين كاربران. و اينكه خوب تا اونجايي كه من ديدم 80% پستهاي ايشون يا در مورد فروش دلار پي پال، پرداخت با پي پال ، پي پال داريد و ... بوده . و اينكه به من گفتن كه شما تاپيك هات تبليغات و براي منافع شخصي كه اونوقت خودشون بيشتر پستهاشون فروش پي پال و دلار بوده.

3- در تمامي صحبتها من با ايشون با كمال احترام صحبت كردم اما در جواب كلماتي مثل "رنگ عوض نكن" "ريدي" و ... كه نمونه عكس براتون گذاشتم. كه در جواب درخواست براي تاپيك كه خوشون ايجاد كردن براي فروشندگاهن محترم من پست دادم تا ثابت كنم با ايشون همكاري مي خوام بكنم اما ...

4- به من گفتن تاپيك هات در جاي بي ربط بوده! وقتي كه زير انجمن "ثبت دامنه" 2-3 ماه بعد از تاپيك من ايجاد شده چجوري برم اونجا و پست بزنم! و وقتي دسترسي ندارم چجوري خودم منتقل! ( در جواب به كنايه گفتن : طرف برا 4 تا پست مي خواد مديرم بشه)

5- به من گفتن وقتي ميري از هيچي خبر نداري همينه ! من چجوري ظرف 24 ساعت بفهمم كه تو انجمن مي خواد اين تغييرات ايجاد بشه ؟ وظيفه شماست كه مثل مدير محترم ورزش hamedsullivan اطلاعيه بديد!

6- اگر به قول شما كه گفتيد براي خودتون هم پست هاي نامربوط پاك كرديد پس چرا هنوز 3 تاپيك "
یک سری دامین فروشی " در انجمن هاي بيربط به موضوع

در گفتگوي آزاد - ویژه کاربران عمومی - تجارت آنلاین باقي مونده ! ( عكس گذاشتم كه پاك نشه بعد از اين پست )

7- كاش در همون اول بجاي دادن جواب سر بالا " حتما تبليغاتي بوده ديگه " مي گفتن كه انجمن قراره تغيير كنه ! من هيچ حرفي نميزدم در اونصورت چون مخالف تغيير نيستم .

8- اين موضوع بخونيد : http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1449522&postcount=8 من اون موقع كه تاپيك مي زدم بخشهاي مربوطه هنوز ايجاد نشده بود.!

مطلب براي گفتن زياده اما من فقط خواستم يك مقدار كوچيك رو بيان كنم و بقيه ديگه قضاوت با شماست كاش اين مدير دو شرط تخصص و احترام به ديگران و حقوق ديگران رو يكم رعايت مي كرد! و چه خوب گفتن كه هر كسي براي هر بخشي مناسب نيست. ( چه اطلاعات و دانش و تخصص و چه برخورد )
شما به هیچ عنوان حق انتشار دادن یک پیغام خصوصی را ندارید . حالا محتوای آن هرچه که میخواهد باشد. دفعه بعدی با شما برخورد شدیدتری میشود

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این آقای Vbigdeli چندین و چند مشکل دارند
فقط بحث سره بی تربیتیش نیست
این آقا بخش عظیمی از درآمد و منافعش از طریق این فروم تامیین می شود
مثل فروش دلار پی پال
انتخاب این آقا به عنوان مدیر کاره درستی نیست چون به خاطره منافعش هر کاری می کند
خودتان هم که مشاهده کردید
بچه های بازارچه را قلع و قمع کرده است و هر کسی هم که تاپیکی یا پستی در پخش کسب درآمد از اینترنت بزند
باید منتظر عواقبش باشد که این آقا یا پست را حذف کند یا به آن فرد اخطار دهد

الان در بخش تجارت آنلاین تاپیکی هست که یکی از فروشنده های وی پی ان را بی دلیل متهم به کلاه برداری کرده اند
و هیچ مدرکی هم ندارند
ولی این آقا چون با ان فروشنده وی پی ان مشکل داشته است یا از سرویسشون راضی نبوده
کاملا یک طرفه آمده از فردی که یکی دو روز هست عضو فروم شده طرفداری کرده و گذاشته یه همچین تاپیکی که قصد تخریب Irvpn را دارد باز بماند

بعد به تاپیک ها و پست های دیگران گیر می دهد و آن ها را تبلیغاتی می خواند !

اصلا مگه این آقا قاضی هست که می گذارد یه همچین تاپیکی باز بماند و تجارت یک شخصی را تخریب کند ؟؟

http://forum.persiantools.com/t91417.html

اگر این تاپیک در مورد کلاه بردار بودن vbigdeli بود آیا می گذاشت که یک هفته باز بماند ؟؟؟
نگاه کنید این شخص کاملا مشخصه که دارد از موقعیت خودش سو استفاده می کند

حتی اگر این چنین نباشد با این کارها و این روالی که در پیش گرفته مشخص هست که در حد مدیریت نیست
فقط دارد اعضا را فراری می دهد که بشود یگانه فروشنده پی پال

چند روز دیگه که اعضای معمولی را تار و مار کرد می رود سراغ Adnan mohsenshahbazi و دیگران ... و آن ها را از دور خارج می کند ! همین الان هم ظاهرا از چند تا کاربر فعال شروع کرده است

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
شما به هیچ عنوان حق انتشار دادن یک پیغام خصوصی را ندارید . حالا محتوای آن هرچه که میخواهد باشد. دفعه بعدی با شما برخورد شدیدتری میشود
واقعا ممنونم از اخطار واقعا دل شاد كرديد منو روز عيد!
پس لطف بفرماييد بگيد بنده ساكت بشم هرچي مدير دلش خواست تو پيام خصوصي به من بگه بعد تو جمع و عموم يكجور ديگه رفتار كنه با اين حساب پس تكليف من هم مشخصه از حالا فهميدم حق به كي داده ميشه!

انتشار پيغام خصوصي به هيج وجه در هيجا خلاف نيست و در همه حالت بايد رعايت بشه احترام و چيزي يا تهديدي نكنن كه ترس از فاش شدنش باشه!

پستي كه پاك بشه و يا اديت بشه من چجوري ثابت كنم كه قبلا بوده؟

3-2 بار اينجا من محترمانه درخواست رسيدگي دادم كافي بود يكي همون پست اول ديليل واقعي بگه من مي فهميدم كه قراره تغييرات باشه ولي وقتي ميان دفعه اول خودشون جواب ميدن بعد تاپيك بسته ميشه و دفعه بعد هم باز با بي اعتنايي و جواب سر بالا باز هم بسته ميشه و بعد مي بينن كه كاري كه با من شده و اصلاحاتي كه در مورد من و ديگران انجام شده براي خودشون نشده خوب مسلما از حقم دفاع مي كنم!

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
این آقای Vbigdeli چندین و چند مشکل دارند
فقط بحث سره بی تربیتیش نیست
این آقا بخش عظیمی از درآمد و منافعش از طریق این فروم تامیین می شود
مثل فروش دلار پی پال
انتخاب این آقا به عنوان مدیر کاره درستی نیست چون به خاطره منافعش هر کاری می کند
خودتان هم که مشاهده کردید
بچه های بازارچه را قلع و قمع کرده است و هر کسی هم که تاپیکی یا پستی در پخش کسب درآمد از اینترنت بزند
باید منتظر عواقبش باشد که این آقا یا پست را حذف کند یا به آن فرد اخطار دهد

100% موافقم با شما تمام صحبت منم هيمينه كه شما مي فرماييد. دفعه اول نيست كه پست من پاك ميشه اما هر دقعه كاملا عادلانه، با دليل مشخص، و نهايت احترام توسط مدير بوده من مگه تا حالا شكايتي از مدير ورزش كه مسئول بازارچه بودن داشتم؟

peiman

Registered User
لایک‌ها
21

آقای شیرازی!!
روال کار اینه که اگه دارید بررسی میکنید رفتارشو!! دسترسیشو موقتا بردارید!!
همنطور داره پستها رو دیلیت میکنه و عین خیالش (خیالتون) هم نیست!!
پستهای حذف شده این تاپیک رو مرور کنید: http://forum.persiantools.com/t91417-page4.html

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
واقعا ممنونم از اخطار واقعا دل شاد كرديد منو روز عيد!
پس لطف بفرماييد بگيد بنده ساكت بشم هرچي مدير دلش خواست تو پيام خصوصي به من بگه بعد تو جمع و عموم يكجور ديگه رفتار كنه با اين حساب پس تكليف من هم مشخصه از حالا فهميدم حق به كي داده ميشه!

انتشار پيغام خصوصي به هيج وجه در هيجا خلاف نيست و در همه حالت بايد رعايت بشه احترام و چيزي يا تهديدي نكنن كه ترس از فاش شدنش باشه!

پستي كه پاك بشه و يا اديت بشه من چجوري ثابت كنم كه قبلا بوده؟

3-2 بار اينجا من محترمانه درخواست رسيدگي دادم كافي بود يكي همون پست اول ديليل واقعي بگه من مي فهميدم كه قراره تغييرات باشه ولي وقتي ميان دفعه اول خودشون جواب ميدن بعد تاپيك بسته ميشه و دفعه بعد هم باز با بي اعتنايي و جواب سر بالا باز هم بسته ميشه و بعد مي بينن كه كاري كه با من شده و اصلاحاتي كه در مورد من و ديگران انجام شده براي خودشون نشده خوب مسلما از حقم دفاع مي كنم!

البته با صحبت من قاطی نشه.. بحث من فقط سر پابلیک کردن مسئله بود.. والا این مسلمه شما میتونید هر دلیلی رو که تو پی امی اثبات شده برای مدیران ارشد فروم تو پی ام و میل بفرستید ..

برای راحت شدن حیالتون از روند اینجور چیزا یه پی ام به من بزنید احتمالا تاپیک خود بخود ختم به خیر میشود..;)

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
من واقعا برای بعضی ها متاسفم. بله همه میدونن که پیغام خصوصی رو نباید عمومی کرد. ولی وقتی کسی بخواد چیزی رو ثابت کنه این کار لازم هست. چون هیچ مدرکی جز این نیست. پست قابل ادیت و حذف هست و این تنها مدرک هست. اگر tehrancyber این کار رو نمیکرد شما باید شک میکردین چون vbigdeli مورد اتهام قرار گرفته بود و ایشون باید این رو ثابت میکرد. اگرچه قبل از تمام این جریانات ایشون در اینجا تاپیکی زدن که در همین تاپیک هم vbigdeli باز با لحنی بد جواب ایشون رو دادن و جناب moozmar هم بلافاصله تاپیک رو قفل کردن.

من نه کاسه داغ تر از آش هستم و نه مشکلی با vbigdeli دارم. تمام حرف من اینه که مدیر خودش باید رعایت کننده قوانین فروم باشه نه اینکه بخواد از این پست سو استفاده کرده و برعکس قانون شکن باشه. بعنوان مثالی دیگر من امروز این تاپیک رو دیدم. خود آقای vbigdeli تاپیک رو اسپم بارون کرده بود بعد آخر کار اومدن پستهاشون رو پاک کردن و این مطلب رو در همون تاپیک نوشتن:
"پست های غیر مرتبط پاک شد..از عنوان تاپیک دور نشید،اگه حرفی هم ندارید،پستی نزنید که تاپیک بره پایین."

واقعا من که از رفتارهای دوگانه ایشون تعجب میکنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا