برگزیده های پرشین تولز

دقايقي قبل از اينكه جهان به پايان برسد چه كار مي‌كنيد؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231
به دنیایه بعدی فکر میکنم و اینکه جناب عزرائیل چی جوری میخواد جون اینهمه ادم یکجا بگیره احتمالا تور میندازه روح هارو جمع میکنه که زیاد خسته نشه

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
آره دماغش بهش میاد الکی خرجش نکن همینجوری بیارش نمایشگاه اگه نیاری نمیزارم بری خونه

بابا بنده خدا فرنگه
300.gif
...........تا بیاد طول میکشه.......ایشا الله نمایشگاه سال بعد
283.gif

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
فكر ميكنم...

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
سه تا بكس سيگار اولترا لايت ميخرم و ميرم وسط كوه (من عاشق كوهم) و انقدر ميكشم تا جونم بالا بياد و زودتر از پايان دنيا بميرم!!!!
پ . ن . : نميدونم چرا هر موقع اين سيگاراي اولترا لايت رو ميكشم يه جوريم ميشه!!!!

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بستگی به زمانش داره ! ولی ممکنه فکر کنم ... آره ... فکر می کنم ...

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
میرم با دوست ... قدم میزنیم بعد یه چیزی میخوریم بیرون و میایم خونه میمیریم ... !!!!

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
سه تا بكس سيگار اولترا لايت ميخرم و ميرم وسط كوه (من عاشق كوهم) و انقدر ميكشم تا جونم بالا بياد و زودتر از پايان دنيا بميرم!!!!
پ . ن . : نميدونم چرا هر موقع اين سيگاراي اولترا لايت رو ميكشم يه جوريم ميشه!!!!
تا تو این ترافیک برسی به کوه 1 ساعت تموم شده......... اگه خونتونم تو کوه باشه باز وقت نمیکنی 3 تا بسته سیگار رو تو 1 ساعت بکشی

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
یه بلیط برا مریخ میگیرم سوار سفینه میشم میرم ادامه زندگیو تو مریخ . کجای کارین علم داره پیش رفت میکنه . تاریخ انقضای زمین که تموم شه مسافرتهای فضایی هست میریم مریخی جایی ;)
دفعه قبل که رفتیم مریخ اونجارو با ابیانه اشتباه گرفتیم :D

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
قبل از هر کاري يه سر ميرم دستشوئي و حسابي ....
6218.gif

بعدشم ميرم سراغه بابا و مامانم و با هم ميريم تو شاهچراغ ميشينم و چائي با 2 تا سيخ کوبيده با نونه سنگک و گوجه ميخوريم عشق و حال

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
6218.gif

بعدشم ميرم سراغه بابا و مامانم و با هم ميريم تو شاهچراغ ميشينم و چائي با 2 تا سيخ کوبيده با نونه سنگک و گوجه ميخوريم عشق و حال

من جات بودم میرفتم یه دور عفیف آباد با ماشین میزدم بعدش میرفتم SFC طبقه آخرش که کافی شاپه میشستم تا دنیا بترکه :D

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
من جات بودم میرفتم یه دور عفیف آباد با ماشین میزدم بعدش میرفتم SFC طبقه آخرش که کافی شاپه میشستم تا دنیا بترکه :D

من از عفیف آباد بدم میاد به نظرم 90 % آدمهایی که توش پرسه میزنن جالب نیستن فقط هر از چند وقت میرم اونجا اونم فقط میرم ICE PACK بخورم :cool:

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
خواجو کرمانی هم خوبه برو تو معبد خواجو کرمانی شاید از آسیب در امان بمونی :D

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
6218.gif

بنده خدا!!
خانوادت و صاب رستورانو اینا که تو اون یه ساعت اخر مغطل تو نیستند! :lol:یه ساعت بیشتر نمونده!
یه چی بگو زیاد دیگران درگیر نشند.الان با این اختراع جدید خیلی راحت میتونی بدون اتلاف وقت ترتیب اولین کارو بدی :lol:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

صبر کن منم باهات میام.... چند تا بسته توتون بروکوم ریف با یک پیپ ردیف بگیرم....لول

امکان داره توش مواد مخدر باشه...لول

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آهان راستی یادم رفت بگم....من اگر این شرایط به وجود بیاد کاری رو که تو پست بالا گفتم میکنم.....ولی واقعا حال میده کره زمین یک باره منفجر بشه هممون با هم نابود شیم!!!!..coooooooooooooool

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
سریع پامیشم میرم بانک صادرات و بعدشم بانک سامان پولامو خالی میکنم تا حال اون دو درصدی رو که گفتن میریم
اموال عمومی رو قارت میکنیم گرفته باشم. در ضمن پولامم حفظ کرده باشم. اگه پوزیشن باز هم داشته باشم با ضرر هم شده میبندم که یهو دیدی سرور این بروکر ما به این بهونه باز کلی به ما ضرر زد حالا بیا و درستش کن. بعدش میام میشینم پولارو میشمرم. میریزم تو متکا.
بعد سریع میرم پایتخت یه رم میخرم که این کامپیوتر من حد اقل انقدر زاقارت از بین نره. بعد سریع یه دوسه تا پیتزا سفارش میدم با بچه ها میریم میشینیم نهار میخوریم.
بعدش میریم گردش. بعد از گردش میام خونه ایمیل هامو چک میکنم. بعد میگیرم میخوابم بعد که بیدار شدم میرم یه مقدار روزنامه و ... میخونم. بعد زنگ میزنم اطلاعات روز رو با بچه ها share میکنیم. بعد میشینم تلویزیون نگاه میکنم. بعد چون یه ساعت مونده بود که جهان تموم شه و ... دیگه حوصله ندارم کار کنم. با بچه ها میریم مسافرت آخه دیگه صرف جویی در مصرف سوخت هیچ فایده ای نداره. چون نمیشه برای نسل های آینده چیزی باقی گزاشت. :)
خلاصه جاتون خالی یک حالی میده.
دعا کنید یه ساعت مونده باشه که جهان تموم بشه من بد بخت یکم وقت آزاد پیدا کنم :(
با تشکر از دعا های شما
امیرحسین نجاری

بالا