برگزیده های پرشین تولز

مرا دریاب

tiba

Registered User
لایک‌ها
9
سلام تو را خدا کمک کنید با چشمانی گریان از شما کمک می خواهم والبته دستانی لرزان........

بله درست حدس زدین من دوباره بلوف زدم و الا اینجام تا نجاتم بدین بابا آخه من چیکار کنم خوب
دوست دارم همه فکر کنن من یه عالمه چیز بلدم ................
حقیقت مطلب اینکه یکی از خانوم های هم کلاسی بنده دیروز نرم نرمک به من نزدیک شد و گفت که
تصمیم داشته به اینترنت ADSL متصل بشه ولی شرکتی که اومده تا براش وصل کنه گفته که هیچ کدوم از خط های تلفن اونها قابلیت وصل شدن به ADSL رو نداره و دلیل اون رو یه چیزی گفته که یادش نبود یه چیز تو مایه های اینکه تلفن های شما انشعابیه یا چیه به هر حال نشده من هم بهش گفتم ای بابا این کارا که واسه ما عین آب خوردنه خودم واست حلش می کنم تو فقط اندکی توجهات خودت رو به من افزونتر کن باقی همه افسانه ست ........به هر حال الان که تب ماجرا فروکش کرده و دیگه سرم داغ نیست این پرسش برام مطرح شده که آخه چطوری ؟ اصلا اون شرکته منظورش چی بوده آیا راهی است که بشه تو اون خونه ADSL وصل کرد............... اصلا ADSL یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟( بابا این آخری شوخی بود من خودم یه دونه ADSL دارم که دی وی دی هم می خونه..........:()

Gulliver

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام تو را خدا کمک کنید با چشمانی گریان از شما کمک می خواهم والبته دستانی لرزان........

بله درست حدس زدین من دوباره بلوف زدم و الا اینجام تا نجاتم بدین بابا آخه من چیکار کنم خوب
دوست دارم همه فکر کنن من یه عالمه چیز بلدم ................
حقیقت مطلب اینکه یکی از خانوم های هم کلاسی بنده دیروز نرم نرمک به من نزدیک شد و گفت که
تصمیم داشته به اینترنت ADSL متصل بشه ولی شرکتی که اومده تا براش وصل کنه گفته که هیچ کدوم از خط های تلفن اونها قابلیت وصل شدن به ADSL رو نداره و دلیل اون رو یه چیزی گفته که یادش نبود یه چیز تو مایه های اینکه تلفن های شما انشعابیه یا چیه به هر حال نشده من هم بهش گفتم ای بابا این کارا که واسه ما عین آب خوردنه خودم واست حلش می کنم تو فقط اندکی توجهات خودت رو به من افزونتر کن باقی همه افسانه ست ........به هر حال الان که تب ماجرا فروکش کرده و دیگه سرم داغ نیست این پرسش برام مطرح شده که آخه چطوری ؟ اصلا اون شرکته منظورش چی بوده آیا راهی است که بشه تو اون خونه ADSL وصل کرد............... اصلا ADSL یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟( بابا این آخری شوخی بود من خودم یه دونه ADSL دارم که دی وی دی هم می خونه..........:()

خب الان مشکلت رو با اون همکلاسیت حل کنیم که بهت نزدیک بشه یا مشکل ADSL همکلاسیت رو ؟؟ :p

tiba

Registered User
لایک‌ها
9

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
فکر میکنم مشکلت سر دستگاهی به نام pcm (اگه اشتباه نکنم) باشه که یک خط رو 8 خط میکنه
به هر حال نمیشه زیاد کاری کرد به جز این که زنگ بزنی به مخابرات و بپرسی که میشه اونو ورداشت یانه ؟
از این به بعد کمتر کلاس بیا :D

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
خطوطی که تازه واگذار میکنن از رو میکشن، این خطوط پهنای باند کافی رو نداره برای adsl و دوما از دستگاه های موقت استفاده میکنن که ظرفیت اینکار رو نداره و هر خط بین حدود 4 نفر تقسیم میشه! و سوما اینکه بتازگی از تجهیزات چینی نامرقوب استفاده میکنن که خود dialupش هم بزور شاید 26 کیلو وصل شه.
با تمام این تفاسیر اگر کابل برگردون بکنن و اگر اون منطقه adsl بده میتونه استفاده کنن.

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بعیده بتونی حلش کنی چون دست مخابراته.

برو کلاستو عوض کن یا اینکه برو یه آموزشگاه دیگه :D

Parsian-Soft

Registered User
لایک‌ها
0
تنها موردی که ميشه گفت که خط تلفن اشغال هست اينه که : خط ها PCM هست.
همينطور که در بالا گفته شده ...

ولی راجع به اينکه خط رو از PCM ور داراين يا نه... بايد بری مخابرات منطقه ! و اونجا صحبت کنی!!
اگر قبول کردن که کردن. اگر هم نه بايد داد و بيداد کنی ( يکم بی کلاس بازی چاشنيش کن )
ولی در کل کارت رو راه نميندازن !
مگر اينکه يک خط درخواست بدی ( يعنی يکی ديگه بخری )...
که اينهم بايد بگی که ميخوای pcm نباشه، و الی باز هم به شما pcm ميدن !
که حالا شانس بياری خط آزاد برای اون منطقه محل باشه و الی بايد صبر کنی ....

بالا