برگزیده های پرشین تولز

لطفا راهنماییم کنید

metal snake

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من تقریبا هیچی از سخت افزار نمی دونم:blush:

و می خوام که سیستم کامپیوترم رو ارتقا بدم در حدی که بازی های با گرافیک بالا مثل splinter cell double agent یاbattle field 2142 رو به راحتی بازی کنم:)

این سیستم منه: ram:st ddr333 kingstone
vga:fx 5200 geforce nvidia
+mother board:asrock p4vt8
cpu:intel R celeron R 2.40 GHz 400 MHz system bus

لطقا راهنماییم کنید که باید کدوم قطعات رو ارتقا بدم.و هزینه ی تقریبیش چقدره؟

ببخشید اگه زیادی طولش دادم!

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
cpu:amd 3800 or 4200=بین 80 تا 100

ram=2 gig هر گیگ فکر کنم 50-60 تومن

vga=8600gt 190-200

mother board=gigabye با توجه به مدل cpu حدود 80-100

احتمالا یه کیس جدید هم لازمه.

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
بهتره بگيم يه پاور جديد لازمه، در كل شما اين چهار قطعه رو كه Aita گفت رو بايد ارتقا بدي.
كارت گرافيك رو سعي كن Asus بگيري، گيگابايت نگير، Evga هم خوبه اگه نميخواي زياد خرج كني هم 8600gt هم خوبه و با هيچ بازي مشكل نداره ( اگه نخواي كيفيت گرافيك رو روي حد اكثر بزاري)
رم هم كه كمتر از 2 گيگ نخر (يعني 2 تا 1 گيگ واسه Dual Channel كردن) رمي كه ميخري حتما DDR II باشه و بسته به مقدار خرجي كه ميكني هر چقدر بيشتر بدي ميتوني رم با باس بيشتر و كيفيت بهتري بخري و مطمئنا بازدهي بهتري بگيري.
پاور هم 500ٌW به بالا. يا Green بگير يا Cooler Master.

پ.ن: الان ppn مياد ميگه اينا چيه شما ميگيد بخره برو يه سيستم مثل مال من بگير بشين باهاش Crysis بازي كن :D

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام

بیایی تو تاپیک های سخت افزار هم پست بزنی بچه ها جواب می دهند ها !!!!!

ولی به هر حال باید میزان بودجه ات رو بگی تا بتونیم پیشنهاد بدیم.

در ضمن سیستم شما قابل ارتقاء نیست چون غیر از Case (بدون پاورش) و هارد (اگر IDE نباشه چون بردهای جدید تعداد IDE هاشون 1 دونه هست) و احتمالا ODD ها بقیه باید عوض بشه.

با توجه به همه ی اینها سیستمی که دوستان گفتن خوبه ولی برای CPU اگر بودجه برسه X2 5200 بگیری بهتره حدود 125 و گرافیکم 8600GT GDDR3 از 140 هست تا 180 (دیگه 190 نداریم!!) 2 گیگم رم بندازی حدود 80 تا 90 میشه. و یک مادر بردم حدود 100 می شه و یک پاور هم می خواهی حدود 50 تومن.

اینم نظر من بود!!!!

همین.

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
احتمال قوی مادر برد جدید تو کیسش جا نمیشه.همون مشکلی که من داشتم.کارت گرافیک ati 2400x هم بد نیست.

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
احتمال قوی مادر برد جدید تو کیسش جا نمیشه.همون مشکلی که من داشتم.کارت گرافیک ati 2400x هم بد نیست.

امکانش هست جا نشه.

ولی اون 2400 که گفتی خیلی ضعیفه حتی از 7300GT هم ضعیف تره (البته قیمتشم ارزون تره)

شاید منظورت 2600XT بوده که اونم قیمتش حدود 150 هستش.

2600PRO هم هست ارزون تره ولی مموریش DDR2 هست.

به طور کلی به نظر من همون 8600GT الان اقتصادی ترین کارت هستش تا وقتی که این 8800GT ها بیان تو بازار و قیمتشون هم متعادل بشه.

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
:happy:

سلام

سیستم مناسب این روزها بیشتر از یک الی 2 سال جوابگوی بازیها نیست ! و شما به راحتی می توانید با پرداخت حداقل 500 هزار تومان یک سیتم مناسب تهیه کنید .

مشکلی که همه PC بازها با آن مواجه هستند " کارت گرافیک " است . . .

در حال حاضر کارتهای 8800 اینویدیا بهترین گزینه موجود هستند , مناسب و تقریبا ارزان .;)

همین مشکل بود که تعدادی از دوستان من را مجبور به خرید کنسولهای بازی کرد ! البته خب این نکته هم در نظر داشته باشیم که هر کنسولی حال و هوای خاص خودش را دارد ولی هیچ پلتفورمی و هیچ کنسولی , لذت بازی با ماوس و صفحه کلید را ندارد . ( یک تجربه شخصی ) :happy:

بالا