برگزیده های پرشین تولز

كمك فوري در خريد ماشين حساب

hooman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دانشجوي سال 2 رشته برق الكترونيك هستم.
الان مي خوام ماشين حساب مهندسي بخرم كه تا آخر تحصيلات برام مفيد باشه و ديگه مجبور نشم يكي ديگه بخرم
لطفا من راهنمايي كنيد كه چه مدلي بخرم ؟ در ضمن اگر با جزئيات باشه ممنون ميشم ( از جمله قيمت)

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
یه algebra fx2 plus بگیرید

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
علاوه بر انتخاب های گرون قیمت .. یه نگاهی هم به این ماشین حساب های پارس داشته باش ... دلیل مهمش اینه که , یک , ارزون قیمت هستن و تازه اول راهی , بهتره که از این ماشین حساب ها استفاده کنی و نه از ماشین حساب های گرون قیمت ... منم از این تجربه ها داشتم ( یه ماشین حساب برای تمام عمر )

دوم اینکه این ماشین حساب های پارس می تونن اعداد مختلط رو به دو صورت فازوری و موهومی با هم جمع کنن که برای بچه های برق واقعا کمک بزرگیه ...

saber_11361

Registered User
لایک‌ها
0
یک ماشین حساب میخوام که ماتریس تا حداقل کران 8*8 رو حساب بکنه و دستگاه های معادلات چند مجهولی رو هم حل کنه ...

avesta64

Registered User
لایک‌ها
23
کلاس پد بهتره یا تکزاس؟
برای تقلب کردن

rozmad+

Registered User
لایک‌ها
224
هنوز ماشین حساب رو دست محصولات تگزاس نیومده اگر دانشجویی TI-89 اگر هم مایه دار تری مدلهای بالاتر همین تگزاس رو بگیر یه عمری باهات هست کلی هم برنامه آماده میتونی براش از نت بگیری

Arian25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداشم یه ماشین حسابمو خراب کرده یکیشم گم کرده یه ماشین حساب ساده میخوام در حدی که مثلا لگاریتم داشته باشی برای درس آمار دانشگاه ولی نمیدونم از کجا بخرم لولزم التحریریا نمونه هاشون محدوده جایی هست که بتونم چن مدل ماشین حساب معمولی ببینم و از بینشون انتخاب کنم؟ ممنون

بالا