برگزیده های پرشین تولز

یه مشکل عجیب و قریب در سیستم

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سلام
من با هاردم مشکل پیدا کردم ! یا اون با من مشکل پیدا کرده
نیدونم !
داستان از این قراره که برای یه مدت رفتیم مسافرت وقتی برگشتیم دیدیم درایو mp3 هارد ما خاالیه !
فولدرها دیده نمیشن منتهی حجم دقیقی فایلها داخلشن گرفته شده از درایو یعنی اون فایلها روی هارد هستن
منتهی دیده نیمشن !
و یه فایل هم اون تو هست به این اسم ╫v که البت مشخصه که یه چیزی مثل ویروس هستش منتهی انتی ویروس من ناد هستش و اپدیت به روز هست چه جوریاست ؟! و اونم تو درایوی که خیلی کم ویروس میگیره مثل mp3 !
به نظر شما ایراد از کجاست ؟!
قبل از این فایل هم یه 6 تا فایل بود به ترتیب 1-6 بودن !
الان عوض شده ! چیکارش کنم؟!
و یه چیزی که الان متوجه شدم ! اومدم از داس ویندوز ببینم چه جوریاست DISABLE کرده .. CMD by Your Administrator Disabled
که بنده از این کارا نکردم ! ویروسه !؟ یا تروجان ؟! یا اسپای ؟! هان؟!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سلام
من با هاردم مشکل پیدا کردم ! یا اون با من مشکل پیدا کرده
نیدونم !
داستان از این قراره که برای یه مدت رفتیم مسافرت وقتی برگشتیم دیدیم درایو mp3 هارد ما خاالیه !
فولدرها دیده نمیشن منتهی حجم دقیقی فایلها داخلشن گرفته شده از درایو یعنی اون فایلها روی هارد هستن
منتهی دیده نیمشن !
و یه فایل هم اون تو هست به این اسم ╫v که البت مشخصه که یه چیزی مثل ویروس هستش منتهی انتی ویروس من ناد هستش و اپدیت به روز هست چه جوریاست ؟! و اونم تو درایوی که خیلی کم ویروس میگیره مثل mp3 !
به نظر شما ایراد از کجاست ؟!
قبل از این فایل هم یه 6 تا فایل بود به ترتیب 1-6 بودن !
الان عوض شده ! چیکارش کنم؟!
و یه چیزی که الان متوجه شدم ! اومدم از داس ویندوز ببینم چه جوریاست DISABLE کرده .. CMD by Your Administrator Disabled
که بنده از این کارا نکردم ! ویروسه !؟ یا تروجان ؟! یا اسپای ؟! هان؟!

شخصا فكر ميكنم Spy هستش ... ممكنه تنها راه حلش Format كردن و در آوردن باطري Cpu باشه براي مدت 30

ثانيه :)

mahdii65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز.
من زياد با سيستمهاي عجيب غريب سروكله زدم. اين مشكلي كه ميگي احتمال زياد از ويروسه.
دو تا احتمال ديگه هم هست كه شاد از رم خراب باشه يا هارد شما خراب شده باشه.
قبل از هر فرمتي بهتر چند كارو انجام بدي. من بت توصيه ميكنم فعلا فرمت نكن.
اگه اخيرا كلا اطلاعاتت خراب ميشن و مخصوصا وقتي اطلاعات جديدي رو سيستم ميرسزي خراب ميشن و ارور ميگيري مخصوصا فايلهاي زيپ و rar موقع extract خراب ميشن مشكل از رم شماس.
اگه ويروس باشه من ديدم كه يه ويروسي كار احمقانه اي ميكرد. تمام فايلهارو سيستمي ميكرد.
يعني بايد ميرفتي تو tools >folder options > view> hide protected operating system files رو فعال ميكردي. بعد ميتونستي فايلهارو ببيني.
شما برو امتحان كن. اگه مشكلت اين باشه بايد تمام فايلهارو ببري تو يه فولدر ديگه بريزي. دفعه ديگه كه ويندوز عوض كني مشكلت حل ميشه.
اگه نشد بيا انجا بگو . ميتوني با همين آي دي تو ياهو باهام تماس بگيري . من زياد وقت نميكنم اينجا سربزنم. ولي اگه اومدم حتما كاري تونستم انجام ميدم.
با آرزوي شادي و سلامتي

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
هرکاریش کردم درست نشد !
و ایراد هم اون چیزی که گفتید نبود !

من فرمتش کردم !
اما تا حالا تو عمرم ندیدم mp3 ویروس بگیره !
و من ناد داشتم اونم اپدیت شده ! چطور ویروس گرفته نیدونم !
حاالام که مجبور به خرید مجموعه کامل mp3 شدم :(
!!

mahdii65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مجدد.
جالبه كه مشكلت حل نشده. براي من هم عجيبه.
راستي قبل از اينكه روي اون درايو چيزي بريزي ببين ميتوني با recovery اطلاعاتتو برگردوني.
ميتوني از نرم افزار Recover4all Pro استفاده كني كه خيلي ساده هست و من خودم حدود 8 gb فيلم كه capture كرده بودم و پاك شده بودو برگردوندم.
موفق باشي

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از آنتی ویروس رایگان ولی بسیار قدرتمند AVG استفاده کنید که من بعد از این مشکلات براتون پیش نیاد.

از اینجا دانلودش کنید....
لینک: http://free.grisoft.com/filedir/inst/avg75free_516a1225.exe

فقط یادتون باشه که باید به روز نگهش دارید، در مجموع کارش فوق العادّه هست.​

بالا