برگزیده های پرشین تولز

تبليغات گوگل در اين دو مورد

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام.
من يك سوال از گوگل ادز در اين مورد داشتم.
من يه سايت وارز دارم و مي دونيد كه گوگل به سايت هاي وارز تبليغ نميده (در سطح كلي) و من در اين سايت يك بخش با com-joomla_ponyGallery ساختم كه مربوط به والپيپر ميشه.
آيا ميشه براي اين بخش والپيپر ادز گرفت؟
مورد دوم اينه كه براي sub domain يك سايت وارز كه ساب دامينش يه چيزي مثل فروم يا ... هست و غير وارز هست، گوگل اكانت ميده.
از لحاظ دريافت مبلغ و آي پي مشكلي ندارم.

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من يك سوال از گوگل ادز در اين مورد داشتم.
من يه سايت وارز دارم و مي دونيد كه گوگل به سايت هاي وارز تبليغ نميده (در سطح كلي) و من در اين سايت يك بخش با com-joomla_ponyGallery ساختم كه مربوط به والپيپر ميشه.
آيا ميشه براي اين بخش والپيپر ادز گرفت؟
مورد دوم اينه كه براي sub domain يك سايت وارز كه ساب دامينش يه چيزي مثل فروم يا ... هست و غير وارز هست، گوگل اكانت ميده.
از لحاظ دريافت مبلغ و آي پي مشكلي ندارم.

بله شما مشکلی نداريد.
طبق قوانين گوگل page اي که شما تبليغات را نشون ميديد نبايد با قوانين گوگل ضديت داشته باشه.
ولی شما ميتونيد در صفحه های ديگه از تبليغات گوگل استفاده کنيد.
من اين کار را قبلا کردم و سؤال کردم البته اون سايت ورز نبود.
بهترين کار اينه که شما account را روی يک سايت ديگر باز کنيد. و بعد به صورت چنل برای اين سايت استفاده کنيد.
تماس بگيريد و شرايط را توضيح بديد و سؤال کنيد چون کلا گوگل روی اين دسته از سايت ها به شدت حساس هست.
https://www.google.com/adsense/support/bin/request.py?ctx=cuffhelp

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
متشکر.
بهتره اول یه فروم بسازم و براش تبلیغ بگیرم و بعدش واسه بقیه ی قسمت ها ادز بزارم.
آیا روبوت شناسایی نمی کنه که من تبلیغ رو در قسمت های وارز گذاشتم؟

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متشکر.
بهتره اول یه فروم بسازم و براش تبلیغ بگیرم و بعدش واسه بقیه ی قسمت ها ادز بزارم.
آیا روبوت شناسایی نمی کنه که من تبلیغ رو در قسمت های وارز گذاشتم؟

چرا
خيلی سريع ميفهمن هم به صورت اتوماتيک هم به صورت دستی چک ميکنن .
بهتر در قسمت های ورز تبليغات را قرار نديد چون ورز موضوعی هست که گوگل بدونه تذکر account را ميبنده بقيه تخلفات و با email تذکر ميده و حل بشه مشکلی نداره يا نهايت domain را بلوک ميکنه ولی اين موضوع را روش خيلی حساس هستند.

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا چند روز پيش ميشه که در بلاگ ادسنس راجب سؤال شما نوشته من قسمتيش را اينجا کپی ميکنم لينک هم ميزارم

keep in mind that publishers may not place AdSense ads on pages involved in the unauthorized distribution of copyrighted materials. Unauthorized copyrighted materials include music, movies, images, or any other copyrighted material that the publisher does not own or license from the copyright owner​
.

http://adsense.blogspot.com/2008/01/engaging-users-with-policy-compliant.html

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يک نکته ديگه من ريز ريز يادم مياد!
شما در صورتی ميتونيد ادز بزاريد در قسمت forum سايت که در اون بخش بحث crack و اين چيزا نباشه يعنی اگر در فروم شما topic هايی داشته باشيد که در اين مورد بحث کنن و يا لينک و فايل های اينطوری را share کنن گوگل 100% account شما را ميبنده يعنی در forum بايد کاملا اين بحث هايی که خلاف قوانين گوگل هستن ممنوع باشه.

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بله، متشکر از زاهنمایی هاتون.
اگه ساب دامینی به نام ads.mydomain.x بزارم مشکلی نداره؟
یعنی یه sub domain به نام ads بزارم و در مورد تبلیغات در سایت باشه چون فرومی بدون کرک و ... ربطی به سایتم نداره.
با تشکر.

بالا