برگزیده های پرشین تولز

upgrade windows Xp 32bit TO 64bit ?

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
من اگر الان رو سیستم ویندوز XP 32Bit داشته باشم و بخوام اون رو 64Bit بکنم میتونم ؟ یعنی با قراردادن سی دی ویندوز 64 بیت اون رو بدون فرمت هارد آپگرید کنم . مشکلی برای نرم افزارها پیش نمیاد مثلا ناسازگاری ؟

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
من اگر الان رو سیستم ویندوز XP 32Bit داشته باشم و بخوام اون رو 64Bit بکنم میتونم ؟ یعنی با قراردادن سی دی ویندوز 64 بیت اون رو بدون فرمت هارد آپگرید کنم . مشکلی برای نرم افزارها پیش نمیاد مثلا ناسازگاری ؟
دوست عزيز .... اصلا اين کار غير ممکن هست ...

چون توي ويندوز اکسپي 32 بيت هسته ي ويندوز 32 بيتي هست و توي اکسپي 64 بيت هسته ويندوز 64 بيت !!

در ضمن وقتي شما CD ويندوز 64 بت راتوي درايور ميزاري بهتون Error ميده که امکان upgrde نيست و بايد سيستم را reboot کني و ويندوز را از نو نصب کني !

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
دوست عزيز .... اصلا اين کار غير ممکن هست ...

چون توي ويندوز اکسپي 32 بيت هسته ي ويندوز 32 بيتي هست و توي اکسپي 64 بيت هسته ويندوز 64 بيت !!

در ضمن وقتي شما CD ويندوز 64 بت راتوي درايور ميزاري بهتون Error ميده که امکان upgrde نيست و بايد سيستم را reboot کني و ويندوز را از نو نصب کني !

ممنون . خوب در کل وضعیت برنامهای کاربردی مثل ACDsee , Adobe Acrobat , ... برای ویندوز 64 بیت به چه شکل هست ؟ مشکلی نداره ؟

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
ممنون . خوب در کل وضعیت برنامهای کاربردی مثل ACDsee , Adobe Acrobat , ... برای ویندوز 64 بیت به چه شکل هست ؟ مشکلی نداره ؟
اين برنامه ها مشکلي پيدا نمي کنن ... ولي مشکل اصلي با برنامه هاي امنيتي و برنامه هايي هست که رابطه مستقيم با هسته ي ويندوز دارن مثل برنامه هاي پخش ما*هو*اره ....

کلا من به کسي که مي خواهد اکسپي 64 بيت نصب کنه توصيه مي کنم که نصب نکن ... چون پروژه اکسپي 64 بيت زماني شروع شد که CPU هاي 64 بيتي اومدن !! و يه جورايي با عجله طراحي و ساخته شد ... بهتره کسايي که ميخواهند سيستم عامل 64 بيت نصب کنن ويستا 64 بيت نصب کنن

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
آقا ممنون از اطلاعاتت . مرسی

بالا