برگزیده های پرشین تولز

من یه نرم افزار برای برداشتن صدای خواننده از روی آهنگ می خوام لطفا راهنمایی کنید

behii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه نرم افزار برای برداشتن صدای خواننده از روی آهنگ می خوام که هم کم حجم باشه و هم کارش عالی باشه وطبیعی دربیاد!!

یه درخواست دیگه هم دارم: من یه سری افکت صوتی مثل صدای خنده و از این جور چیزا برای دانلود لازم دارم اگه لینکی دارید به من بدهید.

ifash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه نرم افزار برای برداشتن صدای خواننده از روی آهنگ می خوام که هم کم حجم باشه و هم کارش عالی باشه وطبیعی دربیاد!!

یه درخواست دیگه هم دارم: من یه سری افکت صوتی مثل صدای خنده و از این جور چیزا برای دانلود لازم دارم اگه لینکی دارید به من بدهید.

این یه لینک دانلود برای برداشتن صدای خواننده از روی آهنگ :

http://rs174.rapidshare.com/files/56...ro_5.0.0.2.rar

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
فرض کنین توو تاریکی شب عکسی گرفتین
حالا هر قدر داخل عکس گرفته شده چراغ قوه بندازین، هیچ جاش معلوم نمی شه !
نرم افزار های موجود هیچ وقت صدا رو کامل حذف نمی کنن، اگر فرکانس اصلی صوت خواننده پیدا بشه، میشه اون فرکانس رو کمی تضعیف کرد که روو خود آهنگ هم اثر می گذاره ( ممکنه خود آهنگ هم همون فرکانس رو استفاده کرده باشه !)
اما فایده اون فقط وقتیه که بخواین کمی صدای خواننده اصلی کم بشه و شما روی اون بخونین !
به این امید که کامل جواب بده نباشین

مهمتر از همه اینکه فایلها MP3 و بقیه موارد فشرده شده از روشهای lossy استفاده کردن که بخشی از صدا رو از بین بردن ! و نمی تونین روو فرکانس اصلی صدای خواننده زیاد مانور بدین !
یعنی این کار رو ی فایل فشرده نشده با کیفیت بالا ضبظ شده هم حتی از لحاظ تئوری جواب درست نمی ده ! چه برسه به ...

گول دروغ های تغییر صدای زن به مرد و ... اینها رو نخورین ! من هنوز شعور خریدار های این برنامه ها ، هندز فری ها و ... رو درک نمی کنم ! از لحاظ علم پزشکی هم تا اون لحظه ای که خبر ندارم وقتی نطفه جنین تشکیل شد نمی شه تغییر جنسیتش داد ! چه برسه به تغییر صدا و .. ( این جمله آخر رو فکر کنم چند جایی نوشتم ! )

بالا