برگزیده های پرشین تولز

مشكل عجيب براي كپي كردن فايل هاي سي دي

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
يه سي دي دارم كه فقط حاوي دو فايل هست به نام هاي:
Autorun.exe
Autorun.inf
(فايل مخفي هم نداره)
قابل رايت هم نيست. حتي با CloneCD (اگه برنامه بهتري سراغ داريد بگيد)

اما وقتي فايل Autorun رو اجرا مي كنيم، يه تعداد گزينه داره. روي هر كدومش كه كليك مي كنيم، برنامه RealPlayer باز ميشه و يه فاييل صوتي شروع به پخش مي كنه. طبيعتاً انتظار دارم اين فايل صوتي كه مي دونم mp3 هم هست، يه جايي از هارد كامپيوتر باشه. ميخوام اين رو پيداش كنم و يه كپي ازش بردارم اما هر چي مي گردم نمي تونم پيداش كنم. وقتي توي خود RP مشخصات فايل رو نگاه مي كنم، به جاي آدرس فايل، يه URL عجيب و غريب نوشته و موقعي كه اسم فايل رو Search مي كنم، يه تعداد فايل هاي چندكيلوبايتي كوچك داخل پوشه هايي مثل Temp و Temporary Internet Files مي بينم، اما هيچ كدوم، فايل اصلي نيستند. چون فايل اصلي يبشتر از 1 ساعت هست و بايد حداقل 40 مگابايت باشه.

لطفاً بگيد چطوري اين فايل رو پيدا و كپي كنم؟
متشكرم

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
خود سی دی حجمش چقدره؟

با چه برنامه ای به صورت اتوران درست شده؟مایکرومدیا (یا Adobe) بیلدر یا برنامه خاص دیگه ؟

با اون برنامه ای که تبدیل به فایل اتوران شده خود فایل اتو ران رو باز کنید ببینید می شه فهمید ادرسش کجا هست یا نه

ضمنا.این اتو ران رو خودتون ساختید یا توسط شخص دیگه ای ساخته شده؟مسلما کلیپی که پخش می کنید خودتون بهتر از هر کس دیگه ای می دونید که همچین کلیپی اصلا داخل کامپیوترتون هست یا نه !

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
خود سی دی حجمش چقدره؟

با چه برنامه ای به صورت اتوران درست شده؟مایکرومدیا (یا Adobe) بیلدر یا برنامه خاص دیگه ؟

با اون برنامه ای که تبدیل به فایل اتوران شده خود فایل اتو ران رو باز کنید ببینید می شه فهمید ادرسش کجا هست یا نه

ضمنا.این اتو ران رو خودتون ساختید یا توسط شخص دیگه ای ساخته شده؟مسلما کلیپی که پخش می کنید خودتون بهتر از هر کس دیگه ای می دونید که همچین کلیپی اصلا داخل کامپیوترتون هست یا نه !
عزيز دل برادر
اگه سي دي رو خودم ساخته بودم، چه نيازي داشتم دنبال فايل هاش بگردم؟
ضمناً نمي دونم با چه برنامه اي براش اتوران ساخته. فقط يه فايل Autorun.exe خالي هست كه وقتي اجرا مي كنم چند تا گزينه داره براي پخش فايل هاي صوتي.

حالا اين سوال شما، منو به يه نتيجه عجيب و غريب ديگه رسوند:
روي سي دي، فقط دو فايل وجود داره به نام هاي Autorun.exe و Autorun.inf كه مجموع حجمشون 820 KB بيشتر نيست، در حالي كه روي اين ديسك، بيش از 10 ساعت فايل MP3 وجود داره. پس اين فايل هاي MP3 كجا هستند كه من حتي با فعال بودن «Show Hidden Files» و Show Systemic Files باز هم نمي تونم ببينمشون؟ (فضاي اشغال شده روي سي دي،‌ 519 MB هست)

لطفاً كمك كنيد خيلي حياتيه.
متشكرم

بالا