برگزیده های پرشین تولز

29 آپريل روز وب مستر ها بر ادمينهاي محترم مبارك باد

لطفا به متن مراجعه كنيد

• بي تقصير هستند

Votes: 1 16.7%
  • مقصرند

Votes: 2 33.3%
  • نمي دانم

Votes: 3 50.0%

• Total voters
    6

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
توو پستهاي قبليم حتما ديدين كه برام مهمه بدونم الان كه مدير هاي اينجا، PT رو ول كردن و رفتن، آيا چيزي به ما بدهكار هستن و گناهي كردن ! يا خير ؟ دليلش رو هم گفته بودم كه شايد روزي همين بلا سر خودم هم بياد ! مي خوام ميزان كفر و گناه خودم رو بدونم !

دنبال بهانه اي بودم تا بتونم اين سوال رو اينجا مطرح كنم تا اينكه 3 روز پيش خبري رو خوندم كه فهميدم مي تونه بهترين بهانه و فرصت باشه براي انجام اينكار.

امروز،29 آپريل (اين چند ساعت رو بهم تخفيف بدين ! ) ، روز وب مسترها نام گزاري شده،ضمن تبريك اين روز به ادمين ها و وب مستر هاي پرشين تولز و در كل تمامي سايتها ،‌ سوالي كه به صورت نظر سنجي از كاربرهاي محترم داشتم اينه كه :
به نظر شما الان كه فروم PT در راه رضاي خدا به حال خودش رها شده و تني چند مدير بخش و تعدادي انگشت شمار كاربر اينجا رو مي گردونن، آيا ادمين هاي اينجا در حق كاربرها بدي كردن ؟ يا اينكه همين مدت زمان كه فرومي مفتكي باز كرده بودن لطف بوده ؟ يا اينكه چون فروم باز بوده و جند برابر هزينه هاش از طريق تبليغات كه با بازديد همين كاربرها ارزشمند شده بوده بدهكار ما هستن ؟ يا پول رو در آوردن چون زرنگ بودن و از فرصت هاشون خوب استفاده كردن ؟ يا در برابر زحمتها و جوابهاي كاربر هاي اينجا و قدر و ارزشي كه براي اينجا به كار بردن، در برابر كاربر ها موظف هستن ؟ يا ...
كلا هر نظري كه دارين رو خيلي خوشحال مي شم بشنوم

فقط مثل هميشه خواهش مي كنم لطفا مباحث و دلايل كمي منطقي باشه دوما طوري نباشه كه ادمينها بهانه اي براي بستن يا بن كردن تعدادي كاربر داشته باشن

من گزينه نمايش اسم فردي كه نظر داده رو غير فعال كردم تا با خيال راحت نظرتون رو انتخاب كنين

در ضمن نظرتون در رابطه با يك امضاي مشترك بين كاربر هايي كه از رها شدن PT به حال خودش ناراضي هستن رو مي خواستم بدونم و اينكه چه متني براي اين امضا پيشنهاد ميدين تا مدت 3 روز همه اون امضا رو داشته باشيم. و اينكه آيا اين امضا رو توو ID هاي ساير فروم هامون هم داشته باشيم يا كلا اصلا بيخيال اين بند بشيم !

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
من که webMASTER نیست بیشتر website owner هستم ولی از طرف یک کوچیکتر به همه تبریک میگم در مورد آقا اخسان و شایان و ... هم که نظر بنده همواره در جهت حمایتشونه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
در مورد اون سوال که من قبلا هم نظرم رو گفتم : به نظرم نه ما از اونا طلبکاریم و نه اونا از ما ... فکر می کنم بهترین حالت این باشه که اگه میایم اینجا واسه دل خودمون فعالیت کنیم و انتظار خاصی نداشته باشیم ... یه محیطی فراهم شده و دور هم هستیم ، در عوضش داریم تولید محتوا می کنیم (بعضیا ؛ نه همه) ... این به اون در ...
149.gif

به نقل از ali-boofaloo :
من که webMASTER نیست بیشتر website owner هستم ولی از طرف یک کوچیکتر به همه تبریک میگم در مورد آقا اخسان و شایان و ... هم که نظر بنده همواره در جهت حمایتشونه
عجب ...
168fs180476.gif

چطوری رفیق قدیمی ؟ ...
rastaman2.gif

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
در مورد اون سوال که من قبلا هم نظرم رو گفتم : به نظرم نه ما از اونا طلبکاریم و نه اونا از ما ... فکر می کنم بهترین حالت این باشه که اگه میایم اینجا واسه دل خودمون فعالیت کنیم و انتظار خاصی نداشته باشیم ... یه محیطی فراهم شده و دور هم هستیم ، در عوضش داریم تولید محتوا می کنیم (بعضیا ؛ نه همه) ... این به اون در ...
149.gif

والا به نظر حقیر همیشه مشتری - یوزر - مصرف کننده یا خریدار حق بر گردن فروشنده - ارایه کننده خدمات - یا تولید کننده دارن و فکر میکنم کاربرای یه سایت هم مستثنی ازین موضوع نباشن:blush:

عجب ...
168fs180476.gif

چطوری رفیق قدیمی ؟ ...
rastaman2.gif

مرسی خوبم سیمور جان شما هم عجب ؟؟؟ :D
277.gif
:rolleyes:

محلصم قربان

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
149.gif

عجب ...
168fs180476.gif

چطوری رفیق قدیمی ؟ ...
rastaman2.gif

سيمور جان 100% حرفت رو قبول دارم و توو پستهاي قبليم بارها ديدي كه خودم اينها رو تاكيد كردم كه اگر كسي اومده مجاني جايي باز كرده،‌اختيارش رو داره، حالا مي خواد بياد مي خواد نياد !

حتي راجع به اومدن نيومدن ادمينها هم بارها گفتم اونها هم مثل ما كاربر هستن در وحله اول ! الان خودت فردا شايد نخواي بياي ! يا هر كسي ! يك فرومه،‌امروز دوست دارم ثبت نام كردم،‌فردا حوصله ندارم نميام ! 2 سال بد دلم مي خواد آنلاين ميشم، امروز ميام جواب مي دم، فردا ميام فقط مي خونم، پس فردا اصلا نميام! به هيچ كس هم ربطي نداره !

اما به قول خودت اين محيط ها قانونهاي نانوشته اما قابل اجرايي رو داره !

يادم مياد توو بحثهاي قبليمون تاكسي سوار شدن رو مثال زده بودم،‌اينكه ما مسيري رو به راننده تاكسي ميگيم،‌سوار ميشيم. خيلي قوانين صادق هست كه به زبان نمياد ! لازم نيست كه بياد ! خودش اتوماتيك بايد اجرا بشه
شما قيمت رو نميگين،‌مشخصه، تهه مسير نمي توني بگي من توو دلم با اين نيت سوار شدم كه اين مسير رو 20 تومن بپردازم ! راننده تاكسي هم برعكس ... اينكه شما انتهاي مسير رو ميگين، اما مسير رفت مشخصه،‌راننده تاكسي نمي تونه بگه ببين مگه نمي خواي برسونمت فلانجا ! من هوس كردم از اين ور دنيا برسونمت !!!!! اينكه ....
اينجا هم قوانين خودش رو داره كه گفته نميشه،‌اين حرف كه براي دل خودم مي نويسم صحيح،‌اما من نيومدم جواب سوال مردم رو بدم در حالي كه حس مي كنم قراره اينجا 2 ماه بعد كلا ول بشه و همه چيز پاك بشه ! بالاخره هر كاربري اينجا كه مياد، با اين فكر مياد كه اينجا قراره باشه ! حتي مي دوني خيلي ها اومدن تا براي دل خودشون ننويسن ! بلكه بنويسن تا هم نوشته هاشون بمونهف هم توو چشم بزنه، هم احساس غرور كنن ! نه اينكه فروم يهو 2 هفته بعد پاك بشه بره !

100 البته حرفي از پاك شدن اينجا زده نشده ! فيلتر شده،‌كسي دنبال كارش نمي ره ! همين،‌فيلتر مونده،‌ادمين هام دلشون نمي خواد آنلاين شن‌،‌حالا به هر دليلي،‌آدمن، مثل من و تو،‌ امروز رو نمي خوان بيان،‌اصلا تصميم گرفتن 2 سال بعد به مدت 40 ثانيه يك سر كوچيك بزنن برن ! به هيچ كس ربطي نداره
تا اينجاش قبول
كلا فرض مي كنيم بر طبق حرف خودت، من اينجا ننوشتم كه بمونه !‌ اصلا نوشتم 20 دقيقه بعد پاك بشه ! اينهم قبول

اما يك موضوع ديگه برام خيلي غير قابل قبوله !
بي جواب گذاشته شدن كاربر ها !

ببين سيمور جان‌،‌اينجا هر قدر مجازي ، هر قدر داراي هر قانوني،‌هر قدر همه چيزش درست و قابل قبول، اما اينكه اينهمه آدم اصلا نمي دونن چه خبره ! كسي جوابگو نيست خيلي توهينه ! به خدا خيلي توهينه !
حتي راجع به همين دنبال فيلتر نرفتن هم هيچ كس خبر نداره ! راجع به هيچي ! اين خيلي بده ! اين همون تقصيره ! كوتاهي !
تووي اين محيط‌،‌تمام قوانين ديگه قبول ! اما يك نفر مسئول نبايد بياد 1 كلمه حرف بزنه ؟

جدا اگه يكي بياد بگه چي شده مگه چه اتفاقي ميفته ؟

باز هم من نمي دونم! من فقط دارم مي پرسم !‌فكر نمي كردم آمار بازديد PT اونقدر پايين اومده باشه كه اين تاپيك بعد از 24 ساعت 2 جواب داشته باشه !!!!!

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
تووي اين محيط‌،‌تمام قوانين ديگه قبول ! اما يك نفر مسئول نبايد بياد 1 كلمه حرف بزنه ؟

جدا اگه يكي بياد بگه چي شده مگه چه اتفاقي ميفته ؟
این سوال من هم هست!!!
خب ادمین ها هم از خودمون هستند دیگه! بد میگم؟؟؟ اگر تاپیکای چند سال پیش رو مرور کنید کلی هم با بچه ها بگو بخند داشتند و حسابی قاطی بودن! البته قبول دارم که الان دیگه شاید مثل اون زمان فرصت نداشته باشند ولی به قول این رفیقمون حداقل میتونن بیان بگن چی شده و چی خواهد شد!!!

بالا