برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL شهراد

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هرکسی هر مطلب جدیدی از این شرکت اینترنت پرسرعت پیدا کرد اینجا بگه تا مطالب قاطی نشه

خلاصه هر کی باهاشون قرارداد داره حتما نتیجه رو بطور کامل اینجا بگه

این تمرکزش فقط روی تهران و شماره های با کد 44 هست.

www.shahrad.net

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
تغيير سرعت ارسال سرويس ها

به اطلاع شما عزيزان ميرساند از تاريخ 20/01/87 كليه سرويسهايي ِadsl كه ثبت نام تمديد و يا تغيير سرعت دهند مقدار تعريف شده پهناي باند ارسال آنها با دريافت برابر مي باشد .

لينك خبر

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
َِADSL رو استفاده نکردم اما هر موقع میخوام کانتر بازی کنم گیم سرورش آنلاینه
البته تنظیمات سرورش بیخوده راندی نیست هر کی ببازه فوری زنده میشه و میتونه بازی کنه

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
من از شرکت صبانت سرویس ADSL دارم و در مجموع راضی کننده است.تا هفته پیش سرعت رسیو 450 ( همون 50 هنگام دانلود)و سند 90 را داشتم ولی یک هفته است که سرعت افت کرده.
از دوستانی که مشترک شهراد هستند میخواستم سئوال کنم که سرعت سند و رسیو در کل چند است و آیا راضی کننده است؟
من در محدوده مرکز مخابرات شهید زارعی هستم که اینترنت شهراد دقیقا در این منطقه است

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
تاپیک در مورد شهراد وجود داشت میگشتی پیدا میشد
البته فک کنم یه 20 روزی دارم دیر جواب تاپیکو میدم ولی بازم میگم واسه کسایی که تاپیکو میبینن
من الان 6 ماهی میشه که دارم از شهراد سرویس میگیرم
سرعت دانلودم 12-14 هست
ساپورتشون عالیه 2 روزه واسه من وصل شد
و شاید تو این 6 ماه 10 بار هم دی سی نشده باشم اونم فقط یه دیسی معمولی که بلافاصله وصل شد و اصلا نداشتم که مثلا برای 1 ساعت اینترنتم قطع باشه

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تاپیک در مورد شهراد وجود داشت میگشتی پیدا میشد
البته فک کنم یه 20 روزی دارم دیر جواب تاپیکو میدم ولی بازم میگم واسه کسایی که تاپیکو میبینن
من الان 6 ماهی میشه که دارم از شهراد سرویس میگیرم
سرعت دانلودم 12-14 هست
ساپورتشون عالیه 2 روزه واسه من وصل شد
و شاید تو این 6 ماه 10 بار هم دی سی نشده باشم اونم فقط یه دیسی معمولی که بلافاصله وصل شد و اصلا نداشتم که مثلا برای 1 ساعت اینترنتم قطع باشه
خب شروین جان منم 4 ماهی میشه دارم استفاده میکنم. ولی این 3 روزه اخیر خیلی اذیت میکنه یدفه دی سی میشم و بمدت نیم تا یک ساعت نمیتونم کانکت شم.

بهشون زنگ زدم گفتن دسته ما نیست، پهنای بانده مخابرات تموم شده (حالا نمیدونم مخابرات کل تهران رو میگفت یا فقط منطقه منو) و تا اونا کاری نکنن ما هم کاری نمیتونیم بکنیم. گفتم کی درست میشه خلاصه حدودن؟ گفت هیچی مشخص نیست شاید یکی دوروز هم بشه. ولی خداروشکر نیم ساعت بعدش درست شد

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درکل من راضیم. زمانی که داتک هم محله مارو ساپورت کرد تصمیم گرفتم شهرادو کنسل کنم از ماه بعدش و داتک بگیرم ولی از چیزایی که درباره داتک شنیدم منصرف شدم. دلیل اینکه میخواستم داتک بگیرم هم این نبود که از شهراد راضی نبوده باشم، فکر میکردم داتک کمپانی حرفه ای تریه.

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مدیره سوپر فعاله شبکه و گفتگو بسته لطف کنید این تاپیکو مهم کنید. شهراد آی اس پی خفنی هست

omid66613

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من 256 و 128تشو امتحان کردم
سرعت دانلود فایلم با 256 رو 25و26 بود (توپه توپش)
با 128 رو 12تا 14(بازم وقتی توپه)
ظهرا سرعت بسیارررر در پیت میشه و اصلا نمیشه دانلود کرد.ضهرا صفحه هارم دیر باز میکنه
ولی پشتیبانیشون خداییش خیلی باحاله حسابی میرسن
ماهه بعدی 512 رو امتحان میکنم میگم :wacko:

aliani.maya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم شهراد داشتم هم 128 هم 256
از نظر پينگ تايم كه واقعا افتضاح بود يعني بالاترين پينگ رو داشتم مثلا زماني كه براي دوستان كه گيم بازي ميكردن پينگشون روي 90 بود برا من رو 200 به بالا بود اين از كيفيت و پينگ
از نظر سرعت هم خيلي نوسان داشت 256 نوسانش از 24 تا 31 32 بود و 128 كه واقعا سرعتش كم بود از 9 تا 14
اما از نظر وب هم همينطور يه سايت رو ميخواست بياره خيلي طول ميداد.
كلا كيفيت پايين بود
الانم يه چند روزي هست 128 شاتل گرفتم كه از نظر پينگ واقعا عاليه اما به داتك نميرسه و از نظر سرعت هم كيفيت خوبي داره البته اين محدوديت دانلودش يكمي اذيت ميكنه كه بخاطر همينم ميخوام برم و از داتك بگيرم.

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
من از صبانت استفاده میکنم که قبلا سرعت دانلود512 بودولی 1 ماه است که سرعتش به 128 رسده است.
میخواستم ببینم سرعت شهراد همینک چند است؟

amir101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا افتضاحه
اگر از dial up استفاده کنید مطمئن باشید سرعت باز کردن صفحات اینترنت خیلی بیشتر از adsl این شرکت هست.

mori

Registered User
لایک‌ها
14
امروز برای تمدید رفتم تو سایت، دیدم اولا شارژ رو دوباره کردن 3 ماهه، و همزمان 7 تومن سرویس مورد نظر من رو گرون کردن!! یعنی چاپیدن محض...
الان 512 با محدودیت 10 گیگش رو میده 35000 (بدون آبونمان!!) که ماه پیش 28000 بود.
زنگ زدم میگه پورتها گرون شده ما هم سرویسهامون رو گرون کردیم!!
کسی گزینه بهتری برای مرکز پیام نور سراغ داره؟

bibo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا که سرعتش افتضاح شده سرعت دانلود من از 50 به 15 رسیده
شبها همه جا مجانی ولی مال این نصف بها !!!
قرارداد زیر سه ماهه هم نمی بنده !!
از عید به این طرف قیمت ها رو بالا برده و کیفیت رو به شدت پایین اورده.
خلاصه از عید 89 به این طرف
ADSL شهراد افتضاحه !
:f34r:

musyo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من الان یه ماهه از شهراد ADSL گرفتم مرتب قطع و وصل میشه سرعت 512 گرفتم سرعتش خوبه سرعت دانلودش میره روی 70-80 وقتی آنلاین کانتر بازی میکنم خجالت میکشم لگ همه 100-200 مال من 500-550 همه شرکت ها شب ها مجانیه این نیم بها دو روز بود که اینترنتم قطع بود(چراغ ADSL خاموش بود که البته همیشه همینطوری هی قطع میشه و معلوم نیست کی وصل میشه)زنگ زدیم پشتیبانی دیگه خسته شده بودم انقد زنگ میزدم منو میپیچوند زنگ زدم سرشون داد زدم بعد چند دقیقه طرف گفت چک میکنم بهتون میگم تا تلفن رو قطع کردم چراغ ADSL روی مودم روشن شد.
نتیجه اخلاقی:
1.توی این مملکت تا سر کسی داد نزنی کاری که به خاطرش پول دادی رو برات راه نمی اندازه.
2.آقا جان دنبال دردسر میگردی؟ خب از شهراد نگیر.
ممنونم:hmm:

Mr.Pooya

Registered User
لایک‌ها
5
منم ثبت نام کردم برای شهراد چند روز دیگه وصل میکنن . شهراد هم یکی از ISP های ای دی اس ال است مثل بقیه شرکت ها که تاپیکشون مهم شده از مدیر این بخش می خوام تا این تاپیک هم مهم کنند.

Mr.Pooya

Registered User
لایک‌ها
5
منم از شهراد گرفتم چند روزی میشه وصل شده . خوب فقط امشب سرعت پایین تر از بقیه مواقع است .

Mr.Pooya

Registered User
لایک‌ها
5
مدیر این بخش نمی خواهید این تاپیک را مهم کنید ؟؟ شما که تاپیک تمام ISP ها را مهم کردید اینم روش !!!!!!!!

jomong777

Registered User
لایک‌ها
129
شهراد هنوز هم 10 هزار تومن پول برای پشتیبانی تلفنی می گیره
کلن قیمت هاش گرونه...............................................

بالا