برگزیده های پرشین تولز

سوء استفاده كليك ايران از اعضاي خود !!!

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
نمیدونم چرا همیشه باید یجای کار سیستم ها بلنگه
ای خداااااااااااااااا بیا یه فکری واسه این وبمسترها بردار

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
زود قضاوت نکنید .

احتمال 1% احتمال XSS میره ، هر چند من معتقدم چون صفحه CALL نمیشه همین یک درصد هم ...
احتمال 79% کار خودشون هست
احتمال 20% سرور الوده هست .
البته این 20% سرور هم منتفی هست چرا که اگه این طور بود باید روی همه صفحات تاثیر میگزاشت ...

یا همه اینها بهتره سیستم رو خبر کنید و درخواست پاسخگویی کنید و حالت تبلیغات هم به حالت معلق در اورید ...

موفق باشید

میدونی آخه خیلی ضرر میکنیم
هر ساعتی واسمون کلی ارزش داره
از نون خوردن میفتیم

صفحه Call نمیشه یعنی چه؟ متوجه نشدم میشه توضیح بدی؟ مرسی

HADEE16

Registered User
لایک‌ها
22
بسم الله الرحمن الرحیم

عرض شود که فکر میکنم یه چیزی رو نادیده گرفتید
ببینید الان خودتون هم خوب می دونید که اکثر کسایی که تو کار بیزینس وب هستن هیچ کدوم برنامه نویس نیستن
همه یه عده آدم نسبتا زرنگ و با تجربه و موقعیت شناس هستن که فهمیدن میشه از این راه پول درآورد

حالا اینا پول بده هم نیستن
یعنی حاضر نیستن بیان یه سیستم تبلیغاتی رو خودشون بنویسن یا پول بدن بخرن
برای همین میان از سیستم های نول شده استفاده میکنند

و دیگه دیگه دیگه دیگه

و ممکنه کسی که سیستم رو نول کرده توی قسمت ایجاد کد این مارمولک بازی رو درآورده باشه

البته این یه تئوریه
و هیچ دلیل و مستندی نیست

حالا خودتون قضاوت کنید

Last edited:

milade

Registered User
لایک‌ها
1,079
صفحه Call نمیشه یعنی چه؟ متوجه نشدم میشه توضیح بدی؟ مرسی
یه چیزی مثل include در PHP .

به بیان واضح تر اینکه صفحه لود نمیشه و فقط یه Url ازش توی بلاگ شما نمایش داده میشه .
مثلاً وقتی شما توی صفحه اسکریپت سیستمها رو میگزارید اون صفحات توی صفحه شما فرا خونده میشن ( Call ) .
شما یه چک کنید ببینید برای همه تبلیغات به همین منوال هست و اینکه ایا در صفحات دیگر این سیستم هم همین کد هست ...

اگه بود که سا اسکریپت دچار مشکل شده یا سرور .

اگه نبود یعنی اینکه این سیستم یه کاری برا این تبلیغ کرده که این اسکریپت لود میشه .

ای خداااااااااااااااا بیا یه فکری واسه این وبمسترها بردار
خدا چی کار کنه ؟ :دی ..
میدونی آخه خیلی ضرر میکنیم
هر ساعتی واسمون کلی ارزش داره
از نون خوردن میفتیم
من الان اگه یه بازدید کننده سایت شما باشم چون انتی ویروسم تنظیمه سایت شما Spam میشه و من رو از دست دادید !
اگه از 10000 بازدید کننده 100 تا دچار مشکل بشن مطمعن باش طیف وسیع تری رو از دست میدی !

اگه این اسکریپت واسه یه تبلیغ خاص هست خوب چون رندم هست نگرانی کمتر میشه وگرنه 100% توصیه میکنم قید 10000 تومن 2 - 3 روز حاصل از تبلیغ رو بزنید و منتظر پاسخ باشید ...

و دیگر هیچ !

موفق باشید

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
ما که خیلی وقتی گفتیم یک جار کار این سیستم میلنگه
از همون موقعه که پول ناچیز مارو با یک مدرک جعلی دادن
حسین جان ایدی منو بن کرن شما بهشون بگو بیان ببینیم این سری چطوری میان ماس مالی می کنن
خدا هم که کاری نمی تونه بکنه اینشالا سیستم کلیکی

phpmkr

Registered User
لایک‌ها
4
من تو اين مدتي كه با اكسين ادز كار كردم خيلي ازش راضي بودم. اينكه تبليغات كليك ايران رو گذاشتم صرفاً بخاطر توصيه بعضي از دوستان بود . ولي متاسفانه نه تنها درآمدش بيشتر نبود بلكه با احتساب اين كه موقع پرداخت بطور متوسط 20 تا 30 درصد رو كم ميكنه درآمدش بايد كمتر از اكسين ادز هم باشه!
پيشنهاد من اينه كه حداقل اين دو سه روزي كه ميخواين تبليغات كليك ايران رو تعليق كنيد ، تبليغات اوكسين رو بذاريد بعد مقايسه كنيد. بعد نتيجش رو همين جا بگيد تا بالاخره ما هم به يه جمع بندي كلي برسيم.

milade

Registered User
لایک‌ها
1,079
ببخشید ادرس این سیستم چیه ؟!!!!

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
من تو اين مدتي كه با اكسين ادز كار كردم خيلي ازش راضي بودم. اينكه تبليغات كليك ايران رو گذاشتم صرفاً بخاطر توصيه بعضي از دوستان بود . ولي متاسفانه نه تنها درآمدش بيشتر نبود بلكه با احتساب اين كه موقع پرداخت بطور متوسط 20 تا 30 درصد رو كم ميكنه درآمدش بايد كمتر از اكسين ادز هم باشه!
پيشنهاد من اينه كه حداقل اين دو سه روزي كه ميخواين تبليغات كليك ايران رو تعليق كنيد ، تبليغات اوكسين رو بذاريد بعد مقايسه كنيد. بعد نتيجش رو همين جا بگيد تا بالاخره ما هم به يه جمع بندي كلي برسيم.

باشه
باید فکر اساسی کنیم
چشم

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
حسین جان ایدی منو بن کرن شما بهشون بگو بیان ببینیم این سری چطوری میان ماس مالی می کنن

البته اگه خدایی باشه:D ایندوره زمونه که همه منکر همه چی میشن

باشه خبر میدم میگم بیان اینجا رو ببینن و بحث کنن

phpmkr

Registered User
لایک‌ها
4
بازم سلام. من يه مدرك ديگه هم دال بر آلوده بودن كليك ايران پيدا كردم اونم از سايت معتبر گوگل !!!
اين عكس رو ببينيد :
qes02ip703zch24jy4fc.gif

فقط شما به اون قسمتهايي كه با رنگ قرمز مشخص شده توجه كنيد. اينجا نوشته تا حالا گوگل 2347 تا تروجان توي كليك ايران پيدا كرده كه اين عدد اصلاً قابل چشم پوشي نيست! اون پايينش هم نوشته توي 90 روز اخير 321 سايت رو آلوده كرده!
فكر نكنم اين عكس نياز به توضيح بيشتر داشته باشه!

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

بنده واسشون پیغام فرستادم

clickiran.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام و احترام خدمت تمامی کسانی که این پیام را می خوانند ؛
با توجه به اینکه مشاهده شده است عده ای هر چه در توان دارند به تخریب کلیک ایران اختصاص داده اند باید کمی مسائل روشن تر شود .
عده ای می گویند که کلیک ایران در تبلیغات ویروس دارد !! این مسئله برای حدود 9 ماه پیش بوده است که یک مشکل برنامه نویسی بود و رفع گردید اما پس از رفع این مشکل باز هم عده ای به دروغ پردازی های خود ادامه دادند .
در حال حاضر در گوگل این متن در قسمت Safe Browsing آمده است :
What is the current listing status for clickiran.ir?

This site is not currently listed as suspicious.

این متن یعنی اینکه کلیک ایران در لیست سایت های ویروسی نیست . حتی با جستجوی www.clickiran.ir می بینید که جمله This Site May Harm Your Computer نمی آید یعنی اینکه ویروسی ندارد .
به هر حال عده ای وقتی می بینند که سایتی در حال رشد است می خواهند با هر روشی آن را متوقف کنند .

امیدواریم کسانی که این پیام را خواندند کمی خودشان فکر کنند که دلیلی ندارد ما از ویروس استفاده کنیم .
متشکر

milade

Registered User
لایک‌ها
1,079
با تشکر از پاسخ منطقی شما .

اما اگه این دوستمون ادرس بلاگش رو گزاشت و معلوم شد درسته ..

ضمن اینکه اگه شما به عکس صفحه اول توجه کنید نوشته ویروس از virusblogfa.persiangig.com میاد که به طبع چون داره توی کدهای شما لود میشه پس یعنی سایت شما پاکه ! اما اون سورسی که داره لود میشه الودس !

البته من هیچ قصدی ندارم اما ...
http://www.google.com/safebrowsing/diagnostic?site=virusblogfa.persiangig.com

موفق باشید

milade

Registered User
لایک‌ها
1,079
شاید بگید به ماچه که اون ویروسی هست !

اما شما موظف هستید در قبال اطمینان کاربران خود امنیت اونها رو تامین کنید و قبل از پذیرش آگهی اونها رو چک کنید و اینکه شما نمی بایست اسکریپتهای سایتهای دیگر رو لود کنید و فقط وظیفه نشان دادن یک عکس ، متن و ادرس رو دارید .

موفق باشید

phpmkr

Registered User
لایک‌ها
4
با عرض سلام و احترام خدمت تمامی کسانی که این پیام را می خوانند ؛
با توجه به اینکه مشاهده شده است عده ای هر چه در توان دارند به تخریب کلیک ایران اختصاص داده اند باید کمی مسائل روشن تر شود .
عده ای می گویند که کلیک ایران در تبلیغات ویروس دارد !! این مسئله برای حدود 9 ماه پیش بوده است که یک مشکل برنامه نویسی بود و رفع گردید اما پس از رفع این مشکل باز هم عده ای به دروغ پردازی های خود ادامه دادند .
در حال حاضر در گوگل این متن در قسمت Safe Browsing آمده است :
What is the current listing status for clickiran.ir?

This site is not currently listed as suspicious.

این متن یعنی اینکه کلیک ایران در لیست سایت های ویروسی نیست . حتی با جستجوی www.clickiran.ir می بینید که جمله This Site May Harm Your Computer نمی آید یعنی اینکه ویروسی ندارد .
به هر حال عده ای وقتی می بینند که سایتی در حال رشد است می خواهند با هر روشی آن را متوقف کنند .

امیدواریم کسانی که این پیام را خواندند کمی خودشان فکر کنند که دلیلی ندارد ما از ویروس استفاده کنیم .
متشکر

سلام دوست عزيز.
من كه نه اصلاً شما رو ميشناسم و با شما و سيستمتون پدر كشتگي دارم و نه قصد توهين به كسي دارم كه بيام بيخود حرف بزنم. علاوه بر اون دوستان ديگه هم توي همين تاپيك اين مسئله رو تاييد كردند.
اين مشكل مال 9 ماه پيش بوده؟؟؟ :wacko: من ديشب متوجه اين مشكل شدم. اصلاً من 9 ماه پيش از وجود داشتن سيستم كليك ايران مطلع نبودم! مطمئن باشيد همون موقع هم اين مشكل رو ميديدم ميومدم همينجا و اعلام ميكردم (شك نكنيد)
بعدشم من دروغ ميگم گوگل كه دروغ نميگه! اونجا نوشته توي 90 روز اخير سيستم كليك ايران 321 سايت رو آلوده كرده اونوقت شما ميگيد مال 9 ماه پيش بوده.
من چون ديشب با چشم خودم اين موضوع رو ديدم نميتونم حرفهاي شما رو باور كنم . 2 حالت داره ، يا شما دروغ ميگيد يا نا آگاه هستيد. اميدوارم دومي باشه!

phpmkr

Registered User
لایک‌ها
4
اما اگه این دوستمون ادرس بلاگش رو گزاشت و معلوم شد درسته ..

همونطور كه قبلاً عرض كردم تروجان رو بصورت 24 ساعته فعال نميكردند. برخلاف روزاي اول كارشون . بعلاوه توجه داشته باشين معمولاً گوگل توي ساعتهاي خاصي از شبانه روز مياد سراغ سايتها (همه وبمستريم ديگه...)
و حالا هم كه فهميدن مطمئن باشيد تا يه چند وقتي تروجان رو فعال نميكنن! ولي تكليف اين همه سايتي كه آلوده شدن چي ميشه؟

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
البته الان دیگه دنبالش نگردید چون دیدن لو رفتن برش می دارن
اخه جناب کلیک ایران ما حرف شما رو باور کنیم که تا حالا 4 - 5 تاپیک علیه شما زده شده یا حرف مدارک جناب phpmkr
این جوابی که دادید با بدرد همون کار برای نا وارد خودتون می خوره
در جواب milade جان
این سایت از کسی اگهی نمیگیره و اگهی ها ماله سایت فروشگاهی خودشون هست

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,729
من به سفارش دوستان تبليغات اين سيستمو گذاشتم تو سايتم
با اين اوصاف بهتره برم سراغ سايت ديگه اي ! :)

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
امیر همون سیستمی که داری براش قالب درست می کنی - بعد برو سراغ همون - بعد که قالب اماده شد راش می ندازم
تبلیغاتی بود : دی

بالا