برگزیده های پرشین تولز

شراکتی دومین IR بسیار ارزان

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
با سلام خدمت همه دوستان

دوستان اشتباه نكنيد من چند مورد را خدمت همه دوستان ميگم تا كاملا متوجه بشون

1 - اگر شما مبلغ ذكر شده در قرار داد را يكجا واريز كنيد ( البته ضمانت بانكي را هم قبول ميكنند تو قرار داد ها ذكر شده) اين امكان براي شما ايجاد ميشود كه هر يونيت را بجاي 7200 تومان 1800 تومان محاسبه كنيد كه فرمول ان اين ميشه مبلغ كل قرار داد تقسيم بر 1800 تومان مساوي با كل يونيت هاي كه تو حساب شما فعال ميشه كه همان لحظه قابل استفاده هست

2- اگر شما 100 ميليون هم به نيك بديد هر دامنه يك ساله 2 يونيت و هر دامنه 5 ساله 6 يونيت و ... كه در جدول هاي واحد ها در نيك هست محاسبه ميشود پس نتيجه ميگيريم براي ثبت دامنه يك ساله 2 يونيت محاسبه ميشه نه يك يونيت در نتيجه اگر شما شامل تخفيف 75 درصد بشيد كه بالاترين حد تخفيف هست هر دامنه يكساله براي شما 3600 تومان هزينه خواهد داشت پس اشتباه نكنيد

3- اگر خداي نكرده شما نتوانيد در زمان مقرر بيش از مقدار كل قرار دادتان يونيت مصرف نكنيد مقدار تخفيف بر اساس مقدار مصرف يونيت محاسبه ميشه يعني بجاي 1800 امكان داره بشه 1950 ولي شما همه را 1800 فروختيد در نتيجه رو هر يونيت 150 تومان ضرر كرديد كه بايد از جيب بدهيد پس دقيق حساب كنيد

4 - از نظر اقتصادي براي كاربران جز مغلوب به صرفه نيست كه بخواهند مبلغ قابل توجي را تو حساب نيك بخوابونند تا بخواهند تخفيف بگيرند و بقول دوستان از نماينده ها اين واحد ها را خريداري ميكنند

موفق باشيد

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت همه دوستان

دوستان اشتباه نكنيد من چند مورد را خدمت همه دوستان ميگم تا كاملا متوجه بشون

1 - اگر شما مبلغ ذكر شده در قرار داد را يكجا واريز كنيد ( البته ضمانت بانكي را هم قبول ميكنند تو قرار داد ها ذكر شده) اين امكان براي شما ايجاد ميشود كه هر يونيت را بجاي 7200 تومان 1800 تومان محاسبه كنيد كه فرمول ان اين ميشه مبلغ كل قرار داد تقسيم بر 1800 تومان مساوي با كل يونيت هاي كه تو حساب شما فعال ميشه كه همان لحظه قابل استفاده هست

2- اگر شما 100 ميليون هم به نيك بديد هر دامنه يك ساله 2 يونيت و هر دامنه 5 ساله 6 يونيت و ... كه در جدول هاي واحد ها در نيك هست محاسبه ميشود پس نتيجه ميگيريم براي ثبت دامنه يك ساله 2 يونيت محاسبه ميشه نه يك يونيت در نتيجه اگر شما شامل تخفيف 75 درصد بشيد كه بالاترين حد تخفيف هست هر دامنه يكساله براي شما 3600 تومان هزينه خواهد داشت پس اشتباه نكنيد

3- اگر خداي نكرده شما نتوانيد در زمان مقرر بيش از مقدار كل قرار دادتان يونيت مصرف نكنيد مقدار تخفيف بر اساس مقدار مصرف يونيت محاسبه ميشه يعني بجاي 1800 امكان داره بشه 1950 ولي شما همه را 1800 فروختيد در نتيجه رو هر يونيت 150 تومان ضرر كرديد كه بايد از جيب بدهيد پس دقيق حساب كنيد

4 - از نظر اقتصادي براي كاربران جز مغلوب به صرفه نيست كه بخواهند مبلغ قابل توجي را تو حساب نيك بخوابونند تا بخواهند تخفيف بگيرند و بقول دوستان از نماينده ها اين واحد ها را خريداري ميكنند

موفق باشيد
1. یک بار خود من و دو بار هم آقای ناصری تماس گرفتیم به NIC. به ما گفتند که اگر این مبلغ رو بدید هر دومین براتون 1800 ردر میاد اما تا 6 ماه بایستی تمومش کنید.
2. اگر کمترین قیمت یونیت که نمایندگان از NIC میگیرند 1800 تومان است، چه دلیلی داره بعضی از نمایندگان به همون 1800 بفروشند؟

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
1. یک بار خود من و دو بار هم آقای ناصری تماس گرفتیم به NIC. به ما گفتند که اگر این مبلغ رو بدید هر دومین براتون 1800 ردر میاد اما تا 6 ماه بایستی تمومش کنید.
2. اگر کمترین قیمت یونیت که نمایندگان از NIC میگیرند 1800 تومان است، چه دلیلی داره بعضی از نمایندگان به همون 1800 بفروشند؟

سلام

شما داريد اشتباه ميكنيد . من كه خودم 3 ساله نماينده هستم ميگيد اطلاع ندارم

اگر هم من به بيشتر دوستان هر يونيت را 1800 دادم بخاطر سه دليل بود

1- اين دامنه رواج پيدا كنه

2- كاربراني كه تازه كار هستند ( همكاران ) امكان اين را داشته باشند تا بتونند با كمترين مقدار مشكلاتشون راحل كنند

3- دست همكاراني را كه قيمت دامنه را كذايي اعلام ميكنند كوتاه كنم

ولي در اخر به اين نتيجه رسيدم كه كارم در دو مورد اخر اشتباه بود چون حداقل با اين كار من خيلي ها كه مبالغ قابل توجي تو اين كار سرمايه گذاري كرده بودند را اسيب زدم و مورد ديگه بايد هزينه پشتيباني و برق و اينترنت و كارمند را ازجيب خودم دادم

لذا تصميم گرفتم از اين ببعد با شرايط خاص يونيت واگذار كنم كه حداقل مواردي را كه گفتم از جيب ندهم مطلب ديگه ما خودمان مصرف يونيت داريم و برايمان سخت هست كه بخواهيم دنبال رسيلر بگرديم كه حساب شارژ كنه و چون مصرف خودمان دو برابر قراردادي هست كه با نيك بستيم خيالمان راحت هست

حالا هم شما اگر فكر ميكنيد حقيقت اين نيست ميتونيد امتحان كنيد و مستقيما من شما بخش نمايندگي را ميدهم تا خودتان تماس بگيريد

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
سلام

شما داريد اشتباه ميكنيد . من كه خودم 3 ساله نماينده هستم ميگيد اطلاع ندارم

اگر هم من به بيشتر دوستان هر يونيت را 1800 دادم بخاطر سه دليل بود

1- اين دامنه رواج پيدا كنه

2- كاربراني كه تازه كار هستند ( همكاران ) امكان اين را داشته باشند تا بتونند با كمترين مقدار مشكلاتشون راحل كنند

3- دست همكاراني را كه قيمت دامنه را كذايي اعلام ميكنند كوتاه كنم

ولي در اخر به اين نتيجه رسيدم كه كارم در دو مورد اخر اشتباه بود چون حداقل با اين كار من خيلي ها كه مبالغ قابل توجي تو اين كار سرمايه گذاري كرده بودند را اسيب زدم و مورد ديگه بايد هزينه پشتيباني و برق و اينترنت و كارمند را ازجيب خودم دادم

لذا تصميم گرفتم از اين ببعد با شرايط خاص يونيت واگذار كنم كه حداقل مواردي را كه گفتم از جيب ندهم مطلب ديگه ما خودمان مصرف يونيت داريم و برايمان سخت هست كه بخواهيم دنبال رسيلر بگرديم كه حساب شارژ كنه و چون مصرف خودمان دو برابر قراردادي هست كه با نيك بستيم خيالمان راحت هست

حالا هم شما اگر فكر ميكنيد حقيقت اين نيست ميتونيد امتحان كنيد و مستقيما من شما بخش نمايندگي را ميدهم تا خودتان تماس بگيريد

دوست عزیز!
یعنی شما میگید خود نیک اشتباهی به ما گفته؟؟
آخه چه دلیل قانع کننده ای وجود داره که کسی بیاد و این همه دامنه رو پیش خرید کنه اونم برای مدت 6 ماه و به همون قیمت خرید 150 یونیت! (یعنی هر یونیت 1800)
درسته شما نماینده هستید اما منم تو این موضوع تازه کار نیستم و فکر میکنم بیش از 900 دامنه داشتم که به فروش رسوندم.
به جای این همه بحث بهتره یک زنگ بزنید به نیک و خودتون ازشون جویا بشید!

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
خيلي خوب دوست عزيز . من فكر كردم شما منو كاملا شناخته ايد ولي حالا ديدم اشتباه كردم

مهم نيست شما چگونه فكر ميكنيد در مورد مطالب من ولي بشما قول ميدهم در اين انجمن كه خود شما اولين كسي خواهد بود كه پي به اين اشتباه خواهد برد

من گفتم چون نيازي ندارم همان اندازه كه هزينه اينترنت و ... را جبران كنم كافي هست و خود دوستان در اين انجمن اطلاع دارند و اگر شما ناراحتي كه ازان حساب ميكنم ( قيمت خريد خودمان ) شما لطف كن بجاي 1800 ، 2000 تومان براي هر يونيت واريز كن

فكر نميكنم شما زياد هم حرفه اي باشي چون اگر بودي تا حالا متوجه ميشدي كه هر دامنه يك ساله تشكيل شده از دو يونيت كه پايين ترين قيمت هر يونيت هم بصورت رسمي 1800 تومان هست نه كمتر

فكر ميكنم شما داريد براي انتقال دامنه اينگونه فكر ميكنيد چون فقط انتقال دامنه يك يونيت محاسبه ميشود

بحر حال دوستاني هستند در اين انجمن كه كاملا اطلاع دارند ولي من بشما پيشنهاد ميكنم بريد قرارداد ها را از تو كنترل پانل دانلود و كاملا مطالعه كنيد

زنگ هم زدم و كلي هم اپراتور نيك خنديد !

بحر حال من دوست داشتم راهنمايي كنم كه متضرر نشيد چون ديدم دوستاني اينجا اين مطلب را دارن بيان ميكنن كه حداقل دو الي سه بار از من يونيت گرفتن و كاملا هم براي من شناخته شده هستند و برام جالب بود چرا شما اين حرف را ميزنيد

ديگه اختيار با خود شما هست

موفق باشيد

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
راستش یکی از نماینده هاشون که می گفت 1 سال , البته برای ما هیچ وقت چند صد یونیت هم بیشتر از 2 یا 3 ماه عمر نکرد و مصرف شد.

یکیش مثلا اینجا.

من با ایشون که شما میگید مثل اینجا صحبت کردم ایشون هم میگن ما دیگه نمی دیم این قیمت و الان دامنه ثبت می کنیم، 5 تومن!!! :D

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
آقای مصلحی!
من به شما گفتم برای زدن این تاپیک زوده اما شما قبول نکردید!
الان کار ما شده شیر فهم شدن و شیر فهم کردن!

خيلي خوب دوست عزيز . من فكر كردم شما منو كاملا شناخته ايد ولي حالا ديدم اشتباه كردم

مهم نيست شما چگونه فكر ميكنيد در مورد مطالب من ولي بشما قول ميدهم در اين انجمن كه خود شما اولين كسي خواهد بود كه پي به اين اشتباه خواهد برد

من گفتم چون نيازي ندارم همان اندازه كه هزينه اينترنت و ... را جبران كنم كافي هست و خود دوستان در اين انجمن اطلاع دارند و اگر شما ناراحتي كه ازان حساب ميكنم ( قيمت خريد خودمان ) شما لطف كن بجاي 1800 ، 2000 تومان براي هر يونيت واريز كن

فكر نميكنم شما زياد هم حرفه اي باشي چون اگر بودي تا حالا متوجه ميشدي كه هر دامنه يك ساله تشكيل شده از دو يونيت كه پايين ترين قيمت هر يونيت هم بصورت رسمي 1800 تومان هست نه كمتر

فكر ميكنم شما داريد براي انتقال دامنه اينگونه فكر ميكنيد چون فقط انتقال دامنه يك يونيت محاسبه ميشود

بحر حال دوستاني هستند در اين انجمن كه كاملا اطلاع دارند ولي من بشما پيشنهاد ميكنم بريد قرارداد ها را از تو كنترل پانل دانلود و كاملا مطالعه كنيد

زنگ هم زدم و كلي هم اپراتور نيك خنديد !

بحر حال من دوست داشتم راهنمايي كنم كه متضرر نشيد چون ديدم دوستاني اينجا اين مطلب را دارن بيان ميكنن كه حداقل دو الي سه بار از من يونيت گرفتن و كاملا هم براي من شناخته شده هستند و برام جالب بود چرا شما اين حرف را ميزنيد

ديگه اختيار با خود شما هست

موفق باشيد

دوست عزیز!
لطف کنید و به من بگید این یعنی چی:

اگر شما تعداد سه هزار و خورده ای دامنه رو پیش خرید کنید ما پرداخت این دامنه ها رو برای شما با تنها یک یونیت میسر میکنیم.
شرایط هم اینه که حدود 6 میلیون پول پیش خرید + هزینه نمایندگی رو پرداخت میکنید.
6 ماه فرصت دارید تا این تعداد دامنه رو به ثبت برسونید.
ثبت تک یونیت فقط برای دامنه های یک ساله هست(دامنه پنج ساله همون 6 یونیت خواهد بود)
شما فقط میتونید دامنه هایی که رابط مالیشون روی شما تنظیم شده پرداخت کنید و نمیتونید به مانند دیگر نمایندگان این امتیاز رو به کس دیگه ای هم بدید.
قیمت یونیت هم 1800 تومان خواهد بود.

دوست من!
اینا دقیقا همون چیزایی هست که من در دو مرتبه صحبتم با نیک تکرارش رو شنیدم.

شما فکر کردید من خواب دیدم و یا خواب نما شدم؟!

اگر خود نیک این رو به ما نمیگفت ما که نمی اومدیم و اینجا عنوان کنیم! حتی اگر اشتباهی هم رخ داده باشه از جانب من یا آقای مصلحی نیست! چون این نیک بوده که به ما اینجوری گفته و من هنوز هم اعتقاد دارم این کار رو نیک انجام میده به دلیل اینکه همون اول بهتون گفتم و جواب ندادید:

اگر قرار بر خرید یونیت 1800 تومانی بود که خوب الان هم میشه با خرید 150 یونیت این کار رو کرد! چه نیازی هست که نیک پیشنهاد بده ما بریم و سه هزارو خورده ای دامنه رو پیش خرید کنیم و تازه مدت زمانش هم شش ماه باشه؟!
لطفا یکم منطقی باشید!
هیچ انسان عاقلی نمیره بدون دریافت امتیازی بزرگ، سه هزار و خورده ای دامنه رو پیش خرید کنه! و اونم با محدودیت زمانی!

من ادعای حرفه ای بودن نکردم!
شما همچنان حرفه ای باش.

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
من تا همين لحظه بيش از 7 هزار تا مصرف كردم و كلي هم تو ليست دارم كه بخاطر مشكلاتي كه برام ايجاد شده كه خودتان در جريان هستيد امكان شارژ بصورت كلي نشده ولي 5 هزار تا اولي را يكجا خريداري كردم

براي اينكه كاملا توجيح بشي يك ايميل بمن بزن تا شماره بخش نمايندگي نيك را بدم با خانم زهري يا خياميان اگر اشتباه نكن صحبت كني تا كاملا روش بشي

من هدفم را گفتم اگر همچين كاري را بكني من خودم هر دامنه را كه ميگي ميشه 1800 تومان را 2500 تومان ميخرم براي ثبت دامنه يك ساله يا تمديد همين حالا 100 تا تو ليست دارم پاي حرفت هستي شما منطقي فكر كن و به پبشنهاد من جواب مثبت بده روي هر دامنه 700 تا سود ميكني

EhsanCh

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان ما قصد داریم ریسلر بگیریم. هرکی مایله که همکاری کنه به من پی ام بده و مبلغی را که مایله پیش خرید کنه بگه. تا هرچه زودتر بهش یونبت ها را بدیم.
قیمت هم واسه دوستانی که پیش خرید میکنن همون قیمت nic.ir هست.

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان ما قصد داریم ریسلر بگیریم. هرکی مایله که همکاری کنه به من پی ام بده و مبلغی را که مایله پیش خرید کنه بگه. تا هرچه زودتر بهش یونبت ها را بدیم.
قیمت هم واسه دوستانی که پیش خرید میکنن همون قیمت nic.ir هست.

قيمت nic چند درمياد ؟

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82
آقای مصلحی!
من به شما گفتم برای زدن این تاپیک زوده اما شما قبول نکردید!
الان کار ما شده شیر فهم شدن و شیر فهم کردن!

دوست گلم یا نباید موضوعی رو بیان کنید یا اگه میاید و موضوعی رو علنی میکنید حداقل کاری که میتونید و باید انجام بدید جواب دادن به سوالات بقیه دوستان هست این که دیگه ناراحت شودن نداره .

من تا همين لحظه بيش از 7 هزار تا مصرف كردم و كلي هم تو ليست دارم كه بخاطر مشكلاتي كه برام ايجاد شده كه خودتان در جريان هستيد امكان شارژ بصورت كلي نشده ولي 5 هزار تا اولي را يكجا خريداري كردم

براي اينكه كاملا توجيح بشي يك ايميل بمن بزن تا شماره بخش نمايندگي نيك را بدم با خانم زهري يا خياميان اگر اشتباه نكن صحبت كني تا كاملا روش بشي

من هدفم را گفتم اگر همچين كاري را بكني من خودم هر دامنه را كه ميگي ميشه 1800 تومان را 2500 تومان ميخرم براي ثبت دامنه يك ساله يا تمديد همين حالا 100 تا تو ليست دارم پاي حرفت هستي شما منطقي فكر كن و به پبشنهاد من جواب مثبت بده روي هر دامنه 700 تا سود ميكني

من که فعلا منتظرم ببینم چی میشه ولی به نظر من حرف های آقای عبادی منطقی تره.

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
خوب اگه منظورشون هر یونیت بود که هیچی

الان هم میشه از نمایندگی ها 1800 گرفت دیگه 6.5 پول گذاشتن برای چیه

والا ما هم همین رو میگیم! به خاطر همین هم زنگ زدیم به نیک و ازشون سوال کردیم که این کار چه فایده ای داره برای ما؟
چه امتیازی به ما میدید که ما این کار احمقانه رو انجام بدیم؟
که اونا هم همین رو گفتن به ما که الان سرش دعواست!
بعضی از دوستان فکر میکننن ما از خودمون همینجوری داستان سرایی کردیم!

شما ما رو مسخره کردید!
یه جوری با ما برخورد میکنید که انگاری ما کلاه برداریم و یا اینکه دیشب به این نتیجه رسیدیم بیایم اینجا دروغ سیزده بگیم!

دوست گلم یا نباید موضوعی رو بیان کنید یا اگه میاید و موضوعی رو علنی میکنید حداقل کاری که میتونید و باید انجام بدید جواب دادن به سوالات بقیه دوستان هست این که دیگه ناراحت شودن نداره .

من که فعلا منتظرم ببینم چی میشه ولی به نظر من حرف های آقای عبادی منطقی تره.

میخ آهنین فرو نرود در سنگ!
دیگه چطوری توضیح باید بدم که بعضی از دوستان متوجه بشن!
ما حرفها و صحبت های نیک رو اینجا گفتیم اما بعضی ها توقع دارن ما قبول کنیم که بدون گرفتن هیچ امتیازی یک آدم عاقل باید پیدا بشه و نزدیک به چهار هزار دامنه رو پیش خرید کنه برای شش ماه! و از نظر قیمت هیچ تفاوتی نداشته باشه با کسی که 150 یونیت خریداری میکنه!!!!!!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
یادش بخیر یه چند روزی ایرنیک برای جشن ثبت 100 هزارمین دامنه خودش قیمت هارو شکسته بود , مثلا کاربر می تونست به جای حداقل 3600 تومان با 2900 تومان یه دامنه ثبت کنه , البته این مورد فقط مربوط به همون روزها بود.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
ببينيد گفته هاي شما كاملآ متين ولي مسأله اينه كه براي سالها كه ارزش ثبت دامنه 1 ساله 2 يونيت بوده و الان شما ميگي خود نيك گفته ما 1 يونيت به شما امكانش ميدهيم تا دامنه يك ساله را پرداخت كنيد اين اصلآ باوركردني و منطقي نيست!!

اونا چه جوري ميخوان سيستم پرداخت شما رو طوري تغيير بدن كه براي دامنه 1 ساله 1 يونيت صرف بشه؟ يعني استانداردش 2 يونيت هست.

ضمنآ مثل اينكه شما گفتيد:

به گفته NIC
شما فقط میتونید دامنه هایی که رابط مالیشون روی شما تنظیم شده پرداخت کنید و نمیتونید به مانند دیگر نمایندگان این امتیاز رو به کس دیگه ای هم بدید.
قیمت یونیت هم 1800 تومان خواهد بود.

پس با اين حساب يونيت نميشه به كسي فروخت (همكاري ديگه معني نداره) يعني همه يونيت ها رو بايد يك نفر مصرف كنه. يا من درست متوجه نشدم؟

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
والا ما هم همین رو میگیم! به خاطر همین هم زنگ زدیم به نیک و ازشون سوال کردیم که این کار چه فایده ای داره برای ما؟
چه امتیازی به ما میدید که ما این کار احمقانه رو انجام بدیم؟
که اونا هم همین رو گفتن به ما که الان سرش دعواست!
بعضی از دوستان فکر میکننن ما از خودمون همینجوری داستان سرایی کردیم!

شما ما رو مسخره کردید!
یه جوری با ما برخورد میکنید که انگاری ما کلاه برداریم و یا اینکه دیشب به این نتیجه رسیدیم بیایم اینجا دروغ سیزده بگیم!

میخ آهنین فرو نرود در سنگ!
دیگه چطوری توضیح باید بدم که بعضی از دوستان متوجه بشن!
ما حرفها و صحبت های نیک رو اینجا گفتیم اما بعضی ها توقع دارن ما قبول کنیم که بدون گرفتن هیچ امتیازی یک آدم عاقل باید پیدا بشه و نزدیک به چهار هزار دامنه رو پیش خرید کنه برای شش ماه! و از نظر قیمت هیچ تفاوتی نداشته باشه با کسی که 150 یونیت خریداری میکنه!!!!!!

ببين دوست عزيز جناب اقاي مصلحي و فخرايي و تهراني و....

من كه بد شما را نميخوام و فقط هذف من راهنمايي بود چون اگر نيك هم اين را بشما گفته بايد من ببخشيد شما را دست انداخته يا اشتباه كرده

اين كار احمقانه نيست چون حداقل خود ما نيازي به رسيلر هاي ديگه پيدا نميكنيم تا برامون شارژ انجام دهند و سود خودمان را هم روي دامنه هايمان بدست مياوريم

من هيچ وقت جسارت نكردم و در تمام متن هايم شمار را مسخره نكردم اگر يك مورد بود اعلام كنيد تا دوستان هم ببينند

نمايندگي در واقع هيج سودي نداره چون ما همان قيمت خريد مان را داريم واگذار ميكنيم در موارد بالا و در موارد كم هم به مقدار كم ( ناچيز) داريم سود ميكنيم و خدا شاهده كه اين كار را براي دوستي انجام ميدهيم نه چيز ديگه

من تنها نماينده هستم كه دارم 150 واحد را همان 1800 هر يونيت حساب ميكنم و در پكيج هاي بعدي هم دوستاني كه با ما كار كردند مطلع هستند

مقصر خودمان هستيم اگر اين قيمت ها را اينگونه واگذار نميكرديم شايد همانند شما دوستان اينگونه فكر نميكردند .كه ما چه امتياز هاي بدست اورديم كه دلمان نميخواهد ديگران داشته باشند

حالا هم دارم تو انجمن ميگم من سفارش 100 دامنه يكساله را بشما ميدهم بقول خودتان گفتيد هر دامنه را 1800 ثبت و تمديد ميكنيد ولي من براي هر دامنه 2500 واريز ميكنم شما برو بررسي بكن و جواب ما را در همين انجمن بده

و از طرف من برو با همان شخصي كه تو نيك صحبت كردي بگو عبادي گفت اگر اطلاعات كامل نداري لطف كن ديگه كسي را راهنمايي نكن تا اينگونه مواردي ايجاد نشه
منو تمام دوستان در فني و بخش نمايندگي ميشناسن چون مدام تمام ميگيرم و مواردي را سئوال يا ايراد ميگيرم

موفق باشي

Last edited:

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
يادم رفت بگم

زمان قرار داد ها با اين مبلغ يك ساله هست نه 6 ماهه بريد بپرسيد

يكي از دوستان كه بي طرف هست بره يكبار ديگه از خود نيك بپرسه و مطلب را اينجا بگه چون من با اقاي صادقي ظهر صحبت كردم گفت اين حرف ها صحت نداره و همكاران ما هم بعيد هست اينچنين گفته باشند

اسم اوردم تا ديگه شكي نباشه ايشان در قسمت فني هستند

بنظرم ادامه دادن به اين بحث فايده اي نداره لذا ديگه تصميم به ادامه دادن با دوستان

موفق باشيد

Last edited:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
يادم رفت بگم

زمان قرار داد ها با اين مبلغ يك ساله هست نه 6 ماهه بريد بپرسيد

يكي از دوستان كه بي طرف هست بره يكبار ديگه از خود نيك بپرسه و مطلب را اينجا بگه چون من با اقاي صادقي ظهر صحبت كردم گفت اين حرف ها صحت نداره و همكاران ما هم بعيد هست اينچنين گفته باشند

اسم اوردم تا ديگه شكي نباشه ايشان در قسمت فني هستند

بنظرم ادامه دادن به اين بحث فايده اي نداره لذا ديگه تصميم به ادامه دادن با دوستان

موفق باشيد

خب شاید این مورد فرق میکنه واقعا

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
1. آقای عبادی گل، درسته کمی نسبت به ما کم لطفی میکنی اما من نسبت به شما و دوستان قدیمی ارادت دارم.
2. دوستان توجه داشته باشند من اگر خودم شخصا با ایرنیک تلفنی صحبت نمیکردم و مطمئن نمیشدم هرگز همچین بحثی رو شروع نمیکردم. هر چند که صحبت های آقای عبادی منطقی به نظر میان اما باز هم مطمئنم که این مسئله رو از زبان اپراتور ایرنیک شنیدم.
3. یکی از دلایل اینکه نمایندگان یونیت های خودشون رو ارزون میدهند اینه که میخان قبل از مدت زمان یک ساله یونیت هاشون رو مصرف کنند.
4. یک حسین فهمیده پیدا بشه فردا زنگ بزند به ایرنیک.

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
من
همینجا از همه ی دوستان می خوام که من رو حلال کنن که تو این چند ساعت سر کارشون گذاشته بودم!

من یک خوابی دیدم که در اون خواب یکی از مسئولین نیک به من این حرفها رو زد!

فردا شبش باز هم برای اینکه مطمئن بشم! دوباره رفتم به همون خواب و دوباره یکی دیگه از اپراتورها داستان خواب شب گذشته ی من رو تایید کرد!

منم فکر میکردم تو بیداری هستم. به خاطر همین اومدم اینجا و این حرف ها رو زدم!

ولی الان فهمیدم همه اون حرف هایی که با مسئولین نیک زدم در خواب بوده!

بالا