برگزیده های پرشین تولز

شراکتی دومین IR بسیار ارزان

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
ببين دوست عزيز جناب اقاي مصلحي و فخرايي و تهراني و....

من كه بد شما را نميخوام و فقط هذف من راهنمايي بود چون اگر نيك هم اين را بشما گفته بايد من ببخشيد شما را دست انداخته يا اشتباه كرده

اين كار احمقانه نيست چون حداقل خود ما نيازي به رسيلر هاي ديگه پيدا نميكنيم تا برامون شارژ انجام دهند و سود خودمان را هم روي دامنه هايمان بدست مياوريم

من هيچ وقت جسارت نكردم و در تمام متن هايم شمار را مسخره نكردم اگر يك مورد بود اعلام كنيد تا دوستان هم ببينند

نمايندگي در واقع هيج سودي نداره چون ما همان قيمت خريد مان را داريم واگذار ميكنيم در موارد بالا و در موارد كم هم به مقدار كم ( ناچيز) داريم سود ميكنيم و خدا شاهده كه اين كار را براي دوستي انجام ميدهيم نه چيز ديگه

من تنها نماينده هستم كه دارم 150 واحد را همان 1800 هر يونيت حساب ميكنم و در پكيج هاي بعدي هم دوستاني كه با ما كار كردند مطلع هستند

مقصر خودمان هستيم اگر اين قيمت ها را اينگونه واگذار نميكرديم شايد همانند شما دوستان اينگونه فكر نميكردند .كه ما چه امتياز هاي بدست اورديم كه دلمان نميخواهد ديگران داشته باشند

حالا هم دارم تو انجمن ميگم من سفارش 100 دامنه يكساله را بشما ميدهم بقول خودتان گفتيد هر دامنه را 1800 ثبت و تمديد ميكنيد ولي من براي هر دامنه 2500 واريز ميكنم شما برو بررسي بكن و جواب ما را در همين انجمن بده

و از طرف من برو با همان شخصي كه تو نيك صحبت كردي بگو عبادي گفت اگر اطلاعات كامل نداري لطف كن ديگه كسي را راهنمايي نكن تا اينگونه مواردي ايجاد نشه
منو تمام دوستان در فني و بخش نمايندگي ميشناسن چون مدام تمام ميگيرم و مواردي را سئوال يا ايراد ميگيرم

موفق باشي

شما چرا هی ادیت می کنی این پست رو و اون بالا هی اسم اضافه می کنی :lol:
من این وسط نه سره پیازم نه ته پیاز!

Last edited:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
1. آقای عبادی گل، درسته کمی نسبت به ما کم لطفی میکنی اما من نسبت به شما و دوستان قدیمی ارادت دارم.
2. دوستان توجه داشته باشند من اگر خودم شخصا با ایرنیک تلفنی صحبت نمیکردم و مطمئن نمیشدم هرگز همچین بحثی رو شروع نمیکردم. هر چند که صحبت های آقای عبادی منطقی به نظر میان اما باز هم مطمئنم که این مسئله رو از زبان اپراتور ایرنیک شنیدم.
3. یکی از دلایل اینکه نمایندگان یونیت های خودشون رو ارزون میدهند اینه که میخان قبل از مدت زمان یک ساله یونیت هاشون رو مصرف کنند.
4. یک حسین فهمیده پیدا بشه فردا زنگ بزند به ایرنیک.

من تانکشو دارم ولی حسین فهمیده رو شرمندم :blush:
الان با این اوضاع و احوالی هم که پیش اومده فکر کنم هیچکس حاضر نمیشه از رو سیم خاردار بپره :p

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
من
همینجا از همه ی دوستان می خوام که من رو حلال کنن که تو این چند ساعت سر کارشون گذاشته بودم!

من یک خوابی دیدم که در اون خواب یکی از مسئولین نیک به من این حرفها رو زد!

فردا شبش باز هم برای اینکه مطمئن بشم! دوباره رفتم به همون خواب و دوباره یکی دیگه از اپراتورها داستان خواب شب گذشته ی من رو تایید کرد!

منم فکر میکردم تو بیداری هستم. به خاطر همین اومدم اینجا و این حرف ها رو زدم!

ولی الان فهمیدم همه اون حرف هایی که با مسئولین نیک زدم در خواب بوده!

یوسف جان
خوابت اگر تعبیر شه چی میشه !!! :rolleyes:

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
پست 35 رو لطفآ جواب بديد تا مطلب بيشتر روشن بشه

ممنون از شما

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
1. آقای عبادی گل، درسته کمی نسبت به ما کم لطفی میکنی اما من نسبت به شما و دوستان قدیمی ارادت دارم.
2. دوستان توجه داشته باشند من اگر خودم شخصا با ایرنیک تلفنی صحبت نمیکردم و مطمئن نمیشدم هرگز همچین بحثی رو شروع نمیکردم. هر چند که صحبت های آقای عبادی منطقی به نظر میان اما باز هم مطمئنم که این مسئله رو از زبان اپراتور ایرنیک شنیدم.
3. یکی از دلایل اینکه نمایندگان یونیت های خودشون رو ارزون میدهند اینه که میخان قبل از مدت زمان یک ساله یونیت هاشون رو مصرف کنند.
4. یک حسین فهمیده پیدا بشه فردا زنگ بزند به ایرنیک.

خب من اون حسین فهمیده.:cool:

قضیه که خیلی جالب انگیزه , به گفته آقای عبادی این قراردادها 1 ساله هستن که بنده هم پیشتر تو این موضوع گفته بودم ولی چی بگم والله , باید دقیقتر در این زمینه پرس و جو بشه.

نتیجه رو همینجا می گم.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
همین الان با یکی از اپراتورهای شرکت صحبت کردم , مثل اینکه تا حدودی در جریان این موضوع مطرح شده بودن , شرایط پذیرش نمایندگی همون چند بندی هست که تو خود وب سایت ایرنیک هم درج شده و هیچ تغییری درش بوجود نیومده.

بیشترین درصد تخفیف نمایندگی همون 75% درصد هست که به ازای هر یونیت 1800 تومان می شه.

ثبت 1 ساله 1 دامنه مرتبه 2 ایران هم 2 یونیت هزینه داره.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
همین الان با یکی از اپراتورهای شرکت صحبت کردم , مثل اینکه تا حدودی در جریان این موضوع مطرح شده بودن , شرایط پذیرش نمایندگی همون چند بندی هست که تو خود وب سایت ایرنیک هم درج شده و هیچ تغییری درش بوجود نیومده.

بیشترین درصد تخفیف نمایندگی همون 75% درصد هست که به ازای هر یونیت 1800 تومان می شه.

ما هم كه شكي تو اين نداريم ولي اون اطلاعات جديدي كه دوستان گفتند رو بايند بياند دوباره دقيقآ اطلاع رساني كنند اگر اشتباهي شده هم بگند.

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82

من هم با پشتیبانی انلاین نیک صحبت کردم گفت که شرایط نمایندگی همون های هست که در سایت هست و امکان ثبت با یک یونیت هم وجود نداره با این حساب حرف های آقای عبادی درسته.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
من فکر کنم این عکس رو که از قرارداد گرفتم گویای قضیه باشه!!

i1079343_nic.jpg

همانطور که میبینید.

ستون اول: درصد تخفیف
ستون دوم: واحد
ستون سوم: جمع واریز (هر واحد 7.200 تومان)

همون جور که می بینید نوشته برای خریدهای مازاد بر 3375 واحد یعنی شما 60.750.000 ریال رو دادین تازه از اینجا به بعد هر واحد 1800 تومان محاسبه میشه!
خب ثبتشم که هر دامنه دو واحد هست ، میشه 3600

من هم همینو عرض کرده بودم!

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

من خدمت همه دوستان عرض كردم ولي كي قبول كرد

من همينجا از دوستاني كه از دست بنده ناراحت شده اند عذر خواهي ميكنم و احيانا اگر بنده بد صحبت كردم بنده را ببخشيد

موفق باشيد

بالا