برگزیده های پرشین تولز

هوک کردن توابع ا ی پی آی ویندوز

arash-2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام وخسته نباشید
اگر کسی از دوستان در مبحث هوک کردن توابع ای پی آی ویندوز حرفه ای هست لطفا اعلام کنند بنده پروژه ای دارم در این مورد اگر کسی از دوستان هست لگفا بگوید تا من از لحاظ هزینه کار با هاشون صحبت کنم
با تشکر از شما دوستان عزیز خدانگهدار

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
با عرض سلام وخسته نباشید
اگر کسی از دوستان در مبحث هوک کردن توابع ای پی آی ویندوز حرفه ای هست لطفا اعلام کنند بنده پروژه ای دارم در این مورد اگر کسی از دوستان هست لگفا بگوید تا من از لحاظ هزینه کار با هاشون صحبت کنم
با تشکر از شما دوستان عزیز خدانگهدار

فکر کنم منظورتون هوکینگ هست من در مورد هوک کردن توابع api چیزی نشنیدم پروژه رو برام پخ کن
فقط سریع چون کم کم دارم واسه یه مدت میرم (امضام) لطفا کامل تشریح کنین
با تشکر
ادیت
آقا من توی vb6 بلدم الان دیدم توی delphi تاپیک زدین

arash-2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.
من یک فایل با پسوندMH*.در یک شاخه با نام MyPath دارم که می خواهم از آن به طور کامل(کپی انتقال و حذف) محافظت کنم. راه هایی که به ذهن من در مورد کپی کردن از یک فایل در ویندوز می رسید عبارتند از :
1.کپی از طریق کلیک راست
2.استفاده از کلید Ctrl+Z
3.استفاده از کلیک راست و گزینه SendTo
4.استفاده از عملیات کشیدن فایل توسط موس به صفحه ای دیگر(Drag)
5.استفاده از دستور Copy در CommandDos
غیر از این عوامل چیزی به ذهنم نمی رسید من 2 مورد اول رو از طریق خالی کردن ClipBoard حل کردم و مورد 3و5 هم قفل شدن و توی مورد 4که همان Drag کردن است گیر کردم...
در حین گشتن به دنبال راه حل به مبحث Hook کردن توابع API برخورد کردم که متوجه شدم به این وسیله میتوان فرمان کپی و انتقال و حذف در ویندوز را هوک کرد و به آن صورتی که ما می خواهیم کپی را انجام دهد(فایل مورد نظر کپی نشود...)
امیدوارم متوجه شده باشید من چه چیزی رو لازم دارم...:
برنامه ای که از کپی و انتقال و حذف یک فایل در یک آدرس به خصوص جلوگیری کنه حالا به هر روشی...
چنانچه در هر کدام از زمینه های بالا(مورد هوک و 4)کمکی از دستتون بر میاد لطفا به من اطلاع بدین تا باهاتون تماس بگیرم.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.
من یک فایل با پسوندMH*.در یک شاخه با نام MyPath دارم که می خواهم از آن به طور کامل(کپی انتقال و حذف) محافظت کنم. راه هایی که به ذهن من در مورد کپی کردن از یک فایل در ویندوز می رسید عبارتند از :
1.کپی از طریق کلیک راست
2.استفاده از کلید Ctrl+Z
3.استفاده از کلیک راست و گزینه SendTo
4.استفاده از عملیات کشیدن فایل توسط موس به صفحه ای دیگر(Drag)
5.استفاده از دستور Copy در CommandDos
غیر از این عوامل چیزی به ذهنم نمی رسید من 2 مورد اول رو از طریق خالی کردن ClipBoard حل کردم و مورد 3و5 هم قفل شدن و توی مورد 4که همان Drag کردن است گیر کردم...
در حین گشتن به دنبال راه حل به مبحث Hook کردن توابع API برخورد کردم که متوجه شدم به این وسیله میتوان فرمان کپی و انتقال و حذف در ویندوز را هوک کرد و به آن صورتی که ما می خواهیم کپی را انجام دهد(فایل مورد نظر کپی نشود...)
امیدوارم متوجه شده باشید من چه چیزی رو لازم دارم...:
برنامه ای که از کپی و انتقال و حذف یک فایل در یک آدرس به خصوص جلوگیری کنه حالا به هر روشی...
چنانچه در هر کدام از زمینه های بالا(مورد هوک و 4)کمکی از دستتون بر میاد لطفا به من اطلاع بدین تا باهاتون تماس بگیرم.

دوست عزیز هر کار کنی طرف میتونه موقع بوت شدن سیستم با داس بیاد بالا و کپی کنه حتی فایلهای سیستمی رو هم میشه اینجوری کپی کرد
یا safemode خیلی راه واسه این کارا هست
اگه برنامت رو میخوای کاری کنی کرک نشه راه دیگه ای رو امتحان کن
توضیح بدی میخوای چیکار کنی بهتر میشه جواب داد
اگه فایل فایلی هست که توش اطلاعات کپی رایت هست که بازم نمیشه
باید تو برنامه چک کنی تغییر کرده یا نه که اونم بازم راه داره کلا همه چیز یه راهی داره حتی خود ویندوز هم کرک میشه

Last edited:

h4sh3m

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
بهترين راه اينه كه يه درايور بنويسي و تو اون كه همزمان با ويندوز اجا ميشه كارت رو دنبال كني كه توي دلفي سخته.

بالا