برگزیده های پرشین تولز

فروش سايت پرشين دانلود : دامنه‌ها + محتوا

persiandownload

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هم‌اکنون پرشین دانلود وارد چهارمین سال فعالیت خود شده ، در طول این مدت سعی کردیم سایت نرم افزاری و کاربردی را در اختیار کاربران ایرانی و فارسی زبان قرار دهیم و توقع خاصی هم نداشتیم. در این مدت سایت با فراز و نشیب های فراوان مواجه شد، از تغییر کادر نویسندگان گرفته تا تغییر سیستم مدیریت محتوا و از بین رفتن یک باره سرور … با این حال تلاش کردیم تا باز هم همانند گذشته به فعالیت خود ادامه دهیم.
اما اکنون به دلیل پاره ای از مشکلات و کمبود وقت، برخلاف میل باطنی تصمیم به واگذاری و فروش این سایت گرفتیم. بله ، چهار سال تلاش کردیم و اکنون با فراهم کردن بستری آماده، سایت را به افراد کاردان واگذار خواهیم کرد.

جزئیات فروش :

۱- دامنه persiandownload.ir ، این دامنه در تاریخ ۲۹/۰۷/۲۰۰۶ توسط مسئول فعلی سایت به ثبت رسیده و اعتبار کنونی آن تا تاریخ ۳۰/۰۷/۲۰۱۰ می باشد.

۲- دامنه persiandownload.net ، این دامنه نیز توسط مسئول فعلی سایت به ثبت رسیده و اعتبار کنونی آن تا تاریخ ۲۹/۰۳/۱۳۸۹ می باشد.

۳- کلیه محتوا سایت اعم از مطالب بانک اطلاعاتی، تصاویر و فایل‌ها.

سایت پرشین دانلود به بالاترین پیشنهاد واگذار می‌شود. لطفاً حداکثر تا پایان بهمن ماه ۸۸، قیمت پیشنهادی و سوالات خود را از طریق ارسال ایمیل با ما در میان بگذارید.
persiandownload @ gmail.com​
persiandownload.ir & persiandownload.net + DataBase + Ali Files = 500,000 Toman

Last edited:

barishejevit

Registered User
لایک‌ها
15
دادا قیمت؟
پ ن:
دادا پیلیز ائن قالب سایت خبری آبادان رو برام بدین لینکشو
مرسی:)

maziar2267

Registered User
لایک‌ها
91
ببخشید من نظرم رو میگم و قصد دیگه ای ندارم

سایت شما حداکثر 150-200 تومن می ارزه
میدونی چرا ؟
چون در کل 200-300 تا پست بیشتر توی سایت داده نشده
ALEXA هم رتبه خوبی نداری (سایتی رو میگن 500 تومن که زیر 1000 باشه الکساش)
http://www.alexa.com/siteinfo/persiandownload.ir#trafficstats

این قیمتی هم که من گفتم بابت قدمت دومین شما هست وگرنه اگر سایت شما از سال 2006 فعالیت مفید داشت تا امروز حداقل باید 5000 تا مطلب نوشته میشد

اینا رو گفتم که دوستان ناوارد سایت رو نخرن بعدش بفهمن که ارزشش اونقدر نیست بعد دعوا درست بشه :D

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
یعنی الان شما سایت الکسا زیر ۱۰۰۰ سراغ داری ما بخریم ۵۰۰ تومن گمونم مثلا بلاگفارو بشه با طرفای ۱ خرید نه ؟؟؟

kamion

Registered User
لایک‌ها
604

میدونی چرا ؟

این قیمتی هم که من گفتم بابت قدمت دومین شما هست وگرنه اگر سایت شما از سال 2006 فعالیت مفید داشت تا امروز حداقل باید 5000 تا مطلب نوشته میشد

اینا رو گفتم که دوستان ناوارد سایت رو نخرن بعدش بفهمن که ارزشش اونقدر نیست بعد دعوا درست بشه :D
من کاری به قیمت ایشون ندارم
اما جای بسی تعجب است... یعنی سایت های زیر رنک هزار، 500 تومن می ارزند!؟ شما یک نگاه به رنک 20 سایت اول ایران در آلکسا بیندازید....

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605

میدونی چرا ؟

با این قیمت گذاری شما به نظر من همه باید در و پیکر سایت هاشون رو تخته کنند ...
البته ببخشیدا ...

maziar2267

Registered User
لایک‌ها
91
بابا من مثال زدم منظورم این بود که این سایت رتبه خوبی نداره
حالا یه کمی هم زدیم تو سر سایتهای زیر 1000 ولی منظورم رو رسوندم گیر ندین دیگه :)

Last edited:

mamal_h

Registered User
لایک‌ها
6
بابا من مثال زدم منظورم این بود که این سایت رطبه خوبی نداره
حالا یه کمی هم زدیم تو سر سایتهای زیر 1000 ولی منظورم رو رسوندم گیر ندین دیگه :)

آقا این رطبه رو درست کن.
درستش: رتبه

persiandownload

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آلسكا سايت در رنج 2000 بوده و پيج رنك سايت هم 3 است. به هر حال سايت از سال 2006 فعال بوده و فكر كنم ارزش اين چند سال زحمت خيلي بيشتر از 500.000 تومان باشه !!!
در ضمن ما نخواستيم كپي برداري كنيم كه مطالب بشه 5000 تا !!! خط به خط اين سايت توسط خودمون نوشته شده و كپي از جايي نشده. الانم حدود 500 تا مطلب داره.
از طرفي شما تو گوگل سرچ كني پرشين تو اولين صفحه سايت ما مياد و دانلود سرچ كني تو صفحه دوم. اگه يه كم رو سايت كار شه بهترم ميشه.
به علاوه اينكه دامنه‌هاي بسيار خوب و باارزشي هم داره.

nanographic

Registered User
لایک‌ها
3
ببخشید ، ولی من با maziar2267 موافقم ،منظور ایشون هم زیر 1000 در رتبه های ایران بوده!

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
هم‌اکنون پرشین دانلود وارد چهارمین سال فعالیت خود شده ، در طول این مدت سعی کردیم سایت نرم افزاری و کاربردی را در اختیار کاربران ایرانی و فارسی زبان قرار دهیم و توقع خاصی هم نداشتیم. در این مدت سایت با فراز و نشیب های فراوان مواجه شد، از تغییر کادر نویسندگان گرفته تا تغییر سیستم مدیریت محتوا و از بین رفتن یک باره سرور … با این حال تلاش کردیم تا باز هم همانند گذشته به فعالیت خود ادامه دهیم.
اما اکنون به دلیل پاره ای از مشکلات و کمبود وقت، برخلاف میل باطنی تصمیم به واگذاری و فروش این سایت گرفتیم. بله ، چهار سال تلاش کردیم و اکنون با فراهم کردن بستری آماده، سایت را به افراد کاردان واگذار خواهیم کرد.

جزئیات فروش :

۱- دامنه persiandownload.ir ، این دامنه در تاریخ ۲۹/۰۷/۲۰۰۶ توسط مسئول فعلی سایت به ثبت رسیده و اعتبار کنونی آن تا تاریخ ۳۰/۰۷/۲۰۱۰ می باشد.

۲- دامنه persiandownload.net ، این دامنه نیز توسط مسئول فعلی سایت به ثبت رسیده و اعتبار کنونی آن تا تاریخ ۲۹/۰۳/۱۳۸۹ می باشد.

۳- کلیه محتوا سایت اعم از مطالب بانک اطلاعاتی، تصاویر و فایل‌ها.

سایت پرشین دانلود به بالاترین پیشنهاد واگذار می‌شود. لطفاً حداکثر تا پایان بهمن ماه ۸۸، قیمت پیشنهادی و سوالات خود را از طریق ارسال ایمیل با ما در میان بگذارید.
persiandownload @ gmail.com​
persiandownload.ir & persiandownload.net + DataBase + Ali Files = 500,000 Toman
persiandownload.ir
Daily Pageview=~8500
Daily Ads Revenue=~$25

iload

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

به نظر من این سایت رو نفروشی خیلی بهتر . روش کمی کار بشه خیلی پیشرفت میکنه . من میتونم برات مدیریتش کنم . pm بده !

بالا